![]() |
No i objawiła się forumowa Drozdota Gardias... ;)
|
Cytat:
Może prognozy sie nie sprawdzą. Lepiej grać teraz IMO. |
Cytat:
|
Cytat:
IMO lepiej żeby ten mecz się nie odbył jeśli warunki mają być nienormalne. Jak będzie - trudno powiedzieć, ale dziś już trochę śniegu spadło. |
Murawy są podgrzewane więc jest szansa, że boisko będzie w miarę normalne.
Choć niestety meteo.pl pokazuje -2 i opady śniegu od 10 rano. |
Duarte w 1.skladzie. Jop chyba na zlość to robi...
|
Cytat:
|
Dokladnie, albo Omić do środka
|
Na razie Kuziemka mało widoczny, Krzyżanowski odstawia parodię w obronie.
Ciężki mecz w pierwszej połowie. |
Ale przynajmniej sędzia w porządku sędziuje. Najlepszy Letkiewicz, Duarte znowu spieprzył 100.
Jop dalej betonowy... |
Póki co wyglądamy dramatycznie. Z pressingu prezentowanego na początku sezonu nie zostało w zasadzie nic. Aura oczywiście nie sprzyja, ale trochę wstyd, jeśli Siedlce oddają więcej celnych strzałów niż my.
|
Czy tylko ja mam wrażenie, że Pogoń na wyższych i cięższych piłkarzy, a to nasi mają problem na śliskiej murawie?
|
Napiszę to samo co po meczu z Polonią - na stojąco nie wygramy. Kuziemka przespacerował większość pierwszej połowy, jak widać mu wolno.
|
Jedynym ratunkiem dla Marca Carbo jest jego wzrost...
Zdecydowanie najsłabszy na boisku, obok Kuziemki. |
Cytat:
|
Duarte w składzie zamiast Bozica znów w pierwszej połowie kompletnie się nie obronił.
|
Katastrofalny mecz Krzyżanowskiego, jak dziecko we mgle w naszym polu karnym...
|
Dlaczego na Bozicu nie było karnego tylko faul dla Siedlec?
|
Jopuś co się stało, że się zes.... Gra od jakiegoś czasu katastrofalna.
|
O ch.ju złoty, co za bryndza.
|
Druga połowa tylko nieco lepsza od piachu zagranego w pierwszej.
Drugi katastrofalny mecz z rzędu w naszym wykonaniu. Ogień z początku sezonu zgasł kompletnie. Nie mamy żadnego planu na drużyny zdyscyplinowane w obronie, szczelnie zamykające pole karne. Na Mielec całkowite przemeblowanie obrony przez kretyńską kartkę Biedrzyckiego, aczkolwiek Łasicki z Kutwą pewnie dadzą radę na środku. |
Cytat:
Teraz dylemat; odpuscic puchar i nastawic sie na walke o awans, czy znow......nie da sie dwoch srok w jednej rece utrzymac... |
Cytat:
|
Jop zwlekał ze zmianami w składzie, to teraz już będzie musiał mocno zamieszać.
Od kilku meczów gra wygląda słabiutko. Dzisiaj cenny remis, bo to rywal bardziej zasługiwał na 3 punkty. Kapitalny występ Letkiewicza, poza błędęm komunikacyjnym z Krzyzanowskim (dzięki chlodnej głowie Kuby uniknęliśmy straty kompromitujacego gola). Słabiej zagrała cała linia obrony - będziemy mieć problem z obstawieniem lewej strony, bo i Lelevield i Krzyżanowski ostatnio w obronie prezentują równie słabiutki poziom. Problemem jest kompletny brak funkcjonowania kwartetu ofensywnego. I Fred i Kuziemka i Julius nie prezentują formy na pierwszy skład, ale wiadomo, że trener rewolucji nie dokona. Dzisiaj Duda pokazał wielu swoim przeciwnikom, co posiada, a czego w swoim arsenale nie mają i Igbekeme i Carbo. Ten drugi dziś wyjątkowo słaby. Baniowski musi dostać szansę gry od początku w najbliższych spotkaniach. @Markus Fred gra równie słabo od ponad dwóch miesiecy. Wielokrotnie go krytykowałem, ale dziś nie psuł tylu akcji, co Kuziemka, a Carbo stwarzał bezposrednie zagrożenie pod nasza bramką, a swoimi strzałami niepokoił kibiców spokojnie ogladających mecz 20m za bramką. A uderzenie piłką jest bardzo bolesne przy ujemnych temperaturach. |
Cytat:
|
Najgorzej to zagrał Kuziemka
|
Cytat:
Teraz w kolejnym meczu zagra 3 nowych obrońców, brawo trener. A Mielec nie jest słaby. |
Szczęśliwy remis. Był to jeden z najgorszych meczy Wisły w tym sezonie.
Katastrofalny występ Krzyżanowskiego, kilkukrotnie swoją głupotą doprowadził do smrodu w naszym polu karnym (sam naliczyłem cztery), spóźniony w powrocie (z czego wynika kartka Grujcicia), bezproduktywny z przodu. Najlepsi - Duda i Letkiewicz. Kacper wniósł ożywienie, Letkiewicz świetnie bronił przez cały mecz. Najlepsza sytuacja w meczu byla po indywidualnej akcji Kacpra. Ten mecz to nie był przypadek, to efekt błędów Jopa w zestawieniu składu i braku reakcji na wydarzenia na boisku. Nie może być tak że Kuziemka człapie sobie kolejny mecz 60 minut bo ma abonament na pierwszy skład... Ten punkt należy traktować jako osiągnięcie patrząc na to co graliśmy. |
Cytat:
Carbo popełniał błędy. Błędy Freda nie stwarzały zagrożenia dla nas. Błędy Carbo, no cóż... To był kryminał, po którym mogliśmy tracić gole. |
Ale Duarte nie jest od tego żeby nie stwarzać dla nas zagrożenia, ma stwarzać zagrożenie dla przeciwnika, a zupełnie tego nie robi. Spieprzył jak trampkarz idealne zagranie Rodado, które mogło ustawić mecz. To samo Kuziemka snuje się przez godzinę jak pijany, a Baniowski wchodzi na 10 minut.
Jop marnuje nasz potencjał. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl