![]() |
Tatralandia zeszła na psy już ponad rok temu. Dzienny karnet ponad 100 zł - no sorry - ale w Popradzie czy Beszenowej jest duuużo taniej i przyjemniej.
Chopok jako góra do jazdy bezkonkurencyjna - ale gorące źródła to już nie w Mikulaszu bo szkoda zdrowia i kasy. ps. Był ktoś w naszych nowych aquaparkach w Szaflarach czy Bukowinie ? Według opisu z netu Bukowina jest największym aquaparkiem po obu stronach Tatr :) |
gdzie w Krakowie i w jakiej cenie kupię deskę z wiązaniami, używaną dla początkujacego. na co zwrocic uwagę itp. proszę o porady :)
|
Cytat:
|
Mozecie powiedziec cos o Dwoch Dolinach (Wierchomla - Muszyna)?
|
Cytat:
Ja byłem w Szaflarach. Malutki ośrodek, no może nie taik strasznie mały, ale nie zbyt duży. Bardzo przyjemnie, basen mniejszy w środku i tak ze dwa razy większy na zewnątrz. Są bicze wodne i to takie, że ciężko na nogach ustać:D Co do cen, to za 3 godzinny bilet chyba ulgowy 25, a normalny 30 zł. Także polecam. |
Cytat:
Prezydentowa miałem na myśli, że wreszcie jest śnieg... :-P Jeszcze wracając do Parków... w ZakopanEM jest słaby i droższy od naszego w Krakowie, także nie polecam. |
Cytat:
|
Jaki stok byście polecili na pierwszy raz,tylko taki żęby się za szybko nie zniechęcić. Interesuje mnie coś w pobliżu Krakowa.
|
Cytat:
Był ktoś w Witowie?? Jakie warunki?? Dużo ludzi?? |
Jak ktoś się zastanawia, to od razu napiszę, żeby szerokim łukiem omijać wyciąg na Czarnej Górze. Stok nieprzygotowany. Jeżdżę blisko 15 lat i najnormalniej w świecie miałam problemy z równowagą przy zjeździe...:-/
Lód, grudy, zmrożony śnieg, wystająca ziemia. Dodatkowo w knajpce na dole dokładnie GODZINĘ i 15 MINUT stałam w kolejce, żeby zamówić rozmiękłe kotlety, stare frytki, wodniste grzane piwo z sokiem i zimnego grzańca...Jedna niepociumana kobita obsługuje kasę, brak podziału na stanowiska do jedzenia i picia, zero organizacji, odradzam z czystym sumieniem! |
Cytat:
|
emsi a na desce od klopa pojezdzi??
|
Cytat:
|
Gdzie warto się dziś po południu wybrać? Tzn oświetlony i dobrze przygotowany stok. Dobrze przygotowany też pod wieczór, a nie wyratrakowany nad ranem i zostawiony na pastwę losu (lodu?). No i w miarę prosty, bo chyba będę musiała dziś za instruktora robić, więc żeby się dało pojeździć.
|
Ja polecam Kotelnice... w ch.uj daleko od krk ale stoki swietnie przygotowane i mozna szalec do pozna;)
|
Kotelnica, to pierwsze o czym pomyślałam. Uwielbiam ten stok, ale stanie w kolejkach na Białce jest słynne w całej Polsce i może człowiek doprowadzić do szewskiej pasji. Patrzyłam na kamerki przed 11 i kolejki były co prawda około połowę mniejsze niż zwykle, ale to było jeszcze wcześnie. Zobaczę, jeszcze raz ale przyznam, że szukam raczej czegoś mniej zatłoczonego.
Z innej beczki to polecam wszystkim Długą Polanę. Może przygotowanie nie jest powalające, ale jak ktoś potrafi, to znajdzie taką traskę (najlepiej przy samym wyciągu), że można pośmigać bardzo przyjemnie. I zero kolejek. Edit: O, to właśnie: http://bialkatatrzanska.pl/images/stories/2/big.jpg http://bialkatatrzanska.pl/images/stories/3/big.jpg Stan na godz. 12:00.......średnio mi się to widzi. Edit2: Ela - jest to jakiś pomysł, byłam tam kiedyś, ale szczerze mówiąc nie pamiętam, jak tam jest:> A był ktoś w tym sezonie na Wierchomli? Albo na Chopoku? |
Cytat:
|
Jak komuś się widzi stanie ponad 20 min w kolejce to Kotelnica rzeczywiście... Jeżdżę tam od paru ładnych lat ale to co się teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.
|
Cytat:
Nie ukrywam, że imponują mi te innowacyjne udogodnienia. Jadę tam!:D http://img517.imageshack.us/img517/8325/sracjadm7.jpg |
Byłem we wtorek w laskowej i miałem mieszane uczucia. Wielki plus to to ze jak zjeżdżasz ze stoku możesz od razu na wyciąg wjechać prawie beż zatrzymywania się. Ale minus to lód miejscami nie dało się zahamować i wiele śniegu było ściągnięte na bok gdzie tworzyły sie lekke zaspy. RAno jak zajechałem o 9 to stok był ładnie przygotowany i tak przez około 2-3 godzin później zaczynało byc coraz gorzej. To są tylko moje odczucia
|
Cytat:
|
Był ktoś w Zawoi (Mosorny Groń) w tym roku ? Działa wogóle ten stok ?
|
stok w Myślenicach ktoś odwiedzał?
jakie warunki? na stronce informują o rzekomo "bardzo dobrych" to jednak bardzo względne pojęcie |
Cytat:
|
Był ostatnio ktoś w Sieprawiu?Przyzwoite warunki?
|
Cytat:
|
JackDaniels a jakie sa aktualnie warunki ?
|
Myślenice są bardzo dobre ale tak jak JackDaniels ostrzegam że trasa bardzo trudna(ja jestem na nią za cieńki, niestety), ale z z Krk blisko, śniegu dużo, trasa zadbana, niezłe żyro i wypożyczalnia jest ,gdyby jeszcze dało sie trochę bliżej autem dojechać.....
Dobrym narciarzom polecam, ja (jeśli mam czas) to Siepraw-ski. |
Cytat:
|
Ja bardziej wymagającym nie polecam Laskowej, bo za trudny ten stok nie jest...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl