Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   30. kolejka, Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków, 25 kwietnia 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11100)

Karherop 24.04.2025 07:16

Takiej rotacji stoperow jak Biedrzycki - Łasicki (naprzemiennie graja co drugi mecz od 6 kolejek) to chyba ostatni raz mielismy gdy Cleber, Glowacki i Marcelo walczyli równocześnie o sklad

pepe72 24.04.2025 18:20

Konferencja prasowa:

Nie zagrają:
- Gogół - uraz
- Biedrzycki - umowa z TBB
- James - kartki

pepe72 24.04.2025 19:22

"11" B. Karcza
https://gazetakrakowska.pl/beda-zmia.../c2p2-27501695

Letkiewicz
Mikulec-Uryga-Łasicki-Jaroch
Poletanović-Duda
Fred-Alfaro-Baena
Rodado

Szneka 24.04.2025 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1646048)
"11" B. Karcza
https://gazetakrakowska.pl/beda-zmia.../c2p2-27501695

Letkiewicz
Mikulec-Uryga-Łasicki-Jaroch
Poletanović-Duda
Fred-Alfaro-Baena
Rodado

Ławka: Broda Szot Kiakos Carbo Sukiennicki Kiss Zwoliński Kuziemka Kutwa-jeśli jest zdrowy

Karherop 24.04.2025 21:52

Kutwa jedzie do Niecieczy - wsiadl do autokaru.

Cos czuję że w 1 składzie wyjedzie Zwolinski i w koncu sie odblokuje.

Na jesien to wlasnie on strzelił termalice 2 gole. Jego obecnosc moze sie przydać w walce z dryblasami z ich obrony.

pepe72 24.04.2025 22:40

Na konferencji też o tym było.
Być może Zwoliński wejdzie na drugą połowę.

pepe72 24.04.2025 22:47

Mecze istotne dla nas w tej kolejce:
Kod:

1x  GKS Tychy - Polonia Warszawa
 x2 Wisła Płock - Znicz Pruszków
  2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków  :>
1x  Odra Opole - Górnik Łęczna
1x  Chrobry Głogów - Miedź Legnica


Szneka 25.04.2025 09:13

Gadałem wczoraj z chłopakiem, który gra w Chrobrym. Ciśnienie na derby jest ogromne a oni mają obiecaną dodatkową premię. Poza tym uciekła im Odra po zwycięstwie nad Stalą Rzeszów.Tu jestem dziwnie spokojny, że Chrobry wygra.

Adryan 25.04.2025 09:27

Ja tutaj nie chcę ferować wyroków jakie wyniki się ułożą w tych meczach, bo na dobrą sprawę nic nie wiadomo w tej lidze poza tym, że Arka już się nie wykrzaczy. Równie dobrze wszyscy przegrają a my zremisujemy i będzie status quo z naszym szczęściem.

El'kabat 25.04.2025 09:29

Gramy swoje!!! 2:2

krysztal 25.04.2025 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1646056)
Mecze istotne dla nas w tej kolejce:
Kod:

1x  GKS Tychy - Polonia Warszawa
 x2 Wisła Płock - Znicz Pruszków
  2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków  :>
1x  Odra Opole - Górnik Łęczna
1x  Chrobry Głogów - Miedź Legnica


To już faktycznie przestaje być zabawa statystyką a zaczyna być jakiś pseudo koncert życzeń.

wolfy 25.04.2025 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1646069)
Gadałem wczoraj z chłopakiem, który gra w Chrobrym. Ciśnienie na derby jest ogromne a oni mają obiecaną dodatkową premię. Poza tym uciekła im Odra po zwycięstwie nad Stalą Rzeszów.Tu jestem dziwnie spokojny, że Chrobry wygra.

Dół tabeli jest na musiku. Zwykli dawcy (przede wszystkim my) się wypięli i nie rozdają tak punktów jak co sezon. Tutaj każdy punkt "ekstra" z górą tabeli może decydować o pozostaniu w pierwszej lidze.

Czy to wystarczy w przypadku nędznego Chrobrego nie wiem, ale na bank będą zmotywowani.

W sumie lepiej że mamy większość z tych drużyn z głowy.

Szneka 25.04.2025 11:17

Wolfy dla Chrobrego pozostanie w 1 lidze to być albo nie być. KGHM pompuje kasę w każdy klub regionu. Im wyższa liga tym wyższa dotacja

wolfy 25.04.2025 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1646075)
Wolfy dla Chrobrego pozostanie w 1 lidze to być albo nie być. KGHM pompuje kasę w każdy klub regionu. Im wyższa liga tym wyższa dotacja

Dla każdego z tych zespołów spadek to cios finansowy. Co nie znaczy że na samej ambicji dadzą radę.

Szneka 25.04.2025 11:24

Jak Chrobry zagra w derby tak jak zagrał z nami to walnie Miedziankę. Fanie jakby legniczan utemperowali bo po meczu z nami już widzieli się w extraklasie

sandomingo 25.04.2025 11:32

Patrząc na terminarz, to raczej Chrobry będzie starał się oszczędzać siły na kolejne mecze, które będą kluczowe. Z Kotwicą i Wartą.

wolfy 25.04.2025 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1646078)
Patrząc na terminarz, to raczej Chrobry będzie starał się oszczędzać siły na kolejne mecze, które będą kluczowe. Z Kotwicą i Wartą.

Tu już nie ma miejsca na oszczędzanie sił. 5 meczy żeby się utrzymać.
Każde trzy punkty dają tlen.

Karherop 25.04.2025 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1646078)
Patrząc na terminarz, to raczej Chrobry będzie starał się oszczędzać siły na kolejne mecze, które będą kluczowe. Z Kotwicą i Wartą.

Oszedzanie sil majac mikrocykl tygodniowy? Bez jaj.

Oby ta kolejka przyniosla korzystniejsze wyniki czolowki dla nas niz te poprzednie.

Pomijając mecz Tychy Polonia - tu wcale nie jestem przekonany ze w naszym interesie jest bardziej wygrana Tychow niz Polonii.

pepe72 25.04.2025 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1646072)
To już faktycznie przestaje być zabawa statystyką a zaczyna być jakiś pseudo koncert życzeń.

Jakby to było jakoś uzasadnione matematycznie to bym wrzucił do tematu statystycznego. :>
Takie wyniki są dla nas korzystne. A wpływ mamy jedynie na mecz w Niecieczy.

Przy okazji rozwiązał się problem ze zroszoną trawą na boisku.
Miejmy nadzieję, że drenaż wytrzyma ;)

Tantal 25.04.2025 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1646086)
Oszedzanie sil majac mikrocykl tygodniowy? Bez jaj.

Oby ta kolejka przyniosla korzystniejsze wyniki czolowki dla nas niz te poprzednie.

Pomijając mecz Tychy Polonia - tu wcale nie jestem przekonany ze w naszym interesie jest bardziej wygrana Tychow niz Polonii.

Remis byłby idealny. Tychy oddalają się od top6 a Polonia od wyprzedzenia nas.

Karherop 25.04.2025 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1646087)
Jakby to było jakoś uzasadnione matematycznie to bym wrzucił do tematu statystycznego. :>
Takie wyniki są dla nas korzystne. A wpływ mamy jedynie na mecz w Niecieczy.

Przy okazji rozwiązał się problem ze zroszoną trawą na boisku.
Miejmy nadzieję, że drenaż wytrzyma ;)

1.5 roku temu po obfitych deszczach w Niecieczy odwołano jedno spotkanie

Na pewno pileczka będzie pieknie dzisiaj chodzila po lekko zroszonej murawie

pepe72 25.04.2025 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1646086)
Oszedzanie sil majac mikrocykl tygodniowy? Bez jaj.

Oby ta kolejka przyniosla korzystniejsze wyniki czolowki dla nas niz te poprzednie.

Pomijając mecz Tychy Polonia - tu wcale nie jestem przekonany ze w naszym interesie jest bardziej wygrana Tychow niz Polonii.

Z Tychami jeszcze zagramy, a z Polonią mamy już gorszy stosunek.
Polonia po GKSie ma "same łatwe":
Stal SW (17)
Stal Rz (12)
ŁKS (11)
Ruch (9)
Tylko Stal SW o coś jeszcze walczy. Reszta już na urlopach. Więc GKS to "ostatnia szansa", że Polonia jeszcze straci punkty.

Szneka 25.04.2025 19:29

Plujący jadem Węgrzyn na mikrofonie wrrrrr. JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA

wolfy 25.04.2025 20:04

Letkiewicz nigdy się nie nauczy. Zawsze musi pajacować, za co płaci drużyna.

Szneka 25.04.2025 20:06

Qrwa rok temu były ratopniady teraz będą letkkiewicze? ale się nasi po bramce wqriwli Duarte Rodado Mikulec póki co top

Szneka 25.04.2025 20:20

Szybki, fajny mecz z lekkim wskazaniem na nas. Duda mimo iż nie gra źle to nie jest jednak klasa Igbekeme. Alfaro musi się obudzić bo jest kompletnie niewidoczny, to samo Baena.

Patryko 25.04.2025 20:20

W przerwie Alfaro out, za niego ktokolwiek. Gramy z nim w dziesiątkę.

Letkiewicz gdyby nie metryka, to by pewnie sobie w następnym meczu za karę odpoczął. Kolejny wielbłąd na jego koncie.

wolfy 25.04.2025 20:21

Na razie w kategorii "Nieudolny naśladowca Neuera" remis ze wskazaniem na Letkiewicza, którego dwa razy o mało nie przelobowali.
Obaj bramkarze mają już po asyście dla przeciwnika.

Duda nie daje rady, stwarza więcej sytuacji rywalom niż nam.

Mikulec, Rodado, Duarte top. Baena, Poletanović i Alfaro OK.
Obrona o dziwo pierwsza połowa nieźle, bez baboli, aż Letkiewicz postanowił podtrzymać serię.

Wasiu 25.04.2025 20:21

Panie trenerze, zmiłuj się z tym Alfaro. Poza machaniem rękami i wiecznymi pretensjami kompletne zero. O Zwolińskim już wiele zostało powiedziane ale to i tak lepszy i pewniejszy wybór niż Hiszpat emeryt.

As 25.04.2025 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1646104)

Letkiewicz gdyby nie metryka, to by pewnie sobie w następnym meczu za karę odpoczął. Kolejny wielbłąd na jego koncie.

Błąd bezdyskusyjny ale z drugiej strony rewelacyjna interwencja gdzie skasował niebezpieczny atak TBB.

Pewności nie mam ale się skłaniam ku temu, że Letkiewicz ma przykazane aby rozgrywać krótko bo Nieciecza ma przewagę wzrostu i ma nie wykopywać. Oczywiście go to nie rozgrzesza ale tłumaczy dlaczego nie wybijał na pałę do przodu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl