Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   BARAŻE 29 maja, 1 czerwca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11112)

pepe72 27.05.2025 14:13

Trzeba było trzymać te sektory dla Miedzi :D

Karherop 27.05.2025 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1647433)
Zle to wyglada panowie. Chyba bedzie komplet a wszyscy wiemy jakie zwykle sa wyniki kiedy stadion jest pelny.

I pora to odczarowac. Dopiero co na luzie wygrywalismy z Legia 4-0 i 33k nie przeszkadzaly ;)

FraMat 27.05.2025 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647435)
I pora to odczarowac. Dopiero co na luzie wygrywalismy z Legia 4-0 i 33k nie przeszkadzaly ;)

To chyba była zupełnie inna ekipa.

doktor granat 27.05.2025 16:29

Dopiero co..:)
To było przed wojną, to było nawet przed covidem. Inny chyba lepszy świat z Wisłą w extra..
A takie rozmiary wygranej dlatego, że l grała na zwolnienie trenera (są pinto)?) co im się oczywiście udało.

Karherop 27.05.2025 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1647438)
To chyba była zupełnie inna ekipa.

Jop był na ławce jako asystent :>

krysztal 27.05.2025 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1647438)
To chyba była zupełnie inna ekipa.

Ja bym nawet powiedział,że inna epoka...

As 27.05.2025 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1647444)
Ja bym nawet powiedział,że inna epoka...

Ja wtedy to jeszcze dawalem rade na czwarte pietro wbiec biorac naraz po trzy schody. Tak dawno to bylo :-D

Pelson 28.05.2025 08:10

O postawę Colleya jestem najbardziej zaniepokojony. W Rzeszowie wyglądał dramatycznie. Chyba każdy to widział, że brakuje formy i pod względem fizycznym i pod względem ogrania, decyzyjności itd. Tutaj Wisła może mieć problem.

pepe72 28.05.2025 08:47

z GKSem Wisła pokazała, że potrafi grać defensywnie.
Jak dla mnie mogą przestać cały mecz by dublować stoperów i wygrać 1:0.

wolfy 28.05.2025 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pelson (Post 1647451)
O postawę Colleya jestem najbardziej zaniepokojony. W Rzeszowie wyglądał dramatycznie. Chyba każdy to widział, że brakuje formy i pod względem fizycznym i pod względem ogrania, decyzyjności itd. Tutaj Wisła może mieć problem.

No niestety, tutaj wybór jest zależny od zdrowia Biedrzyckiego. Colley wyglądał źle, Jaroch się obcinał.

Karherop 28.05.2025 10:11

Biedrzycki do 19 kwietnia rozegrał 8 spotkan wiosna po 90 min. Pauzował "tylko" 4 tygodnie. Colley ledwo 1.5 spotkania po 9 miesiącach (+ tylko 2 mecze w rezerwach).

Jesli kondycyjnie i zdrowotnie Biedrzycki sie trzyma to postawilbym na niego. Tym bardziej że Legnica będzie grała głównie na wrzutki w pole karne, a tam jego wzrost sie przyda. A kto wie, moze będzie jakas rotacja (zmiana stopera w trakcie meczu), bo raczej obaj nie sa gotowi na ewentualne 120 minut.

Stelio 28.05.2025 12:11

Nie no, im dłużej o tym myśle tym bardziej mam minorowy nastrój przed tym jutrzejszym meczem. Tutaj wszystko pod szmatę w pysk się zgadza:

1. Serie meczów po naszej stronie i oponenta (domniemana wyższość formy i bycie faworytem na papierze).
2. Historia spotkań z tym przeciwnikiem w tym sezonie (porażka i remis).
3. Full stadion.
4. Dziura w obronie w postaci Józka który nie grał od pół roku w piłkę.i jak amen w pacierzu coś odjebie. Jak nie czerwo to jakiś karny z dupy albo wylew w kryciu.

To nie będzie ten rok niestety...

MateuszABG 28.05.2025 12:38

O baben, jak dawno mnie tu nie było. Mój scenariusz jest taki: Dostajemy w ....e 1:3 i miedzianka sprowadza nas na ziemie. Bardzo chciałbym się mylić, ale znam Wisłę prawie 30 lat i wiem czego można się spodziewać (poza jakimiś przebłyskami)

wolfy 28.05.2025 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647458)
Biedrzycki do 19 kwietnia rozegrał 8 spotkan wiosna po 90 min. Pauzował "tylko" 4 tygodnie. Colley ledwo 1.5 spotkania po 9 miesiącach (+ tylko 2 mecze w rezerwach).

Jesli kondycyjnie i zdrowotnie Biedrzycki sie trzyma to postawilbym na niego. Tym bardziej że Legnica będzie grała głównie na wrzutki w pole karne, a tam jego wzrost sie przyda. A kto wie, moze będzie jakas rotacja (zmiana stopera w trakcie meczu), bo raczej obaj nie sa gotowi na ewentualne 120 minut.

Ja się zgadzam, tylko pytanie czy Biedrzycki jest na tyle zdrowy żeby normalnie wejść i grać, czy może w razie W wejść na zmianę i może jakoś dogra do końca meczu?

Bo wiadomo że lepszy ograny Biedrzycki niż Colley w takiej formie jak ze Stalą. Przy czym i tu, i tu poziom oczekiwań może być tylko i wyłącznie niski.

Pelson 28.05.2025 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1647464)
Ja się zgadzam, tylko pytanie czy Biedrzycki jest na tyle zdrowy żeby normalnie wejść i grać, czy może w razie W wejść na zmianę i może jakoś dogra do końca meczu?

Bo wiadomo że lepszy ograny Biedrzycki niż Colley w takiej formie jak ze Stalą. Przy czym i tu, i tu poziom oczekiwań może być tylko i wyłącznie niski.

To niezły chichot losu, że teraz pokładamy nadzieje w Biedrzyckim, po tych wszystkich jego odpałach w tym sezonie. Ale tak, to prawda, że lepszy byłby mimo wszystko Biedrzycki niż Colley. Pożyjemy, zobaczymy.

wolfy 28.05.2025 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pelson (Post 1647466)
To niezły chichot losu, że teraz pokładamy nadzieje w Biedrzyckim, po tych wszystkich jego odpałach w tym sezonie. Ale tak, to prawda, że lepszy byłby mimo wszystko Biedrzycki niż Colley. Pożyjemy, zobaczymy.

Żaden chichot losu, po prostu po kontuzji Colleya nie mamy żadnego naprawdę dobrego środkowego obrońcy. Żeby nie było - Biedrzycki przed kontuzją wielokrotnie się kompromitował, chociaż dużo tu winy Jopa który sobie ubzdurał, że będzie wystawiał dwóch wolnych stoperów razem.
Z Kutwą Biedrzycki wyglądał lepiej, bo miał go kto zaasekurować.

Para Łasicki-Biedrzycki to byłoby pewnie optimum, bo Colley ma prawo nie być w wybitnej formie po niemal całym sezonie leczenia i rehabilitacji po zerwaniu ścięgna Achillesa.To jest zawodnik bazujący na szybkości, dynamice i technice.

Przy czym - kto by nie zagrał, trzeba liczyć że wejdzie na szczyty swoich możliwości, bo aktualnie nie są to dobrzy obrońcy.

bridgeburner 28.05.2025 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1647464)
Ja się zgadzam, tylko pytanie czy Biedrzycki jest na tyle zdrowy żeby normalnie wejść i grać, czy może w razie W wejść na zmianę i może jakoś dogra do końca meczu?

Bo wiadomo że lepszy ograny Biedrzycki niż Colley w takiej formie jak ze Stalą. Przy czym i tu, i tu poziom oczekiwań może być tylko i wyłącznie niski.

W razie czego lepiej żeby zaczął od początku, bo tracimy tylko 1 zmianę jakby musiał zejść przez uraz
Colley to tykającą bomba z opóźnionym zapłonem nawet w optymalnej formie, teraz to w gole strach się bać
No druga kwestia, on z Lasickim na środku to ewidentny brak centymetrów
Swoją drogą, jak tylko zaczynam myśleć o tym meczu czuje w powietrzu zapach mokrej szmaty
A co w ogóle z Uryga, było oficjalne info ?
Domyślam się że zerwał krzyżowe skoro jest już po operacji ale komunikatu albo nie było albo mi umknal

wolfy 28.05.2025 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1647468)
W razie czego lepiej żeby zaczął od początku, bo tracimy tylko 1 zmianę jakby musiał zejść przez uraz
Colley to tykającą bomba z opóźnionym zapłonem nawet w optymalnej formie, teraz to w gole strach się bać
No druga kwestia, on z Lasickim na środku to ewidentny brak centymetrów
Swoją drogą, jak tylko zaczynam myśleć o tym meczu czuje w powietrzu zapach mokrej szmaty
A co w ogóle z Uryga, było oficjalne info ?
Domyślam się że zerwał krzyżowe skoro jest już po operacji ale komunikatu albo nie było albo mi umknal

Podejrzewam że jeśli Biedrzycki będzie zdrowy, to zagra.

pepe72 28.05.2025 18:20

"11" B. Karcza.
https://gazetakrakowska.pl/kto-na-ba.../c2p2-27631291

Rodado
Fred-Duda-Baena
Poletanović-Carbo
Mikulec-Colley-Łasicki-Jaroch
Broda

Wydaje mi się, że z 10 trafił. Jak dla mnie to pytanie czy Carbo wyjdzie w pierwszej 11 czy Ikbekeme.

Karherop 28.05.2025 20:09

Karcz najczęściej trafia 10 z 11 nazwisk

grogoriogreg 28.05.2025 21:42

Poletanović i Carbo dadzą nam "centymetry".
W rozegraniu będzie ciut gorzej, ale za to teoretycznie bezpieczniej. Przy naszej grze podaniami od tyłu Igbekeme często wchodzi w drybling balansem ciała, będąc obróconym przodem do naszej bramki. W środku pola Miedzi gra znany nam Hajda z Puszczy Niepołomice, paskudny typ, który na sto procent w takich sytuacjach wchodziłby w Jamesa agresywnym doskokiem. Mam nadzieję, że nie będziemy grali w ten sposób (krótkie podania od obrońców do środkowych pomocników).

Nie wiadomo jak zdrowie Biedrzyckiego, bo jeśli będzie w 100% gotowy do gry, to może wygryźć Józka ze składu.

FraMat 29.05.2025 08:16

Z innej beczki: wygląda na to, że o 21.00 nie będzie padało.
Dobra pogoda na dobry mecz.

Karherop 29.05.2025 08:51

Temperatura tez dobra (13-11 st).

Walczmy dzisiaj o to, by emocje trzymały nas do niedzieli.

Arkadiusz.Czerepach 29.05.2025 09:56

dla tych co na stadion sie nie załapali: jaki pub polecacie żeby w *godnej atmosferze poogladac to widowisko

*homogenicznej wyznaniowo tj bez rzymian

Szneka 29.05.2025 15:19

Proszę linka do meczu.tak aby hulał w Turcji

wolfy 29.05.2025 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1647478)
Poletanović i Carbo dadzą nam "centymetry".
W rozegraniu będzie ciut gorzej, ale za to teoretycznie bezpieczniej. Przy naszej grze podaniami od tyłu Igbekeme często wchodzi w drybling balansem ciała, będąc obróconym przodem do naszej bramki. W środku pola Miedzi gra znany nam Hajda z Puszczy Niepołomice, paskudny typ, który na sto procent w takich sytuacjach wchodziłby w Jamesa agresywnym doskokiem. Mam nadzieję, że nie będziemy grali w ten sposób (krótkie podania od obrońców do środkowych pomocników).

Nie wiadomo jak zdrowie Biedrzyckiego, bo jeśli będzie w 100% gotowy do gry, to może wygryźć Józka ze składu.

Niestety, Jop nie wystawił Poletanovicia i Carbo.

As 29.05.2025 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1647494)
Proszę linka do meczu.tak aby hulał w Turcji

https://sport.tvp.pl/86918088/wisla-...-gdzie-ogladac

lub https://strimsy.top/WislaKrakowMiedzLegnica.php

Stelio 29.05.2025 20:53

HELLO PUSZCZA MY OLD FRIEND.

Jeszcze jakaś asysta bramkarza na dobicie w 95 minucie i kończymy ten cyrk. Jeszcze ktoś chętny na analizy dotyczące niedzieli?

Arkadiusz.Czerepach 29.05.2025 20:55

spokojnie, Chelsea też przegrywała 0:1 do przerwy

Patryko 29.05.2025 20:56

Póki co wracają stare demony.

U nas sytuacje Duarte i Dudy, po czym koleś oddaje strzał życia i przegrywamy. Gdzieś to już widziałem...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl