![]() |
Jesli przegramy, powoli trzeba się rozglądać za kimś bardziej ogarniętym niż Jopizna.
|
No właśnie trzeba patrzeć nie tylko na gole i asysty, ale ile dobrych sytuacji piłkarz wypracował innym, jak pracował w obronie.
Duarte nie jest do zmiany, zresztą - na kogo? Pajacowanie Jopa z Sukiennickim skończyło się kiedy skończyły się wysokie wygrane. Teraz rura zmiękła i bliżej składu ma "za słaby" Nikaj. To pokazuje też jak bardzo nasz trener bredzi pod publiczkę na konferencjach. Moim zdaniem Broda jest do zmiany, o ile reszta nie pokazuje jakiejś tragicznej dyspozycji. To po prostu bardzo słaby bramkarz. Trudno nawet powiedzieć że zagrał w tym sezonie dobry mecz, bo albo nie miał roboty albo walił babole i wpuszczał piłki których nie powinien. Nie było sytuacji żeby wyratował drużynę, raczej dowalał do pieca. |
Fred wrócił do swojego poziomu (ogórka) ale i tak jest nietykalny, bo kadra została znakomicie skonstruowana.
|
Cytat:
|
Z ewentualną zmianą Duarte chodzi o to, o czym mówiono w Studio Reymonta. Chyba Mamrot gościnnie ten temat poruszył.
Trzymanie piłkarzy pod prądem. Grasz jedno-dwa słabe spotkania, lądujesz na ławce, nie możesz być pewny składu, a co za tym idzie premii. Piłkarze muszą czuć presję w walce o skład, bo bez tego nie ma 100% zaangażowania w trening i mecz. |
Cytat:
Pod prądem to sobie możesz żelazko trzymać. Coś takiego może mieć miejsce jeśli między zawodnikiem pierwszego składu a jego zmiennikami mamy do czynienia z konkurencją. W przeciwnym wypadku tylko upewnisz piłkarza że jest niezastąpiony. Dopóki Bozić nie wróci do zdrowia i Nikaj nie złapie formy to fizycznie nie ma na kogo zmienić. A przypominam że z Łęczną wypadałoby wygrać żeby nie zaczynać nowej serii. Sabotowanie pierwszego składu w tym nie pomoże. |
Mamrot mówił to w kontekście serii wygranych - tu mamy inna sytuacje.
Nie mamy obecnie kim rotowac z przodu bez wymuszonych dużych zmian w ustawieniu/zmianie ról przez zawodników. Co innego gdyby Bozic bylby zdrowy. Jop zacznie mieszac od meczu z Odra. |
Przydalby się trener zagraniczny.
|
Spokojnie na forum, bo przed nami bardzo ważny mecz pod kątem psychologicznym. Niestety cały czas nasza drużyna jest jak "płatek śniegu" i każda kolejna strata punktów może spotęgować naszą nieporadność w kolejnych, bardziej wymagających spotkaniach.
Miejmy nadzieję, że poprzednie dwa słabsze spotkania były efektem dokręcenia śruby przed nadchodzącym ligowo-pucharowym maratonem. Skład się zmienia zgodnie z przewidywaniami (Duda za Igbekeme), w drugiej połowie wyczuwam debiut ktoregoś z dwójki Omić/Giger. Po Łęcznej czekają nas dwa mecze z czołówką + Ruch. Łatwiej niż dziś nie będzie. Wierzę w to, że Maciej Stolarczyk nie odejdzie od swojej filozofii, lecz to nasza drużyna strzeli dziś minimum o jedną bramkę więcej od rywali. |
Jeśli coś jest na rzeczy z wiadomością o spóźnionych płatnościach to może być mało ciekawie.
|
Orły do boju!!
|
I już Broda puszcza po zabawie w naszym polu karnym.
EDIT: i byłby drugi... Ktoś mi wyjaśni czemu Jop wystawia ten ręcznik na bramce? |
Wezcie mi to ....a wyjasnijcie, jak mozna cale zycie grac w pilke - nawet na pozycji bramkarza - i nie potrafic przyjac prostej pilki???
Juz przy bloku Spiaczki Broda przyjmowal jak nastolatka na Wuefie, ktorej kazali pierwszy raz w zyciu grac w pilke ale to podanie od Carbo to Broda pürzyjmowal jakby pierwszy raz mial pilke przy nodze. No dramat ....a, gosc trzeci kolejny mecz daje przyciwnikom bramke i teraz trzeba bedzie grac przeciwko autobusiarzom bo Leczna na pewno zadowolona. |
Broda kolejny wielbłąd. Ile jeszcze?
|
To wina Jopa. On na tego leszcza stawia.
Druga sprawa - czemu gra Grujcić zamiast Kutwy? |
Który sezon z rzędu oddajemy tak gole rywalom? Kiedy Wisła strzeliła Gołańcz takiego prezentu? To jest nienormalne
|
Cytat:
Dla mnie jest kolejnym fenomenem, że tak słaby trener bramkarzy jak Załuska dalej jest tym trenerem. |
Broda Brodą, ale my kolejny mecz gramy padlinę. Oni wyglądają na zajechanych fizycznie, kompletnie stracili dynamikę.
|
2 klasyki w naszym wykonaniu.
Najpierw zabawy z Brodą, które zawsze zwiastują kłopoty. Potem obsranie. Ależ delikatne są te panienki. |
Cytat:
|
Czemu wracamy do bezsensownego rozgrywania piłki na 5 metrze przed naszą bramką? Czemu każde podanie musi być "miną"? Czemu jak zaczynamy z piątki, w tv pokazywana jest powtórka, a 5sekund później Łęczna ma już rzut z autu na wysokości pola karnego?
Broda nie potrafi grać nogami. To przeciętny/słaby bramkarz, ale w grze nogami jest wybitnie beznadziejny. Cała nadzieja w rezerwowych... |
Gramy swoje!!
|
Cytat:
Ja nie wiem co oni ćpają że wystawiają Brodę dwa poziomy wyżej niż powinien grać. |
A kto ma grać? Letkiewicz też jeszcze babole puszcza, a Cziczkan to kierowca tira od Łukaszenki.
|
Letkiewicz zapieprzył dwa razy mniej goli niż Broda tym sezonie, a idiota Jop dalej tego paralityka wystawia na bramce.
Jopowi popieprzyło się w główce i to są efekty. |
Cytat:
|
Żeby z Łęczną sytuacji na czysty strzał na bramkę nie wypracować przez całą połowę? I jeszcze sobie babola załatwić pi krótkim rozegraniu...
Jaki jest sens w nie wystawianiu Kutwy i trzymanie go.na ławce to juz Everest absurdu |
Cytat:
I nagle zaskoczenie że Broda jest do dupy, tak jakby dawał kiedykolwiek nadzieje na coś więcej... Większość bramkarzy na tym poziomie ma jakiś atut, element w którym się wyróżniają na tle ligi. Poza Brodą. Chcichkan ma dobre dalekie wykopy, Letkiewicz świetny refleks na linii i zasięg ramion. Ale gra Broda. Beznadziejnie gra nogami, źle się ustawia, nie umie wychodzić do dośrodkowań, słabo broni na linii... Jak można tego nie widzieć? |
Cytat:
|
Cytat:
- pusty przelot - podanie pod nogi napastnika - przewrócenie się w bramce bez powodu Nie pisz juz o mnie deklu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl