![]() |
Wie ktos moze czy jest mozliwość wejscia na stadion lub na trening, dzisiaj??
|
różnie bywa z tymi treningami, jak bedzie na bocznym to przecież zza siatki bedziesz wszystko widział, jak na głownym to raczej niewpuszczą.
|
Siema wszystkim , wie ktos moze czy w tym tygodniu szykuje sie jeszcze jakis trening na boisku bocznym ??
|
Wie ktoś, jak jutro treningi mają chłopaki?
|
Jutro to jakoś rano (10.30 bodaj) i wyjazd do Poznania. Jak miałeś na myśli dziś to 17, ale chyba zamknięty (bo na głownym ponoć).
|
Wie ktoś jak dzisiaj z treningiem?
|
jakie i o której treningi jutro i we środę?
|
Witam
Wie ktoś w jakich godzinach trenuje Wisełka jutro i we wtorek?? |
również zależy mi na informacji, szczególnie a propos wtorku
|
Dostałem informację, że trening jest jutro o 10.
|
Cytat:
To ty jesteś ten słynny Gelu od autografów? *** Śledziłem kiedyś temat na bramkipolakow i jakieś tam forum o grafach, nawet wysłałem kilka e-maili;) Z tego co pamiętam to miałeś jakąś stronkę z galerią? Jak możesz to podrzuć link. Pozdro |
Hehe :P. Tak, to ten Gelu od autografów ;] (nie wiedziałem, że aż tak sławny jestem).
Edit. Informacja potwierdzona, kumpel dzwonił do klubu. Moja galeria autografów: http://gelusgallery.fotopic.net/ |
Sorry, że post pod postem.
Okazało się, że trening przełożyli na 18 - na 100%. |
Szkoda, że tak poźno piszesz...
Był rano trening, zaczął się koło 10:30, na pewno był Pawełek, Varga, i jeszcze ze 2-3. |
a dzisiaj, ktoś wie, o której i gdzie trening?
|
Nie wie ktoś o której jutro Wiślacy mają trening?
|
gdzie odbędą się pierwsze treningi Wisły 20 - 29 czerwca skoro na Reymonta nic już się nie nadaje? będą otwarte dla pubiczności?
|
właśnie jak by się odbył gdzieś w Krakowie to bym się mógł przejść na na niego:)
|
Boisko treningowe jest w dobrym stanie (chyba) ;) Zwykle alternatywą są boiska w Skotnikach, więc ta opcja jest możliwa.
|
Cytat:
Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca, piłkarze spotkają się przy Reymonta na testach medycznych. Badania rozpoczną się o 9:00 rano na murawie boiska bocznego. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rskie_powroty/ |
Czy można od poniedziałku przyjść jako widz na trening Wisły?
Ktoś wie gdzie i o której? |
trzeba będzie w poniedziałek z rana pisac na gg://1906 albo maila, to napiszą ;) bo narazie podobno nic nie wiadomo
|
Cytat:
http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...iowe_wislakow/ mam nadzieję, w środę dołączają reprezentanci |
Wie ktoś może o której jest dzisiejszy popołudniowy trening?Wydaje mi się że o 17, ale pewny nie jestem, więc prosze o info jeśli ktoś wie na 100%.
|
Wie ktos moze o ktorej jest dzisiejszy trening Wisly???
Bylybym wdzieczny za odpowiedz. |
trening zaczyna się o 18 na bocznym boisku.
|
Witam
Wiecie w jakich godzinach trenują Wiślacy na boisku bocznym w najbliższych dniach? Z góry dzięki za odpowiedź :) |
Witam ja to samo pytanie, ale bardziej konkretnie
O której godzinie jutro trenuje pierwsza drużyna ? Pozdrawiam |
Z tego co usłyszałem dzisiaj jutro trening jest o 17.30.
|
Hmm tylko jeden jest ?
Dziękuje za inf. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl