![]() |
Hejterki Królewskiego kolejny raz wyszły na tępych debili :).
Jak wiele razy wcześniej :rotfl: |
No strasznie tępe hejterki, że zwracały uwagę, że rok temu miały być pożyczki umarzane i nie były xd
Zaraz się okaże, że hejterki kłamią gdy mówią że Wisła Królewskiego co roku się zadłuża o 10 mln i dług jest większy niż za WSH |
Cytat:
|
Lizodupy Królewskiego w akcji. Ale, ze w dwa sezony przyrosło 25 mln długu, nie zdążyli przez tydzień skomentować xd
4 mln umorzone. Super. Jeszcze 21 mln i będę pisał brawo Panie Królewski |
Cytat:
PS. Podaj w końcu pozycję w sprawozdaniu finansowym gdzie jest kasa z pucharów. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
24/25-23/24-5 000 000=kasa z pucharów. Potrafisz? |
Cytat:
Wciąż czekam. |
Cytat:
|
Mnie to zawsze rozwala jak drozd z uśmiechem i lekkością wyjaśnia idiotów:
Sezon 22/23 przychody 29 mln, koszty 42 mln, strata 13 mln Sezon 23/24 przychody 43 mln, koszty 56 mln, strata 13 mln, strata dla idiotów po spłaceniu długu historycznego - 8 mln Sezon 24/25 przychody 51 mln, koszty 61 mln, strata 10 mln, strata dla idiotów 1 mln Tam jeszcze większe te straty wychodzą, jakieś odsetki się dolicza itd więc aby na szybko odjąłem. I teraz głupi Jagulek licz sobie, weź karteczke i długopis i sobie porób pierwiastki, całki i inne ułamki dlaczego mimo gdy w PE, zdobyciu PP strata jest ciągle po 10-13 mln, zyski rosną właściwie idealnie o tyle samo co straty więc gdzie jest ta kasa z PP i PE? No Jagul powiedz nam jak taki mądry jesteś. Tylko nie wymyśl, że przejebane na pensje skoro ciągle schodzimy z kontraktów ekstraklasowych i odchudzamy kadrę :D rozda nie pytaj bo znowu z Ciebie zrobi idiotę :D PS Te straty za poprzedni sezon 1 mln oraz jeszcze wczesniejszy 8 mln idealnie pokazują poziom robienia idiotów z drozdów. Miało być 5 mln z PP? To jest, strata nie 13 a 8 się zrobiła. Z PE miało być kilkanaście mln? To jest, strata nie 10-13 mln tylko na 1 mln zniwelowana :D Teraz kolejna akcja świąteczna z umarzaniem pożyczek. No w końcu trzeba się było za to zabrać, nadchodzi okres przyznawania licencji, kasy już nie ma skąd i od kogo brać to widocznie zostało umarzanie pożyczek jako ostatnia deska ratunku. Ale opakowane jest to łądnie, szlaechtnie, a nie, że nie chcem ale muszem. |
Cytat:
|
Przeciez tutaj nie ma zadnego umorzenia xd
Jest konwersja na udzialy, ktore nastepnie zostaly sprzzedane kardiochirurgowi xd xd xd xd xd xd xd Pelikany lykaja xd |
Cytat:
|
Droździk, no gdzie ten piniondz skoro co roku strata taka sama? Xd
|
Odejmij sobie to ci wyjdzie, a jak jest problem to sobie z Jagulem wspólne korki z matmy, u czwartoklasisty, załatwcie. Będzie taniej.
|
A no taaaaa. Że tylko ty na to wpadłeś żeby se odjąć
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przecie Ty Lesiu też masz dwa konta.
|
Cytat:
|
Dziękujemy Panie Prezesie, że umarzasz zgodnie z obietnicą.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl