![]() |
Moje ulubione:
Labrador retriver http://www.justdogbreeds.com/images/...-retriever.jpg Husky Syberyjski http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rian-husky.jpg Wyżeł Beagle http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Beagle_600.jpg Najbardziej jednak lubie Labradory.Są to psy które bardzo szybko się uczą są spokojne i bardzo przyjazne dla człowieka.Co do Buldogów to nie podobają mi się bo są brzydkie, pysk mają jakby im ktoś patelnią przywalił no ale o gustach sie nie dyskutuje.Jeszcze zapomniałem o rasach które również bardzo lubie mianowicie Dalmatyńczyka, Chow-Chow i Cocer-Spaniela |
te co simone oraz karelski pies:
http://husky-siberian.com/wyst_leszno2003/image004.jpg . http://pl.euroanimal.eu/images/thumb...%BAwiedzie.jpg |
Simone, bassety są kapitalne. Chyba moje ulubione takie do posiadania, bo jeszcze husky są ładne według mnie no ale gdzie takiego stwora trzymać. Osobiście mam, znaczy brat ma pudla, szczycić się nie ma czym ale spoko pies, chociaż takich loków jak ja nie ma więc co najwyżej "ładny".
Cytat:
Pozdrawiam. :-) |
Cytat:
|
Ma/mial ktos kanarka ? Ewentualnie jakiegos innego ptaka egzotycznego ? Jakie sa mniej wiecej miesieczne koszty utrzymania ?
|
Wymiana filtrów i oleju co tysiąc kilometrów, zależy też od gatunku ile pali :-p
Nie mogłem wytrzymać - zabrzmiało to jak koszty utrzymania samochodu :D Z tego co pamiętam to koszty stałe w stylu klatka i patyk i miesięcznie paczka jakiś ziarenek za 10 może 20 zeta plus woda |
http://www.youtube.com/watch?v=H_MHae21dEw
Jezeli ktos pracuje całymi dniami poza domem to posiadanie psa nie ma racji bytu (a kot poprostu spi w tym czasie :) ), dlatego mam 2 koty i nie rozumiem teorii że koty są fałszywe. Codziennie jak wracam do domu to kot skacze na drzwi jak tylko wchodzę do klatki. Oba koty eliminują wszystkie komary, muchy i inne owady jakie tylko wlecą do mieszkania :) |
ja mam owczarka niemieckiego:) straszny z niej agresor:D
a tak do domu to polecam akwarium. strasznie drogie i czasochłonne, ale efekt jest zaje*isty:D tylko nie jakies małe typu 20l ale cos od 100 w góre:) |
Ja posiadam boksera który ma już 12 lat.
Prawdziwa babcia, ale dobrze sie trzyma skubana:D!! |
Ja też mam Boksera ma 5 lat
Mam jeszcze 5 kotów :D |
kot i pies. oba się przybłąkały(czyt. jakiś pojeb wyrzucił je z auta pod moim domem - co się niestety dość często zdarza w okresie wakacyjnym). kot - misiek jest mój i tak jak wcześniej nie przepadałem za kotami, tak teraz nie wyobrażam sobie takiego małego rudzielca nie mieć. Najbardziej przejebane zwierze jakie widziałem. Zresztą został znaleziony po mojej 18-stce rodzinnej, jak ostatnia ciotka wychodziła to stał pod drzwiami od domu taki malutki zmarznięty, no i został. pies - maksymilian jest w domu od wianków zeszłorocznych, średniej wielkości kundelek biało-czarny. na początku bał sie wszysktich ale z czasem się oswoił ;)
btw. ludzie którzy wyrzucają zwierzęta za miastem z samochodu i odjeżdżają to s****ysyny i też powinni być traktowani w ten sam sposób. Ze 2 lata temu jakiś palant wyrzucił z auta pudla w kagańcu! równie dobrze mógł go przywiązać do drzewa w jakimś lesie, bo ewentualne upolowanie(zjedzenie czegoś) w kagańcu jest niemożliwe. |
http://www.petplanet.co.uk/petplanet...airnterr13.jpg
Ja mam coś takiego, jak ten z prawej. :P Już prawie 8 lat.. Generalnie piesia jest bardzo mądra, ale uparta, nieufna i dość agresywna. Kiedyś były koty, świnka morska itd. :P |
ja mam dwie kotki ktore bez siebie nie moga zyc ia czasami tluka sie ze az ja mam dosc :P po lewej mlodsza tequila a po prawej starsza chiquita :)obydwie russian blue ta rase polecam dla alergikow
http://i43.tinypic.com/35mehdg.jpg |
Piotrek chicago zajebiste te kotki :D
|
W ktorym zoologicznym w Krakowie mozna kupic kanarka ?
(zoologiczne w galeriach odpadaja) |
Lubie i psy i koty, ale koty to takie s****iele czasem. Jakby miały zaburzenia psychiczne. A psy to radosne zwierzaki. Jakbym miał jakiegoś psa sobie sprawić to Labradora :)
|
Cytat:
|
Heh:) mnie wczoraj pogryzł kot do tego stopnia, że dłoń mam prawie jak sito:) ale generalnie koty są zajebiste:) Psy zresztą też:)
|
Do oddanie dwie małe kundelki;], może byłby ktoś chętny?, Na czas oddania zapewne będa nauczone porządku. Więcej informacji na pw(zdjęcia itd.)
|
Cytat:
Pozdrawiam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl