![]() |
Przed tym meczem mam tylko jedną obawę. O kości naszych piłkarzy, zwłaszcza Angela.
|
@wolfy,
Giger będzie czasem wchodzic na skrzydlo za Kuziemke. Szczególnie przy obronie wyniku. W poprzednich klubach z braku laku tam go wystawiano. |
Miejscowi wchodzą na mecz czy bojkotują swoją drużynę?
|
Wrzucili juz komunikat ze kumaci bojkotuja (tzn mlodzi kumaci), starsi beda na vipach
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale to takie gdybania na po przerwie reprezentacyjnej, kiedy nowi mają dojść do formy fizycznej. Minus czekania na lepszych piłkarzy do końca okienka. |
Sukiennicki ma u trenera dużo wyższe notowania niż na forum, więc raczej mu żadna zsyłka w najbliższym czasie nie grozi.
W przeciwieństwie choćby do takiego Gigera, który już troszkę w klubie jest a nadal nie może się do 20 załapać, mimo że mamy deficyt bocznych obrońców. |
Cytat:
Ile Nikajowi zabrało zanim zagrał w meczu? Spokojna twoja rozczochrana jak będzie gotowy i fizycznie i taktycznie to zagra, być moze nawet kosztem Sukiennickiego złapie się do 20 ;) |
Uprzedzając komentarz Markusa - ustawienie Carbo przy straconej bramce to wina Jopa ;)
|
4 raz z rzedu Miedź strzela nam gola z dystansu, gdzie strzelec jest zupełnie niepilnowany i brakuje doskoku
Gramy swoje i fajnie ale jednak analiza przeciwnika też jest przydatna |
Pierwszy zespół, który zszedł nisko do obrony i czeka na kontry. Wynik do przerwy nie jest zaskoczeniem.
|
Póki co bardzo apatycznie wyglądamy i masa niedokładnych podań. Nie ma dużo ruchu + autobus Miedzi. Szczerze mówiąć wk...mnie taka gra przeciwnika. Te autobusy to jakaś zakała tej ligi.
|
Cytat:
Carbo krył kolesia idącego na prostopadłe podanie do czasu aż wyszedł na spalony. Zawalił albo Biedrzycki który krył nikogo, albo ten co został z tyłu zamiast pokryć Mioć-a. Ale raczej to Duda/Kuziemka jest winny, trzeba by prześledzić ustawienie. Mecz wygląda identycznie jak poprzednie mecze z murarzami, z Miedzią szczególnie. Ja wiem że jesteśmy zajebiści, ale Jop mógłby czasem ustawić drużynę pod rywala. Po mojemu do zmiany w przerwie bezproduktywni Duda i Kuziemka. Wymieniłbym też Duarte, ale nie ma na kogo... Ewidentnie napastnicy (Rodado + Duarte) są odcięci od podań, środek sobie nie radzi. Potrzebna jest jakaś reakcja z ławki. |
Cytat:
O wynik jestem dziwnie spokojny. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pierwsza drużyna w sezonie nastawiła się na kontry i już skończyło się rumakowanie.
Miejmy nadzieję że w drugiej połowie się coś zmieni. |
Koło to 20 m a dokoła to jeszcze z 5 brakowało. A Temu mułowi brakło pół metra do piłki, kompromitacja. Za to łapkami machać potrafi...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To że Broda jest słaby to żadna nowość.
Duda nie powinien był wyjść na drugą połowę. |
Do 77 minuty nie stworzyliśmy jednej sytuacji
Strzał precyzyjny, mocny, z 20 metrów typa którego nikt nie raczył zaatakować A tu się bramkarza czepiacie Donnarumma zapewne by to obronił ale bez przesady Nie przez bramkarza jest ta porażka Bardzo słaby mecz, bez pomysłu, bez polotu, nawet pressing nie wychodził Już w 30 minucie wyglądali na spoconych, jakby nie mieli pary do biegania Szczególnie słabo kadrowicze u-21, Kuziemka, Duda, Kutwa Za dużo szumu ostatnio chyba wokół nich |
Balonik pierd...z hukiem
|
Cytat:
|
Spodziewalem sie porazki
Oni dzisiaj tak po prostu po ludzku nie wyszli na mecz, totalnie nie chcialo im sie Dobrze ze przerwa na kadre jest |
To jest tragedia. Rozumiem gorszą dyspozycję, ale to jest przepaść między tym meczem a resztą jakie zagraliśmy. Zero pomysłu na grę, zero zaangażowania i kolejne wyczekiwanie ze zmianami na niewiadomo co. Wisła nawet w barażach z nimi wyglądała lepiej.
Przyjąłbym porażkę z każdym, ale nie z tymi szmatami i nie w takim stylu. |
I dobrze, że ta porażka przyszła, bo to będzie kubeł zimnej wody dla rozgrzanych głów niektórych tutaj obecnych, ale też dla piłkarzy, żeby nie bujali zbytnio w obłokach, myśląc iż złapali Pana Boga za jaja.
Ile to się ostatnio człowiek naczytał, że awans już jest pewny, że trzeba robić szturm na Puchar Polski i europejskie puchary, że Krzyżanowski lada moment dostanie powołanie do reprezentacji etc. Oby ten plaskacz był tylko jednorazowym sygnałem ostrzegawczym, a nie zapowiedzią gry w kratkę czy kilku bolesnych gongów. |
To co, rączki na kołderkę?
Jop nie pomógł dzisiaj drużynie. |
Może i wynik równie chu.owy jak w barażach, ale przynajmniej byliśmy gorsi i nie tworzyliśmy sytuacji.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl