![]() |
Cytat:
Jop dużo stracił w moich oczach przegrywając (odpuszczając) PP. Nawet analityk był w tym wzgledzie lepszy. Jeśli teraz jeszcze nie wygramy w lidze, to będzie niezły zjazd trenerski w dół. |
To jak się zachowaliśmy na początku drugiej połowy, dostać dwie bramki w minutę, gdzie przy drugiej nikt nie wracał, a bramkarz udawał, że broni...
Poza tym tu jest jeszcze jedna okoliczność której dawno nie było... |
Pierwsza "11" wg B.Karcza:
Zwoliński Kiss, Rodado, Baena Duda, Carbo Mikulec, Łasicki (???), Uryga, Jaroch Letkiewicz https://gazetakrakowska.pl/przypuszc.../c2p2-27062055 |
Cytat:
|
Jedyny powód to jakaś "utajniona" kontuzja.
Juz prędzej Biedrzycki bym się nadał. Ostatni jego wystep byl przyzwoity. |
jak wygrają dzisiaj to szybko zapomne o pucharze polski tymbardziej ze idzie przerwa zimowa i o piłce noznej bedzie cicho. Jak nie przywieizemy 3 pkt to pozostanie duzy niesmak odpadniecia z pucharu polski
|
Cytat:
Grudzien 2018 Vanna Ly i wszystko jasne Grudzien 2019 ostatnie miejse w lidze, ofensywa transferowa Grudzien 2020 Peter Hyballa w primie Grudzien 2021 Gula - faktycznie byl spokoj (niestety) Grudzien 2022, najpierw sie żegna Królewski, zeby sie mogl pozegnac Jazdzynski zeby wrocil Krolewski, odejście Kuby w cień Grudzien 2023 Albert Rude Grudzien 2024? |
Grudzień 2024 - Microsoft wykupuje Synerise, Wisła dostaje 50 milionów $ zastrzyku gotówki, wraca temat kontraktu Kluiverta w Wiśle, Stan Valckx widziany na lotnisku w Balicach
|
a Gimenez?
|
Grudzień 2024 - niski jegomość z parasolka wysiada z samolotu z wykupioną opcją dodatkowego miejsca na nogi
|
Nie wiem co ale nudno na pewno nie będzie.
|
Fred za Rodado dziś coś czuję.
|
Fred za Rodado to może w 60 minucie.
|
Cytat:
- Meresiński - sharksi - Vanna Ly i Hartling - Stechert - w ostatniej chwili Królewski nie sprzedał Wisły kolejnemu praw.....owi. To jest kosmos. |
Karherop i wolfy - żałuję, że na forum nie opcji polubienia postów :D
|
Biedrzycki w pierwszej 11...
Wątpie, ze damy radę w 10 biorąc pod uwagę mecz co 3 dni. |
Żółte kartki przed meczem:
5 - Uryga 4 - (wrócili) Kiss, Sukiennicki, Jaroch, Mikulec, Biedrzycki 3 - Łasicki, Ikbekeme 2 - Zwoliński, Carbo, Rodado 1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa |
Czemu Kutwa nie gra? Wie ktoś?
|
Polonia w 7 w pressingu a oni muszą rozgrywać w polu karnym - naprawdę nie da się kopnąć piłki górą z raz?
|
Nie wiem po co Jop kombinował ze składem obrony w meczu pucharowym i ligowym. Na razie tragicznie to wygląda.
|
Bartosz "Przepchnięty" Jaroch.
|
Cytat:
|
Poroniony pomysł ze Zwolińskim w ataku. Rodado powinien grać w ataku, a Zwolak być jego zmiennikiem.
Powtarza się to, co we wszystkich meczach, czyli ofensywa nie potrafi nic stworzyć. |
Jaroch wędka w przerwie i niech już nie wraca do składu. Mam już dość oglądania jego pozorowania gry w obronie.
|
Nic tu się nie zgadza.
|
Nie ma czegoś takiego jak "wędka" wobec kogoś kto gra w pierwszym składzie.
Koszmarny mecz jak na razie, koszmarny tydzień. 6 długich lat od akcji ratunkowej, rzygać się chce co zrobiono z Wisłą. |
Biedrzycki, Jaroch, Uryga - 3/4 obronnego monolitu na awans już jest. W zimie uzupełnić ich jeszcze Sadlokiem i będzie żarło aż miło.
|
Aż niewiarygodny zjazd do bazy Jarocha.
|
Każdą sytuację kiedy mamy przewagę cofamy do stoperów. To jest ta zasrana cierpliwość. Polonia jak ma miejsce to leci do przodu i nie myśli. Wynik pokazuje która metoda jest lepsza.
|
Na razie dramatyczna gra w obronie Jarocha i Biedrzyckiego, w drugiej linii bardzo brakuje Igbekeme, który nawet będąc w słabszej formie umiejętnie się ustawiał i asekurował kolegów, potrafił rozprowadzić akcję i dawał więcej możliwości w kreowaniu gry. Kiss jako lewy pomocnik na razie nie dowozi. Rodado wygląda na kompletnie zajechanego. Baena też beznadziejnie.
Potrzebujemy wstrząsu i całkowitej odmiany gry w drugiej połowie. Jop w ostatnim tygodniu ma wiele złych wyborów i decyzji. Kto mu kazał akurat na ten mecz rozwalać parę dotychczasowych podstawowych stoperów (coraz lepiej się rozumiejących) i wrzucać do składu Biedrzyckiego?:shock: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl