Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   19 kolejka, Polonia Warszawa - Wisla Kraków, 6 grudnia 2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11065)

leszekpw 05.12.2024 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1640021)
Halo pobudka, mamy 2024 a nie 1993. Lata 90 były 30 lat temu, takie historyjki o kupczeniu meczów już baaaaardzo dawno są nieaktualne. Polonia będzie grać, żeby wygrać.

Ktos tu jest naiwny jak dziecko. Heloł? Poza tym nikt nie mówi o kupczeniu, mogła pójść dżentelmeńska umowa.

Jop dużo stracił w moich oczach przegrywając (odpuszczając) PP. Nawet analityk był w tym wzgledzie lepszy.
Jeśli teraz jeszcze nie wygramy w lidze, to będzie niezły zjazd trenerski w dół.

Drozd 05.12.2024 17:34

To jak się zachowaliśmy na początku drugiej połowy, dostać dwie bramki w minutę, gdzie przy drugiej nikt nie wracał, a bramkarz udawał, że broni...

Poza tym tu jest jeszcze jedna okoliczność której dawno nie było...

pepe72 05.12.2024 23:36

Pierwsza "11" wg B.Karcza:

Zwoliński
Kiss, Rodado, Baena
Duda, Carbo
Mikulec, Łasicki (???), Uryga, Jaroch
Letkiewicz

https://gazetakrakowska.pl/przypuszc.../c2p2-27062055

wolfy 05.12.2024 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1640074)
Pierwsza "11" wg B.Karcza:

Zwoliński
Kiss, Rodado, Baena
Duda, Carbo
Mikulec, Łasicki (???), Uryga, Jaroch
Letkiewicz

https://gazetakrakowska.pl/przypuszc.../c2p2-27062055

Z Łasickim to pojechał, reszta raczej oczywista.

Karherop 06.12.2024 08:15

Jedyny powód to jakaś "utajniona" kontuzja.

Juz prędzej Biedrzycki bym się nadał. Ostatni jego wystep byl przyzwoity.

Skawa Wadowice 06.12.2024 08:50

jak wygrają dzisiaj to szybko zapomne o pucharze polski tymbardziej ze idzie przerwa zimowa i o piłce noznej bedzie cicho. Jak nie przywieizemy 3 pkt to pozostanie duzy niesmak odpadniecia z pucharu polski

Karherop 06.12.2024 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1640080)
jak wygrają dzisiaj to szybko zapomne o pucharze polski tymbardziej ze idzie przerwa zimowa i o piłce noznej bedzie cicho. Jak nie przywieizemy 3 pkt to pozostanie duzy niesmak odpadniecia z pucharu polski

"Idzie zima i o pilce noznej bedzie cicho"

Grudzien 2018 Vanna Ly i wszystko jasne
Grudzien 2019 ostatnie miejse w lidze, ofensywa transferowa
Grudzien 2020 Peter Hyballa w primie
Grudzien 2021 Gula - faktycznie byl spokoj (niestety)
Grudzien 2022, najpierw sie żegna Królewski, zeby sie mogl pozegnac Jazdzynski zeby wrocil Krolewski, odejście Kuby w cień
Grudzien 2023 Albert Rude
Grudzien 2024?

Patryko 06.12.2024 09:46

Grudzień 2024 - Microsoft wykupuje Synerise, Wisła dostaje 50 milionów $ zastrzyku gotówki, wraca temat kontraktu Kluiverta w Wiśle, Stan Valckx widziany na lotnisku w Balicach

FraMat 06.12.2024 09:54

a Gimenez?

Maine_Coon 06.12.2024 10:15

Grudzień 2024 - niski jegomość z parasolka wysiada z samolotu z wykupioną opcją dodatkowego miejsca na nogi

krysztal 06.12.2024 10:32

Nie wiem co ale nudno na pewno nie będzie.

Levis88 06.12.2024 11:23

Fred za Rodado dziś coś czuję.

El'kabat 06.12.2024 12:56

Fred za Rodado to może w 60 minucie.

wolfy 06.12.2024 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1640081)
"Idzie zima i o pilce noznej bedzie cicho"

Grudzien 2018 Vanna Ly i wszystko jasne
Grudzien 2019 ostatnie miejse w lidze, ofensywa transferowa
Grudzien 2020 Peter Hyballa w primie
Grudzien 2021 Gula - faktycznie byl spokoj (niestety)
Grudzien 2022, najpierw sie żegna Królewski, zeby sie mogl pozegnac Jazdzynski zeby wrocil Krolewski, odejście Kuby w cień
Grudzien 2023 Albert Rude
Grudzien 2024?

Trenerzy i wyniki to osobny temat, ale wokół Wisły kręcili się:
- Meresiński
- sharksi
- Vanna Ly i Hartling
- Stechert
- w ostatniej chwili Królewski nie sprzedał Wisły kolejnemu praw.....owi.
To jest kosmos.

kbr 06.12.2024 19:36

Karherop i wolfy - żałuję, że na forum nie opcji polubienia postów :D

Stelio 06.12.2024 19:36

Biedrzycki w pierwszej 11...

Wątpie, ze damy radę w 10 biorąc pod uwagę mecz co 3 dni.

pepe72 06.12.2024 19:44

Żółte kartki przed meczem:
5 - Uryga
4 - (wrócili) Kiss, Sukiennicki, Jaroch, Mikulec, Biedrzycki
3 - Łasicki, Ikbekeme
2 - Zwoliński, Carbo, Rodado
1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa

viktor56 06.12.2024 20:31

Czemu Kutwa nie gra? Wie ktoś?

viktor56 06.12.2024 20:55

Polonia w 7 w pressingu a oni muszą rozgrywać w polu karnym - naprawdę nie da się kopnąć piłki górą z raz?

wolfy 06.12.2024 21:11

Nie wiem po co Jop kombinował ze składem obrony w meczu pucharowym i ligowym. Na razie tragicznie to wygląda.

Patryko 06.12.2024 21:12

Bartosz "Przepchnięty" Jaroch.

ciacho 06.12.2024 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1640124)
Nie wiem po co Jop kombinował ze składem obrony w meczu pucharowym i ligowym. Na razie tragicznie to wygląda.

Jop uwierzył w swoją zajebistości.

Książę Palownik 06.12.2024 21:14

Poroniony pomysł ze Zwolińskim w ataku. Rodado powinien grać w ataku, a Zwolak być jego zmiennikiem.

Powtarza się to, co we wszystkich meczach, czyli ofensywa nie potrafi nic stworzyć.

Patryko 06.12.2024 21:17

Jaroch wędka w przerwie i niech już nie wraca do składu. Mam już dość oglądania jego pozorowania gry w obronie.

Levis88 06.12.2024 21:19

Nic tu się nie zgadza.

pchelas 06.12.2024 21:20

Nie ma czegoś takiego jak "wędka" wobec kogoś kto gra w pierwszym składzie.
Koszmarny mecz jak na razie, koszmarny tydzień.
6 długich lat od akcji ratunkowej, rzygać się chce co zrobiono z Wisłą.

Revolver 06.12.2024 21:20

Biedrzycki, Jaroch, Uryga - 3/4 obronnego monolitu na awans już jest. W zimie uzupełnić ich jeszcze Sadlokiem i będzie żarło aż miło.

adam_09 06.12.2024 21:20

Aż niewiarygodny zjazd do bazy Jarocha.

Drozd 06.12.2024 21:21

Każdą sytuację kiedy mamy przewagę cofamy do stoperów. To jest ta zasrana cierpliwość. Polonia jak ma miejsce to leci do przodu i nie myśli. Wynik pokazuje która metoda jest lepsza.

Markus 06.12.2024 21:28

Na razie dramatyczna gra w obronie Jarocha i Biedrzyckiego, w drugiej linii bardzo brakuje Igbekeme, który nawet będąc w słabszej formie umiejętnie się ustawiał i asekurował kolegów, potrafił rozprowadzić akcję i dawał więcej możliwości w kreowaniu gry. Kiss jako lewy pomocnik na razie nie dowozi. Rodado wygląda na kompletnie zajechanego. Baena też beznadziejnie.

Potrzebujemy wstrząsu i całkowitej odmiany gry w drugiej połowie. Jop w ostatnim tygodniu ma wiele złych wyborów i decyzji. Kto mu kazał akurat na ten mecz rozwalać parę dotychczasowych podstawowych stoperów (coraz lepiej się rozumiejących) i wrzucać do składu Biedrzyckiego?:shock:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl