Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   23 kolejka, Wisla Kraków - Górnik Łęczna, 9 marca 2025, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11079)

El'kabat 06.03.2025 01:40

Gramy swoje!!!

pepe72 06.03.2025 11:04

Kartki:
Żółte kartki:
8 - (wrócił) Uryga
7 - Sukiennicki
6 - Mikulec
5 - Biedrzycki
4 - (wrócili) Kiss, Jaroch, Łasicki
3 - Ikbekeme
2 - Zwoliński, Carbo, Rodado
1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa, Letkiewicz, Poletanović

Patryko 06.03.2025 11:07

Fajnie jakby Igbekeme nie wypadł na Miedź. Trzeba też powoli myśleć o jakimś sensownym resecie kartek dla Mikulca.

Karherop 06.03.2025 16:00

Patrzac na stan kadry trzeba odwlec pauzy za kartki na tyle daleko jak sie da.

wolfy 06.03.2025 17:08

Ja nie wiem czy my mamy jakieś "bezpieczne" mecze na które możemy się wykartkować. Wystarczy spojrzeć ile punktów straciliśmy z dołem i środkiem tabeli.

Patryko 06.03.2025 17:12

Głównie chodzi mi o to, żeby Mikulec był dostępny na oba mecze barażowe (jeśli się tam oczywiście dostaniemy).

wolfy 06.03.2025 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1643871)
Głównie chodzi mi o to, żeby Mikulec był dostępny na oba mecze barażowe (jeśli się tam oczywiście dostaniemy).

Już Sobolewski oszczędzał Igbekeme w meczu z Sosnowcem, z wiadomym efektem. Raczej nasz udział w barażach będzie się ważył do ostatniej kolejki, głupio byłoby wykartkować piłkarzy na mecze do których ostatecznie się nie załapiemy.

FraMat 07.03.2025 13:20

Ale tu cisza...

Adryan 07.03.2025 17:53

Jak Igbekeme się wykartkuje w niedzielę, a Poletanovic nie wróci, to następny mecz będziemy grać chyba księdzem proboszczem w środku pomocy, no bo jak Dziedzic jest wypożyczony to kto zagra niby obok Dudy? Alfaro? Kutwę przesuniemy? Sukiennicki? Chłopaki grali w takim ustawieniu kilka minut z Arką i rany boskie, cóż to było, a tutaj cały mecz niby tak? Masochizm.

ciacho 07.03.2025 19:11

Piękne niedzielne popołudnie, entuzjazm po ostatnich dobrych meczach, 25k kibiców na trybunach. No co tu się może spier....

krysztal 08.03.2025 11:48

https://x.com/Chmieloo_/status/1898110760577843550

wolfy 08.03.2025 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1643917)

Moja już się już od piątku moczy.

Drozd 08.03.2025 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1643917)

Noo ale głupi ci kibice...

Zamiast trzymać kciuki za wtopę na mecz się wybierają. Normalnie wstyd i wiocha, a wszystkiemu winny zaskroniec...

pepe72 08.03.2025 17:46

Szpital:
Z powodów zdrowotnych niemożliwy jest występ: Bartosz Talar, Joseph Colley, Igor Łasicki, Marc Carbó, Patryk Gogół, Piotr Starzyński i Enis Fazlagić.

https://wislakrakow.com/posts/jop-li...-meczach/10995

Poletanowić być może, Kutwa też być może.

pi0tr3k94 08.03.2025 18:35

Za przedłużenie kontraktów z Talarem i Łasickim to powinien być kryminał.

Patryko 08.03.2025 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1643933)
Za przedłużenie kontraktów z Talarem i Łasickim to powinien być kryminał.

W lecie może być kontynuacja tej opowieści, zupełnie by mnie nie zdziwiło przedłużenie Łasickiego.

wolfy 08.03.2025 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1643937)
W lecie może być kontynuacja tej opowieści, zupełnie by mnie nie zdziwiło przedłużenie Łasickiego.

Myślę jednak że do tego nie dojdzie.
Z Talarem nie muszą, ma do 2026-go.

Cymes 08.03.2025 22:05

Liczę po cichu na Rodado co specjalnie u kibica Wisły zaskakujące nie jest, ale konkretnie to na fakt, że wiosną jebnął już dwie z poza pola karnego. Zamiast fałszywej 9 zaczyna się z niego robić takie jednak bardziej konkretne 10. To może jutro być kluczowe. Nie będę też miał problemu, w przeciwieństwie do niektórych, jeśli będzie bił sfg, oczywiście jeśli Marco nie zagra.

Tak poza tym, to z ligowymi średniakami wygraliśmy jeden mecz na dziewięć, także zwycięstwo należałoby rozpatrywać w kategoriach co najmniej małej niespodzianki, więc nie ma się co dziwić ludziom, którzy są sceptyczni odnośnie jutrzejszego wyniku.

OnizukaTSW 09.03.2025 10:46

Kolejny z meczów z typu - wszystko możliwe. Równie dobrze mecz może się ułożyć i wygramy pewnie, a równie dobrze może być kolejna mokra szmata w pysk, gdzie gra będzie podobna jak w meczu ze Zniczem i znów stracimy w głupi sposób punkty.

wolfy 09.03.2025 13:40

Ocho, w pierwszym składzie Duda, na ławce Sukiennicki.

Trochę wycisnę szmatę żeby mniej bolało.

FraMat 09.03.2025 14:01

A już bałem się że obok Igbekeme zagra Alfaro.

leszekpw 09.03.2025 14:11

Duda w składzie...masakra. Czy Jop oszalał?

FraMat 09.03.2025 14:27

Leszku, żebyś nie musiał potem dwa tygodnie chodzić kanałami

Levis88 09.03.2025 15:20

Duda TOP
Alan TOP

El'kabat 09.03.2025 15:27

Gramy swoje!!!

FraMat 09.03.2025 15:30

Duda przeplata świetne zagrania z bardzo nonszalanckimi.
Na plus dobry strzał, nieźle bite rzuty rożne, świetna wrzutka z wolnego pod koniec pierwszej połowy.
Niestety, nie robi różnicy w środku.

A poza tym gramy scenariusz jak ze Zniczem.
Może z tą różnicą, że Łęczna nie stawia takiego autobusu

Levis88 09.03.2025 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1643967)
Duda przeplata świetne zagrania z bardzo nonszalanckimi.
Na plus dobry strzał, nieźle bite rzuty rożne, świetna wrzutka z wolnego pod koniec pierwszej połowy.
Niestety, nie robi różnicy w środku.

A poza tym gramy scenariusz jak ze Zniczem.
Może z tą różnicą, że Łęczna nie stawia takiego autobusu

Powiedz, że robisz sobie bekę:D

leszekpw 09.03.2025 15:37

Duda nic nowego cienki

leszekpw 09.03.2025 15:49

Brawo nasz bramkarski talenciku.

Szneka 09.03.2025 15:50

Brawo Baena. Wsadził Letkiewicza na minę. Qrwa jak nie jeden idiota to drugi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl