Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   10. kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 21 września 2025, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11137)

leszekpw 19.09.2025 09:11

Jesli przegramy, powoli trzeba się rozglądać za kimś bardziej ogarniętym niż Jopizna.

wolfy 19.09.2025 11:02

No właśnie trzeba patrzeć nie tylko na gole i asysty, ale ile dobrych sytuacji piłkarz wypracował innym, jak pracował w obronie.

Duarte nie jest do zmiany, zresztą - na kogo? Pajacowanie Jopa z Sukiennickim skończyło się kiedy skończyły się wysokie wygrane. Teraz rura zmiękła i bliżej składu ma "za słaby" Nikaj. To pokazuje też jak bardzo nasz trener bredzi pod publiczkę na konferencjach.

Moim zdaniem Broda jest do zmiany, o ile reszta nie pokazuje jakiejś tragicznej dyspozycji. To po prostu bardzo słaby bramkarz. Trudno nawet powiedzieć że zagrał w tym sezonie dobry mecz, bo albo nie miał roboty albo walił babole i wpuszczał piłki których nie powinien. Nie było sytuacji żeby wyratował drużynę, raczej dowalał do pieca.

Jagul 19.09.2025 11:05

Fred wrócił do swojego poziomu (ogórka) ale i tak jest nietykalny, bo kadra została znakomicie skonstruowana.

wolfy 19.09.2025 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1653840)
Fred wrócił do swojego poziomu (ogórka) ale i tak jest nietykalny, bo kadra została znakomicie skonstruowana.

Jak podaje na gola to nie jest ogórkiem.

Patryko 19.09.2025 11:15

Z ewentualną zmianą Duarte chodzi o to, o czym mówiono w Studio Reymonta. Chyba Mamrot gościnnie ten temat poruszył.

Trzymanie piłkarzy pod prądem. Grasz jedno-dwa słabe spotkania, lądujesz na ławce, nie możesz być pewny składu, a co za tym idzie premii. Piłkarze muszą czuć presję w walce o skład, bo bez tego nie ma 100% zaangażowania w trening i mecz.

wolfy 19.09.2025 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1653843)
Z ewentualną zmianą Duarte chodzi o to, o czym mówiono w Studio Reymonta. Chyba Mamrot gościnnie ten temat poruszył.

Trzymanie piłkarzy pod prądem. Grasz jedno-dwa słabe spotkania, lądujesz na ławce, nie możesz być pewny składu, a co za tym idzie premii. Piłkarze muszą czuć presję w walce o skład, bo bez tego nie ma 100% zaangażowania w trening i mecz.

:rotfl:

Pod prądem to sobie możesz żelazko trzymać.

Coś takiego może mieć miejsce jeśli między zawodnikiem pierwszego składu a jego zmiennikami mamy do czynienia z konkurencją. W przeciwnym wypadku tylko upewnisz piłkarza że jest niezastąpiony. Dopóki Bozić nie wróci do zdrowia i Nikaj nie złapie formy to fizycznie nie ma na kogo zmienić.

A przypominam że z Łęczną wypadałoby wygrać żeby nie zaczynać nowej serii. Sabotowanie pierwszego składu w tym nie pomoże.

Karherop 19.09.2025 14:03

Mamrot mówił to w kontekście serii wygranych - tu mamy inna sytuacje.

Nie mamy obecnie kim rotowac z przodu bez wymuszonych dużych zmian w ustawieniu/zmianie ról przez zawodników. Co innego gdyby Bozic bylby zdrowy.

Jop zacznie mieszac od meczu z Odra.

leszekpw 19.09.2025 22:41

Przydalby się trener zagraniczny.

grogoriogreg 21.09.2025 12:47

Spokojnie na forum, bo przed nami bardzo ważny mecz pod kątem psychologicznym. Niestety cały czas nasza drużyna jest jak "płatek śniegu" i każda kolejna strata punktów może spotęgować naszą nieporadność w kolejnych, bardziej wymagających spotkaniach.

Miejmy nadzieję, że poprzednie dwa słabsze spotkania były efektem dokręcenia śruby przed nadchodzącym ligowo-pucharowym maratonem. Skład się zmienia zgodnie z przewidywaniami (Duda za Igbekeme), w drugiej połowie wyczuwam debiut ktoregoś z dwójki Omić/Giger.

Po Łęcznej czekają nas dwa mecze z czołówką + Ruch. Łatwiej niż dziś nie będzie. Wierzę w to, że Maciej Stolarczyk nie odejdzie od swojej filozofii, lecz to nasza drużyna strzeli dziś minimum o jedną bramkę więcej od rywali.

FraMat 21.09.2025 13:05

Jeśli coś jest na rzeczy z wiadomością o spóźnionych płatnościach to może być mało ciekawie.

doktor granat 21.09.2025 13:17

Orły do boju!!

wolfy 21.09.2025 13:40

I już Broda puszcza po zabawie w naszym polu karnym.

EDIT: i byłby drugi... Ktoś mi wyjaśni czemu Jop wystawia ten ręcznik na bramce?

As 21.09.2025 13:43

Wezcie mi to ....a wyjasnijcie, jak mozna cale zycie grac w pilke - nawet na pozycji bramkarza - i nie potrafic przyjac prostej pilki???

Juz przy bloku Spiaczki Broda przyjmowal jak nastolatka na Wuefie, ktorej kazali pierwszy raz w zyciu grac w pilke ale to podanie od Carbo to Broda pürzyjmowal jakby pierwszy raz mial pilke przy nodze.

No dramat ....a, gosc trzeci kolejny mecz daje przyciwnikom bramke i teraz trzeba bedzie grac przeciwko autobusiarzom bo Leczna na pewno zadowolona.

Patryko 21.09.2025 13:43

Broda kolejny wielbłąd. Ile jeszcze?

wolfy 21.09.2025 13:46

To wina Jopa. On na tego leszcza stawia.
Druga sprawa - czemu gra Grujcić zamiast Kutwy?

Vashut 21.09.2025 13:49

Który sezon z rzędu oddajemy tak gole rywalom? Kiedy Wisła strzeliła Gołańcz takiego prezentu? To jest nienormalne

Markus 21.09.2025 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1653864)
EDIT: i byłby drugi... Ktoś mi wyjaśni czemu Jop wystawia ten ręcznik na bramce?

Jak sam kiedyś napisałeś: hierarchia. Plus brak sensownych jakościowych alternatyw.

Dla mnie jest kolejnym fenomenem, że tak słaby trener bramkarzy jak Załuska dalej jest tym trenerem.

Patryko 21.09.2025 14:19

Broda Brodą, ale my kolejny mecz gramy padlinę. Oni wyglądają na zajechanych fizycznie, kompletnie stracili dynamikę.

Kurz 21.09.2025 14:20

2 klasyki w naszym wykonaniu.

Najpierw zabawy z Brodą, które zawsze zwiastują kłopoty. Potem obsranie. Ależ delikatne są te panienki.

Kurz 21.09.2025 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1653870)
Broda Brodą, ale my kolejny mecz gramy padlinę. Oni wyglądają na zajechanych fizycznie, kompletnie stracili dynamikę.

Są obsrani, a nie zajechani.

grogoriogreg 21.09.2025 14:22

Czemu wracamy do bezsensownego rozgrywania piłki na 5 metrze przed naszą bramką? Czemu każde podanie musi być "miną"? Czemu jak zaczynamy z piątki, w tv pokazywana jest powtórka, a 5sekund później Łęczna ma już rzut z autu na wysokości pola karnego?

Broda nie potrafi grać nogami. To przeciętny/słaby bramkarz, ale w grze nogami jest wybitnie beznadziejny.

Cała nadzieja w rezerwowych...

El'kabat 21.09.2025 14:24

Gramy swoje!!

wolfy 21.09.2025 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1653874)
Czemu wracamy do bezsensownego rozgrywania piłki na 5 metrze przed naszą bramką? Czemu każde podanie musi być "miną"? Czemu jak zaczynamy z piątki, w tv pokazywana jest powtórka, a 5sekund później Łęczna ma już rzut z autu na wysokości pola karnego?

Broda nie potrafi grać nogami. To przeciętny/słaby bramkarz, ale w grze nogami jest wybitnie beznadziejny.

Cała nadzieja w rezerwowych...

Tych rezerwowych których Jop wpuści w 70-tej minucie?

Ja nie wiem co oni ćpają że wystawiają Brodę dwa poziomy wyżej niż powinien grać.

El'kabat 21.09.2025 14:27

A kto ma grać? Letkiewicz też jeszcze babole puszcza, a Cziczkan to kierowca tira od Łukaszenki.

Drozd 21.09.2025 14:28

Letkiewicz zapieprzył dwa razy mniej goli niż Broda tym sezonie, a idiota Jop dalej tego paralityka wystawia na bramce.


Jopowi popieprzyło się w główce i to są efekty.

Markus 21.09.2025 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1653867)
To wina Jopa. On na tego leszcza stawia.
Druga sprawa - czemu gra Grujcić zamiast Kutwy?

Gdyby sytuacja nie była poważna i dramatyczna na tej pozycji, naprawdę można byłoby parsknąć śmiechem na myśl o tym, jak niegdyś uparcie i heroicznie S1moniczek próbował wpychać na siłę Brodę do pierwszego składu oraz robić z niego sensownego golkipera :evil: :rotfl:

Levis88 21.09.2025 14:29

Żeby z Łęczną sytuacji na czysty strzał na bramkę nie wypracować przez całą połowę? I jeszcze sobie babola załatwić pi krótkim rozegraniu...
Jaki jest sens w nie wystawianiu Kutwy i trzymanie go.na ławce to juz Everest absurdu

wolfy 21.09.2025 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1653879)
Gdyby sytuacja nie była poważna i dramatyczna na tej pozycji, naprawdę można byłoby parsknąć śmiechem na myśl o tym, jak niegdyś uparcie i heroicznie S1moniczek próbował wpychać na siłę Brodę do pierwszego składu oraz robić z niego sensownego golkipera :evil: :rotfl:

Jest tu kilku takich oszołomów. Łączy ich jedno - nie mają zielonego pojęcia o piłce.
I nagle zaskoczenie że Broda jest do dupy, tak jakby dawał kiedykolwiek nadzieje na coś więcej...

Większość bramkarzy na tym poziomie ma jakiś atut, element w którym się wyróżniają na tle ligi. Poza Brodą.
Chcichkan ma dobre dalekie wykopy, Letkiewicz świetny refleks na linii i zasięg ramion. Ale gra Broda.

Beznadziejnie gra nogami, źle się ustawia, nie umie wychodzić do dośrodkowań, słabo broni na linii...

Jak można tego nie widzieć?

doktor granat 21.09.2025 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1653877)
A kto ma grać? Letkiewicz też jeszcze babole puszcza, a Cziczkan to kierowca tira od Łukaszenki.

Wszyscy trzej niestety na podobnym słabym poziomie, zgadzam się.

s1mone 21.09.2025 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1653879)
Gdyby sytuacja nie była poważna i dramatyczna na tej pozycji, naprawdę można byłoby parsknąć śmiechem na myśl o tym, jak niegdyś uparcie i heroicznie S1moniczek próbował wpychać na siłę Brodę do pierwszego składu oraz robić z niego sensownego golkipera :evil: :rotfl:

Na tle szmatona to pchałbym nawet juniora do bramki, bo ten paralityk sam stwarzał zagrożenie pod własną bramką. Pewnie gdyby teraz bronił to po takiej ilosci meczy w tej rundzie jak Broda z 5 razy by zaliczył:
- pusty przelot
- podanie pod nogi napastnika
- przewrócenie się w bramce bez powodu

Nie pisz juz o mnie deklu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl