![]() |
niestety nie ma mojego rozmiaru S
|
Cytat:
Więc musi byc w WŚ. |
Cytat:
|
zawsze zapominają o maluchach z S. chamstwo! zawsze tak jest. Jak były rozmiary dziecięce, to co rok przeskakiwałem o rozmiar, ale dostępne były zawsze o rozmiar za duże. nie lubią mnie poprostu.
|
Cytat:
poseł na sejm rp ? ;-p |
Cytat:
|
No to jesteś tak samo nietykalny, jak portfel z 10 tys. złotych zgubiony na ulicy. :rotfl:
|
pytanie glupie, ale kto pyta nie bladzi:)
czy w Fanatyku tudziez WŚ mozna kupic koszulki Wisly tylko za 199pln, czy sa jakies tansze? nie zalezy mi na orginalnej umbro. |
są repliki za +/- 120 zł
inny materiał, inne umiejscowienie znaczka umbro i naklejana gwiazda |
Ech... Kupiłem meczówke i napiszę tylko jedno: Zajebisty wygląd, świetnie się nosi, świetny materiał...
Polecam! |
Cytat:
Jak naklejona, nie naszyta?? |
Tak, naklejona.
|
real madrtyt też robi takie repliki, mój kolega sobie kupił jak był na bernabeu. nic dziwnego, że takie wykonanie
|
Cytat:
A to nie odpadnie, np w trakcie prania po ktoryms tam razie?? |
Cytat:
|
|
Gdzie te jaja tam widzisz?
|
lord damien -od kiedy jesteś kibicem Wisły? Wisła kiedyś grywała w koszulkach z "Unimil" ;) Nawet było już kiedyś zdjęcie na forum w temacie z koszulkami Pozdrawiam
|
A ostatni na allegro widzialem taki zarabiaty komplet z nazwiskiem Uche i 10, widzial to ktos? Bo ja niemoge znalezc, To unikat, jeszcze Nike ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No widzisz jakich ciekawych rzeczy na forum można się dowiedzieć? :-)
Prezerwatywy to bardzo ważna rzecz. |
A ja mam pytanie takie: Czy są w WŚ koszulki-meczówki tylko tak na wzrost 158-164 [czy tp.], czy tylko męskie S,M,...itd?? No chyba, że ktoś zna inne [że tak powiem] źródło?? ;>
ODP :) PS. ew. piszcie na maila: [email protected] :)) |
raczej nie ma. są tylko męskie rozmiary. kiedys jak byłem mniejszy to były, ale zawzsze i tak o jeden rozmiar za duże
|
kup sobie czerwona koszulkę w jakimś sklepie sportowym i przyprasuj sobie gwiadkę i bedzzie dobrze.
http://www.allegro.pl/item466333781_...p_olsztyn.html tu masz koszulke umbro czerwoną rozmiar L. jest jeszcze XL |
Poszukuję Oryginału koszulek :
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://wislakrakow.pl.pl/pictures/2006umbro/news.jpg&imgrefurl=http://wislakrakow.com/forum/showthread.php%3Ft%3D1255&usg=__NTVG8AmthBBpKDtBDh i9aLQZAOs=&h=238&w=400&sz=31&hl=pl&start=5&um=1&tb nid=9W9Tl4_PHIs0vM:&tbnh=74&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dwis%25C5%2582a%2Btyskie%26um%3D1%26hl %3Dpl%26lr%3D Kolor biały lub czerwony Jakby ktoś był zainteresowany to priv |
Oni będą zainteresowani.
http://sklep.wisla.krakow.pl |
Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?
Za ile mozna by kupic taką koszulkę? |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl