![]() |
Cytat:
Co do dziś to chciałbym żeby Baniowski dostał 20-30 minut (jeśli jest zdrowy). Mój typ: maximum remis. |
Baniowski ostatnio regularnie zawodzi na poziomie 3. ligowych rezerw.
To już Sukiennicki wyglądał tam lepiej, a grał bardzo, bardzo słabo... Filipowi głowa nie dojeżdża. Jeśli już kogoś wystawiać do gry, to Omicia, którego przyszłość w Wiśle w przyszłym sezonie może być poddana głębszej analizie (bo ma kontrakt). Chichkan jest dobrym kumplem Rodado, więc to może też być jakiś powód rozważania go jako 3. bramkarza w przyszłym sezonie. Szkoda, bo jego umiejętności są nam znane |
Cytat:
@doktor granat W świecie idealnym wymienionym cala czwórkę na lepszych zawodników, tylko czy chcemy w lecie zakontraktować +10 zawodników? Nie wiem, to sie moze skończyć chaosem w drużynie. |
Cytat:
|
Gramy dla Rodado. Ilość zmian jak najmniejsza.
|
Cytat:
Z drugiej strony moja ocena w/w zawodników jest jak poniżej. Nie widzę w miarę spokojnej gry w środku stawki z graczami o charakterystyce jaką pozwoliłem sobie dopisać poniżej. Cziczkan - ogólnie słaby i niepewny Omić - ??? - w sumie jeszcze dość mało mi znany Carbo - za wolny, mało zwrotny Sanchez - mocno ograniczony technicznie, sprawnościowo i szybkościowo |
Cytat:
Potrzeba nam zawodników którzy zaakceptuja swoja role w klubie i nie beda robić kwasów że nie graja tyle ileby chcieli. Reszta juz w rękach sztabu i Bashy. |
Naprawdę odpuściłbym na razie Sanchezowi. Jest po kontuzji kostki i na kulisach było widać jak ta stopa jest poklejona.Wirtuozem nie jest ale ja biorę poprawkę,że przez uraz może być trochę bardziej drewniany niż gdy jest w 100% zdrowy.
|
Cytat:
Serio tak to widzisz? 20-28 to moim zdaniem powinni być olejarki, sukienniccy jak ich nie stać na więcej i chłopaki z rezerw, a nie Hiszpanie 30+ |
Cytat:
|
Całkiem niezła pierwsza połowa Wisły.
Czy po niej Framat zdążył już po raz kolejny napisać sugestie, że Božić nie bardzo nadaje się do gry na lewej pomocy i powinien grać na dziesiątce lub ósemce - i bo nawet Sukiennicki bywał niekiedy bardziej dynamiczniejszy?:evil: |
W pale się nie mieści co oni pod bramką Poloni odstawiają
|
Kuchta zawodnikiem meczu. I nawet nie ma dyskusji.
|
93 minuta a siedzą na nich jak by to był początek meczu i to Wisła a nie Polonia musiała koniecznie wygrać.
|
Czemu nie graliśmy tak przez całą wiosnę? Mecz o nic, a oni grają z zaangażowaniem większym niż we wszystkich meczach przed Chrobrym razem wziętych.
|
Ktoś mi wyjaśni jakim cudem nie było karnego na Biedrzyckim w ostatnich minutach?
|
Czyli jednak te remisy w środku rundy to psycha siadła drużynie. Omić odpalony najwidoczniej.
Duarte fajny grajek, ale on jest większość rundy daremny. Jeśli coś pogramy w Eklapie, gość do odejścia. |
To jest proste do wytłumaczenia - gramy bez obciążenia psychicznego. Mając gigantyczną przewagę w lidze remis jest cennym wynikiem (bo rywale nie gonili).
Carbo pokazuje Omiciowi, jak powinno walczyć się o zostanie w drużynie. Oczywiście nie nawołuję do przedłużenia umowy Hiszpana (choć ziarenko niepewności zasiał), ale doceniam jego bardzo dobre wejście. Niestety, w dużym kontraście do wyczynów Omicia. |
Cytat:
|
Omic tragedia, nie raz niebezpieczny, głupi faul, raz zmascil w polu karnym i raz miał sytuację (wydawało się że strzał to jego mocną stroną) i uderzył jak 7 latka.
Carbo, Erthaler,Krzyżanowski, Lelivield, Durate co tam w rogach boiska robił w końcówce to różnica klas. 5-1 byłoby sprawiedliwie. |
Ale taki Jordi to trafił na idealny czas w Wiśle. Gdybyśmy nie mieli awansu wywalczonego w cuglach to by kibice po nim jechali jak po Fazlagiciu czy innym asie. Jordi jest bardziej drewniany niż najgorsza wersja Ondraska, ale dzięki dobrym czasom klubu śpiewają mu "Jordi, Jordi Sánchez, sia la la la"
|
Troche mi szkoda Sancheza, chlop sie staral widac, ze byl mega zmotywowany zeby poprawic sie wzgledem ostatniego meczu.
Niestety znowu mial pare sytuacji co mogl sie zachowac lepiej ale trzeba mu tez oddac, ze nie byl samolubny i nieraz oddawal pilke jak kolega byl w lepszej pozycji. No i kilka razy nie pomogli mu koledzy niedokladnie zagrywajac pilke. Ogolnie chlop chyba nie dostanie kontraktu. Przyszedl jako zadaniowiec na "autobusiarzy" i jak trzeba sie rozpychac to jest super ale nie do konca sprawdza sie w normalnych meczach. Jako trzeci napastnik moze byc ale chyba nie dadza mu kontraktu. |
Widać po ostatnich meczach, że głowa nie dojeżdżała, presja była za duża - to było głównym powodem naszego kryzysu. Podejrzewam, że na zamknięcie sezonu będą kolejne 3 punkty.
|
Powinno być luzem 0:5 i Polonia nie miałaby prawa czuć się pokrzywdzona.
To jak dziś w meczu pracował Duarte, to powinni puszczać młodym w akademii (oczywiście poza zmarnowanymi sytuacjami, sam Fred powinien mieć ze 3 bramki). Zjawiński bez sztycha. Kolejny, piękny wieczór. |
Cytat:
Mecz bardzo dobry, gdybyśmy jednak przegrywali 1:0 to ta nieskuteczność pod bramką doprowadziłaby mnie do szału. Gdybyśmy wygrali dzisiaj 5:0 to poloniści powinni byli cieszyć się z niskiego wymiaru kary. |
Cytat:
Nie ma co jak oceniać po 15 minutowym występie, napisz jeszcze, że nie wykorzystał szansy :rotfl: A co do Carbo, on jest w tej drużynie kilka lat i ma swoją pozycję, wszyscy z nim grają. Krzyżanowski kiedy mógł dograć do Omica to zaczął się kiwać i zmarnował okazję. Co Duda pokazał, że grał do 75 minuty? Chcesz porównać jego strzał ze strzałem Omica? :) Gdyby tak jak on w pierwszej połowie piłkę stracił Omic to by go zjedli, ale Kacper jest nietykalny. Omic potrzebuje czasu na boisku, żeby złapać spokój i pewność. Duarte przez rok kopał się po czole, ale był wpuszczany i się ograł. To samo byłoby z Omicem, ale trener jest jaki jest. |
Różnica 2 a nawet 3 klas dziś Ciężko się przyczepić do kogokolwiek z naszych zawodników. Szkoda , że Duarte nie wykorzystuje chociaż połowy sytuacji, gdyby tak było to miałby więcej bramek niż Rodado a my liczylibyśmy za Niego miliony.
|
Cytat:
Zawodnik nr 20 przy 5-6 kontuzjach (a te beda) staje sie pierwszym do wejścia z latwki. Ja nie chcę na tych pozycjach Olejarek. Kadra na esa musi byc szersza i mocniejsza niz na 1 lige. A co do dzisiaj. Świetny mecz. Niesamowite zaangazowanie. Az jestem ciekaw czym to jest spowodowane. Tylko ta skuteczność. |
Cytat:
|
Omic, Sanchez, pogonić, za słabi, jak znajdzie się dobra oferta na Dudę- pogonić- on pewnego poziomu nie przeskoczy. Carbo zostawić.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl