![]() |
Zaczyna się super, Biedrzycki olał krycie Sobczaka i gol.
EDIT: Ale gol Rodado - szok. |
No, ale Sobczak chyba sobie wziął za punkt honoru, żeby wszystkich dawnych kolegów wykosić.
Poza tym, szkoda Poletanovicia. Mam nadzieję, że to niegroźny uraz. |
Nie tylko burak Sobczak. Ten faul na Rodado jakiegoś szczyla od tyłu to kryminał.
Oby Duda wszedł grać a nie spacerować. |
Cytat:
Arka poluje na kości, Sobczak powinien już żóltą mieć. Faul na Rodado to mogła być czerwona. EDIT: Czemu nie było karnego po ręce zawodnika Arki? |
Bramka dla Arki taka typowa dla nas - nasi obrońcy (w tym przypadku Uryga z Jarochem) stoją jak kołki i patrzą się na piłkę, a Sobczak stoi sobie sam przed bramką.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
1. Nie chciał 2. Nie patrzył się na piłkę Oczywiście nie mam wątpliwości, że w przypadku takiego zagrania u nas, znalazłby się opasły przepis, na podstawie którego byłby karny dla Arki. |
Ciii nie zwalajcie winy na sędziów, To Królewski za wszystko odpowiada...
|
I kij naszych asów ixbekemów i innych Poletanoviców w tyłek zapakowali Sobczak, Kocyła, Majchrzak, Ratajczyk, Rzuchowski, Kacaba, Gojny, Marcjanik i Węglarz.
Ale oczywiście mamy zajebistych piłkarzy, wszystkich, a o tych zagranicznych to Barcelona ostatnio pytała. |
Żenada
Kiedy ktoś w końcu kvrwa w tym klubie zrozumie że z ananasami pokroju Biedrzyckiego i Jarocha nigdy nie awansujemy Co z tego że jest milion podań i sto strzałów jak z jednej sytuacji tracimy dwa gole i cały mecz musimy gonić Każda akcja to przyjęcie poprawienie, prowadzenie piłki Wszystko na 4-5 kontaktów , wszystko zdążą zablokować |
Byliśmy o klasę lepsi a przegraliśmy. Setka Zwolińskiego, strzał Panu Bogu w okno Duarte, jakieś dziwne piętki Zwolińskiego, który zagrał dziś tragicznie. Kryminał w obronie przy golach: najpierw Igbekeme i Biedrzycki a przy drugim golu cała obrona na czele z Urygą i Letkiewiczem. Świnia jedna akcja składna i dwa gole. Czy karny po ręce Gaprindaszwili nam się przypadkiem nie należał ?
ooooo jeden z najlepszych na boisku Duarte ratuje remis, który mimo wszystko jest naszą porażką |
Co za kompromitujący występ Dudy.
|
Remis jest porażka
Duda z Sukiennickim niech już na stałe zejdą do drugiej drużyny |
Cytat:
|
Uryga z Biedrzyckim to jest dramat.
|
Bylismy lepsi. Mam wrazenie ze gdyby nie kontuzja Poletanovica to bysmy dzisiaj wiecej strzelili niz Arka. Szkoda wielka szkoda.
Arka jest cieniem druzyny z rundy jesiennej. Jestem pewien ze wypadna z pierwszej dwojki na koniec |
Cytat:
Sukiennicki ma IQ rozwielitki. Mamy piłkę pod polem karnym to ten stempel robi. Duda jak na niego dobry mecz. Czyli taki sobie, masa strat, głupich fauli, ale miał kilka dobrych dograń. Rodado i Duarte strzelili dwa gole z niczego. |
Z Chorzowem wpadało praktycznie wszystko, dziś niestety nie za wiele.
Byliśmy lepsi, ale co z tego. Arka z 5 strzałów wbija nam 2 bramki, z czego druga to oczywiście jakieś nieszczęśliwe odbicia piłki na naszą niekorzyść. Biorąc pod uwagę jakość obu drużyn, dziś to była strata dwóch punktów. |
Rozumiem nerwy, sam jestem wk.., ale Duda to IMHO akurat JAK NA NIEGO całkiem dobrze dzisiaj zagrał.
Obydwa gole do naszej bramki przy lepszych obrońcach nie miały prawa wpaść. Chyba też decyzja o wyjściu naszego bramkarza przy akcji bramkowej nie była najszczęśliwsza. Dzięki Ci Panie za Rodado, to jest aktualnie chyba nasza (malutka!!!) jedyna nadzieja na coś pozytywnego na koniec ... |
Gdynia chuja grała, dobrze stawiali się w obronie ale w ataku byli cieniutcy.
Trzeba im przyznać że rzuty różne mieli fajne ale oprócz tego Wisła ich zgniotła. Graliśmy bezdyskusyjnie lepiej od Arki ale nie zawsze da się wygrać. P.S. nie wiem o czym myślał Biedrzycki w momencie kiedy miał kryć Sobczaka ale mam nadzieję że było śmiertelnie ważne. |
Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.
|
Cytat:
|
Ktoś mi wyjaśni dlaczego u Jopa to Duda wykonuje stałe fragmenty gry? Bo wykonuje je dramatycznie.
|
Cytat:
|
Cytat:
W ogóle to jesteśmy taką drużyną z niczego. Czy kolejny rok do niczego? Czekajcie... przecież my się chcemy zakręcić w okolicy szóstego miejsca, a szczyt formy szykujemy na baraże, gdzie pojedziemy równo ze wszystkimi. Taki jest plan. Prawdę mówię, nie zmyślam. A na poważnie: Królewski, odpuść sobie Wisłę. To nie na twój level. |
Cytat:
|
Raczkowski i ten pedał na varze sprzedawczyki i złodzieje i tyle, oprócz tego Zwoliński i Duda poniżej krytyki. graliśmy w 9 na 13
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl