![]() |
ktoś tu chciał świąteczne... http://i44.tinypic.com/2s0lpch.jpg http://i41.tinypic.com/2yn2ra0.jpg
|
|
Cytat:
Instrukcja jest w środku :) Foobar_FooAvA_EQ.rar |
Mój pulpit - http://www.imagic.pl/public/pview/231278/cats.jpg
|
|
|
http://images28.fotosik.pl/311/5356c4f5896a685cm.jpg no to tak wygląda mój pulpit xD aha i czy macie jakąś Wiślacką tapete w proporcjach 16:10? :P
|
Cytat:
|
Mój Pulpit : http://www.imagic.pl/public/pview/231345/pulpit.JPG
|
TSman skąd masz taką tapetkę?
|
Cytat:
|
No właśnie, byłem zaskoczony, że ktoś to jeszcze ma, bo to wrzucenie odbyło się jakieś 3-4 lata temu :D
|
no ba tapeta jest zajebista też ją mam na kompie od dłuższego czasu i nie mam zamiaru zmianiac:D
impArt jezeli jestes jej tworcą to wielki szczacuj |
Cytat:
Jeżeli byś chciał tą tapete to jest na tej stroniehttp://www.whitestar.yoyo.pl/tapety/tapetabg2.html :-) A tutaj jeszcze kilka tapet Wisełki http://www.whitestar.yoyo.pl/wisla.php?id=tapety Pzdr ;) |
Tutaj zebrałem najlepsze z najlepszych :) Szlachta krakowska podana wyżej.
http://www.sendspace.pl/file/WQuRdlo2/ |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
|
nie wiem czy bedzie sie to nadawac do tego tematu, ale zamieszczam tu swoja tapete
http://i43.tinypic.com/35c03kz.jpg |
a co sadzicie o tapecie zrobionej prze ze mnie :P
http://i44.tinypic.com/10xaxdz.gif |
Nie wiem gdzie napisać, napisze tutaj
Poszukuję tapety Windowsa XP, wygląda ona mniej więcej tak: http://y2u.co.uk/Knowledge_Informati...XP_Desktop.jpg Szukam w większych rozmiarach. Rodzinni użytkownicy komputera uparli się, że musi być firmowa i nie przetłumaczysz, szukaj człowieku... |
|
Cytat:
Ma ktoś Wiślackie skiny go najnowszego gg i winampa? |
Ode mnie tapetka w 2 wersjach dla tych którzy lubią prostotę.
v.1 http://img200.imageshack.us/img200/8760/tlo2e.th.jpg v.2 http://img200.imageshack.us/img200/9780/tlo3.th.jpg Pozdrawiam. |
|
Cytat:
Wiślackie skórki na najnowsze gg: http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/29114 http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/31130 http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/27512 Skórkę pobieramy na dysk i klikamy dwukrotnie, a pojawi się ona nam na liście motywów na GG ;) |
Odkopałem :)
macie jakies tapety godne polecenia ? :) http://zapodaj.net/images/69d45fb13684.jpg my desktop: http://zapodaj.net/images/69d45fb13684.jpg ;) |
Ponoć wyszedł jakiś kozak mod do Windows 7, ktory zamienia go w Leoparda, ma ktoś namiar, link jakiś? Sprawdzał u siebie?
|
http://sagorpirbd.deviantart.com/art...inal-154803364
miba lap i moze komus jeszcze sie spodoba:P. Swoja droga kozacko to wyglada:) |
Ma ktoś Wiślackie skiny do winampa?
|
http://yfrog.com/5xpulpit2bj
http://http://yfrog.com/5xpulpit2bjhttp://yfrog.com/5xpulpit2bj A tu mój pulpit który mam od meczu w Gdańsku z zeszłego sezonu :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl