Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pożyczki na funkcjonowanie klubu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11155)

Drozd 23.12.2025 19:41

Hejterki Królewskiego kolejny raz wyszły na tępych debili :).

Jak wiele razy wcześniej :rotfl:

Jaroo1 23.12.2025 20:20

No strasznie tępe hejterki, że zwracały uwagę, że rok temu miały być pożyczki umarzane i nie były xd

Zaraz się okaże, że hejterki kłamią gdy mówią że Wisła Królewskiego co roku się zadłuża o 10 mln i dług jest większy niż za WSH

Markus 23.12.2025 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1658433)
Hejterki Królewskiego kolejny raz wyszły na tępych debili :).

Jak wiele razy wcześniej :rotfl:

Zwłaszcza u takiego jednego delikwenta można się było już od bardzo dawna do tego przyzwyczaić:evil::-D

Jaroo1 23.12.2025 21:23

Lizodupy Królewskiego w akcji. Ale, ze w dwa sezony przyrosło 25 mln długu, nie zdążyli przez tydzień skomentować xd

4 mln umorzone. Super. Jeszcze 21 mln i będę pisał brawo Panie Królewski

Jagul 23.12.2025 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1658433)
Hejterki Królewskiego kolejny raz wyszły na tępych debili :).

Jak wiele razy wcześniej :rotfl:

Pochwal jeszcze Tuska, że obniżył paliwo do 5,19 :lol:

PS. Podaj w końcu pozycję w sprawozdaniu finansowym gdzie jest kasa z pucharów.

leszekpw 23.12.2025 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1658433)
Hejterki Królewskiego kolejny raz wyszły na tępych debili :).

Jak wiele razy wcześniej :rotfl:

Dokładnie tak. Z jarusiem001 na czele.

azor 24.12.2025 06:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1658432)

To jeszcze nie świadczy, że cokolwiek zostało umorzone.

Drozd 24.12.2025 07:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1658446)
Pochwal jeszcze Tuska, że obniżył paliwo do 5,19 :lol:

PS. Podaj w końcu pozycję w sprawozdaniu finansowym gdzie jest kasa z pucharów.

W sezonie 23/24 było 5 000 000 za PP. W sezonie 24/25 5 000 000 już nie było. Wykonaj działanie

24/25-23/24-5 000 000=kasa z pucharów. Potrafisz?

Jagul 24.12.2025 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1658453)
W sezonie 23/24 było 5 000 000 za PP. W sezonie 24/25 5 000 000 już nie było. Wykonaj działanie

24/25-23/24-5 000 000=kasa z pucharów. Potrafisz?

Przecież pisałeś, że kasy jest dużo więcej i jest odłożona na lepsze czasy.
Wciąż czekam.

Drozd 24.12.2025 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1658467)
Przecież pisałeś, że kasy jest dużo więcej i jest odłożona na lepsze czasy.
Wciąż czekam.

Naucz się odejmować to nie będziesz musiał czekać :rotfl:

Jaroo1 24.12.2025 21:34

Mnie to zawsze rozwala jak drozd z uśmiechem i lekkością wyjaśnia idiotów:

Sezon 22/23 przychody 29 mln, koszty 42 mln, strata 13 mln
Sezon 23/24 przychody 43 mln, koszty 56 mln, strata 13 mln, strata dla idiotów po spłaceniu długu historycznego - 8 mln
Sezon 24/25 przychody 51 mln, koszty 61 mln, strata 10 mln, strata dla idiotów 1 mln

Tam jeszcze większe te straty wychodzą, jakieś odsetki się dolicza itd więc aby na szybko odjąłem.

I teraz głupi Jagulek licz sobie, weź karteczke i długopis i sobie porób pierwiastki, całki i inne ułamki dlaczego mimo gdy w PE, zdobyciu PP strata jest ciągle po 10-13 mln, zyski rosną właściwie idealnie o tyle samo co straty więc gdzie jest ta kasa z PP i PE? No Jagul powiedz nam jak taki mądry jesteś. Tylko nie wymyśl, że przejebane na pensje skoro ciągle schodzimy z kontraktów ekstraklasowych i odchudzamy kadrę :D

rozda nie pytaj bo znowu z Ciebie zrobi idiotę :D

PS Te straty za poprzedni sezon 1 mln oraz jeszcze wczesniejszy 8 mln idealnie pokazują poziom robienia idiotów z drozdów. Miało być 5 mln z PP? To jest, strata nie 13 a 8 się zrobiła. Z PE miało być kilkanaście mln? To jest, strata nie 10-13 mln tylko na 1 mln zniwelowana :D
Teraz kolejna akcja świąteczna z umarzaniem pożyczek. No w końcu trzeba się było za to zabrać, nadchodzi okres przyznawania licencji, kasy już nie ma skąd i od kogo brać to widocznie zostało umarzanie pożyczek jako ostatnia deska ratunku. Ale opakowane jest to łądnie, szlaechtnie, a nie, że nie chcem ale muszem.

Jagul 25.12.2025 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1658468)
Naucz się odejmować to nie będziesz musiał czekać :rotfl:

Czyli tradycyjnie się skompromitowałeś.

skarabeus 25.12.2025 09:47

Przeciez tutaj nie ma zadnego umorzenia xd


Jest konwersja na udzialy, ktore nastepnie zostaly sprzzedane kardiochirurgowi xd xd xd xd xd xd xd


Pelikany lykaja xd

Drozd 25.12.2025 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1658471)
Czyli tradycyjnie się skompromitowałeś.

Ja się skompromitowałem bo Ty nie umiesz odejmować? Hmmm

Jaroo1 25.12.2025 16:24

Droździk, no gdzie ten piniondz skoro co roku strata taka sama? Xd

Drozd 25.12.2025 20:27

Odejmij sobie to ci wyjdzie, a jak jest problem to sobie z Jagulem wspólne korki z matmy, u czwartoklasisty, załatwcie. Będzie taniej.

Jaroo1 25.12.2025 21:23

A no taaaaa. Że tylko ty na to wpadłeś żeby se odjąć

WildDog 26.12.2025 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1658431)
I tylko rok opóźnienia!
WildDogi szczekają karawana jedzie dalej. Zaskroniec out!!

Czy to na pewno szczekanie psów, a nie jęk obolalego tyłka twego do ciebie dociera? Jeszcze nie daj Bóg (dla ciebie) awans, a nie karawana, a karawan wiózł ciebie będzie. Aczkolwiek tego środka transportu tobie nie życzę i oby R-ka z Kobierzna wystarczającą była.

leszekpw 26.12.2025 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1658478)
Odejmij sobie to ci wyjdzie, a jak jest problem to sobie z Jagulem wspólne korki z matmy, u czwartoklasisty, załatwcie. Będzie taniej.

Przeciež jagul i jaroo1 to ta sama osoba pod dwoma nickami. A że moderacja tego nie weryfikuje, to już inna sprawa.

azor 27.12.2025 14:27

Przecie Ty Lesiu też masz dwa konta.

leszekpw 28.12.2025 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1658496)
Przecie Ty Lesiu też masz dwa konta.

Taaa, 10 :D

leszekpw 28.12.2025 16:19

Dziękujemy Panie Prezesie, że umarzasz zgodnie z obietnicą.

stary dziad 29.12.2025 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1658519)
Dziękujemy Panie Prezesie, że umarzasz zgodnie z obietnicą.

Dziękujemy Panie Donaldu Tusku, że benzyna jest po 5,18 albo nawet po 5,14.

WildDog 09.05.2026 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1658431)
WildDogi szczekają karawana jedzie dalej. Zaskroniec out!!

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie......czy ktoś widział autora powyższego cytatu? Mimo jego wycia karawana szła I do celu dotarła. Aczkolwiek, biorąc na szale ambicje prezesa, śmiem podejrzewać, że "jarokarawana" cele do osiągnięcia ma znacznie wyższe.....i już wkrótce będziemy mieli kolejne powody do masowych celebracji na najpiękniejszym Rynku swiata

WildDog 09.05.2026 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1658482)
Czy to na pewno szczekanie psów, a nie jęk obolalego tyłka twego do ciebie dociera? Jeszcze nie daj Bóg (dla ciebie) awans, a nie karawana, a karawan wiózł ciebie będzie. Aczkolwiek tego środka transportu tobie nie życzę i oby R-ka z Kobierzna wystarczającą była.

Mam nadzieję, że ta druga opcja wystarczającą się okazała. Szybkiego powrotu do zdrowia jogulku życzę.....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl