Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

piter19 22.02.2009 14:27

Wie ktos moze czy jest mozliwość wejscia na stadion lub na trening, dzisiaj??

adi23 22.02.2009 14:43

różnie bywa z tymi treningami, jak bedzie na bocznym to przecież zza siatki bedziesz wszystko widział, jak na głownym to raczej niewpuszczą.

Samir 23.02.2009 21:04

Siema wszystkim , wie ktos moze czy w tym tygodniu szykuje sie jeszcze jakis trening na boisku bocznym ??

dj_ibutti 02.04.2009 23:18

Wie ktoś, jak jutro treningi mają chłopaki?

Żmijka 03.04.2009 10:15

Jutro to jakoś rano (10.30 bodaj) i wyjazd do Poznania. Jak miałeś na myśli dziś to 17, ale chyba zamknięty (bo na głownym ponoć).

Emilio 13.04.2009 23:00

Wie ktoś jak dzisiaj z treningiem?

SB 20.04.2009 20:39

jakie i o której treningi jutro i we środę?

gelu 03.05.2009 13:08

Witam

Wie ktoś w jakich godzinach trenuje Wisełka jutro i we wtorek??

amauri1990 03.05.2009 13:50

również zależy mi na informacji, szczególnie a propos wtorku

gelu 03.05.2009 19:12

Dostałem informację, że trening jest jutro o 10.

wislak_92 03.05.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gelu (Post 719724)
Dostałem informację, że trening jest jutro o 10.

Pewne info?
To ty jesteś ten słynny Gelu od autografów?

***
Śledziłem kiedyś temat na bramkipolakow i jakieś tam forum o grafach, nawet wysłałem kilka e-maili;)
Z tego co pamiętam to miałeś jakąś stronkę z galerią? Jak możesz to podrzuć link.

Pozdro

gelu 03.05.2009 19:33

Hehe :P. Tak, to ten Gelu od autografów ;] (nie wiedziałem, że aż tak sławny jestem).

Edit. Informacja potwierdzona, kumpel dzwonił do klubu.

Moja galeria autografów: http://gelusgallery.fotopic.net/

gelu 04.05.2009 10:35

Sorry, że post pod postem.

Okazało się, że trening przełożyli na 18 - na 100%.

wislak_92 04.05.2009 11:19

Szkoda, że tak poźno piszesz...

Był rano trening, zaczął się koło 10:30, na pewno był Pawełek, Varga, i jeszcze ze 2-3.

amauri1990 07.05.2009 06:42

a dzisiaj, ktoś wie, o której i gdzie trening?

misiekpb 26.05.2009 17:54

Nie wie ktoś o której jutro Wiślacy mają trening?

mati.londyn 15.06.2009 07:56

gdzie odbędą się pierwsze treningi Wisły 20 - 29 czerwca skoro na Reymonta nic już się nie nadaje? będą otwarte dla pubiczności?

tedi100 15.06.2009 08:13

właśnie jak by się odbył gdzieś w Krakowie to bym się mógł przejść na na niego:)

Emi1906 15.06.2009 15:35

Boisko treningowe jest w dobrym stanie (chyba) ;) Zwykle alternatywą są boiska w Skotnikach, więc ta opcja jest możliwa.

Tylko_Wisła! 18.06.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuharos (Post 747538)
pojutrze pierwszy trening Wiślaków, ktoś zna jakieś szczegóły?


Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca, piłkarze spotkają się przy Reymonta na testach medycznych. Badania rozpoczną się o 9:00 rano na murawie boiska bocznego.


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rskie_powroty/

jedynak z dabia 20.06.2009 11:16

Czy można od poniedziałku przyjść jako widz na trening Wisły?
Ktoś wie gdzie i o której?

amauri1990 20.06.2009 11:21

trzeba będzie w poniedziałek z rana pisac na gg://1906 albo maila, to napiszą ;) bo narazie podobno nic nie wiadomo

jedynak z dabia 20.06.2009 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 748183)
trzeba będzie w poniedziałek z rana pisac na gg://1906 albo maila, to napiszą ;) bo narazie podobno nic nie wiadomo


http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...iowe_wislakow/
mam nadzieję, w środę dołączają reprezentanci

bartek89TS 26.06.2009 10:32

Wie ktoś może o której jest dzisiejszy popołudniowy trening?Wydaje mi się że o 17, ale pewny nie jestem, więc prosze o info jeśli ktoś wie na 100%.

wojownik87 12.07.2009 13:08

Wie ktos moze o ktorej jest dzisiejszy trening Wisly???
Bylybym wdzieczny za odpowiedz.

bruno_skater 12.07.2009 14:25

trening zaczyna się o 18 na bocznym boisku.

gelu 12.07.2009 18:45

Witam

Wiecie w jakich godzinach trenują Wiślacy na boisku bocznym w najbliższych dniach?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

MACIEKWISLAK87 12.07.2009 20:06

Witam ja to samo pytanie, ale bardziej konkretnie

O której godzinie jutro trenuje pierwsza drużyna ?

Pozdrawiam

bruno_skater 12.07.2009 20:37

Z tego co usłyszałem dzisiaj jutro trening jest o 17.30.

MACIEKWISLAK87 12.07.2009 21:02

Hmm tylko jeden jest ?

Dziękuje za inf.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl