![]() |
Jeszcze a propos karty to zdaje sie, ze w zalozeniach miala ona spelniac wiele roznych funkcji, a nie byc tylko kawalkiem plastiku, ktory odbija sie przy wejsciu na stadion. Moze wlasnie dodatkowe mozliwosci zacheicly by ludzi do wyrabiania kart bo podnoszenie oplaty manipualcyjnej to zwykly szatntaz i nic wiecej.
|
a wg mnie to dobra droga, bo potem sa płacze jak to koniki was robia w ciula. Skoro ktoś nei rozumie, że to w wiekszosci wyeliminuje ten problem, to jego sprawa
|
Witam
Wybieram się z grupą znajomych na mecz z Ruchem i niestety nie udało mi się znaleść informacji, które rozwiały by moje wątpliwości w kwestii biletów, więc postanowiłem tutaj napisać. Chodzi mi o to ile biletów może kupić jedna osoba, ponieważ jako jedyny z rzeczonej grupy będę w Krakowie od rana i chciałbym kupić wszystkie potrzebne bilety. Z góry dziękuje za odpowiedź. |
mozesz kupic ile chcesz
nie bedzie zadnego problemu |
Cytat:
Idź na swój sektor Ślązaku :evil: |
matern: Dzięki. To dobrze bo już się obawiałem, że będzie problem z tymi biletami.
cycek: Obawiam się, że przespałem moment kiedy Tarnów przenieśli na Śląsk. Wybacz. |
Cycek ale z ciebie cycek...naucz sie czytać ze zrozumieniem...
|
Pytałam w "mam pytanie", ale tam nikt nie odp. Może tutaj.
Jak bywało przy wczesniejszych edycjach meczy pucharowych w Krk, bo nigdy nie miałam takiej potrzeby - przy karnecie jest zniżka na bilet, ale czy tylko na ten sektor/miejsce co masz karnet czy można sobie zmienić sektor? (teraz rodzice mają na E karnety, a na Beitar bym na B chciała bilet). Dało sie kiedyś? |
Nie, w zniżkowej cenie bilet można tylko kupic na to miejsce, na którym masz wykupiony karnet.
|
Jesli masz karnet na E to kupujesz bilet tylko na E, na swoje miejsce karnetowe. Jesli chcesz na inny sektor to kupujesz, ale bilety bez tej znizki
|
mam karnet na D. ile mogę kupić biletów zniżkowych na swój karnet ?
|
nie jestem z Krakowa, tylko z Torunia i na mecz z Beitarem jade po raz pierwszy na Wisełke, ale moge Ci powiedziec: na 1 karnet kupisz 1 bilet na to samo miejsce ktore masz na karnecie :) Pozdro.
|
Cytat:
jeden - logiczne, nie? |
mam 3 pytania:
czy bilet może kupić osoba niepełnoletnia? czy przy zakupie trzeba podawać pesele? czy jedna osoba może kupić dwa bilety? |
Cytat:
Nie Tak |
Pytanko , mam karnet ,ale chcę kupić dwa Bilety zniżkowe , mogę ?
Druga sprawa , czy ten bilet bedzie nabijany na KK , czy dostane papierek ;> ? |
Cytat:
|
wszyscy karnetowcy mają rezerwację swoich miejsc do poniedziałku do godz. 18. jeśli nie wykupią do wtedy ich miejsca trafiają do wolnej sprzedaży..
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
ja pitole - JEDEN BILET ZNIŻKOWY = JEDEN KARNET !! nie wytrzymuje... |
Byłem po bilet ok 12, zero kolejek.Troche się zdziwiłem
|
Cytat:
2) Papierek |
Spytam prosto... Jak mam sobie załatwić bilet na Beitar mieszkając 600km od Krakowa i nie mając znajomych w Krk ?
|
Ugadać się z kimś na forum, odebrać bilet przed meczem, zapłacić "życzliwemu" 60zł + jakiś fant za fatygę
|
no tak tylko z drugiej strony żeby nie było tak że ja przyjeżdżam do Krk a kolesia nie ma :D a i jeszcze jedno.. Jak nie mam tej karty kibica to opłatę manipulacyjną płacę przy wejściu na stadion czy kiedy?
|
Jak bilet kupujesz, ale nie wiem dokładnie czy owa opłata jest przy meczu z Beitarem.
|
niema tej oplaty na mecz z beitarem tą oplata jest tak jakby to ze masz 15 zlotych drozszy bilet niz karnetowcy
|
mysle ze jak powiesz kolesiowi ze odpalasz mu dyszke gratis za fatyge albo najlepiej dwie to raczej na bank bedzie:D
a jak nie to napewno bedzie jakis konik chasał przy R22 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl