Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Umbro (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1255)

lord damien 14.09.2008 16:01

niestety nie ma mojego rozmiaru S

piter116 16.09.2008 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 600560)
O ile się nie mylę widziałem te granatową polówkę w tę sobotę w WŚ. Ale głowy nie dam sobie uciąc. No i na cenę nie zwróciłem uwagi.

http://allegro.pl/item423174763_kosz...osc_umbro.html
Więc musi byc w WŚ.

|Q| 17.09.2008 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116
Więc musi byc w WŚ.

Na chwilę obecną w Wiślackim Świecie jest tylko jedna sztuka - rozmiar L. W przyszłym tygodniu mają mieć dostawę. Wtedy będą rozmiary od M do XL.

lord damien 19.09.2008 18:37

zawsze zapominają o maluchach z S. chamstwo! zawsze tak jest. Jak były rozmiary dziecięce, to co rok przeskakiwałem o rozmiar, ale dostępne były zawsze o rozmiar za duże. nie lubią mnie poprostu.

kaelowiec 20.09.2008 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord damien (Post 599701)
nie jest tak źle. według prawa jestem nietykalny

policja ?

poseł na sejm rp ?

;-p

lord damien 21.09.2008 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 605656)
policja ?

poseł na sejm rp ?

;-p

jestem dzieckiem i polakiem

dj_ibutti 21.09.2008 13:35

No to jesteś tak samo nietykalny, jak portfel z 10 tys. złotych zgubiony na ulicy. :rotfl:

firstborn 26.09.2008 11:13

pytanie glupie, ale kto pyta nie bladzi:)

czy w Fanatyku tudziez WŚ mozna kupic koszulki Wisly tylko za 199pln, czy sa jakies tansze? nie zalezy mi na orginalnej umbro.

3michal_04 26.09.2008 11:46

są repliki za +/- 120 zł

inny materiał, inne umiejscowienie znaczka umbro i naklejana gwiazda

Krzysiek 26.09.2008 14:03

Ech... Kupiłem meczówke i napiszę tylko jedno: Zajebisty wygląd, świetnie się nosi, świetny materiał...

Polecam!

zloto 26.09.2008 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 608074)
są repliki za +/- 120 zł

inny materiał, inne umiejscowienie znaczka umbro i naklejana gwiazda


Jak naklejona, nie naszyta??

Bartosz 26.09.2008 18:56

Tak, naklejona.

lord damien 27.09.2008 08:39

real madrtyt też robi takie repliki, mój kolega sobie kupił jak był na bernabeu. nic dziwnego, że takie wykonanie

zloto 27.09.2008 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 608221)
Tak, naklejona.


A to nie odpadnie, np w trakcie prania po ktoryms tam razie??

M152T4L 27.09.2008 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 608369)
A to nie odpadnie, np w trakcie prania po ktoryms tam razie??

Zależy jaką metodą jest przyklejone. Dla przykładu na mojej koszulce Nike (wiem że to inny producent, ale to przykład) jeszcze z Erą, logo Ery trzyma się świetnie, natomiast niektóre literki na plecach zaczynają odpadać. Więc jeśli jest tak samo mocowane jak literki z nazwiska to może po czasie odpaść...

lord damien 27.09.2008 14:07

http://allegro.pl/item442372818_ts_w...a_roz_xxl.html

czy to są jakieś jaja????

David. 27.09.2008 14:15

Gdzie te jaja tam widzisz?

M152T4L 27.09.2008 14:40

lord damien -od kiedy jesteś kibicem Wisły? Wisła kiedyś grywała w koszulkach z "Unimil" ;) Nawet było już kiedyś zdjęcie na forum w temacie z koszulkami Pozdrawiam

zloto 27.09.2008 19:17

A ostatni na allegro widzialem taki zarabiaty komplet z nazwiskiem Uche i 10, widzial to ktos? Bo ja niemoge znalezc, To unikat, jeszcze Nike ;)

TKNW 27.09.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord damien (Post 608426)

Przed erą BC i Telefoniki, to Unimil był główym sponsorem TS WISŁA... z tego co kojarze to wszystkich sekcji...

lord damien 28.09.2008 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TKNW (Post 608579)
Przed erą BC i Telefoniki, to Unimil był główym sponsorem TS WISŁA... z tego co kojarze to wszystkich sekcji...

kibicem wisły jestem odkąd wiem co to czaczy "piłka nożna" to jest od siedmiu lat. ale, że reklamowaliśmy prezerwatywy itp.? sory ale nie wiedziałem

Pablo84 28.09.2008 16:01

No widzisz jakich ciekawych rzeczy na forum można się dowiedzieć? :-)

Prezerwatywy to bardzo ważna rzecz.

fanKA92 21.10.2008 21:36

A ja mam pytanie takie: Czy są w WŚ koszulki-meczówki tylko tak na wzrost 158-164 [czy tp.], czy tylko męskie S,M,...itd?? No chyba, że ktoś zna inne [że tak powiem] źródło?? ;>
ODP :)
PS. ew. piszcie na maila: [email protected] :))

lord damien 22.10.2008 13:52

raczej nie ma. są tylko męskie rozmiary. kiedys jak byłem mniejszy to były, ale zawzsze i tak o jeden rozmiar za duże

lord damien 25.10.2008 10:14

kup sobie czerwona koszulkę w jakimś sklepie sportowym i przyprasuj sobie gwiadkę i bedzzie dobrze.
http://www.allegro.pl/item466333781_...p_olsztyn.html tu masz koszulke umbro czerwoną rozmiar L. jest jeszcze XL

Enemico 10.12.2008 11:22

Poszukuję Oryginału koszulek :

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://wislakrakow.pl.pl/pictures/2006umbro/news.jpg&imgrefurl=http://wislakrakow.com/forum/showthread.php%3Ft%3D1255&usg=__NTVG8AmthBBpKDtBDh i9aLQZAOs=&h=238&w=400&sz=31&hl=pl&start=5&um=1&tb nid=9W9Tl4_PHIs0vM:&tbnh=74&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dwis%25C5%2582a%2Btyskie%26um%3D1%26hl %3Dpl%26lr%3D

Kolor biały lub czerwony
Jakby ktoś był zainteresowany to priv

Bartosz 10.12.2008 20:39

Oni będą zainteresowani.
http://sklep.wisla.krakow.pl

StelmiOriginal 28.05.2009 20:03

Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?

Za ile mozna by kupic taką koszulkę?

cristovao 28.05.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 736733)
Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?

Za ile mozna by kupic taką koszulkę?

W Gdańsku w sklepie Umbro biała replika z logo TF jest w przecenie za 50 PLN (z ok. 100 PLN). Pytanie czy są dostępne w Umbro w Krk?

spartan 28.05.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 736733)
Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?

Za ile mozna by kupic taką koszulkę?

Czerwone repliki WŚ bodajże za 99zł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl