![]() |
Brawo drużyna,brawo trener.Jak zwykle na gorąco po meczu nie chcę nikogo oceniać,mogę tylko raz jeszcze uderzyć się w pierś w kwestii Zwolaka.Resztę ananasów ocenię na chłodno.Jeszcze raz brawo!!!
|
I tego nam brakowało w poprzednim sezonie - przepychania takich meczów! Walka do końca została nagrodzona!
Wyraźnie słabsza forma (zmęczenie?) kilku kluczowych graczy a i tak 3 punkty! Ktoś nie dawno pytał czy są tutaj jeszcze jacyś idioci wierzący w awans - w zaistniałych okolicznościach przyrody: przynajmniej jeden już jest :-) |
Łks wyglądał świetnie w pierwszych 30 minutach. 2 połowa to nasza dominacja.
Cieszy gol że SFG. Brawo Zwoliński (tak tak Sobczak to ten sam poziom...) i Duda który juz w drugim meczu z rzędu gra świetnie, jak ma siłę na więcej niż 45 minut niech gra od początku. Super że przepchaliśmy ten mecz, jeszcze 2 wygrane i wiosna będzie baaaaardzoooo emocjonująca. P.s.Sukiennicki nie gra bo jest słabszy od innych wchodzących z ławki. |
umacniamy się na 6 miejscu, patrzymy w górę, do czwartego miejsca 2 punkty. Wazelina i wio
|
Fajnie, że napastnicy się uzupełniają. Jak Rodado ma słabszy dzień to można liczyć na Zwolińskiego.
Ważne 3 punkty, ale ostatnie mecze u siebie pokazują, że mamy gigantyczne problemy z głęboko broniącymi rywalami. A przecież niemal cała liga tak będzie z nami grała. |
Bo takich trzeba załatwiać kiedy nie są ustawieni, na tym powinniśmy się skupiać, a my wstrzymujemy grę i pozwalamy im się cofnąć w 11 na pole karne. Dzisiaj wynik się zgadza ale z Rzeszowem szczęścia brakło i dupa. No i takie okazje jak Duda z Baeną to muszą kończyć z zamkniętymi oczami.
|
Cytat:
Nie sądziłem, że Duda po długich miesiącach poza grą będzie miał taki luz. Chłop gra lepiej niż przed kontuzją, co zdecydowanie często się nie zdarza. Oczywiście dalej w składzie mamy takiego Jarocha, który jak dla mnie nie powinien siedzieć nawet na ławce. Rezerwy to jego poziom. Po pierwszych 15 minutach sądziłem, że ŁKS wywiezie tutaj jedno z łatwiejszych zwycięstw. Ich problem, że cofnęli się zbyt głęboko, a my z każdą minutą graliśmy lepiej. Nie zmienia to faktu, że przed naszą wyrównującą bramką mieli okazje na zamknięcie meczu i nasze humory byłyby z goła inne. Oby Jop podtrzymał średnią punktową jak najdłużej. Prawy obrońca konieczny na wczoraj, jak Jaro i Basha nikogo lepszego od Jarocha nie sprowadzą, to brak awansu będą mieć na własne życzenie. Jakieś 90% zespól w tej lidze ma na tej pozycji kogoś lepszego, więc bez marudzenia, że się nie da. |
Każdy ma problemy z głęboko broniącymi się rywalami. My i tak radzimy sobie z tym wyjątkowo dobrze. Mimo to oczywiście wpływa to negatywnie na nasze wyniki w porównaniu do rywali, którzy statystycznie mają po prostu zazwyczaj łatwiejsze zadanie. Mielibyśmy pewnie sporo punktów więcej gdybyśmy nie nazywali się Wisła i grali na jakimś kurniku. Cieszę się, że ten mecz ostatecznie nie skończył się podobnie jak inne mecze, gdzie rywal wpycha nam coś przy pierwszej lepszej sytuacji, a potem bijemy głową w mur do końca meczu.
https://i.ibb.co/68XCkGs/Zrzut-ekran...-30-221232.png |
Dzięki Kacper za świetną zmianę - przyjemnie jest patrzeć na Twoją grę i dzisiaj dałeś w końcu swoim forumowym krytykom jakieś konkrety. Może jak sprawdzą to na flashscorze to w końcu docenią Twoją grę ^^.
Też muszę się przyznać, że nie doceniałem potencjału Zwolińskiego - warto było czekać na lepszą grę. Fajnie byłoby teraz dać odpocząć któremuś z napastników i zagrać w PP z 3jką środkowych pomocników. Obu naszym napastnikom przyda się trochę oddechu przed ważnymj ligowymi meczami. Z minusów to, poza zaskakującyn zjazdem Igbekeme, klasycznie - słabe skrzydła i prawa obrona. Te dwie pozycje (nie wierzę, że kupimy znowu dwóch nowych skrzydłowych) to konieczność, jeśli chcemy powalczyć o Top2. Kiss i Baena to fajne, szybkie chłopaki, ale skoro przez całą karierę nie byli regularni w swojej grze, to i u nas trudno przypuszczać by taką regularność złapali. A na przynajmniej na to się nie zanosi. Alfaro gwarantuje pewien (niestety coraz niższy) poziom, który jednak nie ma bezpośredniego przełożenia na zagrożenie bramki rywali. A tego wymaga się od naszych skrzydeł (nawet jeśli jest to schodzący do środka lewoskrzydłowy). Chwaliłem Kutwę po poprzednich meczach to dziś kamyczek do jego ogródka - napastnik rywali (wyższy i silniejszy) ustawiał go sobie jak juniora. Natomiast poza tym Mariusz zaliczył sporo dobrych interwencji i dziś nie był aktywny w rozegraniu - może jakieś uwagi od trenera po jego odważnej grze ze Stalą? Słabe pół godziny gry (jakby się wróciło do czasów Rude i nieefektywnego rozgrywania od tyłu), a później już spora przewaga, choć sytuacji bramkowych malutko. Miło jest wygrać ważny mecz. |
Zwoliński to albo był całkowicie marnowany w Rakowie jako defensywny napastnik albo przerasta 1 Ligę poziomem sportowym. W to drugie szczerze mówiąc wątpię. Różnica między Ekstraklasą i 1 Ligą oczywiście jest, ale nie aż taka.
Duda po raz kolejny bardzo dobry. Dobrze mu zrobiła ta przerwa. Trzeba paru innym chyba obić nerki. |
Cytat:
Przy bramce to nie Kutwe sobie chłop ustawił tylko Carbo, natomiast Kutwa zostawił strzelca którego chyba łapali na spalonego. Spalonego nie było bo Rodado wbiegł na linię bramkową. Rodado jeden ze słabszych na boisku. |
No właśnie...te dane jakieś takie mało ekskluzywne ;)
|
Cytat:
|
Rodado jest zmęczony
|
Cytat:
|
Czy ja dobrze widzę, że wygraliśmy z mocnym rywalem z 7 Polakami składzie i PMSem na ławce trenerskiej? Takich rzeczy to chyba najstarsi Hiszpanie nie pamiętają
|
Cytat:
Widac u niego dołek fizyczny z ktorego juz raczej do konca roku nie wyjdzie. Na szczęście sa w naszej druzynie goście mniej zajechani szczegolnie Duda, Zwolinski, Kiss, Kiakos, Kutwa.. trzeba bedzie na ostatnie 3 mecze przemeblować sklad, ale wierzę ze Jop wie co robi. Mega ważne 3 pkt w kontekscie innych wyników. Wygrywajac z Polonia i Miedzią zimujemy na 4 miejscu dość mocno osadzeni w top6 |
Cytat:
|
Dudzie z powodu tej kontuzji to chyba najlepiej zrobiło to, że presja mu z głowy zeszła, bo raczej nikt nie wymaga od chłopa co wraca po kilkunastu tygodniach bez gry, że będzie robił różnice. Presja wyłączona to i gra lepsza.
|
Cytat:
Nazywajmy rzeczy po imieniu.Zwoliński jest w bardzo dobrej formie i obecnie ciągnie naszą grę. Natomiast jak tu przyszedł to powiedzieć "kopał się po czole"to jak nic nie powiedzieć. |
niektorsy chwala tutaj Dude , hmmm , jak to siem dla kilku .... z SB ktorzy wiecznie po nim lecą i napie,,,alaj...ą ????? gdzze jestescie ....eczki z sb /???? ...a wracajac do meczu - Zwolak znow strzelil 2 bramki - i jest super- tylko jakos boli mnie teraz mniejsze wykorzystywanie Rodado - skoro tak juz musi byc to moze system 4-4-2 , ta liga i tak jest tak slaba ze mozna ofensywa wygrywac , maja tak slabych obroncow jakich My mamy - na szpicy Angel i Zwolinski - w srodku Duda i carbo - o skrzydlach nie mowie bo ich nie mamy - wiec tam jest loteria na chybil trafil
|
Cytat:
Cytat:
|
James zalicza totalny zjazd. Mnie najbardziej cieszy forma Zwolaka i Kutwy.
|
Oczywiście, że Zwoliński ma dużo wyższy sufit i umiejętności niż Sobczak - jeżeli ktoś tu pił do mnie, to niepotrzebnie, bo dla mnie to też oczywiste. U Zwolaka jedynym problemem jest głowa. Jak się zatnie to nie ma rzeczy niemożliwych. 5, 10, 15, 20 spotkań bez gola? Nie ma sprawy! U nas na szczęście wynik zatrzymał się bodajże na 11. Teraz Zwoliński jest w świetnej formie. Oby ją utrzymał jak najdłużej, to i kłopoty z mentalem nie przyjdą.
|
Cytat:
Rodado powinien odpoczac w PP, wejsc z ławki, moze tak samo w lidze, potrzebujemy go w gazie z Miedzią Legnica. |
Czy sobaczak zrobi salto ?!?!
No włąśnie !!! |
Cieszynka taka niepotrzebna, ktoś powinien go nieźle zrugać za to. W dobie naszej wąskiej kadry jeśli chodzi o napastników.
|
Zwolak-Sobczak 8:7 - Arka gra w poniedziałek
Konferencja prasowa: https://www.youtube.com/live/2xH1A5o...5sSc6rg35AmGC8 Cytat:
|
Mam nadzieję, że w PP wrzucamy kompletny 2 sklad, na tym etapie sezonu już widac zmęczenie a kolejne 2 ligowe mecze są baaaaaardzo ważne. Jak dla mnie mogliby we wtorek wystawić nawet rezerwy. Dać szansę Kuziemce i Dziedzicowi. Wygrają to wygrają, jak nie to wstydu też nie będzie bo to już Polonia a nie jakiś 3 ligowiec.
|
Skrót meczu (TVP):
https://youtu.be/04tGCIY96a8?si=4pI4m0DwS0TmgVgh |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl