Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   27. kolejka, Wisła Kraków - Chrobry Głogów, 9 kwietnia 2025, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11093)

pepe72 08.04.2025 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1645387)
boję się że pajac główny i pajac z varu coś zmajstrują. w Chrobrym delikatny spokój po ostatnim zwycięstwie. możemy grać jak w Grodzisku i efekt proszę taki sam. Sukiennicki wraca? po 8 żółtych nie ma pauzy 2 mecze?

Nie, dopiero po 12 jest dłuższa przerwa.

MMTS 08.04.2025 13:56

jest tak gigantyczna nagonka na Rzucidło, że chyba tylko dwójka sędziowska od wódy i znaków miała lepszy hejt.

Nie spodziewam się w 100% spokojnego meczu. Albo rekompensata za krzywdy moralne albo jasna pokazówka, żebyśmy wypierdalali z myślami o awansie w barażach.

Zresztą niejeden byłby dumny z binarnego systemu sędziowania :)

Patryko 08.04.2025 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1645390)
A mi się wydaje, że będzie miał typ na to wywalone i po prostu robote zrobi i do domu.

Strzelmy ze trzy gole więcej to nie będziemy się bawić w pierdoł i doszukiwać kolejnych afer i senacji.

Wyrzucenie piłkarza z boiska w 16-tej minucie to pierdoła?

To jest skandal, nie pierdoła, dobrze, że tym razem nie wypaczyło to wyniku meczu.

Adryan 08.04.2025 19:41

Wszyscy tutaj o tym Rzucidle, a na dobrą sprawę to Sylwestrzak ostatnio nam sędziował z Rzeszowem i też teoretycznie bardzo felerny arbiter dla nas i jakoś nie sędziował źle. Tylko no właśnie tu jest kwestia tego, że Sylwestrzak nie upierając się nie jest z Warszawy, wystawiając takiego sędziego po takich kardynalnych błędach wydaje mi się, że Kolegium Sędziów specjalnie go daje żeby był wystawiony na ostre komentarze zwłaszcza z sektoru C. Podejrzewam, że pierwsza lepsza sytuacja stykowa zagwizdana przeciwko nam to będzie Dolha 2.0 tak jak ktoś napisał na X (dawniej Twitter), już nie mówiąc o biednym Polskim Związku Piłki Nożnej, który będzie wiadomo co robiony w zasadzie po każdej sytuacji, nie rozumiem jaki jest cel wybierania tak jawnie stronniczych sędziów do takich drużyn. Czemu Legia mogła sobie pokpić z Frankowskiego i zgłosić w tej sprawie protest a my siedzimy cicho? Miejmy nadzieję, że pojedziemy ich 3-4:0, bo jak będzie mecz na styku to nie ma co liczyć na to, że sędzia cokolwiek w naszą stronę będzie gwizdał, dodatkowo znając styl gry Chrobrego Głogów, ten mecz jeśli nie zacznie się tak jak na jesieni, szybkie napoczęcie i 2 bramki na początku meczu to będzie bardziej przypominał mecz ze Zniczem, Wartą, albo (o zgrozo) mecz w Głogowie w 2022 albo w 2024 za Rude.

Karherop 08.04.2025 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1645390)
A mi się wydaje, że będzie miał typ na to wywalone i po prostu robote zrobi i do domu.

Strzelmy ze trzy gole więcej to nie będziemy się bawić w pierdoł i doszukiwać kolejnych afer i senacji.

Pamietajmy tez o ręce w Gdynii za ktora juz publicznie "przepraszał".

Gość będzie obsrany w środę, co będzie miało ogromny wplyw na decyzje i nerwowość na boisku

pepe72 08.04.2025 23:39

Z konferencji prasowej:

M. Kutwa i P. Gogół kontuzjowani.

Rodado raczej nie zagra od początku.
Colley nie jest jeszcze gotowy na 1 skład.

Ci [zmiennicy] co grali w Grodzisku mogą się pojawić w niedzielę z Odrą.

Było jeszcze o ochraniaczach Kacpra Dudy - dlaczego takie małe.
Ponoć taka moda ale są to dopuszczone ochraniacze i nie tylko Kacper ma takie małe.

Adryan 09.04.2025 06:39

No zobaczcie sobie jak ostatnio w Ekstraklasie Jagiellonia grała i ten 16-letni Pietuszewski miał ochraniacze wielkości paczki papierosów..., to nawet komentator któryś w Canal + powiedział, że to nierozsądne i sam się prosi o krzywdę ubieraniem takich ochraniaczy. Nie wiem jaki jest zamysł w tym, nie są nieśmiertelni i nie mają kości z gumy.

Patryko 09.04.2025 07:17

Może potrzeba jakiejś ciężkiej kontuzji, aby chłopaki przemyślały, czy wolą się trochę pomęczyć z pełnowymiarowymi ochraniaczami, czy leczyć podwójne złamanie rok?

sandomingo 09.04.2025 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1645410)
Może potrzeba jakiejś ciężkiej kontuzji, aby chłopaki przemyślały, czy wolą się trochę pomęczyć z pełnowymiarowymi ochraniaczami, czy leczyć podwójne złamanie rok?

Może, może...Choć wiadomo, że akurat w Wiśle Prezes i tak przedłuży kontrakt w razie W.

Adryan 09.04.2025 07:47

Zgadza się, nie po to Łasicki wyszedł w pierwszym składzie na Wartę Poznań, pogra jeszcze ogony w dwóch meczach i klauzula przyjaźni się znowu aktywuje w kontrakcie, więc na przyszły rok chłopa na lodzie zostawić nie wypada, nie no, tak to się nie robi.

Karherop 09.04.2025 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1645410)
Może potrzeba jakiejś ciężkiej kontuzji, aby chłopaki przemyślały, czy wolą się trochę pomęczyć z pełnowymiarowymi ochraniaczami, czy leczyć podwójne złamanie rok?

Przy takim wejsciu jak kiełba to ochraniacz sobie mozesz wsadzić.

Przeceniamy wpływ ochraniaczy przeciw rzeźnikom.

Rodado nosi podobny rozmiar.

wolfy 09.04.2025 17:56

Sukiennicki po pierwszej połowie do zmiany, katastrofalny mecz. Żadnego dobrego zagrania, tylko holowanie, drybling w miejscu i podanie do najbliższego. Nasi piłkarze ewidentnie starają się go unikać i wybierać inne opcje w rozegraniu, trudno się dziwić. Z nim gramy w 10-tkę.

Biedrzycki - nie dość że zawalił bramkę, to był o włos od czerwonej kartki.

Dobrze że był rykoszet po strzale Baeny, dobrze że Hiszpan nie próbował podawać do Zwolińskiego. Wspomniany strasznie pasywny, mało biega i nie pokazuje się do gry.

Patryko 09.04.2025 18:00

Ależ Biedrzycki wystartował do tej interwencji, jakiś cud, że tam typa nie skasował na czerwo.
Typowa bramka przeciw Wiśle - wrzucić/przedłużyć piłkę za naszych dwóch środkowych kloców i patrzeć co się stanie.
Sukiennicki podanie na 4 metry do niepilnowanego Poletanovica niecelne i dwa razy za mocne, bez komentarza. Absolutnie do zmiany w przerwie.

bridgeburner 09.04.2025 18:01

Tempo rozgrywania akcji( tzn przyjęcie, poprawienie, holowanie , podanie) jest takie że ampfutbolisci by zdążyli się ustawić i te wszystkie strzały i dośrodkowania poblokować
A co do Sukiennickiego,pytanie do tych na stadionie, , zszedł na przerwę do szatni czy wciąż się kiwa?

wolfy 09.04.2025 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1645422)
Tempo rozgrywania akcji( tzn przyjęcie, poprawienie, holowanie , podanie) jest takie że ampfutbolisci by zdążyli się ustawić ibte wszystkie strzały i dośrodkowania publikować
A co do Sukiennickiego pytanie do tych na stadionie, , zszedł na przerwę do szatni czy wciąż się kiwa?

Sędzia mu zabrał piłkę i kazał zejść do szatni.

FraMat 09.04.2025 19:26

Szczęśliwie 3 punkty zostają w domu.
Brawo Rodado.
Dzisiaj Baena pokazał się jak nie Baena.
Dużo biegał, nie tracił głupio i często piłki, pressował i zdobył ważną (choć szczęśliwą) bramkę.

Zwolińska powinna już zdecydowanie udać się na dłuższy urlop.
Biedrzycka też grała jakby miała syndrom przedmiesiączkowy.

Bardzo fajnie ponownie Mikulec.
I interwencja, która uratowała nam mecz - Letkiewicza.
Reszta bezpłciowo/

As 09.04.2025 19:33

Letkiewiczowi powinni do protokolu wpisac gola bo to co obronil to tak jak by gola strzelil.
Dlaczego za faul Mandrysza na Jarochu nie bylo czerwonej to nie mam zielonego pojecia. Duda za takie cos w meczu z Odra doszal. Jedne przepisy dla Wisly inne dla pozostalych.

nie chce sie za wczasu podniecac ale moze sie w tej druzynie cos ruszylo. Pol roku temu takie mecze jak ostatnie trzy skonczylyby sie porazakami lub remisami.

Mozna narzekac na jakosc wykonania ale biorac pod uwage efekt i to jak konczyly sie tego typu mecze w przeszlosci to trzeba byc zadowolonym.

wolfy 09.04.2025 19:34

Najgorszy na boisku Sukiennicki, mam nadzieję że skończy się temat "niech zagra za napastnikiem". Piłkarz bez strzału i podania. Dobrze że Jop nie próbował go rehabilitować.

Każdy zmiennik coś wniósł, oczywiście - najwięcej Rodado, ale nawet Duda, nie musząc grać w środku pomocy zagrał najlepszy mecz w rundzie.
Alfaro zagrał nieźle, właściwie to średnio, ale na tle Sukiennickiego wyglądał fenomenalnie.

W obronie jak zwykle ciężary, dobrze że Jop zostawił Igbekeme z Carbo a zmienił grającego obok drużyny Zwolińskiego. Dzięki temu końcówka nie była rozpaczliwą próbą obrony.

Jest seria trzech zwycięstw. Myślałem że zabraknie meczy w sezonie.

FraMat 09.04.2025 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645426)
Najgorszy na boisku Sukiennicki, mam nadzieję że skończy się temat "niech zagra za napastnikiem".

To prawda, że Sukiennicki dzisiaj niewiele zrobił, ale dla mnie najgorsze na boisku były dwie panie:
- przeraźliwie wolna Biedrzycka z tyłu
- bez sensu snująca się z przodu Zwolińska. Łukasz mając takie parametry rusza się gorzej i wolniej od Urygi i Biedry, co samo w sobie już go dyskwalifikuje.

Vuko 09.04.2025 19:46

Kutwa wróć, Zwolak na ławkę, Duda to jednak ofensywny pomocnik. Bronić nie potrafi, z przodu coś tam pyka.

Drozd 09.04.2025 19:49

Przedłużyć umowę z Letkiewiczem.

Biedrzycki na ławę bo jest dramatyczny...

Jak Uryga nie strzelił tej głowy to jest kompromitacja.

Ale 3 pkt są i to jest najważniejsze.

wolfy 09.04.2025 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1645427)
To prawda, że Sukiennicki dzisiaj niewiele zrobił, ale dla mnie najgorsze na boisku były dwie panie:
- przeraźliwie wolna Biedrzycka z tyłu
- bez sensu snująca się z przodu Zwolińska. Łukasz mając takie parametry rusza się gorzej i wolniej od Urygi i Biedry, co samo w sobie już go dyskwalifikuje.

Biedrzycki standardowo się obciął, poza tym zagrał słabo.
Zwoliński poza jedym strzałem niewiele dał drużynie.

Sukiennicki za to był absolutnie bezużyteczny. Każda akcja w której brał udział byłaby lepsza gdyby go nie było na boisku. Jedyne co robił to kiwał się sam ze sobą i podawał do najbliższego.
Inni piłkarze unikali podawania mu piłki bo spowalniał akcję.
Przez niego graliśmy de facto w dziesiątkę.

Przypomnij sobie kiedy ostatni raz Jop dał komuś niezagrożonemu czerwoną kartką wędkę? Sukiennicki grał tak źle.
Albo inaczej - nie grał, tylko pozorował grę.

Książę Palownik 10.04.2025 00:09

Występ Zwolińskiego i Sukiennickiego poniżej krytyki, tu nie ma nawet co komentować.

Zwoliński nie uczestniczy w grze, nie wychodzi do podania, nie strzela - w zasadzie ja nie wiem po co on jest na boisku.

wolfy 10.04.2025 00:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1645431)
Występ Zwolińskiego i Sukiennickiego poniżej krytyki, tu nie ma nawet co komentować.

Zwoliński nie uczestniczy w grze, nie wychodzi do podania, nie strzela - w zasadzie ja nie wiem po co on jest na boisku.

Zwoliński w ostatnich dwóch meczach grał znacznie słabiej niż zwykle. Pomijając nieskuteczność, wcześniej kreował coś, wychodził do piłek, walczył w środku pola. Dzisiaj mało się udzielał.
No ale w sumie jeden groźny strzał oddał.

pepe72 10.04.2025 00:41

Są 3 punkty, nie ma kontuzji, Ikbekeme nie dostał kartki.

Jeszcze 7 razy to samo poproszę (tj. 3 punkty :> )

ciacho 10.04.2025 04:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1645422)
A co do Sukiennickiego,pytanie do tych na stadionie, , zszedł na przerwę do szatni czy wciąż się kiwa?

Dalej myśli, że jest z kumplami na orliku.

Nie pojmuję, że Uryga ładował w Płocku tyle bramek z główki, a u nas musi mieć pierdyliard dogodnych sytuacji żeby coś wpadło. Dzisiaj miał 2 setki.

PS. Fatalny mecz. To powolne klepanie po obwodzie zaczęło mi przypominać najgorsze czasy Brzeczka czy Sobola, tylko tutaj punkty się zgadzają. Ale ile można jechać na takim przepychaniu... zobaczymy

Jagul 10.04.2025 06:51

Pełna zależność od Rodado - bez niego nie istniejemy.

Karherop 10.04.2025 06:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1645429)
Przedłużyć umowę z Letkiewiczem.

Biedrzycki na ławę bo jest dramatyczny...

Jak Uryga nie strzelił tej głowy to jest kompromitacja.

Ale 3 pkt są i to jest najważniejsze.

On juz ma przedluzona, do czerwca 2027, jedna z obecnie najdłuższych umow w drużynie.

Uryga to w tej sytuacji mogl zrobić wszystko. Co on tam wymyslil....

Podsumowujac to zbyt nerwowy mecz, ale z drugiej to Chrobry nie jest taki słaby, a na pewno nie na tyle zeby byc dostarczycielem punktów dla każdego. Wynik jest najwazniejszy.

Tantal 10.04.2025 07:00

Sukiennickiemu należała się wędka w przerwie jak mało kiedy, ale pani Zwolińska przebiła wszystko. Gdzie jest ten zawodnik z jesieni, który ładował bramkę w co drugim meczu i to z mocno ekwilibrystycznych pozycji...

Byłem wściekły na Jopa za wariackie zmiany w wyjściowym składzie z Wartą, ale na razie się wybrania. Szuka rozwiązań, próbuje nie zajechać wracających po kontuzjach i, póki co, wychodzi na jego.

Inna sprawa jak by to wyglądało gdyby nie eksplozja talentu Letkiewicza. Co chłop nam ratuje d.... Bez niego moglibyśmy mieć 2 punkty zamiast 6 po ostatnich meczach.

Patryko 10.04.2025 07:31

Ja osobiście już nie mogę patrzeć na Zwolińskiego, może 1-2 mecze ławki dobrze by na niego podziałały? Wczoraj był jakiś taki zmulony, zero dynamiki, do tego jakieś pokraczne dryblingi.

Z Odrą zagrałbym zestawieniem:

Letkiewicz
Jaroch - Uryga - Kutwa (?) - Mikulec
Poletanović - Igbekeme
Baena - Duda - Duarte
Rodado


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl