![]() |
Cytat:
A Jop uważa że to jedyna słuszna taktyka. Cytat:
Poletanovicia przyprowadził menadżer. Kiedy my ostatnio sprowadziliśmy kogoś nieoczywistego kto nie okazał się szrotem? Jak Kiko dostał pieniądze i sprowadził Mulę, Villara, Juncę i Igbekeme. Kolesie prawie nas wnieśli do Ekstraklasy na plecach. Każdy inny jest albo wpychany przez menedżerów (jak Duarte którego proponowano różnym klubom w Polsce), albo jest znany wszystkim w kraju (Mikulec, Zwoliński, Biedrzycki), ew. Basha grał z nim w jednej lidze. Osobną kategorią menedżerskiego szrotu są "młode talenty" a'la Sukiennicki. Cytat:
|
Cytat:
|
Jop pewnie pójdzie po rozum do głowy i wystawi Jarocha, nie Szota, może da pograć Poletanovicowi. Do tego nie wyjdziemy środkiem obrony Uryga-Biedrzycki. Są zatem szanse na korzystny wynik, choć to podpowiada instynkt, nie rozum.
|
Cytat:
Uryga pauzuje |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja nie piszę o tym, dlatego, żeby go gdzieś wcisnąć.
Uważam tylko, że nasze poszukiwania piłkarzy czy to do I czy to do II drużyny opierają się na przypadku. Stąd mamy skrzydłowych bez umiejętności dryblingu i dośrodkowania, obrońców kryjących na radar, pomocników nie potrafiących rozpędzić do przodu środka pola i stwarzać sytuacje napastnikom. Czasami, kiedy rywal nie ustawia autobusu nasze klepanie wygląda nieźle. Dokładnie wtedy, kiedy jest dużo miejsca. Ale i kulawy nie straci piłki, gdy nikt go nie atakuje. |
Cytat:
Jak wytłumaczysz zakup Biedrzyckiego do gry z wysoko ustawionymi obrońcami? Jak wytłumaczysz bredzenie Królewskiego a zakupie Cezarego Polaka w momencie kiedy mamy w kadrze jednego zdrowego prawego obrońcę, do tego po kontuzji? Jak wytłumaczysz w naszej sytuacji kadrowej zakup jakiegoś pionka z drugiej ligi od przyszłego sezonu kiedy Carbo jest kontuzjowany? Albo dlaczego interesujemy się kolejnym kurduplem do środka pola, do tego po ciężkiej kontuzji? I można tak długo. Wykonujemy losowe ruchy czego efektem jest totalnie losowa kadra, nie mająca specjalnie związku z tym co próbują grać kolejni trenerzy. No i potem gramy wrzutkami kolesi którzy nie umieją dośrodkować na napastników grających po ziemi. Zwykle to nie działa. Kiss i Baena najlepiej się sprawdzają w grze z kontry. Tyle że ani Duda, ani Sukiennicki nie zagrają im dobrej piłki. Skrzydła i środek pomocy są jak z dwóch różnych zespołów. Bez Carbo totalnie to się nie klei. |
Przy takiej publiczności przynajmniej kilku wyjdzie z pełnymi spodenkami. Wiadomo jak to się zakończy, więc nie ma sensu się rozwijać. Wygrana Ruchu i tyle w temacie.
|
Gramy swoje!!!!
|
Wygramy! Wisła raz na rundę się spina na takie mecze, potem będzie znowu po staremu....
|
Cytat:
Ten ruch prawie wepchnął nas do ekstraklasy, pomimo fatalnej rundy jesiennej 2022 r, dużej straty po niej w lidze oraz koszmarnych błędów trenerskich Sobolewskiego wiosną 2023 r. Prawie każde inne posunięcie Królewskiego jedynie pogarszało sytuację drużyny. Wszystkie wcześniej czy później okazywały się klapą, a kierunki uzupełniania kadry poprzez sprowadzanie rzekomo "solidnych polskich ligowców" czy niby wielkich "młodych talentów z potencjałem" zwykłą hucpą i przepalaniem pieniędzy. Ich efektem było jedynie rozdęcie kadry niewyobrażalną ilością szrotu, niepasującego ani do potrzeb drużyny, taktyki trenerów, wizji gry, którą próbował narzucić Królewski, ani nie nadającej się do niczego (wyjątkami najwyżej Mikulec i Zwoliński). Bez Kiko nie mamy teraz w ogóle żadnego rozeznania gdziekolwiek. Dziś jesteśmy skazani wyłącznie na: - podrzutki menadżerów - tanich zawodników z przypadku z krajowego rynku, których nazwisko gdzieś czasem przewinęło się w mediach w pozytywnym kontekście lub którzy wypadli pozytywnie w meczach z nami. W dodatku za których potrafimy solidnie przepłacić. - grajków mających etykietkę talentów wystawioną głównie przez ich menadżerów ze szczególnym uwzględnieniem odrzutów z Akademii Lecha. - skojarzenia Bashy z czasów jego gry w lidze greckiej. - zawodników, których znamy z gry w Wiśle w przeszłości. To jest obraz nędzy i rozpaczy. Ze skautingiem i zdrową polityką kadrową nie ma to nic wspólnego. A próby zacierania go przez właściciela chorym gadaniem o całej armii wspaniałych zawodników wyselekcjonowanych przez algorytmy i sztuczną inteligencję kolejną kpiną z kibiców, mającą tyle wspólnego z prawdą i sensem, ile forumowe gadanie, wizje i teoryjki takiego S1moniczka. |
Cytat:
Dlatego przyszedł Igbekeme i Poletanovic. Excel w ich przypadku zaświecił się na zielono, co świadczy tylko o tym, że w dużym procencie są przewidywalni. Jakakolwiek inna propozycja transferu daje jako spodziewany wynik coś w rodzaju 50/50. Przypadek Igbekeme i Poletanovicia wyświetla w tabelce 51/49, więc: bierzemy ich. Pewnie dlatego też przedłużamy kontrakty z kontuzjowanymi: wprawdzie na razie nic nie dają, ale jak wrócą to hohoho - Excel wręcz błyszczy, bo mieszczą się w tabelkach. Żadnego ryzyka - poziom gówniany, ale stabilny. |
Szulczyk ogrywal regularnie Wisle smieszna Warta. Patrzac ze z roku na rok gorszy sklad i nasza forme to jutro Ruch 3:0 Wisla.
|
Zrobiłem listę osób, które pisały, że wygramy. Pewnie wstawię po przegranej. Ale będzie beka.
|
Jest mega płacz na forum, większość chce sobie żyły podcinać i jest przekonana, że Ruch nas izi pyknie.
Właśnie dlatego wygramy :D |
Bzdura. Nadspodziewanie dużo osób wierzy w wygraną, ze Ruch się otworzy i będzie łatwiej. Takie bla bla bla. Dlatego odwrotnie - przegramy ten mecz. Ze Zniczem noe dali rady, z Ruchem na wyjezdzie? Z czym do ludzi
|
Fajnie jest być dzisiaj kibicem Ruchu, szkoda, że rekord frekwencji polskiej piłki klubowej będzie okraszony w.......em no, ale co zrobisz. Taki nasz los. 3:0/3:1. Niepoprawnym optymistom przypominam, że na środku obrony dzisiaj Kutwi z Biedrzyckim XD Także może przynajmniej śmiech przez łzy, bo chłopaki na pewno odwalą jakąś zabawną akcję.
|
Cytat:
Mam nadzieję, że będzie beka :> A na poważnie: nie wiem czy wygramy czy przegramy czy zremisujemy. Mam nadzieję na dobry mecz. Na to, że piłkarze pokażą zaangażowanie i to, że plotki o tym, że nie dostają pieniędzy są bezzasadne. Na to, że Jop nie popełni błędów/lub je ograniczy w doborze zawodników na poszczególne pozycje, w doborze taktyki, w umiejętnym zmotywowaniu drużyny. Na to, że nasi piłkarze pokażą umiejętności - napastnicy strzeleckie, skrzydłowi umiejętności stwarzania przewagi i podawania do kolegów na pozycjach, środkowi pomocnicy nieustępliwości i walki w środku pola, obrońcy dobrego ustawiania się i skutecznych interwencji. Sam nie jadę na mecz, ale ogromnie cieszę się na to wydarzenie. JJJBG |
Cytat:
EDIT: Jest skład. Parodysta Duda na ławce, parodysta Jaroch w pierwszym składzie za parodystę Szota, skrzydła Duarte- Baena. Czemu na zdjęciu Rodado pokazuje gest "Dajcie kasę"? |
Bo jest Azjatą...
|
Szkoda, że Kozak gra na prawym skrzydle. Jaroch miałby na swoim skrzydle darmowy Energyland.
|
Cytat:
O gol! Po prostopadłej piłce do Freda i rzucie rożnym. Na piłce to się trzeba znać, a przynajmniej na Wiśle. |
Wyszliśmy najlepszym możliwym składem. Tylko tyle wystarczyło. Gdybyśmy nie podcinali sobie skrzydeł za Jopa mielibyśmy pewnie z 6 pkt. w tabeli więcej.
|
Cytat:
Różnica nie jest w składzie. Różnica jest w tym że stoperzy Ruchu stoją na 30 metrze a nie na 5 jak stoperzy Znicza. Ruch broni w siedmiu, ośmiu a Znicz bronił w 11. Ta drużyna poprostu nie ma narzędzi do gry przeciwko drużynom grającym głęboko i wąsko. |
Ja .......e ile tam jest miejsca w polu karnym Ruchu :-D tyle miejsca w polu karnym przeciwnika nie widziałem od meczu z Wisłą Płock.
Klepką można grać w 16tce. |
Przyjmuję tn argument, ale Kutwa > Uryga/Biedrzycki, Poletanovic w obronie > Duda, a Jaroch > Szot
|
Dłuższe korki by im się tam przydały, bo chyba z 10 razy naliczyłem co ktoś się wywraca bez piłki
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl