Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   22. kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 28 lutego 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11078)

wolfy 28.02.2025 20:47

Zaczyna się super, Biedrzycki olał krycie Sobczaka i gol.

EDIT:
Ale gol Rodado - szok.

FraMat 28.02.2025 21:28

No, ale Sobczak chyba sobie wziął za punkt honoru, żeby wszystkich dawnych kolegów wykosić.
Poza tym, szkoda Poletanovicia. Mam nadzieję, że to niegroźny uraz.

Drozd 28.02.2025 21:30

Nie tylko burak Sobczak. Ten faul na Rodado jakiegoś szczyla od tyłu to kryminał.

Oby Duda wszedł grać a nie spacerować.

wolfy 28.02.2025 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1643539)
No, ale Sobczak chyba sobie wziął za punkt honoru, żeby wszystkich dawnych kolegów wykosić.
Poza tym, szkoda Poletanovicia. Mam nadzieję, że to niegroźny uraz.

Jeżeli to coś poważnego, to sezon się dla nas właśnie skończył.
Arka poluje na kości, Sobczak powinien już żóltą mieć. Faul na Rodado to mogła być czerwona.

EDIT:
Czemu nie było karnego po ręce zawodnika Arki?

Patryko 28.02.2025 21:34

Bramka dla Arki taka typowa dla nas - nasi obrońcy (w tym przypadku Uryga z Jarochem) stoją jak kołki i patrzą się na piłkę, a Sobczak stoi sobie sam przed bramką.

wolfy 28.02.2025 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1643545)
Bramka dla Arki taka typowa dla nas - nasi obrońcy (w tym przypadku Uryga z Jarochem) stoją jak kołki i patrzą się na piłkę, a Sobczak stoi sobie sam przed bramką.

Biedrzycki stał przy Sobczaku. Uryga przegrał główkę.

Levis88 28.02.2025 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643543)
Jeżeli to coś poważnego, to sezon się dla nas właśnie skończył.
Arka poluje na kości, Sobczak powinien już żóltą mieć. Faul na Rodado to mogła być czerwona.

EDIT:
Czemu nie było karnego po ręce zawodnika Arki?

Nie było ujęcia z 7 kamery za bramką

wolfy 28.02.2025 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1643547)
Nie było ujęcia z 7 kamery za bramką

Zresztą - jak nie było kartki po wejściu Sobczaka obliczonym tylko i wyłącznie na faul...

Patryko 28.02.2025 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643543)
Czemu nie było karnego po ręce zawodnika Arki?

Bo:

1. Nie chciał
2. Nie patrzył się na piłkę

Oczywiście nie mam wątpliwości, że w przypadku takiego zagrania u nas, znalazłby się opasły przepis, na podstawie którego byłby karny dla Arki.

Drozd 28.02.2025 21:43

Ciii nie zwalajcie winy na sędziów, To Królewski za wszystko odpowiada...

s1mone 28.02.2025 22:21

I kij naszych asów ixbekemów i innych Poletanoviców w tyłek zapakowali Sobczak, Kocyła, Majchrzak, Ratajczyk, Rzuchowski, Kacaba, Gojny, Marcjanik i Węglarz.


Ale oczywiście mamy zajebistych piłkarzy, wszystkich, a o tych zagranicznych to Barcelona ostatnio pytała.

bridgeburner 28.02.2025 22:24

Żenada
Kiedy ktoś w końcu kvrwa w tym klubie zrozumie że z ananasami pokroju Biedrzyckiego i Jarocha nigdy nie awansujemy
Co z tego że jest milion podań i sto strzałów jak z jednej sytuacji tracimy dwa gole i cały mecz musimy gonić
Każda akcja to przyjęcie poprawienie, prowadzenie piłki
Wszystko na 4-5 kontaktów , wszystko zdążą zablokować

Szneka 28.02.2025 22:33

Byliśmy o klasę lepsi a przegraliśmy. Setka Zwolińskiego, strzał Panu Bogu w okno Duarte, jakieś dziwne piętki Zwolińskiego, który zagrał dziś tragicznie. Kryminał w obronie przy golach: najpierw Igbekeme i Biedrzycki a przy drugim golu cała obrona na czele z Urygą i Letkiewiczem. Świnia jedna akcja składna i dwa gole. Czy karny po ręce Gaprindaszwili nam się przypadkiem nie należał ?
ooooo jeden z najlepszych na boisku Duarte ratuje remis, który mimo wszystko jest naszą porażką

ciacho 28.02.2025 22:36

Co za kompromitujący występ Dudy.

bridgeburner 28.02.2025 22:36

Remis jest porażka
Duda z Sukiennickim niech już na stałe zejdą do drugiej drużyny

willow 28.02.2025 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1643552)
Ciii nie zwalajcie winy na sędziów, To Królewski za wszystko odpowiada...

oczywiście, że tak. Zrozumcie w końcu, że tego faceta nie stać na to, żeby awansować. Chwała mu, że uratował klub, ale on nie śmierdzi kasą, żeby jednocześnie spłacać długi (które nie są jego) i inwestować w drużynę. Chce, stara się, ale jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi. I stąd się biorą nasze problemy. My jeszcze tygodniami możemy dyskutować o tym, czy Jaroch umie grać w piłkę, czy Baena umie dośrodkować, czy Biedrzycki ma zwrotność wagonu z węglem ale to są problemy poboczne. A głównym problemem jest nasz właściciel. Z nim nic już więcej nie osiągniemy.

Levis88 28.02.2025 22:37

Uryga z Biedrzyckim to jest dramat.

Skawa Wadowice 28.02.2025 22:39

Bylismy lepsi. Mam wrazenie ze gdyby nie kontuzja Poletanovica to bysmy dzisiaj wiecej strzelili niz Arka. Szkoda wielka szkoda.

Arka jest cieniem druzyny z rundy jesiennej. Jestem pewien ze wypadna z pierwszej dwojki na koniec

wolfy 28.02.2025 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1643560)
Remis jest porażka
Duda z Sukiennickim niech już na stałe zejdą do drugiej drużyny

Remis, jak na sytuację na boisku jest dla nas korzystny. Zejście Poletanovicia to był cios.

Sukiennicki ma IQ rozwielitki. Mamy piłkę pod polem karnym to ten stempel robi.

Duda jak na niego dobry mecz. Czyli taki sobie, masa strat, głupich fauli, ale miał kilka dobrych dograń.

Rodado i Duarte strzelili dwa gole z niczego.

Patryko 28.02.2025 22:41

Z Chorzowem wpadało praktycznie wszystko, dziś niestety nie za wiele.
Byliśmy lepsi, ale co z tego. Arka z 5 strzałów wbija nam 2 bramki, z czego druga to oczywiście jakieś nieszczęśliwe odbicia piłki na naszą niekorzyść.

Biorąc pod uwagę jakość obu drużyn, dziś to była strata dwóch punktów.

tomytom 28.02.2025 22:41

Rozumiem nerwy, sam jestem wk.., ale Duda to IMHO akurat JAK NA NIEGO całkiem dobrze dzisiaj zagrał.
Obydwa gole do naszej bramki przy lepszych obrońcach nie miały prawa wpaść.
Chyba też decyzja o wyjściu naszego bramkarza przy akcji bramkowej nie była najszczęśliwsza.
Dzięki Ci Panie za Rodado, to jest aktualnie chyba nasza (malutka!!!) jedyna nadzieja na coś pozytywnego na koniec ...

As 28.02.2025 22:41

Gdynia chuja grała, dobrze stawiali się w obronie ale w ataku byli cieniutcy.
Trzeba im przyznać że rzuty różne mieli fajne ale oprócz tego Wisła ich zgniotła.

Graliśmy bezdyskusyjnie lepiej od Arki ale nie zawsze da się wygrać.


P.S. nie wiem o czym myślał Biedrzycki w momencie kiedy miał kryć Sobczaka ale mam nadzieję że było śmiertelnie ważne.

wolfy 28.02.2025 22:42

Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.

Drozd 28.02.2025 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1643561)
oczywiście, że tak. Zrozumcie w końcu, że tego faceta nie stać na to, żeby awansować. Chwała mu, że uratował klub, ale on nie śmierdzi kasą, żeby jednocześnie spłacać długi (które nie są jego) i inwestować w drużynę. Chce, stara się, ale jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi. I stąd się biorą nasze problemy. My jeszcze tygodniami możemy dyskutować o tym, czy Jaroch umie grać w piłkę, czy Baena umie dośrodkować, czy Biedrzycki ma zwrotność wagonu z węglem ale to są problemy poboczne. A głównym problemem jest nasz właściciel. Z nim nic już więcej nie osiągniemy.

I to jest powód dla którego w kolejnym meczu jesteśmy kręceni przez sędziego. :) I nie mówmy o tym ...

wolfy 28.02.2025 22:45

Ktoś mi wyjaśni dlaczego u Jopa to Duda wykonuje stałe fragmenty gry? Bo wykonuje je dramatycznie.

willow 28.02.2025 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1643570)
I to jest powód dla którego w kolejnym meczu jesteśmy kręceni przez sędziego. :) I nie mówmy o tym ...

Ależ mówmy. Oczywiście, że trzeba. Ale gdyby do przerwy było 3:0 dla nas, to sędziowie mogliby nas cmoknąć w pędzel.

FraMat 28.02.2025 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643564)
Rodado i Duarte strzelili dwa gole z niczego.

A nasza obrona wpuściła dwa gole z niczego.

W ogóle to jesteśmy taką drużyną z niczego. Czy kolejny rok do niczego?

Czekajcie... przecież my się chcemy zakręcić w okolicy szóstego miejsca, a szczyt formy szykujemy na baraże, gdzie pojedziemy równo ze wszystkimi.
Taki jest plan.
Prawdę mówię, nie zmyślam.
A na poważnie: Królewski, odpuść sobie Wisłę. To nie na twój level.

Drozd 28.02.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643569)
Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.

Kutas Sobczak wjebał mu się w kolano i miejmy nadzieję że tylko naciągnął MCL a nie urwał ACL.

Sylwus1988 28.02.2025 22:47

Raczkowski i ten pedał na varze sprzedawczyki i złodzieje i tyle, oprócz tego Zwoliński i Duda poniżej krytyki. graliśmy w 9 na 13

willow 28.02.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643569)
Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.

zszedł o własnych siłach, nie trzymał się za dwugłowy, miejmy nadzieję, że jest ok, bo bez niego jesteśmy w czarnej d...e


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl