![]() |
Takiej rotacji stoperow jak Biedrzycki - Łasicki (naprzemiennie graja co drugi mecz od 6 kolejek) to chyba ostatni raz mielismy gdy Cleber, Glowacki i Marcelo walczyli równocześnie o sklad
|
Konferencja prasowa:
Nie zagrają: - Gogół - uraz - Biedrzycki - umowa z TBB - James - kartki |
"11" B. Karcza
https://gazetakrakowska.pl/beda-zmia.../c2p2-27501695 Letkiewicz Mikulec-Uryga-Łasicki-Jaroch Poletanović-Duda Fred-Alfaro-Baena Rodado |
Cytat:
|
Kutwa jedzie do Niecieczy - wsiadl do autokaru.
Cos czuję że w 1 składzie wyjedzie Zwolinski i w koncu sie odblokuje. Na jesien to wlasnie on strzelił termalice 2 gole. Jego obecnosc moze sie przydać w walce z dryblasami z ich obrony. |
Na konferencji też o tym było.
Być może Zwoliński wejdzie na drugą połowę. |
Mecze istotne dla nas w tej kolejce:
Kod:
1x GKS Tychy - Polonia Warszawa |
Gadałem wczoraj z chłopakiem, który gra w Chrobrym. Ciśnienie na derby jest ogromne a oni mają obiecaną dodatkową premię. Poza tym uciekła im Odra po zwycięstwie nad Stalą Rzeszów.Tu jestem dziwnie spokojny, że Chrobry wygra.
|
Ja tutaj nie chcę ferować wyroków jakie wyniki się ułożą w tych meczach, bo na dobrą sprawę nic nie wiadomo w tej lidze poza tym, że Arka już się nie wykrzaczy. Równie dobrze wszyscy przegrają a my zremisujemy i będzie status quo z naszym szczęściem.
|
Gramy swoje!!! 2:2
|
Cytat:
|
Cytat:
Czy to wystarczy w przypadku nędznego Chrobrego nie wiem, ale na bank będą zmotywowani. W sumie lepiej że mamy większość z tych drużyn z głowy. |
Wolfy dla Chrobrego pozostanie w 1 lidze to być albo nie być. KGHM pompuje kasę w każdy klub regionu. Im wyższa liga tym wyższa dotacja
|
Cytat:
|
Jak Chrobry zagra w derby tak jak zagrał z nami to walnie Miedziankę. Fanie jakby legniczan utemperowali bo po meczu z nami już widzieli się w extraklasie
|
Patrząc na terminarz, to raczej Chrobry będzie starał się oszczędzać siły na kolejne mecze, które będą kluczowe. Z Kotwicą i Wartą.
|
Cytat:
Każde trzy punkty dają tlen. |
Cytat:
Oby ta kolejka przyniosla korzystniejsze wyniki czolowki dla nas niz te poprzednie. Pomijając mecz Tychy Polonia - tu wcale nie jestem przekonany ze w naszym interesie jest bardziej wygrana Tychow niz Polonii. |
Cytat:
Takie wyniki są dla nas korzystne. A wpływ mamy jedynie na mecz w Niecieczy. Przy okazji rozwiązał się problem ze zroszoną trawą na boisku. Miejmy nadzieję, że drenaż wytrzyma ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Na pewno pileczka będzie pieknie dzisiaj chodzila po lekko zroszonej murawie |
Cytat:
Polonia po GKSie ma "same łatwe": Stal SW (17) Stal Rz (12) ŁKS (11) Ruch (9) Tylko Stal SW o coś jeszcze walczy. Reszta już na urlopach. Więc GKS to "ostatnia szansa", że Polonia jeszcze straci punkty. |
Plujący jadem Węgrzyn na mikrofonie wrrrrr. JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
Letkiewicz nigdy się nie nauczy. Zawsze musi pajacować, za co płaci drużyna.
|
Qrwa rok temu były ratopniady teraz będą letkkiewicze? ale się nasi po bramce wqriwli Duarte Rodado Mikulec póki co top
|
Szybki, fajny mecz z lekkim wskazaniem na nas. Duda mimo iż nie gra źle to nie jest jednak klasa Igbekeme. Alfaro musi się obudzić bo jest kompletnie niewidoczny, to samo Baena.
|
W przerwie Alfaro out, za niego ktokolwiek. Gramy z nim w dziesiątkę.
Letkiewicz gdyby nie metryka, to by pewnie sobie w następnym meczu za karę odpoczął. Kolejny wielbłąd na jego koncie. |
Na razie w kategorii "Nieudolny naśladowca Neuera" remis ze wskazaniem na Letkiewicza, którego dwa razy o mało nie przelobowali.
Obaj bramkarze mają już po asyście dla przeciwnika. Duda nie daje rady, stwarza więcej sytuacji rywalom niż nam. Mikulec, Rodado, Duarte top. Baena, Poletanović i Alfaro OK. Obrona o dziwo pierwsza połowa nieźle, bez baboli, aż Letkiewicz postanowił podtrzymać serię. |
Panie trenerze, zmiłuj się z tym Alfaro. Poza machaniem rękami i wiecznymi pretensjami kompletne zero. O Zwolińskim już wiele zostało powiedziane ale to i tak lepszy i pewniejszy wybór niż Hiszpat emeryt.
|
Cytat:
Pewności nie mam ale się skłaniam ku temu, że Letkiewicz ma przykazane aby rozgrywać krótko bo Nieciecza ma przewagę wzrostu i ma nie wykopywać. Oczywiście go to nie rozgrzesza ale tłumaczy dlaczego nie wybijał na pałę do przodu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl