![]() |
Cytat:
Wyrzucasz drzwiami wraca oknem.... |
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=885
nie da sie przerwać rejestracji nowych użytkowników na czas wakacji ? bo obawiam sie że będzie coraz gorzej |
Kochani moderatorzy.
Zainteresowany na pewno wie o co chodzi, nie chcę prać brudów, więc serdecznie zapraszam na priv. To MY jesteśmy Wisła, nie dajmy sobie pluć w twarz! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja bym tam chciał. Jeden dzień w temacie transferowym, połowa użytkowników mniej:D |
Cytat:
wybaczcie OT. |
Dość zabawne, ale starczy tych off-topów. ;)
|
Cytat:
|
Jakiś shoutboxik. Może to powstrzymałoby ludzi od jedno zdnaiowych bzdur w temacie transferowym. W innym to rozumiem, ale tam jednak mieli się ludzie wykazywać.
|
Stop lost = F1Wisła vel Acapello vel Alex Hleb...
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=15268
Chłopa nie da się czytać ,przynosi nam wstyd dodatkowo obraża naszą zgodę |
ban dla banasika ?
za co ?? |
proszę o zmianę nicka na: jjj981 lub podobny ;)
|
Proszę o zmianę nicka na: ZiemiaOgnista. Z góry dziękuję :)
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=231
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=569 http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3333 http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3334 pasiaste żydostwo wykopać w kosmos,a foratrta skierować w to samo miejsce, niech sie zajmie edukacją swoich braci ,a nie "faszystowskim" Reymanem |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=4412
ten czlowiek (oryginalny) nas tak nienawidzi, że napewno by nie zakladal konta na naszym forum za podszywanie sie pod znane postacie z innych forów powinien być automatyczny ban... |
|
Można wiedzieć za co Wisła Piastów dostał bana? Przejrzałam jego posty i jakoś nie szkodził nikomu specjalnie...
|
Cytat:
Bez odbioru |
Inwazja pokemonów w temacie o Wiśle w pucharach. Oni co chwila się rejestrują i znają język polski więc proponuję czasowo zablokować możliwość rejestracji nowych userów.
|
zablokować, albo forum na dzień zamknąć, cokolwiek - niech ochłoną, bo to co się teraz dzieje to masakra.
szkoda mi ich. |
Przede wszystkim sprawdzić ip, bo jak to możliwe, że któryś z ,,beitarczyków" odpowiedział na zaczepkę w języku polskim? Coś mi się wydaje, że ktoś nas prowokuje, żeby potem napisać o faszystach z pod znaku Białej Gwiazdy
|
Moderatorzy pobudka! Banować Beitarowców albo forum zamknać na kilka godzin!
|
Nie da się banować całego IP? przecież mnie zaraz szlag trafi.
|
Dokładnie, to na pewno jest jakaś prowokacja. Kolesie na polskie posty odpowiadają zaczepkami w języku angielskim. Działajcie, banujcie ich, bo widzę, że zalewają już nasze forum.
|
Jeśli ci Izraelczycy to prowokacja to moderatorzy z łatwością mogą sprawdzić czy adres IP jest z Polski, czy też z Jerusalem.
BTW. proponuję wykasować wszystkie posty w temacie "Wisła w europejskich pucharach 08/09" od godziny 11.30 do momentu zamknięcia włącznie. |
Z okazji wylosowania Beitaru wszystkim moderatorom składam wyrazy współczucia.
Szczere. |
Bardzo prosimy,aby nie wpisywać się w kolejno zakładane tematy przez naszych gości z Izraela. Niech produkują się tylko na forum angielskim. W miare możliwości będziemy starali się ograniczać ich twórczość.
Jeżeli w innych tematach pojawią się anglojęzyczne antywiślackie wpisy podeślijcie linki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl