Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Mamba 29.06.2008 10:12

Tylko kartki zmarnowali na te durne hasełka z kontami :]

PauL 29.06.2008 10:15

Ja też. Lecą chu.je pier.dolone sobie z nami w kulki. Takie coś miałoby sens, gdyby te wyniki były chociaż dzień wcześniej, niż w szkole, a tu ku.rwa nawet po przerwie w pracy systemu nadal nic.

Banda komuchów nawet wyniku nie potrafi na czas wprowadzić.

Ale się, ku.rwa zdenerwowałem, no.

LGL 29.06.2008 10:40

a wie ktoś może od której godziny będą te wyniki na stronce?:)

szarkoz 29.06.2008 10:47

Zbawi was te parę godzin różnicy? Wieczorem pewnie będą wyniki.

PauL 29.06.2008 10:57

Zbawiłoby, bo dużo ludzi siedzi w nerwach, a można byłoby ten czas oczekiwania skrócić.

wercia 29.06.2008 10:58

no zrozum kazdy sie jakos denerwuje..chce wiedziec ja najwczesniej i nawet to kilka godzin kiedy juz wiesz przynosi zawsze jakas ulge.

Sensej 29.06.2008 10:59

lol jakie nerwy.

I tak nie zmienicie i tak nie zmienicie.

Mnie to szczerze wali ;P Może dlatego iż mimo możliwości pójścia na dzienne ide na zaoczne :P i tam sie dostane, jak tylko zdam :D

WzT 29.06.2008 11:01

Ciekawe czy w ogóle jaśnie państwo ma zamiar podać dziś te wyniki... Czy jednak zrobią to jutro rano...

regis 29.06.2008 11:10

Cytat:

wroobel88 ale mi sie wydaje ze przez to sa te przerwy ze wlasnie wklepuja te wyniki chyba..
Chyba nie myślisz, że teraz pani Kazia i pani Jadzia z OKE wklepują jakieś 300 tyś wyników? ;)
Wyniki są już dawno wrzucone do systemu, teraz czekają tylko na jedno magiczne kliknięcie, dzięki któremu będziecie je mogli zobaczyć.
Cytat:

Takie coś miałoby sens, gdyby te wyniki były chociaż dzień wcześniej, niż w szkole, a tu ku.rwa nawet po przerwie w pracy systemu nadal nic.
Takie coś ma taki sens, że wyniki nie są wrzucane do neta dla was, ale dla uczelni, żeby ułatwić im rekrutację. Dla was to tylko taki mały bonusik ;)

W ogóle, to nie rozumiem waszego zaskoczenia, że nie ma wyników. Dwa lata temu nie było, rok temu nie było, więc dlaczego teraz miałyby być? Może nielicznym szczęśliwcom uda się sprawdzić po północy, kilku kolejnym osobom jutro rano, ale i tak większość z was dowie się dopiero jutro odbierając świadectwo. Radzę spokojnie siedzieć i czekać na wyrok ;)

Pzdr

wroobel88 29.06.2008 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wercia (Post 558657)
wroobel88 ale mi sie wydaje ze przez to sa te przerwy ze wlasnie wklepuja te wyniki chyba..

No ale na wklepywanie wyników czas mieli chyba troche wcześniej, skoro dziś miały być już dostępne ... Zresztą odkąd pamiętam, jeszcze jak sprawdzałem wyniki z testu gimnazjalnego czy z tamtego roku wyniki swojej matury, to z tą stroną zawsze problemy były żeby się zalogować normalnie ...

AniaD303 29.06.2008 11:43

Ja musze wiedzieć przynajmniej godzinę wcześniej niż rozdanie świadectw w szkole, bo mam zakład z kumpelą, która będzie miała więcej pkt z bio, chem i fizy, ta przynosi drugiej do szkoły draft kega Heinekena :D

Polly 29.06.2008 12:04

Booże wszyscy chcą znać wyniki a ja marzę o tym, żeby te matury zostały zgubione ;P
Będzie co ma być, nie stresujmy się - gdzieś się na pewno dostaniemy :) pozdrawiam

wercia 29.06.2008 15:00

AniaD303 chialabym miec takie problemy ktora bedzie miala wicej punktow i kto przynosi heinekana..ja sie modle zeby zdac..

<Crasch> 29.06.2008 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AniaD303 (Post 558718)
Ja musze wiedzieć przynajmniej godzinę wcześniej niż rozdanie świadectw w szkole, bo mam zakład z kumpelą, która będzie miała więcej pkt z bio, chem i fizy, ta przynosi drugiej do szkoły draft kega Heinekena :D

Wiesz co to jest Keg?:>

AniaD303 29.06.2008 15:50

jak dla mnie to mała beczka ;)

Rasialdo 29.06.2008 16:34

keg to beczka ponad 58 litrowa,a co do wyników to raczej ich dzisiaj nie będzie.

M89 29.06.2008 16:40

Przerwa techniczna... Coś się dzieje. :D

fred06 29.06.2008 19:31

K...... przeciążony serwer !!!! 3 dni konserwować i żeby dalej się serwer zawieszał . Paranoja

Jurand 29.06.2008 19:36

ta, wszyscy sie rzucili i juz padlo... to jest parodia, ktora sie powtarza co roku

kms 29.06.2008 19:36

Limit 2000 miejsc przy 300tys maturzystow..

mhl_pl 29.06.2008 19:45

jest godz 20.45 , co jest grane?? sa juz wyniki co sie tak wszyscy rzucili na ta stronke?? i limit 2000 , paranoja ;/

<Crasch> 29.06.2008 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rasialdo (Post 558854)
keg to beczka ponad 58 litrowa,a co do wyników to raczej ich dzisiaj nie będzie.

Keg to po prostu beczka:P
nie ważna wielkość, 30l, 50l i jesli są wieksze to wieksze:)

Może podac ktoś strone na której będą wyniki? wiem że powinienem wiedziec al do tej pory miałem to w ceimnym miejscu:P

medyk 29.06.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 558970)
Limit 2000 miejsc przy 300tys maturzystow..

ale nie wszysscy sa w oke krakow, ale fakt ten limit jest skandaliczny

medyk 29.06.2008 20:05

udało mi się zalogować na ten SYF wyników BRAK !!

Grooby 29.06.2008 20:07

potwierdzam ;/

fred06 29.06.2008 20:07

I lipa dzisiaj wyników nie będzie.To w sumie po ch.j te wyniki mają by w necie jak i tak wcześniej się człowiek nic nie dowie.

wercia 29.06.2008 20:25

ale pisze ze w dniu dzisiejszym wynikow nie bedzie czyli co? beda po godzinie 12 po teoretycznie po 12 juz jest dzien jutrzejszy...:(

M89 29.06.2008 20:33

Tak jakby tego nie mogli napisać wcześniej... .....!

Wisl@k 29.06.2008 20:38

W gazecie wyborczej piszą, że na necie wyniki pojawią się dopiero w piątek 4 lipca...

Rasialdo 29.06.2008 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 558979)
Keg to po prostu beczka:P
nie ważna wielkość, 30l, 50l i jesli są wieksze to wieksze:)

Może podac ktoś strone na której będą wyniki? wiem że powinienem wiedziec al do tej pory miałem to w ceimnym miejscu:P


no nie do końca bo jest to miara pojemności:)jeśli o wyniki to ja mam ich w dup.. i poczekam na świadectwo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl