Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

7 kotów 23.06.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tadeusz Łopuszański (Post 555615)
Jestes za propagowaniem rasizmu oraz haseł faszystowkich na Wiślackim forum? Przecież to przestępstwo, nie mówiąc o równości i duchu sportu. Dajcie mu odpocząć.

tiaaaa.......


Wyrzucasz drzwiami wraca oknem....

Prezydentowa 23.06.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tadeusz Łopuszański (Post 555615)
Jestes za propagowaniem rasizmu oraz haseł faszystowkich na Wiślackim forum? Przecież to przestępstwo, nie mówiąc o równości i duchu sportu. Dajcie mu odpocząć.

Z charcerskim pozdrowieniem? :rotfl:

South 23.06.2008 19:18

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=885

nie da sie przerwać rejestracji nowych użytkowników na czas wakacji ? bo obawiam sie że będzie coraz gorzej

Maćko 24.06.2008 20:11

Kochani moderatorzy.
Zainteresowany na pewno wie o co chodzi, nie chcę prać brudów, więc serdecznie zapraszam na priv.
To MY jesteśmy Wisła, nie dajmy sobie pluć w twarz!

Gucio25 24.06.2008 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rys28 (Post 556604)
Witam!
Chciałbym zostać moderatorem, jesli jest taka możliwość to PRIV.

każdy by chciał. :)

gigant 24.06.2008 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 556671)
każdy by chciał. :)

Nie każdy, ja nie. Wolę rozmywać, niż walczyć ze sobą.

wolfy 24.06.2008 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 556676)
Nie każdy, ja nie. Wolę rozmywać, niż walczyć ze sobą.

Taaa, jasne. Pół roku temu inaczej śpiewałeś, jak zaczęła się w transferowym żałoba po Kosowskim:D
Ja bym tam chciał. Jeden dzień w temacie transferowym, połowa użytkowników mniej:D

Gucio25 24.06.2008 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 556687)
Jeden dzień w temacie transferowym, połowa użytkowników mniej:D

wolfy na moda! albo na admina! :D
wybaczcie OT.

Wilku 24.06.2008 22:46

Dość zabawne, ale starczy tych off-topów. ;)

Kiqt 25.06.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 555855)
Ja mam takie pytanie, co jest z ta reklama z karta kredytowa bo nei da jej sie wylaczyc. Taka sama wyskakuje na onecie ale klikam w x i znika a tutaj jak wchodze na glowna strone to nic moge klikac i klikac a ona dalej jezdzi po ekranie..

dokładnie **** mnie z nią strzela. a odśnieżanie mam gdzieś. jak juz dajecie reklamy to niech je te "X" wyłączają.

tofik 25.06.2008 22:20

Jakiś shoutboxik. Może to powstrzymałoby ludzi od jedno zdnaiowych bzdur w temacie transferowym. W innym to rozumiem, ale tam jednak mieli się ludzie wykazywać.

Gabri 27.06.2008 15:41

Stop lost = F1Wisła vel Acapello vel Alex Hleb...

Pablo84 27.06.2008 16:30

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=15268

Chłopa nie da się czytać ,przynosi nam wstyd dodatkowo obraża naszą zgodę

wislak_olkusz 27.06.2008 17:40

ban dla banasika ?

za co ??

szczebrzeszcz 28.06.2008 18:10

proszę o zmianę nicka na: jjj981 lub podobny ;)

moczTS 28.06.2008 20:38

Proszę o zmianę nicka na: ZiemiaOgnista. Z góry dziękuję :)

PvD 28.06.2008 20:59

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=231
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=569
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3333
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3334

pasiaste żydostwo wykopać w kosmos,a foratrta skierować w to samo miejsce, niech sie zajmie edukacją swoich braci ,a nie "faszystowskim" Reymanem

kalashnikov2 29.06.2008 13:02

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=4412

ten czlowiek (oryginalny) nas tak nienawidzi, że napewno by nie zakladal konta na naszym forum

za podszywanie sie pod znane postacie z innych forów powinien być automatyczny ban...

Bartosz 29.06.2008 21:50

http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=32515

Do pokebola.

Prezydentowa 30.06.2008 07:45

Można wiedzieć za co Wisła Piastów dostał bana? Przejrzałam jego posty i jakoś nie szkodził nikomu specjalnie...

Prezydentowa 30.06.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rys28 (Post 559424)
A Ty co? Anioł Stróż?
Za samo bycie mu się należy. I tak ma jeszcze oprócz tego jeszcze 2 konta, więc nie martw się jest obecny na forum.

Ty uważaj, żeby Ciebie ktoś nie nagrodził za samo bycie. Nie jestem niczyim Aniołem, Stróżem tym bardziej, ale chciałabym się dowiedzieć, dlaczego został zbanowany. Ostatnio zdarzają się dziwne bany, więc chyba nie ma nic dziwnego w tym, że pytam, nie sądzisz? I zauważ, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie atakuje, tylko zwyczajnie pytam i argumentuję, więc pohamuj troszkę emocje.

Bez odbioru

Triodante 01.07.2008 12:19

Inwazja pokemonów w temacie o Wiśle w pucharach. Oni co chwila się rejestrują i znają język polski więc proponuję czasowo zablokować możliwość rejestracji nowych userów.

Gucio25 01.07.2008 12:21

zablokować, albo forum na dzień zamknąć, cokolwiek - niech ochłoną, bo to co się teraz dzieje to masakra.
szkoda mi ich.

Szymek_R22 01.07.2008 12:25

Przede wszystkim sprawdzić ip, bo jak to możliwe, że któryś z ,,beitarczyków" odpowiedział na zaczepkę w języku polskim? Coś mi się wydaje, że ktoś nas prowokuje, żeby potem napisać o faszystach z pod znaku Białej Gwiazdy

Kamson 01.07.2008 12:29

Moderatorzy pobudka! Banować Beitarowców albo forum zamknać na kilka godzin!

Szymek_R22 01.07.2008 12:36

Nie da się banować całego IP? przecież mnie zaraz szlag trafi.

PauL 01.07.2008 12:37

Dokładnie, to na pewno jest jakaś prowokacja. Kolesie na polskie posty odpowiadają zaczepkami w języku angielskim. Działajcie, banujcie ich, bo widzę, że zalewają już nasze forum.

MicK 01.07.2008 12:44

Jeśli ci Izraelczycy to prowokacja to moderatorzy z łatwością mogą sprawdzić czy adres IP jest z Polski, czy też z Jerusalem.
BTW. proponuję wykasować wszystkie posty w temacie "Wisła w europejskich pucharach 08/09" od godziny 11.30 do momentu zamknięcia włącznie.

wolfy 01.07.2008 13:46

Z okazji wylosowania Beitaru wszystkim moderatorom składam wyrazy współczucia.
Szczere.

Vinci 01.07.2008 13:48

Bardzo prosimy,aby nie wpisywać się w kolejno zakładane tematy przez naszych gości z Izraela. Niech produkują się tylko na forum angielskim. W miare możliwości będziemy starali się ograniczać ich twórczość.

Jeżeli w innych tematach pojawią się anglojęzyczne antywiślackie wpisy podeślijcie linki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl