Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   25 kolejka, Wisla Kraków - Kotwica Kołobrzeg, 28 marca 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11085)

FraMat 27.03.2025 12:54

A Kotwica zarejestrowała nowego gracza to 26-letni Japończyk Yudai Nawate. 2 Liga japońska, potem Dąb Dębno (IV liga (grupa zachodniopomorska).
Ponoć środkowy pomocnik.

Skawa Wadowice 27.03.2025 14:24

Przeciwnik tak emocjonujący jak Chrobry Głogów.
1:1

Levis88 27.03.2025 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1644877)
Wcześniej napisałem, że "Nowi gracze trenowali z Kotwicą już od dłuższego czasu.
Czekano tylko na odblokowanie rejestracji transferów.
"
Więc nie ma mowy o braku zgrania.

U nas tez trenują od dłuższego czasu i jest zajebisty brak zgrania więc wiesz.

Patryko 27.03.2025 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1644880)
A Kotwica zarejestrowała nowego gracza to 26-letni Japończyk Yudai Nawate. 2 Liga japońska, potem Dąb Dębno (IV liga (grupa zachodniopomorska).
Ponoć środkowy pomocnik.

Siewierski na bank ma już chłopa rozpracowanego, ze sposobem sznurowania korków włącznie.

Tantal 27.03.2025 16:36

Poletanovic chyba już zdrowy, oby wszedł i pomógł zespołowi. 2:0 dla nas.

Drozd 27.03.2025 18:43

I podobno Carbo też już trenuje. Jak Zwolak się nie ogarnie to Rodado do przodu za nim James, a za nim Poletanovic i Carbo.

Karherop 27.03.2025 20:06

I to byloby naprawdę ciekawe rozwiązanie. Prosilo sie juz o to we wczesniejszy meczach.

Tantal 27.03.2025 20:17

Carbo trenuje, ale z wypowiedzi Jopa na przedmeczowej konfie wynika, że jeszcze niegotowy a Poletanovic owszem.

Patryko 27.03.2025 20:33

Wygląda na to, że Letkiewicz wraca między słupki, a Kutwa i Duda dostaną wolne.

Przewiduję skład:

Letkiewicz - Mikulec/Uryga/Biedrzycki/Jaroch - Poletanovic/James/Rodado/Baena/Duarte - Zwoliński

Sylwus1988 27.03.2025 21:02

nie no jak wyjdzie Zwoliński to pozdro 600 ..

pepe72 27.03.2025 21:11

Kartki:
Żółte kartki:
8 - (wrócił) Uryga
7 - Sukiennicki
6 - Mikulec, Biedrzycki
4 - (wrócili) Kiss, Jaroch, Łasicki
3 - Ikbekeme
2 - Zwoliński, Carbo, Rodado
1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa, Letkiewicz, Poletanović, Duda

Szpital:
Wykluczeni ze względów zdrowotnych są: Patryk Gogół, Piotr Starzyński, Kacper Skrobański i Filip Baniowski.

krysztal 27.03.2025 21:50

Z Kutwą to się już robi kiepski kabaret

swiety37 28.03.2025 07:28

W meczu z kotwicą Igbekeme z Sukiennickim/Alfaro w środku, a w kolejnym ligowym Pletanovic z Dudą.

wolfy 28.03.2025 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1644890)
I to byloby naprawdę ciekawe rozwiązanie. Prosilo sie juz o to we wczesniejszy meczach.

Niestety, z uwagi na kontuzje nie było możliwe. Ale para Carbo-Poletanović + James z przodu IMO zdominowałaby środek pola z każdym pierwszoligowym rywalem.

BTW - wiadomo co z Gogółem? Chłopak się leczy dłużej niż Carbo. Talar z tego co mówi Jop raczej tylko do rezerw się nadaje.

Patryko 28.03.2025 13:07

Jak to co z Gogółem? Chłop nie ma zdrowia do zawodowego uprawiania piłki.

Strzelam, że minimum 30% czasu trwania jego kontraktu u nas, nie był on zdolny do gry ze względu na kontuzje.

IncognitoTSW 28.03.2025 13:36

W środku mamy jeszcze do dyspozycji Enisa Fazlagicia

bridgeburner 28.03.2025 13:47

Wszystko poniżej 15 punktów w najbliższych 5 meczach będzie kompromitacja drużyny i sztabu szkoleniowego
Poza tym , również chciałbym zobaczyć Wiśle w ustawieniu 4-3-3 z Carbo, Poletanovicem i Jamesem w środku
Tylko nie bardzo wiem kto wtedy miałby zagrać jako lewy napastnik

Revolver 28.03.2025 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1644908)
Wszystko poniżej 15 punktów w najbliższych 5 meczach będzie kompromitacja drużyny i sztabu szkoleniowego
Poza tym , również chciałbym zobaczyć Wiśle w ustawieniu 4-3-3 z Carbo, Poletanovicem i Jamesem w środku
Tylko nie bardzo wiem kto wtedy miałby zagrać jako lewy napastnik

Myślę, że Jop nie będzie teraz kombinował i raczej będzie próbował przepychać mecze "sprawdzoną" taktyką, no chyba że ostatnie dwa tygodnie naprawdę spędzili na jakichś kreatywnych eksperymentach, w co osobiście wątpię. Jestem na 99% przekonany, że zobaczymy dzisiaj tę samą bryndzę w wykonaniu tego samego składu, ze Zwolińskim na szpicy. Nie wyobrażam sobie też, żeby ta drużyna była w stanie zanotować serię 5 wygranych z rzędu, jak piszesz. Trzy to byłby już kosmos. Spodziewałbym się bardziej oscylowania w granicy 10-11 pkt.

Drozd 28.03.2025 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1644905)
Niestety, z uwagi na kontuzje nie było możliwe. Ale para Carbo-Poletanović + James z przodu IMO zdominowałaby środek pola z każdym pierwszoligowym rywalem.

A przede wszystkim takie zestawienie minimalizowało by ryzyko, że jak to dyplomatycznie określił Jop, "ktoś się zdrzemnie przy kryciu każdy swego". Bo to są profesjonalni piłkarze i rozumieją że będąc na boisku nie można sobie robić przerwy na fantazje o dupie Maryni.

O ile będziemy w stanie do końca sezonu ograniczyć występy "roztargnionych" to awansujemy do ekstraklasy.

Levis88 28.03.2025 19:42

Obrona standard więc pewnym gol dla kotwicy po SFG.
Kutwa na U-21 zdrowy a na 1 ligę chory?

Patryko 28.03.2025 19:51

Nie jest chory, tylko zagrał 2x 90 minut w kadrze.

krysztal 28.03.2025 20:23

Miałem nie typować ale jakoś te 17 pkt zdobyć musimy.Jak nie pojedziemy tej Kotwicy 3,4 do ucha to niech ci ludzie dadzą sobie spokój z piłką nożną

As 28.03.2025 20:51

Narazie to wygląda jak mecz w Kolobrzegu.

Trochę smiesznie wyglądają te wrzutki. 20 minut meczu i już ich było chyba 30. Na szczęście obrona Kotwicy wygląda tak jakby chciała się obciąć więc może coś wpadnie.

As 28.03.2025 21:00

Sytuacja z „karnym” na Mikulcu.

Zacząłem grać w piłkę 35 lat temu, gram do dzisiaj, mogę powiedzieć że coś o piłce wiem. Nie rozumiem jednak dlaczego w tej sytuacji nie było karnego. W każdym innym miejscu na boisku gdy jeden zawodnik obłapia drugiego zawodnika i ściąga go do ziemi to jest rzut wolny. Czasem wystarcza że zawodnik płozy dłoń na barku przeciwnika i jest rzut wolny ALE NIE W POLU KARNYM.

Człowiek prawie 4 dekady gra w piłkę a dalej tego nie rozumie.

Szneka 28.03.2025 21:16

pierdyliard wrzutek z których nie wynika nic. Zwoliński schowany, Rodado też. Słaba pierwsza połowa. to co spierdo lili Jaroch i Rodado ..... brak słów

Levis88 28.03.2025 21:25

Alan niezła obrona. Szkoda że w polu karnym Kotwicy:D

Markus 28.03.2025 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1644921)
pierdyliard wrzutek z których nie wynika nic. Zwoliński schowany, Rodado też. Słaba pierwsza połowa. to co spierdo lili Jaroch i Rodado ..... brak słów

Jak to było już wielokrotnie mówione, na razie konsekwentnie gramy swoje. :evil:

wolfy 28.03.2025 21:27

Każde wyjście Kotwicy to solidne zagrożenie. Biedrzycki sam trzy kontry im zrobił.
Uryga jedyna udana akcja defensywna w polu karnym Kotwicy.

Savik 28.03.2025 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1644920)
Sytuacja z „karnym” na Mikulcu.

Zacząłem grać w piłkę 35 lat temu, gram do dzisiaj, mogę powiedzieć że coś o piłce wiem. Nie rozumiem jednak dlaczego w tej sytuacji nie było karnego. W każdym innym miejscu na boisku gdy jeden zawodnik obłapia drugiego zawodnika i ściąga go do ziemi to jest rzut wolny. Czasem wystarcza że zawodnik płozy dłoń na barku przeciwnika i jest rzut wolny ALE NIE W POLU KARNYM.

Człowiek prawie 4 dekady gra w piłkę a dalej tego nie rozumie.

Zaczekaj na taką sytuację naszym polu karnym - wtedy będzie karny...

Drozd 28.03.2025 21:29

Rodado dał się zrobić jak smarkaty, już leciał się cieszyć... Jaroch... szkoda słów. Co oni k... robią na treningach...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl