Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Szukam hali - (piłka nożna) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2208)

przemek1902 01.02.2012 11:14

Czy posiada ktoś namiary na obiekty pod wynajem oprócz wyżej wymienionych?
Pozdrawiam

*Michael* 01.02.2012 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dziku (Post 838898)
jest hala w Białym kościele postaram sie skombinować jakies namiary i wrzucic

proszę bardzo stronka GOKIS-u (Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu) w Białym kościele :) Jest tam numer i wszystko co potrzebne

http://gokis.edupage.org/text6/?

dj_ibutti 11.01.2013 15:03

Odswiezam - ma ktos pomysl, gdzie w tygodniu wieczorem cos wolnego jeszcze znajde?

dj_ibutti 17.01.2013 22:10

Moze jednak?

kibicnh 18.01.2013 10:10

Sprawdź hale na com com zonie może jeszcze coś będzie wolnego

dj_ibutti 20.01.2013 18:40

brak terminów :(

Kocur 06.02.2013 16:11

Ooo ja też ja też !

Właśnie szukam sali okolice Prądnika Czerwonego - wieczory.

Jedną znalazłem za 100 zł ale tylko w niedziele więc tak sobie ....

silver03 06.02.2013 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1297619)
Ooo ja też ja też !

Właśnie szukam sali okolice Prądnika Czerwonego - wieczory.

Jedną znalazłem za 100 zł ale tylko w niedziele więc tak sobie ....

Mógłbyś podać namiary na tą hale? Jest warta ceny?

Kocur 11.02.2013 20:14

Szkoła Podstawowa na Prądniku - jest jedna ;) - albo mam nieaktualne dane.

Nie byłem na hali - nie mam pojęcia jakie są standardy - ja szukam dachu nad głową i szatni żeby się przebrać.

sandomingo 15.10.2013 11:46

Orientuje się ktoś gdzie dokładnie jest hala Armatury przy Zakopiańskiej?
Telefon mają głuchy a chcę się tam wybrać.

lisowczyk 16.10.2013 03:57

Kocur w futsal w Hucie byś nie pogral?

WISŁAZWE 12.11.2014 21:53

Panowie, szukam hali/balonu do wynajęcia. Rejon Nowa Huta i okolice.
Jakby ktoś miał coś wartego polecenia to proszę dać znać.

Oxydrene 14.11.2014 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1335581)
Orientuje się ktoś gdzie dokładnie jest hala Armatury przy Zakopiańskiej?
Telefon mają głuchy a chcę się tam wybrać.

Mordo ale tej hali już niestety nie ma. Szkoda bo zostawiłem tam wiele zdrowia i kilka paznokci. Sprzedali ją albo oddali w dzierżawę takiemu jednemu bucowi który przerobił na Crossit nazywa się to 72D i taki jest właśnie adres na Zakopiańskiej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl