![]() |
A Kotwica zarejestrowała nowego gracza to 26-letni Japończyk Yudai Nawate. 2 Liga japońska, potem Dąb Dębno (IV liga (grupa zachodniopomorska).
Ponoć środkowy pomocnik. |
Przeciwnik tak emocjonujący jak Chrobry Głogów.
1:1 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Poletanovic chyba już zdrowy, oby wszedł i pomógł zespołowi. 2:0 dla nas.
|
I podobno Carbo też już trenuje. Jak Zwolak się nie ogarnie to Rodado do przodu za nim James, a za nim Poletanovic i Carbo.
|
I to byloby naprawdę ciekawe rozwiązanie. Prosilo sie juz o to we wczesniejszy meczach.
|
Carbo trenuje, ale z wypowiedzi Jopa na przedmeczowej konfie wynika, że jeszcze niegotowy a Poletanovic owszem.
|
Wygląda na to, że Letkiewicz wraca między słupki, a Kutwa i Duda dostaną wolne.
Przewiduję skład: Letkiewicz - Mikulec/Uryga/Biedrzycki/Jaroch - Poletanovic/James/Rodado/Baena/Duarte - Zwoliński |
nie no jak wyjdzie Zwoliński to pozdro 600 ..
|
Kartki:
Żółte kartki: 8 - (wrócił) Uryga 7 - Sukiennicki 6 - Mikulec, Biedrzycki 4 - (wrócili) Kiss, Jaroch, Łasicki 3 - Ikbekeme 2 - Zwoliński, Carbo, Rodado 1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa, Letkiewicz, Poletanović, Duda Szpital: Wykluczeni ze względów zdrowotnych są: Patryk Gogół, Piotr Starzyński, Kacper Skrobański i Filip Baniowski. |
Z Kutwą to się już robi kiepski kabaret
|
W meczu z kotwicą Igbekeme z Sukiennickim/Alfaro w środku, a w kolejnym ligowym Pletanovic z Dudą.
|
Cytat:
BTW - wiadomo co z Gogółem? Chłopak się leczy dłużej niż Carbo. Talar z tego co mówi Jop raczej tylko do rezerw się nadaje. |
Jak to co z Gogółem? Chłop nie ma zdrowia do zawodowego uprawiania piłki.
Strzelam, że minimum 30% czasu trwania jego kontraktu u nas, nie był on zdolny do gry ze względu na kontuzje. |
W środku mamy jeszcze do dyspozycji Enisa Fazlagicia
|
Wszystko poniżej 15 punktów w najbliższych 5 meczach będzie kompromitacja drużyny i sztabu szkoleniowego
Poza tym , również chciałbym zobaczyć Wiśle w ustawieniu 4-3-3 z Carbo, Poletanovicem i Jamesem w środku Tylko nie bardzo wiem kto wtedy miałby zagrać jako lewy napastnik |
Cytat:
|
Cytat:
O ile będziemy w stanie do końca sezonu ograniczyć występy "roztargnionych" to awansujemy do ekstraklasy. |
Obrona standard więc pewnym gol dla kotwicy po SFG.
Kutwa na U-21 zdrowy a na 1 ligę chory? |
Nie jest chory, tylko zagrał 2x 90 minut w kadrze.
|
Miałem nie typować ale jakoś te 17 pkt zdobyć musimy.Jak nie pojedziemy tej Kotwicy 3,4 do ucha to niech ci ludzie dadzą sobie spokój z piłką nożną
|
Narazie to wygląda jak mecz w Kolobrzegu.
Trochę smiesznie wyglądają te wrzutki. 20 minut meczu i już ich było chyba 30. Na szczęście obrona Kotwicy wygląda tak jakby chciała się obciąć więc może coś wpadnie. |
Sytuacja z „karnym” na Mikulcu.
Zacząłem grać w piłkę 35 lat temu, gram do dzisiaj, mogę powiedzieć że coś o piłce wiem. Nie rozumiem jednak dlaczego w tej sytuacji nie było karnego. W każdym innym miejscu na boisku gdy jeden zawodnik obłapia drugiego zawodnika i ściąga go do ziemi to jest rzut wolny. Czasem wystarcza że zawodnik płozy dłoń na barku przeciwnika i jest rzut wolny ALE NIE W POLU KARNYM. Człowiek prawie 4 dekady gra w piłkę a dalej tego nie rozumie. |
pierdyliard wrzutek z których nie wynika nic. Zwoliński schowany, Rodado też. Słaba pierwsza połowa. to co spierdo lili Jaroch i Rodado ..... brak słów
|
Alan niezła obrona. Szkoda że w polu karnym Kotwicy:D
|
Cytat:
|
Każde wyjście Kotwicy to solidne zagrożenie. Biedrzycki sam trzy kontry im zrobił.
Uryga jedyna udana akcja defensywna w polu karnym Kotwicy. |
Cytat:
|
Rodado dał się zrobić jak smarkaty, już leciał się cieszyć... Jaroch... szkoda słów. Co oni k... robią na treningach...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl