Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w mediach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2620)

KamiK 21.07.2008 11:32

Najbardziej mnie rozśmieszyło to wysyłanie sms'ów. Mam wrażenie, że odpowiedzi wysłało 5 osób.. bo długo widniało, aż do końca programu 80% - 20%;D

TSW Fanatyk 21.07.2008 11:34

Magazyn wg mnie lepszy od tego z tvn-u.

Mówicie że za szybko wszystko ale zważcie na to że ten "odcinek" maił posumować całą letnią i każdy klub miał zostać omówiony, także musieli się streszczać.Za tydzień powinno być już wolniej :)

I największy PLUS tego programu to to że nie ma reklam (wiadomo telewizja publiczna) :)

wislak_olkusz 21.07.2008 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 571033)
Magazyn wg mnie lepszy od tego z tvn-u.

Mówicie że za szybko wszystko ale zważcie na to że ten "odcinek" maił posumować całą letnią i każdy klub miał zostać omówiony, także musieli się streszczać.Za tydzień powinno być już wolniej :)

I największy PLUS tego programu to to że nie ma reklam (wiadomo telewizja publiczna) :)


brakuje mi słynnego "...a teraz chwila odpoczynku..." :lisc::pobity:

saklak1906 21.07.2008 12:08

Mnie na plus zaskoczylo brak wspanialych ekspertow Gmochow i Engelow ale jescze wszystko przed nimi.
Ogolnie program na przyzwoitym poziomie, tylko zeby program nie mial takiego tempa jak w premierowym wydaniu to bedzie jeszcze lepiej, chociaz to SZYBKA PILKA to nie musza tak szybko napierniczac w studiu

devios 21.07.2008 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 571056)
Mnie na plus zaskoczylo brak wspanialych ekspertow Gmochow i Engelow ale jescze wszystko przed nimi.

Co chcesz od Gmocha- śmieszny jest :D

kaelowiec 21.07.2008 12:16

imo najlepszy polski program o pilce jaki widzialem

pytanie tylko czy tak sie postarali na 1 odcinek na zajawke czy juz zawsze beda trzymac poziom


no ale z smsami to chyba wałek , bo po 10 minutach programu juz bylo 80-20 i nie zmienilo sie juz przez caly prgoram :)


aha szpakowski -> komunista

Wizard 21.07.2008 12:18

Zdecydowanie lepiej niż na TVN. Nie powiem, byłem mile zaskoczony :). Również spodziewałem się Engelów, Piechniczków, Gmochów itp. Całkiem fajnie wyszło :)

A co do Gmocha - racja, jest śmieszny :D. Często nadaje kolorytu swoimi pomyłkami i zabawnym językiem, ale jednak nie nadaje się już do magazynów - czasem ciężko go zrozumieć ( :D ), a i inni, młodsi są po prostu lepsi :

KIMBAS 21.07.2008 12:18

Ja bym się nie zdziwił, jakby gdzieś te bazgranie Gmocha lub Suma wąsatego wrzucili w program.

Patrząc na prędkość programu wyglądałoby to tak, że Gmoch zaczął by rysować na początku programu, a swoje malarskie,taktyczne krechy omówiłby na końcu. I program kończyłby się gmochowym " he he he".

saklak1906 21.07.2008 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez devios (Post 571061)
Co chcesz od Gmocha- śmieszny jest :D


Ja Go jakos strawic nie moge:-/

Brozinhio 21.07.2008 12:21

Jak dla mnie od TVN owskeij Oranżady program znacznie gorszy. Jak ktoś tu już pisał - zajmują sie tylko szydzeniam z naszej Ligi zamiast staraś się pokazać ją w jak najlepszym świetle. Ten 2gi Prowadzący obok Iwańskeigo nadaje sie co najwyżej do komentowania kolarska czy Lekkoatletyki bo o piłce to słyszał tylko chyba z wiadomości jak je miał prezentować w Sportowym Wieczorze.
Słowem srają we własne gniazdo. Szczesny przesadzał ze swoimi komentarzami, które choć czasem zabawne nie powinny się znajdować w takim programie.

Problem przykucia oczu do telewizora już pominę.

No i nakoniec -coś co mnie zabiło _ jak komentowali transfery Legii: "ale stracili najlepszego obrońce ligi Inakiego Aztiza O.o

- co to ****a ma być ?? Jakiej to ligi Aztiz był najlepszym obrońcą ??
Ogólnie straszna amatorka i zero klimatu. No cóż ale pierwsze programy MOE też były średnie więc może się wyrobią.

w0lno. 21.07.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinhio (Post 571071)
Problem przykucia oczu do telewizora już pominę.

No i nakoniec -coś co mnie zabiło _ jak komentowali transfery Legii: "ale stracili najlepszego obrońce ligi Inakiego Aztiza O.o

- co to ****a ma być ?? Jakiej to ligi Aztiz był najlepszym obrońcą ??
Ogólnie straszna amatorka i zero klimatu. No cóż ale pierwsze programy MOE też były średnie więc może się wyrobią.

Problem przykucia oczu... znam ten ból. Nie wiem czemu, ale oglądając ten program byłem znudzony jak nigdy. Czekałem, aż się skończy.

Z tym Astiz'em to nieźle dowalili. Nie wiem czy tylko mi się tak wydawało, ale ten program [czyt. jego dziennikarze itd.] są proLegijni... Może jestem jakiś wyczulony. Sam nie wiem :D

Sędzia zasługuje na wielkiego plusa. Widać, że 'będzie z niego pożytek'. Nie będzie 'zaklinania rzeczywistości'.

Szczęsny - Jego teksty najbardziej przypadły mi do gustu. Jak dla mnie najobiektywniejszy człowiek w studio i najmądrzej mówiący. Szczególnie spodobało mi się jego zdanie n/t transferów Legii, choćby to z Iwańskim :rotfl:

Z tymi SMS'ami jak dla mnie przesadzili. Widać, że prawie nikt nie głosował.

Generalnie program na +. Ważne, że nie jest transmitowany o tak wieczorowej porze jak program na TVN'ie.

Ps. Widzę, że nie tylko mi przeszkadzało wpatrywanie się prosto w kamerę tego kolesia z przylizaną grzywą.

wislak_olkusz 21.07.2008 12:45

Dzięki Ci Panie, że jest jeszcze Liga+

Wiślak_358 21.07.2008 13:27

Swoją drogą ten Iwański jest szybki najpierw grał w mecz a chwilę później był w studiu ;)

Gucio25 21.07.2008 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 571063)
imo najlepszy polski program o pilce jaki widzialem

powiedz że żartujesz. :)
to już magazyn z TVP sprzed kilku lat był lepszy.
wszystkie wady, już wymieniłem i ja i wy, więc rozpisywać się ponownie nie będe.

ale tak na przyszłość - dobrze by było, jakby został tam Szostek, dwóch prowadzących może być, Szczęsny + jeden jakiś zmieniający się gość, lub dziennikarz. błagam, tylko nie ten "zapierdzielacz" lub ten gapiący się w kamerę, bo śmiech na sali.

oby było wolniej, na temat i profesjonalniej. i bez tego hasła "szybka piłka", bo to sprawia że jeszcze szybciej gadają (da się?).

Uran235 21.07.2008 14:26

Szczerze, to mnie ten magazyn nieco zniesmaczył. Magazyn w TVNie był po prostu żałosny i nieprofesjonalny. Tutaj niby profesjonalizm jest, ale konwencja tabloidowa. Co to ma być to naśmiewanie się z Piasta, czy z Polonii, jakie prawo mają do tego te żałosne dziennikarzyny, o których nikt nie słyszał. Wydawało mi się, że to jest magazyn całej ekstraklasy. Na dodatek prowadzący zadają debilne pytania, próbują szukać sensacji.
Na plus materiały, które były przygotowane profesjonalnie, choć dało się w nich wyczuć nutkę stronniczości, a może inaczej, każda drużyna była przedstawiona z pozycji kibica tej drużyny, oprócz Wisły i Cracovii, które zostały przedstawione przez kibica-malkontenta.
Na plus też facet od decyzji sędziowskich.
Z takich bardziej technicznych uwag. Przy parach na następną kolejkę przydałyby się znaczki klubów, byłoby o wiele czytelniej. Ogólnie elementy graficzne kulały- chodzi mi o podpisy pod osobą mówiącą, plansze graficzne, których brakowało, a można było chociażby przedstawić prognozowany skład każdej z drużyn. Mogły by być też jakieś dodatkowe wodotryski, jakoś ładnie przygotowane czołówki z herbami klbów itd. a takto było szybko i tak jakoś surowo.
Co do ilości gości to też uważam, że trzech to za dużo, na dodatek dwóch prowadzących, z których żaden właściwie nie dodaje od siebie żadnych merytorycznych uwag. Wystrój studia przeciętny, jak dla mnie może być, ale goście siedzą za bardzo stłoczeni, a jednocześnie dzieli ich duża odległość od prowadzących.

Podsumowując, nowy magazyn lepszy niż TVN-owski, ale do ligi+ to mu bardzo daleko.

gigant 21.07.2008 14:27

Z tym Szostkiem to tak nie podniecajcie się. W następnej kolejce powie coś przeciw Wiśle i zostanie "nieobiektywnym chu.em" i "warszawską ku.wą".

Gucio25 21.07.2008 14:31

gigancie, niech powie. jeśli tylko sędzia meczu Wisła - Ruch, czy Wisła - xxxx popełni jakiś błąd przeciwko nam, niech go wyłapie, jestem jak najbardziej za i będe go popierał, bo wiemy jak z naszymi sędziami jest. oczy przymykać nie możemy.

niektórzy mają jeszcze choć trochę obiektywizmu. ;)

tomasz1906 21.07.2008 14:47

Skad mozna to sciagnac?

Mareq 21.07.2008 14:49

Spodziewałem się typowego syfu a zostałem bardzo mile zaskoczony .
Pamiętajmy , że to pierwszy odcinek , więc trudno wymagać wielkiego cudu :)
Pierwsze odcinki magazynu w tvn , to było dno totalne , więc jeżeli teraz program w dwójce osiągnął lepszy poziom niż magazyn OE w całokształcie , to tylko należy z dużym optymizmem patrzyć w przyszłość .

Michal912025 21.07.2008 16:38

W sumie było niezle ale nie podobało mi sie to wysmiewanie niektorych klubow dobrze wiemy ze Polska liga jest jaka jest ale badzmy patriotami i szukajmy dobrych rzeczy w naszej piłce a co do magazynu TVN-owkiego to był to program troche za bardzo legijny ale tak to nie był zły

paulo2907 21.07.2008 21:03

Pierwszy odcinek magazynu w TVP2 zrobil na mnie lepsze wrazenie niz to czym przez 3 lata raczyl nas TVN. Zobaczymy jak bedzie dalej... Na plus na pewno Szczesny - jego blyskotliwosc i bezstronnosc beda duzym atutem tego programu. Jak ktos powiedzial, lepiej byloby gosci ograniczyc do dwoch (Szczesny plus jeszcze jeden dziennikarz). Szostek takze spisal sie bardzo dobrze, punktujac bledy sedziego (pamietamy jak w TVN przechodzili do porzadku dziennego nad bledami na korzysc Legii, a rozdrabniali te na korzysc Wisly). Prowadzacy tez spisali sie pozytywnie. Raczej oczekiwalem takiego skladu, bo jednak tzw stara gwardia produkuje sie przy pojedynczych meczach wiekszego kalibru niz codzienne rozgrwyki ligowe. Zasatanowilbym sie nad dalszym zapraszaniem Kolodziejczyka i Zielinskiego. Pierwszy ze wzgledow wizualnych, a drugi jest zbyt "warszawski". Wystroj studia i tempo programu faktycznie nieco na minus. Brakowalo mi piosenki, do ktorej jednak przywyklem. Nie podobaly mi sie tez zlosliwe uwagi na temat Polonii Bytom i Piasta - to bylo cokolwiek niesmaczne. Na przyszlosc powinni stonowac pod tym wzgledem. Co by jednak nie powiedziec, ciesze sie, ze nie musialem juz sluchac "glebokich analiz" Tuzimka.:) W kazdym razie prawdziwym testem na obiektywizm programu bedzie pierwsza porazka Legii.;)

bestfan 21.07.2008 21:11

tylko mogliby sobie darować dwie rzeczy: teksty w stylu " a teraz panie Adamie szybka piłka" - "to nazywa się szybka piłka" itd. - sonda sms-owa też to raczej nieporozumienie - ale generalnie dużo lepiej niż TVN !!

HEDu 22.07.2008 09:05

Jak sie nie myle w TVP2 transmisja :D

Michu88 22.07.2008 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 571555)
Jak sie nie myle w TVP2 transmisja :D

Nie mylisz się:D żeby tylko Gmocha w przerwie z analizowaniem sytuacji nie było, bo mecz się skończy, a on dalej będzie coś kreślił na tej planszy:P

igortsw 22.07.2008 10:02

Mam nadzieje że w tym roku TVP z racji tego że transmituje aż 4 mecze ściągnie do studia kogoś młodszego niż Gmocha bo coś czuje, że w tym roku analiz pana Jacka moge nie przeżyć :D
http://i38.tinypic.com/34jd6ih.gif

GJ1906 22.07.2008 12:27

No to panowie szybka piłka.....Najfajniejszy był ten przylizany, zamiast prowadzić dialog z innymi ciągle patrzył prosto w kamerę...hehe sie promuje chłopiec, Szczęsny jak zwykle grał wszędzie i z wszystkich szydzi. Ogólnie magazyn in minus, ciekawe jak będą wyglądać skróty.

Wojtas 22.07.2008 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 571160)
Z tym Szostkiem to tak nie podniecajcie się. W następnej kolejce powie coś przeciw Wiśle i zostanie "nieobiektywnym chu.em" i "warszawską ku.wą".


Ten Szostek byl kiedys czasami gosciem Ligi + Extra,ogolnie nie ma sie co martwic,gosc jest dobry .

Natomiast ten magazyn na +,lepszy niz na Legijnym TVN ,do C+ troche brakuje ,ale lepszy rydz niz Salak & company.

Pablo84 22.07.2008 16:07

In minus, in plus...brakuje jeszcze
' infa telefonicznego" oraz PDK i KMWTW

Fantomazs 23.07.2008 00:15

to juz nie bedzie magazynu ligowego na tvn24 ?

Mrsnh 23.07.2008 01:02

nie

00000000


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl