![]() |
Cytat:
W dotychczasowym sezonie powieźli tylko Polonie Warszawa, ale wystarczy że ktos pograł szybciej i z wieksza konsekwencja i skończyło sie jak skonczylo (mecz z Polonia Bytom). |
Wieczysta ma bardzo dużą siłę w ofensywie, ale Kwiecień z Kapka zaniedbali obronę oraz potrzebę posiadania ogarniętego trenera z sensownym warsztatem - i to jest szansa Wisły w tym meczu, a także największa słabość ich projektu.
|
Ogladalem prawie wszystkie mecze Wieczystej.
Bardzo skuteczni w ataku, wielka jakosc. Przykladowo z Ruchem, Ruch gral Wieczysta strzelala. Natomiast dziurawa obrona jak ser. Nasza jakosc w ataku rowniez da sporo sytuacji. Najgorsze co mozna zrobic to zabic ten mecz taktycznie. Licze bardzo na dobre widowisko, nie moge sie doczekac. Ale jakos spokojniejszy jestem niz przed Polonia. Bytomia sie obawialem a teraz luuzik. |
Cytat:
I dlatego można obstawiać wynik bardziej hokejowy. Ciężko będzie przy ich jakości nie dać sobie strzelić, ale oni też nawpuszczają. Jesteśmy dojrzalszą drużyną i de facto gramy u siebie, więc typuję jakieś 4:2 dla nas. |
Cytat:
|
Cytat:
U reszty żadnej paniki nie zauważyłem. A co do red.Karcza. Dalej brnie w narracje o "starych długach", które determinują sytuację finansową Wisły. Najwyższa pora aby "zauważył", że na tą sytuację większy wpływ mają "nowe długi", wygenerowane przez ... wiadomo kogo. |
Jutro przed nami druga część tygodniowego, wiślackiego tryptyku.
Pierwszą udało się wygrać, za co duże brawa dla drużyny. Druga będzie zdecydowanie trudniejsza. Wieczysta to ekipa najmocniejsza piłkarsko w tej lidze. Cecherz ma zasadniczo rację mówiąc, że dysponuje lepszymi piłkarzami niż Wisła - każda formacja w zestawieniu 1:1 to przewaga Czystej, o ławce rezerwowych nie wspominając, bo tutaj jest wręcz przepaść. Nawet ten nowy napastnik na F jest aktualnie w lepszej dyspozycji niż Rodado. Pytanie czy to przełoży się na boisko, bo wiadomo że to nie zawsze tak działa. Mam nadzieję że nie i Wiśle uda się ugrać 1 punkt, choć będzie to bardzo trudne. Piszecie tutaj w większości, że Wieczysta musi zagrać otwarcie, ofensywnie, bo w obronie jest słabsza. Moim zdaniem to nieprawda, co pokazał chociażby ich mecz w Niepołomicach, gdzie zagrali bardzo szczelnie w tyłach i wykorzystali jedną z nielicznych okazji na bramkę. Bardzo podobny scenariusz do naszego meczu z Bytomiem. Atuty Wisły w starciu z Czystą? W zasadzie chyba wyłącznie własne boisko i doping kibiców, bo czysto piłkarsko to faworytem nie jesteśmy. Dodatkowo oni z wypłatami na kontach, czego nie da się powiedzieć o naszych. Spodziewam się piłkarskich szachów gdzie zadecyduje skuteczność. Remis będzie sukcesem, przy okazji brak kontuzji mile widziany. Ale realnie to najprawdopodobniej Wieczysta wygra - nie chce mi się wierzyć, żeby nasza defensywa nie odwaliła jakiegoś numeru w trzecim kolejnym meczu. |
Liczę że niezła organizacja gry i spokój w obroznie w meczu z Polonią nie były jednorazowym wyskokiem. Jak uda nam się być konsekwentnymi i nie popełniać błędów w obronie, to jestem nawet optymistą. Remis będzie już całkiem pozytywnym rezultatem, da nam 4 i 5 punktów przewagi nad kolejnymi zespołami w tabeli
|
Cytat:
|
Cytat:
Oni są tu gdzie są za sprawą pieniędzy Kwietnia, a nie warsztatu Cecherza. |
Przecież Cecherza nie będzie w Wieczystej przy pierwszej, nadarzającej się okazji. Chłop doskonale wie, że siedzi na beczce prochu.
Przyjdą 3-4 słabsze mecze, WK się znudzi i przyjdzie ktoś z ekstraklasowej karuzeli. |
Cytat:
Czy Wieczysta w ogóle umie grać piłkarskie szachy to nie wiem. Dlatego ciężko mi przewidzieć przebieg tego meczu. Mecz jest absolutnie do wygrania, jak z każdym innym rywalem. |
Jest tu kilku zakochanych w Kwietniu i czego by chłop nie odstawił to zawsze jest lepsze :). Wieczysta to zbieranina może kiedyś niezłych grajków, ale żaden niezły grajek z ambicją nie pójdzie do osiedlowego klubu, chyba że odcinać kupony. Wychwalanie potencjału tak stworzonej drużyny trąci kabaretem. Jak im pójdzie to może zremisują, a jak nie to dostaną łomot i tyle.
|
Mecz odbedzie się bez varu.. Gratulacje dla osoby, która podjęła taka decyzję, mecz na szczycie, który może decydować o awansie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Klub nie podał kto bedzie na varze, ale to bylaby nie lada kompromitacja gdyby go nie było. Wątpię w to. Majac 3 spotkania w Krk pod rzad nawet sprzetu nie musza transportowac do Warszawy.
|
Nie przesadzajmy z Wieczystą, to zdecydowanie pod wieloma względami najwygodniejszy dla nas przeciwnik. Obawiać to się możemy Puszczy.
|
Cytat:
Z czego to wynika? Ja kibicuję Wiśle Kraków i tak w zasadzie jest mi obojętne kto jest jej właścicielem. Pod jednym warunkiem... Ze sprawy klubu toczą się dobrze. Jak się obecnie toczą sprawy ? Owszem, jesteśmy liderem ale jak popatrzymy nieco szerzej to zbyt różowo to nie wygląda. Dlatego już od dłuższego czasu straciłem wiarę w Prezeska. Rozumiem, że ciebie, jako wielbiciela tegoż Prezeska, muszą te działania WK, delikatnie mówiąc, wprawiać w zakłopotanie. I stąd pojawiają się kompleksy, czego wyrazem są te ironie czy sarkazmy ( skądinąd mało lotne). A mój pogląd jest prosty. WK mógł wejść w Wislę i zostać nowym Cupiałem. Jego pieniądze pracowałyby teraz właśnie dla Wisły, z realną perspektywą osiągnięcia dużych sukcesów w krótkim czasie. Niestety ale Prezesek postawił wyżej swoje ego i prywatę nad interes klubu. A u mnie, no cóż, pozostał tylko z tego powodu żal za zmarnowaną szansą. I tyle. A los Wieczystej jest mi obojętny. Ale Ty możesz dalej być optymistą. Są podstawy, bo przecie mamy Moora :rotfl: Cytat:
Bardzo będę rad jak Wisła spuści im dziś wpie...l:D |
Dawno 0:0 nie było ;)
|
Cytat:
5 meczów jest dzisiaj w Polsce rozgrywanych |
Cytat:
Poza tym ten system na mecze powinien dostarczac organizator rozgrywek, ale ja tam sie nei znam |
Cytat:
Kwiecień mógł pomóc Wiśle kiedy naprawdę tego potrzebowała czyli w trakcie akcji ratunkowej, wymiękł i tyle. Teraz kiedy klub po latach jest poukładany, biedny jak na swój potencjał ale poukładany nagle wyraził zainteresowanie i wszyscy mają bić pokłony bo ma kasę zarobioną na handlu lekami. Kabaret. Niech sobie dalej kupuje i opłaca Brleka, Carlitosa, niech awansuje do Ekstraklasy z osiedlowym klubem. Bardzo mu kibicuję, ale po latach tylu go będzie pamiętać co prezesa Miliardera Pniewy. Dlatego nie pisz mi o kompleksach bo to kabaret. |
Cisnęliśmy, to debile musieli fajerwerki odpalić.
|
Cytat:
Oni są najważniejsi |
Jak się nie wykorzystuje swoich okazji to się to później tak kończy.
Duarte - którego ogólnie bardzo cenię, od jakichś 3-4 spotkań jest zupełnie bez formy. Duda - który ostatnio grał jak profesor, dziś elektryczny jak nigdy. Jedynie Kuziemka na swoim równym wysokim poziomie. No i Erthaler wziął się za siebie po dwóch - trzech słabszych meczach. Tak czy siak nie zasłużyliśmy, aby schodzić na przerwę przy takim wyniku. Tu powinno być z 2:1 dla nas, ale ostatnio wracamy do naszej nieskuteczności z poprzedniego sezonu. |
Cytat:
|
Duda u nas najgorszy na boisku, do zmiany. Pytanie do trenera - czemu Kacper kryje wysokiego napastnika Wieczystej? To nie pierwszy raz.
Nie wykorzystujemy sytuacji które sobie tworzymy, stąd wynik. Przy wysokiej skuteczności mogło być 1:4 do przerwy. |
Duda gra akurat dobrze.
Ustawienie go w naszym polu karnym to chyba jednak pomysł Jopa? |
Tu jeszcze będą okazję, widać, że Wieczysta nie za bardzo umie i chce się bronić. Ten mecz jeszcze się może rozkręcić. Trzymam kciuki, żeby rozkręcił się dla nas.
Nie no Kacper miał dużo start dziś i niechlujnych zagrań do przodu, zagrał słabiej niż zwykł przyzwyczaić. Nie ma o czym gadać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl