Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   17. kolejka, Pogoń Siedlce - Wisła Kraków, 23 listopada, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11152)

krysztal 20.11.2025 22:23

No i objawiła się forumowa Drozdota Gardias... ;)

Karherop 21.11.2025 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1656820)
Ciśnienie ma być ponad 1000 to żadnej zamieci nie będzie. Lekki mrozik, będzie meczycho:).

Siedleckie kloce będą miały trudniej na miękkiej murawie.

Na razie to zapowiadaja w Siedlcach takie opady w niedziele, że nie zdziwi mnie jak mecz będzie przełożony (i to juz pewnie na 2026).

Może prognozy sie nie sprawdzą. Lepiej grać teraz IMO.

Arkadiusz.Czerepach 21.11.2025 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1656821)
No i objawiła się forumowa Drozdota Gardias... ;)

ja tam szanuje Drozda erudycje :idea:

wolfy 21.11.2025 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1656819)
A czym sie różni akurat brak punktów w tym konkretnie meczu od każdego z kolejnych 17?

Pewnie chodzi mi o serię przegranych.

IMO lepiej żeby ten mecz się nie odbył jeśli warunki mają być nienormalne. Jak będzie - trudno powiedzieć, ale dziś już trochę śniegu spadło.

pepe72 22.11.2025 00:06

Murawy są podgrzewane więc jest szansa, że boisko będzie w miarę normalne.
Choć niestety meteo.pl pokazuje -2 i opady śniegu od 10 rano.

Martinus 23.11.2025 14:05

Duarte w 1.skladzie. Jop chyba na zlość to robi...

Szneka 23.11.2025 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1656877)
Duarte w 1.skladzie. Jop chyba na zlość to robi...

nie gra Lelieveld więc Krzyżanowski zostaje cofnięty do obrony. Duda po kadrze pewnie lekko podjechany. Wolałbym na lewej pomocy zobaczyć Bozicia.

Martinus 23.11.2025 14:12

Dokladnie, albo Omić do środka

wolfy 23.11.2025 15:21

Na razie Kuziemka mało widoczny, Krzyżanowski odstawia parodię w obronie.
Ciężki mecz w pierwszej połowie.

Drozd 23.11.2025 15:23

Ale przynajmniej sędzia w porządku sędziuje. Najlepszy Letkiewicz, Duarte znowu spieprzył 100.

Jop dalej betonowy...

Patryko 23.11.2025 15:28

Póki co wyglądamy dramatycznie. Z pressingu prezentowanego na początku sezonu nie zostało w zasadzie nic. Aura oczywiście nie sprzyja, ale trochę wstyd, jeśli Siedlce oddają więcej celnych strzałów niż my.

kbr 23.11.2025 15:30

Czy tylko ja mam wrażenie, że Pogoń na wyższych i cięższych piłkarzy, a to nasi mają problem na śliskiej murawie?

wolfy 23.11.2025 15:31

Napiszę to samo co po meczu z Polonią - na stojąco nie wygramy. Kuziemka przespacerował większość pierwszej połowy, jak widać mu wolno.

grogoriogreg 23.11.2025 15:32

Jedynym ratunkiem dla Marca Carbo jest jego wzrost...
Zdecydowanie najsłabszy na boisku, obok Kuziemki.

Drozd 23.11.2025 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1656882)
Póki co wyglądamy dramatycznie. Z pressingu prezentowanego na początku sezonu nie zostało w zasadzie nic. Aura oczywiście nie sprzyja, ale trochę wstyd, jeśli Siedlce oddają więcej celnych strzałów niż my.

To jest wina Jopa, że nie reaguje w żaden sposób na to co się dzieje. Uparł się jak pięciolatek. Ale może znowu jakoś się uda. Oby.

Markus 23.11.2025 15:33

Duarte w składzie zamiast Bozica znów w pierwszej połowie kompletnie się nie obronił.

wolfy 23.11.2025 16:09

Katastrofalny mecz Krzyżanowskiego, jak dziecko we mgle w naszym polu karnym...

As 23.11.2025 16:16

Dlaczego na Bozicu nie było karnego tylko faul dla Siedlec?

leszekpw 23.11.2025 16:21

Jopuś co się stało, że się zes.... Gra od jakiegoś czasu katastrofalna.

ciacho 23.11.2025 16:25

O ch.ju złoty, co za bryndza.

Patryko 23.11.2025 16:25

Druga połowa tylko nieco lepsza od piachu zagranego w pierwszej.

Drugi katastrofalny mecz z rzędu w naszym wykonaniu. Ogień z początku sezonu zgasł kompletnie.

Nie mamy żadnego planu na drużyny zdyscyplinowane w obronie, szczelnie zamykające pole karne.

Na Mielec całkowite przemeblowanie obrony przez kretyńską kartkę Biedrzyckiego, aczkolwiek Łasicki z Kutwą pewnie dadzą radę na środku.

WildDog 23.11.2025 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1656890)
Jopuś co się stało, że się zes.... Gra od jakiegoś czasu katastrofalna.

Co sie mialo zesrac. Tak graja (ponoc) lepsi od tych co mial do dyspozycji Sobol czy inny Mosal. Nie jest to sklad na eklape! .....Mimo to remis dobry, patrzac na wyniki goniacych......Ale myslac o druzynie na rozgrywki klase wyzej, to minimum 70% skladu trza szukac nowego.

Teraz dylemat; odpuscic puchar i nastawic sie na walke o awans, czy znow......nie da sie dwoch srok w jednej rece utrzymac...

Markus 23.11.2025 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1656885)
Jedynym ratunkiem dla Marca Carbo jest jego wzrost...
Zdecydowanie najsłabszy na boisku, obok Kuziemki.

Absolutnie nieprawda. Najgorzej kolejny raz grał Fred, który niemal wszystko psuł przez cały mecz.

grogoriogreg 23.11.2025 16:35

Jop zwlekał ze zmianami w składzie, to teraz już będzie musiał mocno zamieszać.
Od kilku meczów gra wygląda słabiutko. Dzisiaj cenny remis, bo to rywal bardziej zasługiwał na 3 punkty.

Kapitalny występ Letkiewicza, poza błędęm komunikacyjnym z Krzyzanowskim (dzięki chlodnej głowie Kuby uniknęliśmy straty kompromitujacego gola).
Słabiej zagrała cała linia obrony - będziemy mieć problem z obstawieniem lewej strony, bo i Lelevield i Krzyżanowski ostatnio w obronie prezentują równie słabiutki poziom.

Problemem jest kompletny brak funkcjonowania kwartetu ofensywnego. I Fred i Kuziemka i Julius nie prezentują formy na pierwszy skład, ale wiadomo, że trener rewolucji nie dokona.

Dzisiaj Duda pokazał wielu swoim przeciwnikom, co posiada, a czego w swoim arsenale nie mają i Igbekeme i Carbo. Ten drugi dziś wyjątkowo słaby.

Baniowski musi dostać szansę gry od początku w najbliższych spotkaniach.

@Markus Fred gra równie słabo od ponad dwóch miesiecy. Wielokrotnie go krytykowałem, ale dziś nie psuł tylu akcji, co Kuziemka, a Carbo stwarzał bezposrednie zagrożenie pod nasza bramką, a swoimi strzałami niepokoił kibiców spokojnie ogladających mecz 20m za bramką. A uderzenie piłką jest bardzo bolesne przy ujemnych temperaturach.

maumau 23.11.2025 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1656894)
Absolutnie nieprawda. Najgorzej kolejny raz grał Fred, który niemal wszystko psuł przez cały mecz.

Przynajmniej Freda było momentami widać. Kuziemka mógł równie dobrze nie wyjść na boisko i chyba nie byłoby widać większej różnicy niestety.

Fugiel 23.11.2025 16:36

Najgorzej to zagrał Kuziemka

Drozd 23.11.2025 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1656893)
Co sie mialo zesrac. Tak graja (ponoc) lepsi od tych co mial do dyspozycji Sobol czy inny Mosal. Nie jest to sklad na eklape! .....Mimo to remis dobry, patrzac na wyniki goniacych......Ale myslac o druzynie na rozgrywki klase wyzej, to minimum 70% skladu trza szukac nowego.

Teraz dylemat; odpuscic puchar i nastawic sie na walke o awans, czy znow......nie da sie dwoch srok w jednej rece utrzymac...

Wcale nie kwestia składu, tylko wykorzystania tego składu. Na początku była walka o miejsce to się wszyscy starali. Ale jak się okazało że można, 4 mecze kopać się po czole i dalej wychodzić w pierwszym to ogień się skończył. Winny jest Jop swoimi "decyzjami" zamordował rywalizację o miejsce na boisku.

Teraz w kolejnym meczu zagra 3 nowych obrońców, brawo trener. A Mielec nie jest słaby.

wolfy 23.11.2025 16:42

Szczęśliwy remis. Był to jeden z najgorszych meczy Wisły w tym sezonie.

Katastrofalny występ Krzyżanowskiego, kilkukrotnie swoją głupotą doprowadził do smrodu w naszym polu karnym (sam naliczyłem cztery), spóźniony w powrocie (z czego wynika kartka Grujcicia), bezproduktywny z przodu.

Najlepsi - Duda i Letkiewicz. Kacper wniósł ożywienie, Letkiewicz świetnie bronił przez cały mecz. Najlepsza sytuacja w meczu byla po indywidualnej akcji Kacpra.

Ten mecz to nie był przypadek, to efekt błędów Jopa w zestawieniu składu i braku reakcji na wydarzenia na boisku. Nie może być tak że Kuziemka człapie sobie kolejny mecz 60 minut bo ma abonament na pierwszy skład...

Ten punkt należy traktować jako osiągnięcie patrząc na to co graliśmy.

FraMat 23.11.2025 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1656894)
Absolutnie nieprawda. Najgorzej kolejny raz grał Fred, który niemal wszystko psuł przez cały mecz.

Fred popełniał błędy.
Carbo popełniał błędy.

Błędy Freda nie stwarzały zagrożenia dla nas.
Błędy Carbo, no cóż... To był kryminał, po którym mogliśmy tracić gole.

Drozd 23.11.2025 17:48

Ale Duarte nie jest od tego żeby nie stwarzać dla nas zagrożenia, ma stwarzać zagrożenie dla przeciwnika, a zupełnie tego nie robi. Spieprzył jak trampkarz idealne zagranie Rodado, które mogło ustawić mecz. To samo Kuziemka snuje się przez godzinę jak pijany, a Baniowski wchodzi na 10 minut.

Jop marnuje nasz potencjał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl