Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Oceny piłkarzy - runda jesienna [Sezon 2025/2026] (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11160)

Markus 10.12.2025 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1657914)
Oceny Karcza są zazwyczaj mocno spłaszczone, to po pierwsze. Po drugie, pan redaktor lubi przykładać nieco inną miarkę do młodego polskiego drewna (nie wiem, może dziadek mial tartak i pozostał mu rodzinny sentyment). A po trzecie, publikowanie na koniec średnich ocen jest poznawczo ryzykowne, bo Jaroch nie był jednak lepszy od Dudy, Broda nie grałna poziomie plus minus Krzyżanowskiego (różnica pół punktu), nie jest też prawdą, że Baniowski dał zespołowi więcej od Kuziemki.

To samo krócej: pan redaktor Karcz od dawna nie opublikował nic równie głupiego, stronniczego i kłamiliwego.

Pełna zgoda. Noty Karcza nie mają nic wspólnego z obiektywizmem i rzetelnością.

leszekpw 10.12.2025 12:40

Erthaler, Grujcic, Lelevield, Jopizna cienko by pierdział bez tych transferów. A tak to ma samograja. To bardzo przeciętny trener.

Jaroo1 10.12.2025 13:39

Do tego Rodado, Duda, Letkiewicz i Uryga. Z takimi zawodnikami to i Rude dałby radę


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl