![]() |
No początek jest dobry. :) Ogólnie odcinek na + :)
|
Fishsticks - best South Park ever :lol:
|
Ja wlasnie katuje sie South Parkami :) Zaczalem od pierwszej serii i to jest mega chory serial i za to go kocham :D Moim ulubionym odcinkiem jest odcinek, w ktorym byl recznik ktory mowil i non stop jaral :P Pozdro
|
co jest z tym 13 sezonem nie moge znalesc zadnych odcinkow powyzej 7 ;/
|
Cytat:
|
http://www.southparkstudios.com/clip.../?tab=featured
Jeden z najlepszych odcinków ostatnich miesięcy. |
Genialny odcinek :D Scena ze śpiewającym cartmanem zabójcza... Przejdzie do historii jak inne piosenki cartman :D
|
Ogólnie ten nowy sezon trzyma bardzo dobry poziom. No, może ostatni z wrestlingiem nie był taki top.
|
Ale fajnie tak obejrzeć za darmola i legalnie, nie? :D
Fuck you dorphin! Fuck you whare! |
Aaa South Park :) Zajebista bajeczka obejrzałem wszystkie odcinki z serii 1-13 po dwa albo więcej razy :>
FUCK YOU CHICKEN FUCK YOU COW :lol: |
http://www.youtube.com/watch?v=ULE2AwXTibM prawie pełna wersja zremixowana :)
Od dziś mam nowy dzwonek w komórce:D |
http://www.youtube.com/watch?v=Mquuu...eature=related
Moim zdaniem jeszcze lepszy montaż tej piosenki. |
Cytat:
A myślałem, że będę jedyny...:D Odcinek rzeczywiście rewelacja, podobnie jak cały sezon... |
1306 miazdzy pyte :D Polecam ...
|
Ostatnie odcinki rzeczywiscie trzymaja poziom jednak Trey i Matt do formy jaka prezentowali w 3 i 4 sezonie juz napewno nie powroca. Z tego sezonu ta piosenka mnie najbardziej rozwala: http://www.youtube.com/watch?v=AAxailJPU5Q.
|
Ma ktoś w mp3 intro z south parku lub inne piosenki - najlepiej cartmana albo chefa?
|
Cytat:
http://w520.wrzuta.pl/audio/997thhG3lzw/south.park.end co prawda wav, ale nie problem przerobić na mp3... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl