Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

obcyTSW 16.10.2008 10:23

Ile czasu trwa wyrobienie koszulki ze swoim numerem i nazwiskiem? W jakiej cenie byłaby ta koszulka? Można odebrać ją pocztą czy trzeba osobiście?

Martinho 16.10.2008 12:48

Z tego co wiem to w Fanatyku napis drukuja od razu , oryginalna koszulka 200 zł (repliki tez pewnie maja ~130 zl) + 1,5 zl za litere i ok.5 zl za cyfre

Wysylaja poczta (cena przesylki 13 zl)

DARYLKA 16.10.2008 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 616185)
Z tego co wiem to w Fanatyku napis drukuja od razu , oryginalna koszulka 200 zł (repliki tez pewnie maja ~130 zl) + 1,5 zl za litere i ok.5 zl za cyfre

Wysylaja poczta (cena przesylki 13 zl)

napisy mogą być na każdej koszulce.

oryginalna 199 :)
replika 129 :)
literka 1.50
cyfra 4.50

koszt przesyłki 8 zł bo jak ktoś chce napis + wysylka pocztą to tylko płacone ONLINE/PRZELEW

kibic_nh 20.10.2008 16:44

Gdzie Można Zakupić Pościel Z Motywem Wisły Kraków?
 
jw^
Czy ktoś się orientuje, gdzie można taką pościel dołapać?

lukasz_1986Miekinia 25.10.2008 20:40

mam pytanie szukam kogos kto moglb mi zaprojektowac koszulki chodzi mi o nadruki

zim zum 30.10.2008 13:03

http://www.allegro.pl/item467403157_...ja_nowosc.html

te bluzy sa w fanatyku ?

DARYLKA 30.10.2008 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 621519)

Tak są w FANATYKU

DARYLKA 03.11.2008 12:12

Na Niedzielnym Spotkaniu W Sklepiku Fanatyk Ktoś zostawił klucze

ameo 08.11.2008 14:17

Wam też nie działa str. www. fanatyka ?

Kwaki 08.11.2008 19:26

www.tswisla.eu - jezeli o ta chodzi to mi dziala

WislaJKG 08.11.2008 21:01

Zima idzie, a chyba nie tylko ja uważam, że przydałyby się nowe czapki, te z oficjalnego są beznadziejne, a ta Lonsdale'a z Fanatyka za droga..

v 08.11.2008 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislaJKG (Post 625772)
Zima idzie, a chyba nie tylko ja uważam, że przydałyby się nowe czapki, te z oficjalnego są beznadziejne, a ta Lonsdale'a z Fanatyka za droga..

Tez tak myśle, ze by sie jakies przydały nowe czapurki. Jakis konkretny fajny model.

mario315 08.11.2008 21:51

ktoś wie czy można gdzieś kupić WIŚLACKIE rękawiczki??
są w Fanatyku??

WisłaRuczaj 09.11.2008 09:46

Rękawiczki są, wczoraj widziałem....czarne z herbem

DARYLKA 11.11.2008 20:48

będą nowe czapki zimowe

gackos 11.11.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 627457)
będą nowe czapki zimowe

A jaki ten wzór czapek? Bo chciałbym zwykłą, czarną z herbem, a nie widziałem takiej do tej pory na stronce Fanatyka. Chyba, że jest taki model w sklepie?

WislaJKG 11.11.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gackos (Post 627464)
A jaki ten wzór czapek? Bo chciałbym zwykłą, czarną z herbem, a nie widziałem takiej do tej pory na stronce Fanatyka. Chyba, że jest taki model w sklepie?

najlepiej jakby wyszło kilka modeli, wtedy do wyboru do koloru ;)
bo tak jak mowie, ta Lonsdale'a zaj3bista, ale droga.. patrząc na inne ekipy pod względem czapek czy innych gadżetów niestety troche odstajemy.

DARYLKA 12.11.2008 13:01

mamy przecież 15 wzorów czapek zimowych tylko trzeba przyjść do sklepu i wybrać :) bo na stronie nie mamy jeszcze wszystkiego.
Możliwe, że te czarne z herbem jeszcze będą.
Nie wydaje mi się żebyśmy odstawali...

gackos 12.11.2008 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 627728)
mamy przecież 15 wzorów czapek zimowych tylko trzeba przyjść do sklepu i wybrać :) bo na stronie nie mamy jeszcze wszystkiego.
Możliwe, że te czarne z herbem jeszcze będą.
Nie wydaje mi się żebyśmy odstawali...

To fajnie, więc trzeba się wybrać do sklepu, bo ostatnio swoją wiedzę opierałem tylko na asortymencie ze strony. Dzięki za informację:D

DARYLKA 27.11.2008 19:03

od 1.12 - 6. 12 Fanatyk czynny od 10 do 20.00
taka informacja ;)

maciek wislak 06.12.2008 11:43

polecam bluze czarna z kapturem bardzo dobra

MISTA92 25.12.2008 12:06

Mam pytanie czy mogę gdzieś dostac jeszcze te czarne z herbem rękawiczki Wisełki..?

piotrek1325 25.12.2008 12:36

chyba w fanatyku ;p przed mikołajem jeszcze były ale teraz to nawet nie wiem ;d

Bufon144 28.12.2008 14:50

Mam pytanko: czy dostępne są jeszcze kurtki(ortaliony) czarne z napisem z tyłu Braci Sie Nie Traci i z przodu herb Wisły Lechii i Sląska?:)

ZwrABG 28.12.2008 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 648712)
Mam pytanko: czy dostępne są jeszcze kurtki(ortaliony) czarne z napisem z tyłu Braci Sie Nie Traci i z przodu herb Wisły Lechii i Sląska?:)


nie bo były na zamowienie...chyba że ktoś bedzie chciał sprzedać swoją

qlima 28.12.2008 23:06

Słuchajcie a czy ktos sie orientuje gdzie mozna kupic koszulke w której wybiegli piłkarze na mecz z Lechią? Ta z dwoma pięsciami, Wisła & Lechia ??? Dzięki pzdr

M152T4L 12.01.2009 16:34

http://www.tswisla.eu/k81/SPODENKI-B...YMN,p687.html#
Spodenki fajne, tyle że tekst hymnu w innej wersji :P
http://www.tswisla.pl/audio.html

jurukuru 12.01.2009 16:37

gdzie kupię szal "Jak długo na Wawelu" taki cały granatowy z napisem na środku Wisła.??

M152T4L 13.01.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 656174)
gdzie kupię szal "Jak długo na Wawelu" taki cały granatowy z napisem na środku Wisła.??

Masz zdjęcie?

Kurt 13.01.2009 17:45

Cytat:

gdzie kupię szal "Jak długo na Wawelu" taki cały granatowy z napisem na środku Wisła.??
Jeżeli chodzi Ci o taki z motywem czerwono-biało-niebieskiej katedry wawelskiej to były one dostępne w Fanatyku cena: 30 zł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl