Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   5. kolejka (zaległa), Wieczysta Kraków - Wisła Kraków, 2 października 2025, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11142)

Karherop 01.10.2025 07:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1654473)
Wieczysta wyjdzie mega naładowana - jak oddamy im piłkę to Nas powiozą.

Będą naładowani, sa bardzo pewni siebie, ale czy nie zbyt pewni?

W dotychczasowym sezonie powieźli tylko Polonie Warszawa, ale wystarczy że ktos pograł szybciej i z wieksza konsekwencja i skończyło sie jak skonczylo (mecz z Polonia Bytom).

Markus 01.10.2025 08:07

Wieczysta ma bardzo dużą siłę w ofensywie, ale Kwiecień z Kapka zaniedbali obronę oraz potrzebę posiadania ogarniętego trenera z sensownym warsztatem - i to jest szansa Wisły w tym meczu, a także największa słabość ich projektu.

Skawa Wadowice 01.10.2025 08:09

Ogladalem prawie wszystkie mecze Wieczystej.
Bardzo skuteczni w ataku, wielka jakosc.
Przykladowo z Ruchem, Ruch gral Wieczysta strzelala.

Natomiast dziurawa obrona jak ser. Nasza jakosc w ataku rowniez da sporo sytuacji.
Najgorsze co mozna zrobic to zabic ten mecz taktycznie.
Licze bardzo na dobre widowisko, nie moge sie doczekac.

Ale jakos spokojniejszy jestem niz przed Polonia. Bytomia sie obawialem a teraz luuzik.

Tantal 01.10.2025 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1654479)
Ogladalem prawie wszystkie mecze Wieczystej.
Bardzo skuteczni w ataku, wielka jakosc.
Przykladowo z Ruchem, Ruch gral Wieczysta strzelala.

Natomiast dziurawa obrona jak ser. Nasza jakosc w ataku rowniez da sporo sytuacji.
Najgorsze co mozna zrobic to zabic ten mecz taktycznie.
Licze bardzo na dobre widowisko, nie moge sie doczekac.

Ale jakos spokojniejszy jestem niz przed Polonia. Bytomia sie obawialem a teraz luuzik.


I dlatego można obstawiać wynik bardziej hokejowy. Ciężko będzie przy ich jakości nie dać sobie strzelić, ale oni też nawpuszczają. Jesteśmy dojrzalszą drużyną i de facto gramy u siebie, więc typuję jakieś 4:2 dla nas.

Levis88 01.10.2025 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1654478)
Wieczysta ma bardzo dużą siłę w ofensywie, ale Kwiecień z Kapka zaniedbali obronę oraz potrzebę posiadania ogarniętego trenera z sensownym warsztatem - i to jest szansa Wisły w tym meczu, a także największa słabość ich projektu.

Tak samo u nas. Możemy fajnie grać, prowadzić grę - dostajemy bramkę na wlasne życzenie i nerwowka do konca spotkania.

stary dziad 01.10.2025 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1654472)
Nawet B.Karcz to zauważył, że była panika na X, a na tym forum to już zwłaszcza.

Na tym forum to jedynie Breżniew w ogrodniczkach tradycyjnie pesymizmował, no i don Corleone też lekko depresyjnie :-D
U reszty żadnej paniki nie zauważyłem.

A co do red.Karcza.
Dalej brnie w narracje o "starych długach", które determinują sytuację finansową Wisły.
Najwyższa pora aby "zauważył", że na tą sytuację większy wpływ mają "nowe długi", wygenerowane przez ... wiadomo kogo.

sandomingo 01.10.2025 12:00

Jutro przed nami druga część tygodniowego, wiślackiego tryptyku.
Pierwszą udało się wygrać, za co duże brawa dla drużyny. Druga będzie zdecydowanie trudniejsza.
Wieczysta to ekipa najmocniejsza piłkarsko w tej lidze.
Cecherz ma zasadniczo rację mówiąc, że dysponuje lepszymi piłkarzami niż Wisła - każda formacja w zestawieniu 1:1 to przewaga Czystej, o ławce rezerwowych nie wspominając, bo tutaj jest wręcz przepaść.
Nawet ten nowy napastnik na F jest aktualnie w lepszej dyspozycji niż Rodado.
Pytanie czy to przełoży się na boisko, bo wiadomo że to nie zawsze tak działa. Mam nadzieję że nie i Wiśle uda się ugrać 1 punkt, choć będzie to bardzo trudne.
Piszecie tutaj w większości, że Wieczysta musi zagrać otwarcie, ofensywnie, bo w obronie jest słabsza.
Moim zdaniem to nieprawda, co pokazał chociażby ich mecz w Niepołomicach, gdzie zagrali bardzo szczelnie w tyłach i wykorzystali jedną z nielicznych okazji na bramkę. Bardzo podobny scenariusz do naszego meczu z Bytomiem.

Atuty Wisły w starciu z Czystą? W zasadzie chyba wyłącznie własne boisko i doping kibiców, bo czysto piłkarsko to faworytem nie jesteśmy. Dodatkowo oni z wypłatami na kontach, czego nie da się powiedzieć o naszych.
Spodziewam się piłkarskich szachów gdzie zadecyduje skuteczność. Remis będzie sukcesem, przy okazji brak kontuzji mile widziany.
Ale realnie to najprawdopodobniej Wieczysta wygra - nie chce mi się wierzyć, żeby nasza defensywa nie odwaliła jakiegoś numeru w trzecim kolejnym meczu.

Szewa 01.10.2025 12:38

Liczę że niezła organizacja gry i spokój w obroznie w meczu z Polonią nie były jednorazowym wyskokiem. Jak uda nam się być konsekwentnymi i nie popełniać błędów w obronie, to jestem nawet optymistą. Remis będzie już całkiem pozytywnym rezultatem, da nam 4 i 5 punktów przewagi nad kolejnymi zespołami w tabeli

Arkadiusz.Czerepach 01.10.2025 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1654478)
Wieczysta ma bardzo dużą siłę w ofensywie, ale Kwiecień z Kapka zaniedbali obronę oraz potrzebę posiadania ogarniętego trenera z sensownym warsztatem - i to jest szansa Wisły w tym meczu, a także największa słabość ich projektu.

uważam mimo wszystko że Cecherz jest ogarniety, i że wymysł Kwietnia aby go wymienić na dobiegającego kresu żywota Smude opóźniła marsz po awans conajmniej o rok

Markus 01.10.2025 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1654496)
uważam mimo wszystko że Cecherz jest ogarniety, i że wymysł Kwietnia aby go wymienić na dobiegającego kresu żywota Smude opóźniła marsz po awans conajmniej o rok

To bardzo słaby trener. Gdyby Kwiecień od razu postawił na jakiegoś naprawdę dobrego szkoleniowca niekoniecznie z Polski, mógłby tylko na tym zyskać, a Wieczysta uniknęłaby wielu problemów, które napotkała.

Oni są tu gdzie są za sprawą pieniędzy Kwietnia, a nie warsztatu Cecherza.

Patryko 01.10.2025 15:20

Przecież Cecherza nie będzie w Wieczystej przy pierwszej, nadarzającej się okazji. Chłop doskonale wie, że siedzi na beczce prochu.

Przyjdą 3-4 słabsze mecze, WK się znudzi i przyjdzie ktoś z ekstraklasowej karuzeli.

Arked 01.10.2025 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1654492)
Atuty Wisły w starciu z Czystą? W zasadzie chyba wyłącznie własne boisko i doping kibiców, bo czysto piłkarsko to faworytem nie jesteśmy. Dodatkowo oni z wypłatami na kontach, czego nie da się powiedzieć o naszych.
Spodziewam się piłkarskich szachów gdzie zadecyduje skuteczność. Remis będzie sukcesem, przy okazji brak kontuzji mile widziany.
Ale realnie to najprawdopodobniej Wieczysta wygra - nie chce mi się wierzyć, żeby nasza defensywa nie odwaliła jakiegoś numeru w trzecim kolejnym meczu.

Faworytem nie jest też Wieczysta, która z całą pewnością nie jest piłkarsko lepsza od Wisły. Owszem, każdy wynik jest możliwy, ale już nie przesadzajmy z tym umniejszaniem siebie w kontekście Wieczystej. Wieczysta, w żadnym elemencie gry nie jest lepsza od Wisły, również w defensywie. Może ma trochę groźniejsze stałe fragmenty.

Czy Wieczysta w ogóle umie grać piłkarskie szachy to nie wiem. Dlatego ciężko mi przewidzieć przebieg tego meczu. Mecz jest absolutnie do wygrania, jak z każdym innym rywalem.

Drozd 01.10.2025 21:14

Jest tu kilku zakochanych w Kwietniu i czego by chłop nie odstawił to zawsze jest lepsze :). Wieczysta to zbieranina może kiedyś niezłych grajków, ale żaden niezły grajek z ambicją nie pójdzie do osiedlowego klubu, chyba że odcinać kupony. Wychwalanie potencjału tak stworzonej drużyny trąci kabaretem. Jak im pójdzie to może zremisują, a jak nie to dostaną łomot i tyle.

sevenheaven 02.10.2025 00:17

Mecz odbedzie się bez varu.. Gratulacje dla osoby, która podjęła taka decyzję, mecz na szczycie, który może decydować o awansie

pepe72 02.10.2025 00:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1654492)
Jutro przed nami druga część tygodniowego, wiślackiego tryptyku.
Pierwszą udało się wygrać, za co duże brawa dla drużyny. Druga będzie zdecydowanie trudniejsza.
Wieczysta to ekipa najmocniejsza piłkarsko w tej lidze. (...)

Do meczu z nami Polonia Bytom była na 3 miejscu, a Wieczysta na 4.

azor 02.10.2025 06:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1654524)
Mecz odbedzie się bez varu.. Gratulacje dla osoby, która podjęła taka decyzję, mecz na szczycie, który może decydować o awansie

Skąd taka informacja?

Karherop 02.10.2025 07:44

Klub nie podał kto bedzie na varze, ale to bylaby nie lada kompromitacja gdyby go nie było. Wątpię w to. Majac 3 spotkania w Krk pod rzad nawet sprzetu nie musza transportowac do Warszawy.

Kurz 02.10.2025 08:51

Nie przesadzajmy z Wieczystą, to zdecydowanie pod wieloma względami najwygodniejszy dla nas przeciwnik. Obawiać to się możemy Puszczy.

stary dziad 02.10.2025 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1654521)
Jest tu kilku zakochanych w Kwietniu i czego by chłop nie odstawił to zawsze jest lepsze :). Wieczysta to zbieranina może kiedyś niezłych grajków, ale żaden niezły grajek z ambicją nie pójdzie do osiedlowego klubu, chyba że odcinać kupony. Wychwalanie potencjału tak stworzonej drużyny trąci kabaretem.

Niestety ale po raz kolejny pokazujesz kompleksy.
Z czego to wynika?
Ja kibicuję Wiśle Kraków i tak w zasadzie jest mi obojętne kto jest jej właścicielem.
Pod jednym warunkiem...
Ze sprawy klubu toczą się dobrze.

Jak się obecnie toczą sprawy ?
Owszem, jesteśmy liderem ale jak popatrzymy nieco szerzej to zbyt różowo to nie wygląda.
Dlatego już od dłuższego czasu straciłem wiarę w Prezeska.

Rozumiem, że ciebie, jako wielbiciela tegoż Prezeska, muszą te działania WK, delikatnie mówiąc, wprawiać w zakłopotanie.
I stąd pojawiają się kompleksy, czego wyrazem są te ironie czy sarkazmy ( skądinąd mało lotne).

A mój pogląd jest prosty.
WK mógł wejść w Wislę i zostać nowym Cupiałem.
Jego pieniądze pracowałyby teraz właśnie dla Wisły, z realną perspektywą osiągnięcia dużych sukcesów w krótkim czasie.
Niestety ale Prezesek postawił wyżej swoje ego i prywatę nad interes klubu.
A u mnie, no cóż, pozostał tylko z tego powodu żal za zmarnowaną szansą.
I tyle.
A los Wieczystej jest mi obojętny.

Ale Ty możesz dalej być optymistą.
Są podstawy, bo przecie mamy Moora :rotfl:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1654521)
Jak im pójdzie to może zremisują, a jak nie to dostaną łomot i tyle.

Tu mamy pełną zgodę.
Bardzo będę rad jak Wisła spuści im dziś wpie...l:D

El'kabat 02.10.2025 10:24

Dawno 0:0 nie było ;)

bridgeburner 02.10.2025 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1654524)
Mecz odbedzie się bez varu.. Gratulacje dla osoby, która podjęła taka decyzję, mecz na szczycie, który może decydować o awansie

A to nie jest spowodowane tym że wozy pojadę na ligę konferencji ?
5 meczów jest dzisiaj w Polsce rozgrywanych

Karherop 02.10.2025 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1654542)
A to nie jest spowodowane tym że wozy pojadę na ligę konferencji ?
5 meczów jest dzisiaj w Polsce rozgrywanych

Var u nas ogarnia 8 spotkań jednego dnia w Polsce.

Poza tym ten system na mecze powinien dostarczac organizator rozgrywek, ale ja tam sie nei znam

Drozd 02.10.2025 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1654537)
Niestety ale po raz kolejny pokazujesz kompleksy.
Z czego to wynika?
Ja kibicuję Wiśle Kraków i tak w zasadzie jest mi obojętne kto jest jej właścicielem.
Pod jednym warunkiem...
Ze sprawy klubu toczą się dobrze.

Jak się obecnie toczą sprawy ?
Owszem, jesteśmy liderem ale jak popatrzymy nieco szerzej to zbyt różowo to nie wygląda.
Dlatego już od dłuższego czasu straciłem wiarę w Prezeska.

Rozumiem, że ciebie, jako wielbiciela tegoż Prezeska, muszą te działania WK, delikatnie mówiąc, wprawiać w zakłopotanie.
I stąd pojawiają się kompleksy, czego wyrazem są te ironie czy sarkazmy ( skądinąd mało lotne).

A mój pogląd jest prosty.
WK mógł wejść w Wislę i zostać nowym Cupiałem.
Jego pieniądze pracowałyby teraz właśnie dla Wisły, z realną perspektywą osiągnięcia dużych sukcesów w krótkim czasie.
Niestety ale Prezesek postawił wyżej swoje ego i prywatę nad interes klubu.
A u mnie, no cóż, pozostał tylko z tego powodu żal za zmarnowaną szansą.
I tyle.
A los Wieczystej jest mi obojętny.

Ale Ty możesz dalej być optymistą.
Są podstawy, bo przecie mamy Moora :rotfl:




Tu mamy pełną zgodę.
Bardzo będę rad jak Wisła spuści im dziś wpie...l:D

Ja pokazuję kompleksy? Bo piszę jaka jest prawda? Jeżeli ktoś ma kompleksy to wszyscy Ci którzy patrzą na Kwietnia i jego "projekt"polegający na przepalaniu kasy z nadzieją, że może się uda. Jak na wizjonerskie podejście :). Kabaret.

Kwiecień mógł pomóc Wiśle kiedy naprawdę tego potrzebowała czyli w trakcie akcji ratunkowej, wymiękł i tyle. Teraz kiedy klub po latach jest poukładany, biedny jak na swój potencjał ale poukładany nagle wyraził zainteresowanie i wszyscy mają bić pokłony bo ma kasę zarobioną na handlu lekami. Kabaret.

Niech sobie dalej kupuje i opłaca Brleka, Carlitosa, niech awansuje do Ekstraklasy z osiedlowym klubem. Bardzo mu kibicuję, ale po latach tylu go będzie pamiętać co prezesa Miliardera Pniewy.

Dlatego nie pisz mi o kompleksach bo to kabaret.

wolfy 02.10.2025 18:29

Cisnęliśmy, to debile musieli fajerwerki odpalić.

FraMat 02.10.2025 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1654552)
Cisnęliśmy, to debile musieli fajerwerki odpalić.

Nic nie poradzisz.
Oni są najważniejsi

s1mone 02.10.2025 19:05

Jak się nie wykorzystuje swoich okazji to się to później tak kończy.

Duarte - którego ogólnie bardzo cenię, od jakichś 3-4 spotkań jest zupełnie bez formy.

Duda - który ostatnio grał jak profesor, dziś elektryczny jak nigdy.

Jedynie Kuziemka na swoim równym wysokim poziomie. No i Erthaler wziął się za siebie po dwóch - trzech słabszych meczach.

Tak czy siak nie zasłużyliśmy, aby schodzić na przerwę przy takim wyniku.

Tu powinno być z 2:1 dla nas, ale ostatnio wracamy do naszej nieskuteczności z poprzedniego sezonu.

Markus 02.10.2025 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1654552)
Cisnęliśmy, to debile musieli fajerwerki odpalić.

Tradycyjnie skandaliczne zachowanie niektórych kibiców, którym tylko pomagają rywalom.

wolfy 02.10.2025 19:06

Duda u nas najgorszy na boisku, do zmiany. Pytanie do trenera - czemu Kacper kryje wysokiego napastnika Wieczystej? To nie pierwszy raz.

Nie wykorzystujemy sytuacji które sobie tworzymy, stąd wynik. Przy wysokiej skuteczności mogło być 1:4 do przerwy.

FraMat 02.10.2025 19:09

Duda gra akurat dobrze.
Ustawienie go w naszym polu karnym to chyba jednak pomysł Jopa?

s1mone 02.10.2025 19:09

Tu jeszcze będą okazję, widać, że Wieczysta nie za bardzo umie i chce się bronić. Ten mecz jeszcze się może rozkręcić. Trzymam kciuki, żeby rozkręcił się dla nas.

Nie no Kacper miał dużo start dziś i niechlujnych zagrań do przodu, zagrał słabiej niż zwykł przyzwyczaić. Nie ma o czym gadać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl