Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9. kolejka, Wisła Kraków - Odra Opole, 13 września, 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11134)

Karherop 12.09.2025 12:10

Ok, mialem w glowie akcje na 1-0.

Kutwa mogl uratowac ta akcje, ale nie gdyby szybciej wracal ale doskoczył do Antonika i spowodowal spalenie akcji przez Stanclika.

W sytuacji 3 na 2 to nie wiadomo kogo gonić, tym bardziej ze Biedrzycki byl blizej Stanclika.

I tak najwieksza nagana w tej sytuacji dla Kuziemki - strata w momencie gdy praktycznie 8 graczy jest za linia piłki.

Markus 12.09.2025 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1653528)
Ok, mialem w glowie akcje na 1-0.

Tradycyjnie wiele rzeczy Ci się pozajączkowało :evil:

Aby w pełni zrozumieć jak może i powinien zachowywać się obrońca w tego typu sytuacji, warto wspomnieć na wymienione wcześniej zachowania Clebera czy też np. Chaveza.

https://x.com/MarcinKlimek1/status/1965656987104149563

https://x.com/MarcinKlimek1/status/1961339789510066463

Karherop 12.09.2025 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1653531)
Tradycyjnie wiele rzeczy Ci się pozajączkowało :evil:

Aby w pełni zrozumieć jak może i powinien zachowywać się obrońca w tego typu sytuacji, warto wspomnieć na wymienione wcześniej zachowania Clebera czy też np. Chaveza.

https://x.com/MarcinKlimek1/status/1965656987104149563

https://x.com/MarcinKlimek1/status/1961339789510066463

Przynajmniej wiadomo jaki profil reprezentujesz na X chyba ze nagminnie kopiujesz treści od kolegi :>

Stelio 12.09.2025 13:51

2 tygodnie spokoju i ten mecz przestał mnie kompletnie grzać, po porażce 2:0 z Miedzią i utrwaleniu 'formy' w sparingu z Puszczą dokonując cudownej inscenizacji historycznego wydarzenia z 2023 roku (przy okazji zwiastując jak październikowy mecz z nimi będzie wyglądać) wiadomo, że na dobre wróciła stara dobra 1 ligowa, bezradna i bezjajeczna Wisełka.

Na rozkładzie Odra, Łęczna, PP, Bytom, Wieczysta, Ruch i Puszcza.

Wyjazd do Łęcznej, Chorzowa i Niepołomic to będą ciężaru jak jasny ..... Bardzo realne 3 porażki. Dodatkowo derby z napakowaną Wieczystą. Odra i Polonia Bytom to jedyne realne szansy na 3 punkty w najbliższych 6 ligowych meczach. Jeśli jutro się potkniemy to zapewne w tych meczach zgarniemy max jakieś 6 punktów.

No cóż, zgodnie z przewidywaniami większości rozsądnych obserwatorów, pora na marsz w dół tabeli. Pytanie jak daleko od 2 miejsca skończymy październik.


Skończyły się wakacje!
I lepsze czasyy!!!
Kolejny sezon nie dla nas,
Sszeregi ekstraklasyyyyy

:D :D :D :D :D

!!IRIVER!! 12.09.2025 14:28

Jak ma ktos potrzebę biletu na E to zapraszam priv.

Jutro tylko 3 pkt!

s1mone 12.09.2025 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1653534)
2 tygodnie spokoju i ten mecz przestał mnie kompletnie grzać, po porażce 2:0 z Miedzią i utrwaleniu 'formy' w sparingu z Puszczą dokonując cudownej inscenizacji historycznego wydarzenia z 2023 roku (przy okazji zwiastując jak październikowy mecz z nimi będzie wyglądać) wiadomo, że na dobre wróciła stara dobra 1 ligowa, bezradna i bezjajeczna Wisełka.

Na rozkładzie Odra, Łęczna, PP, Bytom, Wieczysta, Ruch i Puszcza.

Wyjazd do Łęcznej, Chorzowa i Niepołomic to będą ciężaru jak jasny ..... Bardzo realne 3 porażki. Dodatkowo derby z napakowaną Wieczystą. Odra i Polonia Bytom to jedyne realne szansy na 3 punkty w najbliższych 6 ligowych meczach. Jeśli jutro się potkniemy to zapewne w tych meczach zgarniemy max jakieś 6 punktów.

No cóż, zgodnie z przewidywaniami większości rozsądnych obserwatorów, pora na marsz w dół tabeli. Pytanie jak daleko od 2 miejsca skończymy październik.


Skończyły się wakacje!
I lepsze czasyy!!!
Kolejny sezon nie dla nas,
Sszeregi ekstraklasyyyyy

:D :D :D :D :D


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...IkiGU6V5Q&s=10

pepe72 12.09.2025 16:10

Konferencja prasowa:
wszyscy zdrowi,
kadrowicze są brani pod uwagę do podstawowego składu,
trener bierze pod uwagę, że nie trenowali w pełni z drużyną.

WildDog 12.09.2025 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1653537)
Konferencja prasowa:
wszyscy zdrowi,
kadrowicze są brani pod uwagę do podstawowego składu,
trener bierze pod uwagę, że nie trenowali w pełni z drużyną.

Oby przed kazdym meczem tylko takie newsy byly, szczegolnie ten numer 1 (wszyscy zdrowi)

pepe72 12.09.2025 16:57

Kartki:
2 - Krzyżanowski, Biedrzycki
1 - Kutwa, Duda, Nikaj, Grujčić, Lelieveld, Kuziemka

leszekpw 12.09.2025 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1653534)
2 tygodnie spokoju i ten mecz przestał mnie kompletnie grzać, po porażce 2:0 z Miedzią i utrwaleniu 'formy' w sparingu z Puszczą dokonując cudownej inscenizacji historycznego wydarzenia z 2023 roku (przy okazji zwiastując jak październikowy mecz z nimi będzie wyglądać) wiadomo, że na dobre wróciła stara dobra 1 ligowa, bezradna i bezjajeczna Wisełka.

Na rozkładzie Odra, Łęczna, PP, Bytom, Wieczysta, Ruch i Puszcza.

Wyjazd do Łęcznej, Chorzowa i Niepołomic to będą ciężaru jak jasny ..... Bardzo realne 3 porażki. Dodatkowo derby z napakowaną Wieczystą. Odra i Polonia Bytom to jedyne realne szansy na 3 punkty w najbliższych 6 ligowych meczach. Jeśli jutro się potkniemy to zapewne w tych meczach zgarniemy max jakieś 6 punktów.

No cóż, zgodnie z przewidywaniami większości rozsądnych obserwatorów, pora na marsz w dół tabeli. Pytanie jak daleko od 2 miejsca skończymy październik.


Skończyły się wakacje!
I lepsze czasyy!!!
Kolejny sezon nie dla nas,
Sszeregi ekstraklasyyyyy

:D :D :D :D :D

Zobaczymy co odwali Jopizna. Może Sukienka w 1 składzie?

As 13.09.2025 18:41

Gdybym był Brodą to bym to piąstkował a nie klepał jak dziewczynę po pupci.

Szneka 13.09.2025 18:55

21 minuta i jakoś autobusu Odry nie widać a my po dwóch akcjach Kuziemki nie gramy nic. Kolejny mecz Duarte Erthalter i Rodado wyłączeni z gry.

Markus 13.09.2025 18:56

Gdy ma się bramkarza na przedpolu tak słabego jak Broda, takie sytuacje są nieuniknione.

Szneka 13.09.2025 19:06

Uff. Biedrzycki. obyśmy zaczęli jak najszybciej grać swoje bo miałem obawy że zaczął się brudny mecz. bramkarz gra na czas, prowokowanie Rodado, odkopywanie piłki. Jak najszybciej wsadzić jeszcze 2-3 gole i uspokoić mecz.

As 13.09.2025 19:18

Trzeba powiedzieć, że chujowo gramy. Z tej werwy z początku sezonu nic nie zostało. O ile Miedź zagrała bardzo dobrze przeciwko nam i zasłużyli na zwycięstwo to Odra jest chujowa tylko my też jesteśmy chujowi.

Szneka 13.09.2025 19:20

Zaczęło się machanie rękami Rodado, psucie sytuacji przez Duarte. Kompletnie nie ma na boisku Erthaltera. Jak widać mecz w Legnicy i sparing z Puszczą to nie były przypadki. Obyśmy przepchnęli dzisiejszy mecz.

Drozd 13.09.2025 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1653551)
Trzeba powiedzieć, że chujowo gramy. Z tej werwy z początku sezonu nic nie zostało. O ile Miedź zagrała bardzo dobrze przeciwko nam i zasłużyli na zwycięstwo to Odra jest chujowa tylko my też jesteśmy chujowi.

Najbardziej chujowa jest ta pi...da z gwizdkiem.

Kuziemka do zmiany, Duarte do zmiany.

wolfy 13.09.2025 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1653550)
Uff. Biedrzycki. obyśmy zaczęli jak najszybciej grać swoje bo miałem obawy że zaczął się brudny mecz. bramkarz gra na czas, prowokowanie Rodado, odkopywanie piłki. Jak najszybciej wsadzić jeszcze 2-3 gole i uspokoić mecz.

2-3 gole powiadasz?

s1mone 13.09.2025 19:25

Kto asystował przy golu Wiktora? Bo się nie przyglądnąłem dobrze.

Szneka 13.09.2025 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1653555)
Kto asystował przy golu Wiktora? Bo się nie przyglądnąłem dobrze.

Lelieveld. Niby strzelał a wyszła asysta

As 13.09.2025 19:42

Ten sędzia to jest jakiś po.......ony czy o co chodzi? Duda faulowany na kartkę ale kartki nie ma, za chwilę Rodado delikatnie fauluje typa z Odry i jest kartka.

Szneka 13.09.2025 19:44

dra qrwa mat w jaki sposób straciliśmy gola na 1-2................. Biedrzycki biegnie bo biegnie , Lelieveld to samo a Grujcić daje się ograć jak junior

wolfy 13.09.2025 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1653559)
dra qrwa mat w jaki sposób straciliśmy gola na 1-2................. Biedrzycki biegnie bo biegnie , Lelieveld to samo a Grujcić daje się ograć jak junior

A co zrobił Broda?

Szneka 13.09.2025 19:50

Wolfy wyczyny w dzisiejszym meczu naszego bramkarza pominę.

As 13.09.2025 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1653561)
Wolfy wyczyny w dzisiejszym meczu naszego bramkarza pominę.

Pierwsza bramka na konto Brody wg mnie ale przy drugiej to już nie jego wina. Oprócz tego jakoś dużo roboty nie miał.

wolfy 13.09.2025 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1653387)
Tak jak byl dla Znicza :>

Przed tygodniem mówiło się że Skrobacz gra o posadę i juz taki jeden z nami gral nie tak dawno o nią z tą sama Odrą.

Oby z osobnym skutkiem

Także ten :>

Szneka 13.09.2025 20:27

Stracone dwa bardzo ważne punkty. Zapaść formy Rodado Duarte i Erthalera przerażająca. Co do Brody - przy pierwszej bramce wybicie jak dziecko z podstawówki grające w dwa ognie, przy drugiej raczej nie miał szans ale miał piłkę na ręce....Ogólnie nie broda zawalił mecz ale nasze katastrofalne błędy. Do tego prezenty Dudy i Erthalera w drugiej połowie i mogło się skończyć porażką. kryzys jak widać jest głębszy niż tylko mecz w Legnicy.

bridgeburner 13.09.2025 20:28

Kolejny bardzo słaby mecz
Szczególnie w obronie, pressingu, zupełny brak kontroli środka pola
Przegrane drugie piłki
Druga stracona bramka absurdalna , spóźnieni/śpiący tam byli wszyscy
Nie można nie wygrać strzelające takim meczu 2 gole u siebie
Jak nie chciałem się znęcać nad Broda , to nie pomaga, delikatnie rzecz ujmując

Drozd 13.09.2025 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1653562)
Pierwsza bramka na konto Brody wg mnie ale przy drugiej to już nie jego wina. Oprócz tego jakoś dużo roboty nie miał.

Każdy strzał Odry śmierdział golem przy drugim golu większość bramkarzy to wybija. Broda jest mułem ślamazarnym jak mucha w smole.

Dawać młodego do bramki !!!


No i kluczowa sprawa czyli ta ....a z gwizdkiem. Wszystko było przerywane faulem od początku do końca meczu. Bez reakcji tej czarnej szmaty tak to można się bronić...

As 13.09.2025 20:30

Trzeba powiedzieć że sędzia sędziował pod Odrę, wszystko pod nich. Gdyby po równo rozdawała kartki to pewnie Odra grałaby w 9.

ALE

Ale też jest istotne. My nie gramy jak na początku sezonu. Nie ma tego pressingu kiedy z pianą na ustach rzucaliśmy się na przeciwników. Nie ma tej intensywności, wszystko jest takie hmmm powolne. Powoli doskakujemy, powoli przyjmujemy piłkę, powoli ją podajemy.

Odra się nie zamurowała, były okazję do kontry, było miejsce do rozegrania ale myśmy wszystko robili na slow motion.

Prawdopodobnie to ten mityczny kryzys z którym każda drużyna musi się zmierzyć. Pozytywne jest to że dwa razy udało się wyrównać a nie skończyło się porażka jak to dawniej bywało.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl