![]() |
Gramy swoje!!!
|
Kartki:
Żółte kartki: 8 - (wrócił) Uryga 7 - Sukiennicki 6 - Mikulec 5 - Biedrzycki 4 - (wrócili) Kiss, Jaroch, Łasicki 3 - Ikbekeme 2 - Zwoliński, Carbo, Rodado 1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa, Letkiewicz, Poletanović |
Fajnie jakby Igbekeme nie wypadł na Miedź. Trzeba też powoli myśleć o jakimś sensownym resecie kartek dla Mikulca.
|
Patrzac na stan kadry trzeba odwlec pauzy za kartki na tyle daleko jak sie da.
|
Ja nie wiem czy my mamy jakieś "bezpieczne" mecze na które możemy się wykartkować. Wystarczy spojrzeć ile punktów straciliśmy z dołem i środkiem tabeli.
|
Głównie chodzi mi o to, żeby Mikulec był dostępny na oba mecze barażowe (jeśli się tam oczywiście dostaniemy).
|
Cytat:
|
Ale tu cisza...
|
Jak Igbekeme się wykartkuje w niedzielę, a Poletanovic nie wróci, to następny mecz będziemy grać chyba księdzem proboszczem w środku pomocy, no bo jak Dziedzic jest wypożyczony to kto zagra niby obok Dudy? Alfaro? Kutwę przesuniemy? Sukiennicki? Chłopaki grali w takim ustawieniu kilka minut z Arką i rany boskie, cóż to było, a tutaj cały mecz niby tak? Masochizm.
|
Piękne niedzielne popołudnie, entuzjazm po ostatnich dobrych meczach, 25k kibiców na trybunach. No co tu się może spier....
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Zamiast trzymać kciuki za wtopę na mecz się wybierają. Normalnie wstyd i wiocha, a wszystkiemu winny zaskroniec... |
Szpital:
Z powodów zdrowotnych niemożliwy jest występ: Bartosz Talar, Joseph Colley, Igor Łasicki, Marc Carbó, Patryk Gogół, Piotr Starzyński i Enis Fazlagić. https://wislakrakow.com/posts/jop-li...-meczach/10995 Poletanowić być może, Kutwa też być może. |
Za przedłużenie kontraktów z Talarem i Łasickim to powinien być kryminał.
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Talarem nie muszą, ma do 2026-go. |
Liczę po cichu na Rodado co specjalnie u kibica Wisły zaskakujące nie jest, ale konkretnie to na fakt, że wiosną jebnął już dwie z poza pola karnego. Zamiast fałszywej 9 zaczyna się z niego robić takie jednak bardziej konkretne 10. To może jutro być kluczowe. Nie będę też miał problemu, w przeciwieństwie do niektórych, jeśli będzie bił sfg, oczywiście jeśli Marco nie zagra.
Tak poza tym, to z ligowymi średniakami wygraliśmy jeden mecz na dziewięć, także zwycięstwo należałoby rozpatrywać w kategoriach co najmniej małej niespodzianki, więc nie ma się co dziwić ludziom, którzy są sceptyczni odnośnie jutrzejszego wyniku. |
Kolejny z meczów z typu - wszystko możliwe. Równie dobrze mecz może się ułożyć i wygramy pewnie, a równie dobrze może być kolejna mokra szmata w pysk, gdzie gra będzie podobna jak w meczu ze Zniczem i znów stracimy w głupi sposób punkty.
|
Ocho, w pierwszym składzie Duda, na ławce Sukiennicki.
Trochę wycisnę szmatę żeby mniej bolało. |
A już bałem się że obok Igbekeme zagra Alfaro.
|
Duda w składzie...masakra. Czy Jop oszalał?
|
Leszku, żebyś nie musiał potem dwa tygodnie chodzić kanałami
|
Duda TOP
Alan TOP |
Gramy swoje!!!
|
Duda przeplata świetne zagrania z bardzo nonszalanckimi.
Na plus dobry strzał, nieźle bite rzuty rożne, świetna wrzutka z wolnego pod koniec pierwszej połowy. Niestety, nie robi różnicy w środku. A poza tym gramy scenariusz jak ze Zniczem. Może z tą różnicą, że Łęczna nie stawia takiego autobusu |
Cytat:
|
Duda nic nowego cienki
|
Brawo nasz bramkarski talenciku.
|
Brawo Baena. Wsadził Letkiewicza na minę. Qrwa jak nie jeden idiota to drugi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl