![]() |
Ok, mialem w glowie akcje na 1-0.
Kutwa mogl uratowac ta akcje, ale nie gdyby szybciej wracal ale doskoczył do Antonika i spowodowal spalenie akcji przez Stanclika. W sytuacji 3 na 2 to nie wiadomo kogo gonić, tym bardziej ze Biedrzycki byl blizej Stanclika. I tak najwieksza nagana w tej sytuacji dla Kuziemki - strata w momencie gdy praktycznie 8 graczy jest za linia piłki. |
Cytat:
Aby w pełni zrozumieć jak może i powinien zachowywać się obrońca w tego typu sytuacji, warto wspomnieć na wymienione wcześniej zachowania Clebera czy też np. Chaveza. https://x.com/MarcinKlimek1/status/1965656987104149563 https://x.com/MarcinKlimek1/status/1961339789510066463 |
Cytat:
|
2 tygodnie spokoju i ten mecz przestał mnie kompletnie grzać, po porażce 2:0 z Miedzią i utrwaleniu 'formy' w sparingu z Puszczą dokonując cudownej inscenizacji historycznego wydarzenia z 2023 roku (przy okazji zwiastując jak październikowy mecz z nimi będzie wyglądać) wiadomo, że na dobre wróciła stara dobra 1 ligowa, bezradna i bezjajeczna Wisełka.
Na rozkładzie Odra, Łęczna, PP, Bytom, Wieczysta, Ruch i Puszcza. Wyjazd do Łęcznej, Chorzowa i Niepołomic to będą ciężaru jak jasny ..... Bardzo realne 3 porażki. Dodatkowo derby z napakowaną Wieczystą. Odra i Polonia Bytom to jedyne realne szansy na 3 punkty w najbliższych 6 ligowych meczach. Jeśli jutro się potkniemy to zapewne w tych meczach zgarniemy max jakieś 6 punktów. No cóż, zgodnie z przewidywaniami większości rozsądnych obserwatorów, pora na marsz w dół tabeli. Pytanie jak daleko od 2 miejsca skończymy październik. Skończyły się wakacje! I lepsze czasyy!!! Kolejny sezon nie dla nas, Sszeregi ekstraklasyyyyy :D :D :D :D :D |
Jak ma ktos potrzebę biletu na E to zapraszam priv.
Jutro tylko 3 pkt! |
Cytat:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...IkiGU6V5Q&s=10 |
Konferencja prasowa:
wszyscy zdrowi, kadrowicze są brani pod uwagę do podstawowego składu, trener bierze pod uwagę, że nie trenowali w pełni z drużyną. |
Cytat:
|
Kartki:
2 - Krzyżanowski, Biedrzycki 1 - Kutwa, Duda, Nikaj, Grujčić, Lelieveld, Kuziemka |
Cytat:
|
Gdybym był Brodą to bym to piąstkował a nie klepał jak dziewczynę po pupci.
|
21 minuta i jakoś autobusu Odry nie widać a my po dwóch akcjach Kuziemki nie gramy nic. Kolejny mecz Duarte Erthalter i Rodado wyłączeni z gry.
|
Gdy ma się bramkarza na przedpolu tak słabego jak Broda, takie sytuacje są nieuniknione.
|
Uff. Biedrzycki. obyśmy zaczęli jak najszybciej grać swoje bo miałem obawy że zaczął się brudny mecz. bramkarz gra na czas, prowokowanie Rodado, odkopywanie piłki. Jak najszybciej wsadzić jeszcze 2-3 gole i uspokoić mecz.
|
Trzeba powiedzieć, że chujowo gramy. Z tej werwy z początku sezonu nic nie zostało. O ile Miedź zagrała bardzo dobrze przeciwko nam i zasłużyli na zwycięstwo to Odra jest chujowa tylko my też jesteśmy chujowi.
|
Zaczęło się machanie rękami Rodado, psucie sytuacji przez Duarte. Kompletnie nie ma na boisku Erthaltera. Jak widać mecz w Legnicy i sparing z Puszczą to nie były przypadki. Obyśmy przepchnęli dzisiejszy mecz.
|
Cytat:
Kuziemka do zmiany, Duarte do zmiany. |
Cytat:
|
Kto asystował przy golu Wiktora? Bo się nie przyglądnąłem dobrze.
|
Cytat:
|
Ten sędzia to jest jakiś po.......ony czy o co chodzi? Duda faulowany na kartkę ale kartki nie ma, za chwilę Rodado delikatnie fauluje typa z Odry i jest kartka.
|
dra qrwa mat w jaki sposób straciliśmy gola na 1-2................. Biedrzycki biegnie bo biegnie , Lelieveld to samo a Grujcić daje się ograć jak junior
|
Cytat:
|
Wolfy wyczyny w dzisiejszym meczu naszego bramkarza pominę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Stracone dwa bardzo ważne punkty. Zapaść formy Rodado Duarte i Erthalera przerażająca. Co do Brody - przy pierwszej bramce wybicie jak dziecko z podstawówki grające w dwa ognie, przy drugiej raczej nie miał szans ale miał piłkę na ręce....Ogólnie nie broda zawalił mecz ale nasze katastrofalne błędy. Do tego prezenty Dudy i Erthalera w drugiej połowie i mogło się skończyć porażką. kryzys jak widać jest głębszy niż tylko mecz w Legnicy.
|
Kolejny bardzo słaby mecz
Szczególnie w obronie, pressingu, zupełny brak kontroli środka pola Przegrane drugie piłki Druga stracona bramka absurdalna , spóźnieni/śpiący tam byli wszyscy Nie można nie wygrać strzelające takim meczu 2 gole u siebie Jak nie chciałem się znęcać nad Broda , to nie pomaga, delikatnie rzecz ujmując |
Cytat:
Dawać młodego do bramki !!! No i kluczowa sprawa czyli ta ....a z gwizdkiem. Wszystko było przerywane faulem od początku do końca meczu. Bez reakcji tej czarnej szmaty tak to można się bronić... |
Trzeba powiedzieć że sędzia sędziował pod Odrę, wszystko pod nich. Gdyby po równo rozdawała kartki to pewnie Odra grałaby w 9.
ALE Ale też jest istotne. My nie gramy jak na początku sezonu. Nie ma tego pressingu kiedy z pianą na ustach rzucaliśmy się na przeciwników. Nie ma tej intensywności, wszystko jest takie hmmm powolne. Powoli doskakujemy, powoli przyjmujemy piłkę, powoli ją podajemy. Odra się nie zamurowała, były okazję do kontry, było miejsce do rozegrania ale myśmy wszystko robili na slow motion. Prawdopodobnie to ten mityczny kryzys z którym każda drużyna musi się zmierzyć. Pozytywne jest to że dwa razy udało się wyrównać a nie skończyło się porażka jak to dawniej bywało. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl