Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Mistrzostwa Wisły o tytuł znafcy internetowego. Edycja 2 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11088)

fansorina 28.03.2025 06:36

Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 18 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
5
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Tak

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
W przypadku awansu nie, ale jeśli pozostaniemy w pierwszej lidze to tak

Jaroo1 28.03.2025 10:47

Czas na podsumowanie typów. Jeśli ktoś doda jeszcze przed meczem albo chce zmienić swoje przewidywania to kolejnego posta wstawie z podsumowaniem.

Watts
Część pierwsza:

1. 15
2. 5-6.
a) Nie

Część druga:

1. Tak
2. Tak

Jaroo1
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 17 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
6-7
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Tak ale dopiero jak ruszy nowy sezon to się zreflektuje, że już tego nie ogarnia.

Witalis
Część pierwsza:

1. Jop zdobędzie 16 punktów.
2. Wisła zajmie 6 miejsce.
a) Wisła nie awansuje.

Część druga:

1. Jop nie zostanie zwolniony, ale sam odejdzie.
2. Królewski nie odejdzie z Wisły.

Martinho
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 28 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
2-3
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Tak

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Tak.
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie.

masada
Część pierwsza:

1. 17
2. 5-6
a) Nie

Część druga:

1. Nie
2. Tak

leszekpw
I.
1. 13 pkt
2. Miejsca 8-9
Brak baraży

II
1. Tak
2. Nie. Będzie z Kwietniem

Patryko
Część pierwsza:
1. 18
2. 5-6
a) Nie

Część druga:
1. Tak
2. Tak

Stelio
Part one:

1. 14
2. 8
a) nie

Part two:
1) nie
2) nie

gpat
część I
1. 19 to max
2. 5-6
a. Nie

część II
1. Nie
2. Nie(Wisła to jego pożywka)

El'kabat
Część I:

1. 13
2. 7-8
a) Nie

Część II:

1. Tak
2. Nie

Jagul
Część I:

1.16
2 5-6
a) Nie

Część druga:
1. Nie
2. Nie

swiety37
1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 20
2. Które miejsce zajmiemy?
4-5
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Tak

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Tak.

tommiyacht
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 18 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
6-7
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie

sandomingo
Część pierwsza:

1. Wisła pod wodzą mistrza Jopa wspomaganego przez padawana Siewierskiego ugra do końca sezonu 16 punktów
2. Pozwoli to na zajęcie miejsc 6-7, w zależności od tego czy Polonia będzie faktycznie zainteresowana barażami
3. O ile rywale pozwolą na miejsce 6 - cała przygoda zakończy się w pierwszym meczu barażowym, w którym rywal zaskoczy maszynę Królewskiego

Część druga:
1. Mariusz Jop nie zostanie zwolniony, gdyż wykonuje dobrą, rzetelną pracę. No a przede wszystkim - robi dokładnie tak, jak wymaga od niego Szef.
2. Szef Królewski nie odejdzie po sezonie. Będzie nadal prowadził ten tonący okręt w swój śmieszno-straszny sposób. Jednocześnie obstawiam, że w trakcie kolejnego sezonu nastąpi definitywny już krach tego projektu i Wisła zostanie sprzedana jakiemuś Vanna Ly 2.0. Historia lubi zataczać koła.

As
1. Ile punktów zdobędzie druzyna w 10 meczach?*
Zdobędzie 16

2. Które miejsce zajmiemy?
6-7

a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie

IncognitoTSW
1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 11 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
6-9
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie będzie

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Przed końcem sezonu
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie w tym sezonie

Levis88
1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 22 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
4-5
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Tak

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie

wiesniak842
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 20 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
5-6
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie.
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie.

wolfy
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
15 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
6-12
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie.

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie.
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie.

OnizukaTSW
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
15 - 18 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
5-8
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie

Karherop
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
23 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
4-5
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Tak.

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie.
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski?
Nie

doktor granat
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
19 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
5
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Nie

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie.
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski?
(Niestety) nie

alexx6
Część pierwsza

1. 14pkt
2. 6 miejsce
3. Nie

Część druga

1. Nie bo nie znajdzie nikogo innego
2. W życiu nie odda Wisły nikomu

RybaTs
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
24
2. Które miejsce zajmiemy?
4
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Tak

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
Nie

Tantal
Część pierwsza:

1. 20pkt
2. 4
Tak

Część druga:


1.Nie
2.Tak

krysztal
I.
1.17 pkt
2.6-8
3.Jeśli zagramy w barażach to awansujemy ale mam wątpliwości czy się załapiemy na baraże


II.
1.Jop sam zrezygnuje
2.Królewski zostanie.

FraMat
Część pierwsza:

1. 20
2. 4-5
a) Tak

Część druga:
1. Nie
2. Nie

pepe72
Część pierwsza:
1. 17
2. 4-5
a) tak

Część druga:

brak odpowiedzi

fansorina
Część pierwsza:

1. Ile punktów zdobędzie Jop w 10 meczach?
Zdobędzie 18 pkt
2. Które miejsce zajmiemy?
5
a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans?
Tak

Część druga:

1. Czy Jop zostanie zwolniony po sezonie?
Nie
2. Czy z Wisły odejdzie Pan Jarosław Królewski (pseudonim Zaskroniec)?
W przypadku awansu nie, ale jeśli pozostaniemy w pierwszej lidze to tak

BCGorlice 28.03.2025 14:26

Jeszcze ja! Jeszcze ja!

Najbliższe 5 kolejek po wyleczeniu Poletanovicia to powinno być w normalnym uniwersum 13 punktów (jeden pechowy remis). W uniwersum Wisły dałbym 10.
Kolejne 5 kolejek to optymistycznie (dochodzi Carbo, brak innych kontuzji) 11 punktów, ale przy zachowaniu stylu krakoskiego bardziej 8.
Czyli mamy od 18 do 24 punktów. Średnio 21. To da 5-6 miejsce. Baraże to będzie loteria. Dwa mecze na wyjeździe. Ale jak by wszyscy byli zdrowi to wg mnie by ogarnęli. Tyle, że włączy się karma i wszyscy zdrowi nie będą.
Jop wymieniony nie zostanie bo nikt do demontowanej z braku kasy drużyny nie będzie chciał przyjść. Z podobnych przyczyn nie odejdzie Słońce Karpat. Brakuje pytania czy klub dotrwa do 2026 w takim układzie.

Reasumując:

Część pierwsza

1. 21
2. 5-6
a) Nie

Część druga

1. Nie
2. Nie

Cymes 28.03.2025 17:55

Wynik zarówno poniżej 18pkt, jak i powyżej 22 uznałbym za niespodziankę. Tę drugą za miłą, tę pierwszą w zasadzie za blamaż, krakowskim targiem dam 20.

Chałupy bym na to nie postawił, ale uważam awans za realny w stosunku 65% do 35%, że awansujemy. Mimo wszystko jest tam kilkanaście osób, które pamięta baraż z Puszczą, zeszłoroczną batalię w PP czy przygody pucharowe w lecie. To jest jednak trochę bardziej świadoma drużyna niż ta, która odpadła z Niepołomicami, która mimo wszystko w meczach o "coś" częściej pokazuje swoją dobrą niż złą stronę.

Jeśli awansujemy to oczywiście NIE/NIE. Natomiast jeśli nie, to zupełnie czym innym byłby brak baraży, a czym innym odpadnięcie w drugim meczu na przykład po karnych. W pierwszym przypadku smród byłby straszliwy i nie sądzę, żeby Królewski był w stanie psychicznym, który pozwoli mu dalej prezesować. Odnośnie Jopa. Z perspektywy Królewskiego - ciężko będzie mu po Moskalu ściągnąć tutaj kogoś w miarę sensownego, a opór środowiska dziennikarskiego i kibicowskiego przy próbie kolejnego wynalazku AI będzie bardzo silny. Z perspektywy Jopa - pracuje w sztabie w obecnym modelu od półtora roku. Byłbym bardzo zaskoczony gdyby widział sens dalszej pracy bez konieczności jakiś głębszych strukturalnych zmian w funkcjonowaniu pionu sportowego, a czym skończyłaby się ewentualna próba wymuszenia takich zmian to już zupełnie inna sprawa.

Część pierwsza:
1. 20
2. 5
a) Tak

Część druga:
1. Nie
2. Nie

Drozd 28.03.2025 18:11

Część pierwsza:
1. 23
2. 3
a) Tak

Część druga:
1. Nie
2. Nie

tomytom 29.03.2025 07:50

Część pierwsza:
1. 21
2. 4
a) Tak

Część druga:
1. Nie
2. Nie

Jaroo1 30.03.2025 11:09

Dołączam do zabawy tych, którzy jeszcze dodali swoje typy:

BCGorlice

Część pierwsza

1. 21
2. 5-6
a) Nie

Część druga

1. Nie
2. Nie

Cymes

Część pierwsza:
1. 20
2. 5
a) Tak

Część druga:
1. Nie
2. Nie

Drozd

Część pierwsza:
1. 23
2. 3
a) Tak

Część druga:
1. Nie
2. Nie

tomytom - też dodaję do zabawy, z zastrzeżeniem, że trochę sobie ułatwił co do przewidywań punktowych, bo posta dodał już po meczu z Kotwicą ;)

Część pierwsza:
1. 21
2. 4
a) Tak

Część druga:
1. Nie
2. Nie

gpat 06.04.2025 21:32

Może jeszcze jeden konkursik, zabawa:
-Czy Zwoliński strzeli w tej rundzie gola, jeśli tak to ile?

PS. Nie wliczamy goli z karnych i ewentualnych meczy barażowych.

Karherop 20.04.2025 20:25

Po polmetku 5 osób juz nie ma szansy na tytuł.

Zapowiada sie pogrom faworytow.

pepe72 20.04.2025 22:07

Wisła wycięła czarnowidzów :>

Ale się nie obrażę, jak moje założenia też okażą się dużo zaniżone

Karherop 25.05.2025 20:26

Wisla zdobyła w 10 spotkaniach 25 pkt.

Najbliżej poprawnego wytypowania byl RybaTs 24 pkt. Na 2 miejscu Ex eaquo Drozd oraz ja w swojej skromnej osobie (po 23 pkt).

Pora na to żeby i pozostałe typy były trafne..

RybaTs 25.05.2025 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647352)
Wisla zdobyła w 10 spotkaniach 25 pkt.

Najbliżej poprawnego wytypowania byl Ex eaquo Drozd oraz ja w swojej skromnej osobie (po 23 pkt).

Pora na to żeby i pozostałe typy były trafne..

No nie chwaląc się ja wytypowałem 24 pkt i 4 miejsce,więc nie do końca

Drozd 25.05.2025 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1647353)
No nie chwaląc się ja wytypowałem 24 pkt i 4 miejsce,więc nie do końca

Obyś typował też awans :)

Karherop 25.05.2025 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1647353)
No nie chwaląc się ja wytypowałem 24 pkt i 4 miejsce,więc nie do końca

Cholera, ale wtopa!

Gratuluje w takim razie wygranej :)

RybaTs 25.05.2025 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1647354)
Obyś typował też awans :)

Oczywiście z awansem :D

Drozd 25.05.2025 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1647356)
Oczywiście z awansem :D

Gratuluję.

Optymizm to powinien być oręż każdego kibica. Bo optymizm wynika z wiary, a bez wiary nic się nigdy nie uda.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647355)
Cholera, ale wtopa!

Zwycięzcy gratulacje, ale my też jesteśmy na pudle ;). Brawo MY :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl