Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Superpuchar 2024: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 2 kwietnia 2025, 21:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11086)

wolfy 02.04.2025 10:25

Mam nadzieję że od pierwszej minuty zagrają Sukiennicki, Duda, Alfaro i Kiss. James na ławkę.
Ci piłkarze, absolutnie bezużyteczni w ataku pozycyjnym, mogą zaprezentować się znacznie lepiej przy kontrach.

Arkadiusz.Czerepach 02.04.2025 11:23

i dzieki freudowskiej pomylce wiemy juz ze framat jest #teammentzen

krysztal 02.04.2025 12:19

Chyba bardziej pepe

Skawa Wadowice 02.04.2025 14:21

Swoja droga bardzo wygodnie było Jagielloni zbojkotować mecz, bo jak patrząc na nich z perspektywy sezonu to w tydzień na wyjazd do Warszawy w tygodniu mieliby ciężko zebrać nie kompromitującą liczbę

pepe72 02.04.2025 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1645109)
i dzieki freudowskiej pomylce wiemy juz ze framat jest #teammentzen

A co co chodzi z framatem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1645115)
Chyba bardziej pepe

Nie gadam tu o polityce jeśli nie dotyczy piłki

FraMat 02.04.2025 15:29

Też nie wiem o co chodzi

wolfy 02.04.2025 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1645120)
Też nie wiem o co chodzi

Chyba nikt nie wie.

Wracając do tematu - dobrze byłoby też dać odpocząć Mikulcowi.

Arkadiusz.Czerepach 02.04.2025 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1645084)
Konfederancja prasowa

W Warszawie bez Gogóła i Rodado

Rodado albo bez operacji jakieś 2 tygodnie out albo operacja i nie zagra w tym sezonie!



przepraszam Framata, chodziło o Pepe :D

viktor56 02.04.2025 16:43

Ktoś wie, czy za ten puchar wójta jest do wygrania chociaż jakaś kasa?

Jeśli nie, to może trzeba było się umówić z Jagiellonią, żeby na mecz wyszli sami juniorzy. Im tam pewnie bardziej zależy, bo w gablotach na Podlasiu to wschodni wiatr wieje, nam natomiast taki udawany puchar potrzebny jest akurat jak kwiatek do kożucha.

pepe72 02.04.2025 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1645124)
przepraszam Framata, chodziło o Pepe :D

Dzięki, poprawiłem :rotfl:

bridgeburner 02.04.2025 20:01

Wystawienie Jamesa i Mikulca w tym meczu to jest działanie na szkodę klubu
Liczy się tylko walka o 3 miejsce, żeby mieć najlepszą pozycję przed barażami

As 02.04.2025 20:03

O! Sklad taki, że poważnie myslą żeby grać o zwycięstwo a nie tylko odbębnić.

As 02.04.2025 20:10

Ktoś wie dlaczego Mutinho nie dostał żółtej kartki za faul na Baenie w 6 minucie?

Savik 02.04.2025 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1645132)
Ktoś wie dlaczego Mutinho nie dostał żółtej kartki za faul na Baenie w 6 minucie?

Sędzia Przybył :cenzura:

As 02.04.2025 20:53

Nie wiem jak inni myślą ale dla mnie ten mecz wygląda trochę jak finał PP. Jagiellonia chuja gra ingdyby piłka odbiła się od słupka trochę inaczej i poszła do boku to w pierwszej połowie sztycha nie zrobili.
Oczywiście Villar w Wiśle setki marnował ale w Jadze trafia, życie.


Ogólnie jest lepiej niż się spodziewałem i gdyby nie fartowny gol Jagi to byłbym umiarkowanie optymistycznie nastawiony na zwycięstwo.


P.S. Przybył to ma jakąś chyba awersję do Wisły bo wszystko 50/50 daje dla Jagi i Mutinho z jakiegoś powodu nie ukarał żółtą kartką.

Levis88 02.04.2025 20:57

To nie wina Przybyła ze Zwolak kopie się pi czole a innego na szpice nue ma.

El'kabat 02.04.2025 20:59

Biegamy jak podupceni, a mecz ma 90 minut. Jaga nas wypunktuje pod koniec meczu.

Jak to my, dużo wiatru a chuuja z tego wynika.

As 02.04.2025 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1645136)
To nie wina Przybyła ze Zwolak kopie się pi czole a innego na szpice nue ma.

Nie widzę związku. Myślisz że się dogadali przed meczem żeby obaj zaliczyć kiepski występ?

As 02.04.2025 21:28

Dobra ....a, nie rozumiem Przybyła. Drugi raz zawodnik jagiellonii faulem przerywa potencjalnie bramkową sytuację Wisły i drugi raz nie ma kartki. Teraz typ powalił Mikulca i tylko rzut wolny.


To jakieś żarty?


P.S. jeśli to ma jakiś wpływ czy jest uzależnione od gry Zwolińskiego to proszę o wytłumaczenie.

bridgeburner 02.04.2025 22:03

Pozytyw jest taki, że mamy drużynę zbudowana w taki sposób że nie powinna mieć problemów z utrzymaniem w ekstraklasie
Negatyw jest taki, że mamy drużynę zbudowana w taki sposób że do tej ekstraklasy awansować nie zdoła
Ciekawe kto będzie strzelał gole w najbliższych meczach ?

Elendil 02.04.2025 22:04

Tak się kończy jak się ma tylko jednego zawodnika w kadrze, który wie co robić w polu karnym, i ten jeden zawodnik łapie kontuzje. To byłby mecz idealny dla Rodado, dużo miejsca Jaga zostawiała, była do klepnięcia, ale niestety pozostałym graczom zdobycie bramki zdążą się raz na 100 prób.

Przywyczajcie się, bo tak będzie to wyglądać do końca sezonu, jeśli Rodado nie wróci.

FraMat 02.04.2025 22:05

Pokazaliśmy się z dobrej strony na tle dobrej drużyny ekstraklasowej.
Równie dobrze wynik mógłby być w drugą stronę.

Ale dobrze się stało.
Może teraz nasi nie osiągną na laurach i sprawę awansu doprowadzą do końca.

wolfy 02.04.2025 22:12

Jagiellonia najpierw strzeliła gola z dziecinną łatwością, a potem w trybie ekonomicznym przegoniła nas jak stado baranów po boisku.

Po kontuzji Rodado nie ma absolutnie nikogo kto by stwarzał jakiekolwiek zagrożenie pod bramką. Najgroźniejszy strzał - głową Duarte i dwie główki Urygi.

Sukiennicki najlepszy mecz w barwach Wisły, nic wielkiego ale jak na niego to kilka razy pociągnął do przodu z piłką.

Duda - kontra dla Jagiellonii po SFG (udało mu się zacentrować tam gdzie nie było żadnego zawodnika Wisły, idealnie dla zawodnika Jagii na rozpoczęcie akcji), kontra po kretyńskiej stracie w środku pola (Biedrzycki uratował nas wślizgiem ocierającym się o ninjitsu) oraz scena znana wszystkim kibocom Wisły: Kacper sam w polu karnym, wokół dwa metry wolnego placu, dostaje piłkę, strzela dwa metry nad bramką. Powoli acz nieubłaganie zbliża się koniec jazdy za metrykę, Podbeskidzie czy tam Resovia czekają.

Ogólnie - wstydu nie było, cieszyć się nie ma z czego, ale niech tylko Jop spróbuje wtopę z Wartą tłumaczyć zmęczeniem...

Jaroo1 02.04.2025 22:12

Cytat:

Pozytyw jest taki, że mamy drużynę zbudowana w taki sposób że nie powinna mieć problemów z utrzymaniem w ekstraklasie
Łudzenie sie, bo nie ma jak tego zweryfikowac. Zapewne drużynom ekstraklasowym trudno sie na nas zmotywować, a z kolei my, jako że graliśmy z ekstraklasowiczami raz na miesiac czy pół roku to się mobilizujemy na 100%.
I tak każdy mecz był wywalczony, wybiegany, z szansami, z psuciem szans, a nasz bilans z ekstraklasą to 1-2-1

Przyszłoby grać na wyjazdach więcej albo z cienkimi drużynami, które by nas ogrywały i dupa by była z utrzymania

Karherop 02.04.2025 22:16

Fajny mecz do ogladania, tylko wynik sie nie zgadza.

Jagiellonia zagrala na jakies 50% możliwości. To bylo widac

Wstydu nie bylo, mysle ze dzisiaj to zdanie padnie z ust kazdego kibica.

tommiyacht 03.04.2025 06:23

Jakbyśmy wyrównali to Jaga wyłączyłaby tryb treningu, Dlatego optycznie wyglądało to spoko, ale co z tego jak my musimy miec 100 sytuacji zeby gola strzelić. O Zwolińskim nie bede pisać juz wszystko zostało powiedziane. Pomijając wczesniejsze BARDZO delikatnie mówiąc, dogodne sytuacje, to niewykorzystanie tego pustaka to kryminał. Chłop ma przed sobą po lekkim skosie pustą bramke, nie wierze ze nie widział nacierającego Skrzypczaka, Łukasz "mógł zamarkować strzał, ostatecznie przytrzymać piłe przy nodze. Wyszła by podobna akcja jak Grosicki kiedys posadził na dupie jadących Sobolewskiego i bodajże Glowackiego. Skrzypczak wyhamował juz za boiskiem wiec Lukasz mogłbby sobie spacerkiem podprowadzic piłke do bramki, moze nawet miałby czas sam sobie wystawic na przewrotke.

Mowie wam, kontuzja Rodado jak dla mnie, sprawiła ze nie dociągniemy do tych baraży.

Uryga jak dla mnie, prócz tego ze był jednak zamieszany w gola, dobrze skasował Pululu, niezarobienie na nim ani jednego żółtka to była sztuka. Biedrzycki również niezłe, wślizg po stracie Dudy no to było coś, po przebiegnięciu prawie całego boiska.

Szkoda ale myślałem ze to bedzie walka gołej dupy z batem. Oszczędzili nas dlatego to wyglądało jak wyglądało.

edit: to byl Czarek Wilk, pardon

Jagul 03.04.2025 06:46

Zaskroniec od "rana" w formie:
Zaskroniec spod Gorlic: Gratulujemy zwycięstwa, pucharu itd. Nie zmienia to faktu, że Wisła była dziś zespołem lepszym piłkarsko - w każdym aspekcie oprócz goli. To powinno dać wiele do myślenia - Wam jako społeczności - wszakże jesteśmy tylko zespołem drugiego poziomu a ludzie przecierali dziś oczy ze zdumienia w większości przebiegu meczu jak Wisła się prezentowała jeszcze bez najlepszego zawodnika w ataku. Gdy już będą Państwo na naszym poziomie i gdy oprócz niespodzianek pojawią się oczekiwania - zrozumiecie o czym mówimy - do tego jeszcze potrzebne kilka mistrzostw i Pucharów.

Przynajmniej teraz wiadomo czemu uparcie stawiamy na Zwolaka - nam po prostu nie chodzi o bramki :D

Skawa Wadowice 03.04.2025 06:48

Juz tak na chlodno.

Fajny mecz, w dupie ten niechciany mecz mialem, ale bylem bardzo ciekaw jak wypadniemy na tle mistrza polski.
Jestem dumny, wygladalo to dobrze.

Dalej bede utrzymywal ze brakuje nam jakosc na skrzydlach, gosci ktorzy robia liczby. Wtedy i Zwolinski zacznie strzelac ;)

Patryko 03.04.2025 07:07

Wstydu nie było, obyło się bez kontuzji, szkoda tylko, że w sobotę będą się snuć po boisku po 90 minutach pressowania Jagiellonii. Szczególnie martwią mnie boki obrony, bo co chłopaki wczoraj pobiegali, to ich.

Arked 03.04.2025 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1645151)
Juz tak na chlodno.

Fajny mecz, w dupie ten niechciany mecz mialem, ale bylem bardzo ciekaw jak wypadniemy na tle mistrza polski.
Jestem dumny, wygladalo to dobrze.

Dalej bede utrzymywal ze brakuje nam jakosc na skrzydlach, gosci ktorzy robia liczby. Wtedy i Zwolinski zacznie strzelac ;)

Brakuje nam jakości w konkretach (strzał na bramkę, ostatnie podanie, dośrodkowanie) wszędzie. To jest pokłosie naszych ubogich zdolności transferowych. Po prostu zawodnicy mający pewne parametry w grze (technika, 1 na 1, szybkość itd.) i robiący przy tym dodatkowo konkretne liczby są dla nas za drodzy. Mamy więc drużynę robiącą dużo wiatru, potrafiącą dominować na boisku, ale nic z tego nie wynika, bo jest złożona z zawodników, którzy w większości nigdy tych liczb nie robili.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl