Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pimp my desktop (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2585)

Opętany 23.12.2008 22:53

ktoś tu chciał świąteczne... http://i44.tinypic.com/2s0lpch.jpg http://i41.tinypic.com/2yn2ra0.jpg

DamiannTS 24.12.2008 00:11

http://img237.imageshack.us/img237/5767/beztytuuoq6.png

Troche zmniejszone.

Młyniu_Miechów 06.01.2009 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 646466)
jak tak sobie skonfigurowałeś foobara?



Instrukcja jest w środku :)
Foobar_FooAvA_EQ.rar

Tylko_Wisła! 06.01.2009 14:14

Mój pulpit - http://www.imagic.pl/public/pview/231278/cats.jpg

Wojtek 1906 06.01.2009 15:52

http://i44.tinypic.com/e0ibue.jpg

mój pulpit

TSman 06.01.2009 16:09

http://i42.tinypic.com/2afisno.jpg

damian3k 06.01.2009 17:00

http://images28.fotosik.pl/311/5356c4f5896a685cm.jpg no to tak wygląda mój pulpit xD aha i czy macie jakąś Wiślacką tapete w proporcjach 16:10? :P

zawszewiernyts 06.01.2009 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 652825)

Ma ktoś takie podobne tapety jeszcze? :D Bo ta jest świetna :D

Bobus17 06.01.2009 17:23

Mój Pulpit : http://www.imagic.pl/public/pview/231345/pulpit.JPG

impArt (konto usuniete) 06.01.2009 18:00

TSman skąd masz taką tapetkę?

MackoTSW_(konto_usuniete) 06.01.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impArt (Post 652984)
TSman skąd masz taką tapetkę?

Też ją mam, a o ile mnie pamięć nie myli to sam wrzucałeś ją gdzieś na forum. :)

impArt (konto usuniete) 06.01.2009 21:13

No właśnie, byłem zaskoczony, że ktoś to jeszcze ma, bo to wrzucenie odbyło się jakieś 3-4 lata temu :D

hudinho 06.01.2009 21:17

no ba tapeta jest zajebista też ją mam na kompie od dłuższego czasu i nie mam zamiaru zmianiac:D

impArt jezeli jestes jej tworcą to wielki szczacuj

Tylko_Wisła! 07.01.2009 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 652950)
Ma ktoś takie podobne tapety jeszcze? :D Bo ta jest świetna :D


Jeżeli byś chciał tą tapete to jest na tej stroniehttp://www.whitestar.yoyo.pl/tapety/tapetabg2.html :-) A tutaj jeszcze kilka tapet Wisełki http://www.whitestar.yoyo.pl/wisla.php?id=tapety Pzdr ;)

Martinho 07.01.2009 15:16

Tutaj zebrałem najlepsze z najlepszych :) Szlachta krakowska podana wyżej.

http://www.sendspace.pl/file/WQuRdlo2/

TSman 11.01.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impArt (Post 652984)
TSman skąd masz taką tapetkę?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MackoTSW (Post 653169)
Też ją mam, a o ile mnie pamięć nie myli to sam wrzucałeś ją gdzieś na forum. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impArt (Post 653211)
No właśnie, byłem zaskoczony, że ktoś to jeszcze ma, bo to wrzucenie odbyło się jakieś 3-4 lata temu :D

nawet nie wiem gdzie ją wypatrzyłem... chyba ze 2 miesiące temu :D mimo że jak mówisz stara to wciąż z jajem, bo nie jest nasrane na tym róznych różności ;)

TSW06 14.01.2009 11:09

http://img297.imageshack.us/my.php?image=desktota9.jpg

BartTSW 28.01.2009 23:59

nie wiem czy bedzie sie to nadawac do tego tematu, ale zamieszczam tu swoja tapete
http://i43.tinypic.com/35c03kz.jpg

ZaryNH 13.02.2009 14:01

a co sadzicie o tapecie zrobionej prze ze mnie :P
http://i44.tinypic.com/10xaxdz.gif

wislacki 04.05.2009 15:43

Nie wiem gdzie napisać, napisze tutaj

Poszukuję tapety Windowsa XP, wygląda ona mniej więcej tak:


http://y2u.co.uk/Knowledge_Informati...XP_Desktop.jpg

Szukam w większych rozmiarach. Rodzinni użytkownicy komputera uparli się, że musi być firmowa i nie przetłumaczysz, szukaj człowieku...

FLI 04.05.2009 17:10

http://i41.tinypic.com/2qv5v69.jpg

Mistel 15.05.2009 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 652892)

Masz identyczny jak ja :D

Ma ktoś Wiślackie skiny go najnowszego gg i winampa?

skowron 16.05.2009 11:58

Ode mnie tapetka w 2 wersjach dla tych którzy lubią prostotę.

v.1
http://img200.imageshack.us/img200/8760/tlo2e.th.jpg

v.2
http://img200.imageshack.us/img200/9780/tlo3.th.jpg

Pozdrawiam.

CzerstwyChleb 16.05.2009 14:01

http://i43.tinypic.com/4kxj04.jpg

Mistel 16.05.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skowron (Post 728514)
Ode mnie tapetka w 2 wersjach dla tych którzy lubią prostotę.

v.1
http://img200.imageshack.us/img200/8760/tlo2e.th.jpg

v.2
http://img200.imageshack.us/img200/9780/tlo3.th.jpg

Pozdrawiam.

Dzięki ;) Tapetki ekstra. Jak spotkasz u Wiślaków gościa z napisem "Mistel" na koszulce, to się upomnij o piwo :D

Wiślackie skórki na najnowsze gg:
http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/29114
http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/31130
http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/27512

Skórkę pobieramy na dysk i klikamy dwukrotnie, a pojawi się ona nam na liście motywów na GG ;)

Nowohucianin^^ 21.03.2010 13:35

Odkopałem :)

macie jakies tapety godne polecenia ? :)

http://zapodaj.net/images/69d45fb13684.jpg

my desktop: http://zapodaj.net/images/69d45fb13684.jpg ;)

miba 21.03.2010 21:33

Ponoć wyszedł jakiś kozak mod do Windows 7, ktory zamienia go w Leoparda, ma ktoś namiar, link jakiś? Sprawdzał u siebie?

koyoot 21.03.2010 21:41

http://sagorpirbd.deviantart.com/art...inal-154803364

miba lap i moze komus jeszcze sie spodoba:P. Swoja droga kozacko to wyglada:)

Mateuusz 21.03.2010 21:53

Ma ktoś Wiślackie skiny do winampa?

AbdulTsw 21.03.2010 22:00

http://yfrog.com/5xpulpit2bj
http://http://yfrog.com/5xpulpit2bjhttp://yfrog.com/5xpulpit2bj

A tu mój pulpit który mam od meczu w Gdańsku z zeszłego sezonu :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl