Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   8. kolejka, Miedź Legnica - Wisła Kraków, 29 sierpnia 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11133)

crux.a 28.08.2025 23:53

Przed tym meczem mam tylko jedną obawę. O kości naszych piłkarzy, zwłaszcza Angela.

Karherop 29.08.2025 09:23

@wolfy,

Giger będzie czasem wchodzic na skrzydlo za Kuziemke. Szczególnie przy obronie wyniku. W poprzednich klubach z braku laku tam go wystawiano.

SlawekS 29.08.2025 09:57

Miejscowi wchodzą na mecz czy bojkotują swoją drużynę?

Karherop 29.08.2025 10:33

Wrzucili juz komunikat ze kumaci bojkotuja (tzn mlodzi kumaci), starsi beda na vipach

pepe72 29.08.2025 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1652950)
@wolfy,

Giger będzie czasem wchodzic na skrzydlo za Kuziemke. Szczególnie przy obronie wyniku. W poprzednich klubach z braku laku tam go wystawiano.

Z wypowiedzi z konferencji prasowej zrozumiałem, że Gigera nie będzie w 20 meczowej.

wolfy 29.08.2025 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1652962)
Z wypowiedzi z konferencji prasowej zrozumiałem, że Gigera nie będzie w 20 meczowej.

Ta akurat dyskusja nie dotyczy samego meczu, tylko czy Sukiennicki trafi do rezerw. Brak tramsferu Zimmermana IMO zmniejsza szanse na to. Będą kartki, urazy...
Ale to takie gdybania na po przerwie reprezentacyjnej, kiedy nowi mają dojść do formy fizycznej.

Minus czekania na lepszych piłkarzy do końca okienka.

s1mone 29.08.2025 15:15

Sukiennicki ma u trenera dużo wyższe notowania niż na forum, więc raczej mu żadna zsyłka w najbliższym czasie nie grozi.


W przeciwieństwie choćby do takiego Gigera, który już troszkę w klubie jest a nadal nie może się do 20 załapać, mimo że mamy deficyt bocznych obrońców.

AgresywnyChomik 29.08.2025 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1652980)
Sukiennicki ma u trenera dużo wyższe notowania niż na forum, więc raczej mu żadna zsyłka w najbliższym czasie nie grozi.


W przeciwieństwie choćby do takiego Gigera, który już troszkę w klubie jest a nadal nie może się do 20 załapać, mimo że mamy deficyt bocznych obrońców.

xD

Ile Nikajowi zabrało zanim zagrał w meczu?
Spokojna twoja rozczochrana jak będzie gotowy i fizycznie i taktycznie to zagra, być moze nawet kosztem Sukiennickiego złapie się do 20 ;)

azor 29.08.2025 20:07

Uprzedzając komentarz Markusa - ustawienie Carbo przy straconej bramce to wina Jopa ;)

bridgeburner 29.08.2025 20:14

4 raz z rzedu Miedź strzela nam gola z dystansu, gdzie strzelec jest zupełnie niepilnowany i brakuje doskoku
Gramy swoje i fajnie ale jednak analiza przeciwnika też jest przydatna

Patryko 29.08.2025 20:16

Pierwszy zespół, który zszedł nisko do obrony i czeka na kontry. Wynik do przerwy nie jest zaskoczeniem.

adam_09 29.08.2025 20:18

Póki co bardzo apatycznie wyglądamy i masa niedokładnych podań. Nie ma dużo ruchu + autobus Miedzi. Szczerze mówiąć wk...mnie taka gra przeciwnika. Te autobusy to jakaś zakała tej ligi.

wolfy 29.08.2025 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1652992)
Uprzedzając komentarz Markusa - ustawienie Carbo przy straconej bramce to wina Jopa ;)

Nie masz zielonego pojęcia o piłce, nie?

Carbo krył kolesia idącego na prostopadłe podanie do czasu aż wyszedł na spalony. Zawalił albo Biedrzycki który krył nikogo, albo ten co został z tyłu zamiast pokryć Mioć-a. Ale raczej to Duda/Kuziemka jest winny, trzeba by prześledzić ustawienie.

Mecz wygląda identycznie jak poprzednie mecze z murarzami, z Miedzią szczególnie. Ja wiem że jesteśmy zajebiści, ale Jop mógłby czasem ustawić drużynę pod rywala.

Po mojemu do zmiany w przerwie bezproduktywni Duda i Kuziemka. Wymieniłbym też Duarte, ale nie ma na kogo...

Ewidentnie napastnicy (Rodado + Duarte) są odcięci od podań, środek sobie nie radzi.

Potrzebna jest jakaś reakcja z ławki.

Drozd 29.08.2025 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1652994)
Pierwszy zespół, który zszedł nisko do obrony i czeka na kontry. Wynik do przerwy nie jest zaskoczeniem.

Jest, bo jakby nie ręcznik w naszej bramce to byłoby 0:0. strzały z 25 metrów to wpuszcza patałach a nie bramkarz. W baraży zresztą było to samo. Broda jest mułowaty i tyle.

O wynik jestem dziwnie spokojny.

azor 29.08.2025 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1652996)
Nie masz zielonego pojęcia o piłce, nie?

Carbo krył kolesia idącego na prostopadłe podanie do czasu aż wyszedł na spalony. Zawalił albo Biedrzycki który krył nikogo, albo ten co został z tyłu zamiast pokryć Mioć-a. Ale raczej to Duda/Kuziemka jest winny, trzeba by prześledzić ustawienie.

Mecz wygląda identycznie jak poprzednie mecze z murarzami, z Miedzią szczególnie. Ja wiem że jesteśmy zajebiści, ale Jop mógłby czasem ustawić drużynę pod rywala.

Po mojemu do zmiany w przerwie bezproduktywni Duda i Kuziemka. Wymieniłbym też Duarte, ale nie ma na kogo...

Ewidentnie napastnicy (Rodado + Duarte) są odcięci od podań, środek sobie nie radzi.

Potrzebna jest jakaś reakcja z ławki.

No tak, Kuziemka i Duda…Lelevield rozumiem, że też nie maczał palców przy tej bramce?

Drozd 29.08.2025 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1652998)
No tak, Kuziemka i Duda…Lelevield rozumiem, że też nie maczał palców przy tej bramce?

Leliweld liczył, że strzał z takiej odległości to każdy bramkarz złapie w w zęby.

adam_09 29.08.2025 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1652997)
Jest, bo jakby nie ręcznik w naszej bramce to byłoby 0:0. strzały z 25 metrów to wpuszcza patałach a nie bramkarz. W baraży zresztą było to samo. Broda jest mułowaty i tyle.

O wynik jestem dziwnie spokojny.

Nie no, bez przesady. Mi to wyglądało na 20 metr najdalej.

As 29.08.2025 20:31

Pierwsza drużyna w sezonie nastawiła się na kontry i już skończyło się rumakowanie.
Miejmy nadzieję że w drugiej połowie się coś zmieni.

Drozd 29.08.2025 20:34

Koło to 20 m a dokoła to jeszcze z 5 brakowało. A Temu mułowi brakło pół metra do piłki, kompromitacja. Za to łapkami machać potrafi...

azor 29.08.2025 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1652999)
Leliweld liczył, że strzał z takiej odległości to każdy bramkarz złapie w w zęby.

To że Broda mógł sie lepiej zachować to inna kwestia. Wychodząc jednak z takiego założenia, nie mają sensu żadnego założenia, skoro finalnie wszystko rozbija się o dyspozycje bramkarza.

Drozd 29.08.2025 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1653001)
Pierwsza drużyna w sezonie nastawiła się na kontry i już skończyło się rumakowanie.
Miejmy nadzieję że w drugiej połowie się coś zmieni.

I co mają z tych kontr? Jeden szmaciany strzał. Zdechną i im wtłuczemy.

wolfy 29.08.2025 20:43

To że Broda jest słaby to żadna nowość.

Duda nie powinien był wyjść na drugą połowę.

bridgeburner 29.08.2025 21:06

Do 77 minuty nie stworzyliśmy jednej sytuacji
Strzał precyzyjny, mocny, z 20 metrów typa którego nikt nie raczył zaatakować
A tu się bramkarza czepiacie
Donnarumma zapewne by to obronił ale bez przesady
Nie przez bramkarza jest ta porażka
Bardzo słaby mecz, bez pomysłu, bez polotu, nawet pressing nie wychodził
Już w 30 minucie wyglądali na spoconych, jakby nie mieli pary do biegania
Szczególnie słabo kadrowicze u-21, Kuziemka, Duda, Kutwa
Za dużo szumu ostatnio chyba wokół nich

leszekpw 29.08.2025 21:07

Balonik pierd...z hukiem

azor 29.08.2025 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1653005)
To że Broda jest słaby to żadna nowość.

Duda nie powinien był wyjść na drugą połowę.

Wolfy mam pytanie - gdyż jak mniemam, masz się za osobę opiniotwórczą, w swojej własnej ocenie, ale to wystarczy do uzasadnienia: na jakiej podstawie uważasz się za kogoś kto zna się na piłce? Grałeś chociaż pół-zawodowo, parałeś się w trenerkę, czy jesteś statystycznym zzatelewizorowym koniobijcom, jak 95% tego forum?

Skawa Wadowice 29.08.2025 21:13

Spodziewalem sie porazki
Oni dzisiaj tak po prostu po ludzku nie wyszli na mecz, totalnie nie chcialo im sie
Dobrze ze przerwa na kadre jest

NHitman 29.08.2025 21:18

To jest tragedia. Rozumiem gorszą dyspozycję, ale to jest przepaść między tym meczem a resztą jakie zagraliśmy. Zero pomysłu na grę, zero zaangażowania i kolejne wyczekiwanie ze zmianami na niewiadomo co. Wisła nawet w barażach z nimi wyglądała lepiej.

Przyjąłbym porażkę z każdym, ale nie z tymi szmatami i nie w takim stylu.

Smuga 29.08.2025 21:20

I dobrze, że ta porażka przyszła, bo to będzie kubeł zimnej wody dla rozgrzanych głów niektórych tutaj obecnych, ale też dla piłkarzy, żeby nie bujali zbytnio w obłokach, myśląc iż złapali Pana Boga za jaja.

Ile to się ostatnio człowiek naczytał, że awans już jest pewny, że trzeba robić szturm na Puchar Polski i europejskie puchary, że Krzyżanowski lada moment dostanie powołanie do reprezentacji etc.

Oby ten plaskacz był tylko jednorazowym sygnałem ostrzegawczym, a nie zapowiedzią gry w kratkę czy kilku bolesnych gongów.

wolfy 29.08.2025 21:20

To co, rączki na kołderkę?

Jop nie pomógł dzisiaj drużynie.

ciacho 29.08.2025 21:21

Może i wynik równie chu.owy jak w barażach, ale przynajmniej byliśmy gorsi i nie tworzyliśmy sytuacji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl