Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Poszukuję mp3 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=125)

pyskacz 17.06.2008 20:57

Potrzebuje mp3 kawałek Kill Hannah - Lips Like Morphine
http://www.youtube.com/watch?v=qW7G4tVwXOw

sergio 18.06.2008 11:08

Ja bym poprosił o najlepsze kawałki DJ Tiesto i jakies lajtowe techo z podkładem kobiecym najlepiej!
Moze troche wybredny jestem ale to dla mnie wazne

z góry dziekuje za pomoc

sefarsefar 18.06.2008 13:50

@ sergio
To co przyszło mi do głowy:
1. Tiesto - Adagio for strings
http://hubert25.wrzuta.pl/audio/5zTB...io_for_strings
2. Tiesto - Traffic
http://siwy1988.wrzuta.pl/audio/2Sno...esto_-_traffic
3. Tiesto - Love comes again
http://rootek21.wrzuta.pl/audio/sRQN...ve_comes_again
4. DJ Tiesto vs Kane - Rain down on me
http://chomic.wrzuta.pl/aud/file/36d..._by_chomic.mp3
5. Tiesto - He's A Pirate (Tiesto Remix)
http://pawlosxd.wrzuta.pl/audio/jZgS...e_tiesto_remix
6. DJ Tiesto - Lethal Industry
http://arcio.qq.wrzuta.pl/audio/nQ61...ethal_industry

no i mój numer jeden :D !! !!

7. Dj Tiesto - Just Be
http://ardian93.wrzuta.pl/audio/tudH...esto_-_just_be

oraz mały miks w wykonaniu Tiesto :
Paul Oakenfold - Southern Sun [DJ Tiesto [Mix]
http://emce.wrzuta.pl/audio/3bUwCAVX..._dj_tiesto_mix

sergio 18.06.2008 17:38

Dziekuje Bardzo sefarsefar! Jesli masz Którys z tych kawałków to poprosiłbym

na inny serwer.

Poszukuje tez:
Dj Tiesto vs.Andain-beautiful things
Dj Rui da Silva vs. Dj Tiesto-Touch me

wislak_92 18.06.2008 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 553486)
Dziekuje Bardzo sefarsefar! Jesli masz Którys z tych kawałków to poprosiłbym

na inny serwer.

Poszukuje tez:
Dj Tiesto vs.Andain-beautiful things
Dj Rui da Silva vs. Dj Tiesto-Touch me


http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj

sefarsefar 18.06.2008 21:21

@ sergio
Masz na speedyshare.com !! !!
http://www.speedyshare.com/232204413.html
http://www.speedyshare.com/338181316.html
http://www.speedyshare.com/542129479.html
http://www.speedyshare.com/766369405.html
http://www.speedyshare.com/337504994.html
http://www.speedyshare.com/987707893.html
http://www.speedyshare.com/404423931.html
http://www.speedyshare.com/803156561.html

Przerzucając te kawałki wpadły mi jeszcze do głowy te tytuły:
Damce 4 Life
In My Memory (szczególnie wersja z setu z CREAM-AMNESIA rok chyba 2002 ;) )
Elements of Life
In The Dark
Delerium

ROBSQN 18.06.2008 23:20

sergio

Motorcycle - As The Rush Comes (Above & Beyond Dynaglide Rmx).mp3
John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Big Sky (Original Mix).mp3
Chicane Feat Clannad - Saltwater.mp3
Markus Schulz Feat Andy Moor - Daydream.mp3
Armin Van Buuren - Burned With Desire.mp3
The Silence (DJ Tiesto remix) Paul Oakenfold.mp3

masz vocal ; ] pozdr

Zola 20.06.2008 13:04

co to za piosenka (zagraniczna) co na ta sama melodie spiewamy "Ole super Wisełka..." ?? :)

Patka 20.06.2008 13:07

Zola,
"Go West". :)

tomasz1906 20.06.2008 15:02

Ma ktos moze Yael Naim- New soul?

Turu 20.06.2008 15:15

http://pl.youtube.com/watch?v=9WzDgRq_XRs

Poszukuje tej wersji 2-4 Grooves

A jakby ktoś miał to całą płytkę też :)

Pozdro

sefarsefar 20.06.2008 15:41

@ Turu
2-4 Grooves - Writing on the Wall (2-4 grooves club edit)
http://www.speedyshare.com/727920411.html

Kornik 20.06.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz1906 (Post 554505)
Ma ktos moze Yael Naim- New soul?

prosze bardzo http://s006.wyslijto.pl/?file_id=03114275893017181329

a ja z kolei szukam nowego kawalka Shauna Bakera - Hey Hi Hello

tomasz1906 20.06.2008 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kornik (Post 554554)
prosze bardzo http://s006.wyslijto.pl/?file_id=03114275893017181329

a ja z kolei szukam nowego kawalka Shauna Bakera - Hey Hi Hello

Prosze
http://rapidshare.com/files/12382762...lex_C.mp3.html

Turu 21.06.2008 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sefarsefar (Post 554527)
@ Turu
2-4 Grooves - Writing on the Wall (2-4 grooves club edit)
http://www.speedyshare.com/727920411.html

Bóg zapłać :)

kreseq 21.06.2008 12:37

Poszukuje " We Interrupt this Programme" Cobum (Kaleb Mix) lub po prostu remix na potrzeby NEDM. Nie chodzi o oryginal ale o podrasowany kawalek. Z gory dzieki :)

TSW Fanatyk 21.06.2008 14:08

Kiedyś na TVP Info leciał taki materiał o trenerze chorwatów.Potrzebuje tej muzyki co w tle leciała :)

mario315 21.06.2008 14:44

potrzebóje nuty z tego filmiku przynajmniej podajcie tytuł tej nuty http://krzychuts.wrzuta.pl/film/hLKb...kidy_andrychow

JendrusNH 21.06.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mario315 (Post 554927)
potrzebóje nuty z tego filmiku przynajmniej podajcie tytuł tej nuty http://krzychuts.wrzuta.pl/film/hLKb...kidy_andrychow

Doff - Liczy się to


:-)

Paweł 22.06.2008 10:02

Miałby ktoś tą nutę, która leci na Euro po zdobytych bramkach? Tylko nie na rapida.

wislak_92 22.06.2008 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 555186)
Miałby ktoś tą nutę, która leci na Euro po zdobytych bramkach? Tylko nie na rapida.

O to samo miałem pytać, PODBIJAM.

markokrk 22.06.2008 13:20

Może ktoś wrzucić nową płyte DonGóralesko - El Polako
Tylko nie na rapid
z góry dzięki

wislak_92 22.06.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 555311)
Może ktoś wrzucić nową płyte DonGóralesko - El Polako
Tylko nie na rapid
z góry dzięki

http://odsiebie.com/pokaz/219619---1a9c.html
lub
http://rapidshare.com/files/12399623..._El_Polako.rar

Polecam płytkę.

miba 22.06.2008 14:18

Ma ktoś może:Peter'a Gabiela- IMAGINE (cover piosenki Johna Lennona) śpiewane na olimpiadzie w turynie?
Bardzo bym prosił w mp3 ;)

syeb 23.06.2008 09:22

poszukuje piosenki ktora spiewaja kibice na euro. Moze kojarzy ktos tytul? albo poda linka??

Żmijka 23.06.2008 10:24

Potrzebuję całą płytę: Czesław Śpiewa pt. Debiut.

Tylko nie na rapida!

WislakWiDoK 23.06.2008 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 555725)
Potrzebuję całą płytę: Czesław Śpiewa pt. Debiut.

Tylko nie na rapida!

http://www.filefactory.com/file/c7b7fd/

Jak nie pasuje filefactory to napisz to wrzuce (tu napisz na co) :D

mario315 23.06.2008 11:10

wrzudźcie kawałek Hej Wisła Goool,czyli inaczej hymna Kameleona na jakiś normalny serwet typu wyslijto albo RS czy plikus albo coś w tym stylu

z góry fenx

Żmijka 23.06.2008 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 555753)
http://www.filefactory.com/file/c7b7fd/
Jak nie pasuje filefactory to napisz to wrzuce (tu napisz na co) :D

Yyyy coś nie moge tego ogarnąć :lol:

Jakbys mógł na www.speedyshare.com lub na wyslijto (bo na send chyba za mały limit).

Z góry dzieki! :-)

WislakWiDoK 23.06.2008 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 555766)
Yyyy coś nie moge tego ogarnąć :lol:

Jakbys mógł na www.speedyshare.com lub na wyslijto (bo na send chyba za mały limit).

Z góry dzieki! :-)

http://s009.wyslijto.pl/?file_id=65579184224622113039


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl