Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   wasze dziwne przyzwyczajenia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1106)

jurukuru 24.12.2008 13:20

1. Telefon w prawej kieszeni, portfel w lewej.
2. Zawsze przed wyjściem szoruje godzinami zęby, jakieś dobre perfumy i często żel na włosy- nigdy nic nie wiadomo ;D.
3.Od jakiegoś czasu modle się w łazience.
4.Straszny pedant ze mnie- sprzątam jak tylko mogę.
5.Zawsze sprawdzam przed wyjściem czy wszystko mam po sto razy.
6.Bujam w obłokach na dane tematy i to często mi się zdarza.
7.Uwielbiam kawę- nałogowo.
8.Jak widzę żydowskie barwy to mi flakami wywraca- zawsze....
TYLE jak na dziś :P

rafiABG 24.12.2008 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bigi333 (Post 646940)
16. Zawsze jak wchodzę na D3 to są gwizdy bo jest czytany skład gości i zawsze mam takie wrażenie jakby to na mnie gwizdali :lol:

:lol:
ja bym się zamknął w sobie

R33 24.12.2008 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay-Z (Post 167695)
-jak jade autem i przód (pasazer) jest zajęty, to zawsze z tyłu koło prawych drzwi

W moim podręczniku do języka polskiego pisało, że na tym miejscu siedzi zawsze najważniejszy gość :P

lodecki 24.12.2008 13:53

1. Czesto nie wiem jaki jest dzien tygodnia.
2. Zawsze przed impreza sciele lozko i przynosze wode do pokoju, a i tak kilka razy zdarzylo sie polec na fotelu.
3. Kopytka kroje nozem i widelcem.
4.Kocham czytac w kiblu.
5.jak wchodye do domu to sciagam jeansy i zakladam dresik
6. Telefon tylko przy lewym uchu
7. Mocno wciskam guziki od pilota, kiedys mialem takiego ktory sie troche psul i nie zawsze kanal sie przelaczal.

Maniek_Olkusz 24.12.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 646891)
10.Gadam z psem i odpowiadam za niego

Mam tak samo tylko że z kotem:D a co do niego to on chyba się uzależnił od usypinia ze mną i ja po mału chyba też zczynam:P


Zawsze jak odpalam fajke to zasłaniam zapalniczke/zapałke reką (nawet w pomieszczeniu lub jak nie wieje) i nigdy nie przepijam pierwszego kielona:P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 647082)
pije wódke lewą reką.

...o to to to to

devios 24.12.2008 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez devios (Post 646912)
1. Jak wychodzę z domu to dokumenty i komórka w prawej kieszeni (to chyba jakaś psychika ludzka, trzebaby było to zbadać :) ).
2. Co do komórki to jak tylko się da, to wyłączona (szkodliwe promieniowanie, no nie?)
3. Jak wychodzę, to MUSZĘ mieć zegarek, uzależnienie to już jest chyba...
4. Jak rano wstaję to pierwsze co robię to patrzę na zegarek.

Przypomniałem sobie:
5. Jak włączam kompa to zawsze najpierw internet, a w nim zawsze nasza-klasa i wislakrakow.com.
6. Wyłączać światło gdzie się da, a gdzie nikogo nie ma. Bo po co tracić dżule z kasą?
7. Komórkę włączam zawsze w "strategicznych" punktach. M. in. po zajęciu jakiegoś miejsca na stadionie, po wyjściu ze szkoły, jak mam gdzieś iść, poza domem co pół godziny. Takie włączenie polega na półminutowym sprawdzeniu, czy ktoś nie dzwonił, tak jak wcześniej pisałem.
8. Rano, zanim cokolwiek zjem, muszę się napić co najmniej ćwiartkę, ale bez %.
9. Nie wyobrażam sobie obiadu bez ziemniaków :)

DamiannTS 24.12.2008 15:27

Ja zawsze jak ustawie sobie budzik na komórce to zawsze budzę się przed budzikiem około 1 minuty.

lodecki 24.12.2008 15:32

aha, ja mam jeszcze tak ze wstydze sie dziewczyn ktorych nie znam. i nigdy z nimi nie pogadam ;]

pije wódke lewą reką.

Natkan 24.12.2008 15:37

portfel prawa tylna kieszen , komorka prawa przednia , chusteczki bo ciagle mam w zimie katar lewa tylna :P lodecki a to nazywa sie niesmiałosc :D jak pije kamikadze to licze po niemiecku :P:P

Bobus17 24.12.2008 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 646760)
jak nie wiem co zrobic wyciagam telefon i patrze na godzine


tez tak mam :)

palikot 24.12.2008 15:46

ja zawsze co kilka minut wyciągam telefon z kieszeni i sprawdzam która godzina... :-D, chicaż wiem która jest
ADD: Własnie apropo lodówki, jak jestem głodny a nic w niej nie ma jadalnego, to otwieram ją co wejdę do kuchni, chciaż wiem ze tam nic nie ma.
Zawsze skubie mamie ciasto które wyciagnie prosto z piekarnika

donPedro23 24.12.2008 15:48

Was trzeba wszystkich leczyć:P

- czytam zawsze gazety od ostatniej strony
- ze 3 razy otwieram i zamykam lodówkę zanim coś wybiorę

WisłaŚledziejowice 24.12.2008 16:11

- Jak wchodzę do pokoju to zawsze włączam telewizor,laptopa i ampituner a i tak zawsze siedzę na kąpie ;)
- Gdy widze jakiegoś żydka mam mu ochote wyjebać...
- dobra kończe bo wigilia zaraz xD I życzę wam wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ! ;)

Kobieta_Wislak 24.12.2008 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WisłaŚledziejowice (Post 647107)
... a i tak zawsze siedzę na kąpie ;)

ja tam na dupsku siedzę ... zazwyczaj :shock:

:D

devios 24.12.2008 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 647110)
ja tam na dupsku siedzę ... zazwyczaj

:shock:
"Dziwne przyzwyczajenia":rotfl:

buczo1985 24.12.2008 16:47

- mam bzika na punkcie niedomkniętych szafek,
- klucze w drzwiach, szafkach muszą być w pozycji pionowej,
- widze ze jako nie jedyny szalenstwo na punkcie kobiecych nóg,
- nie znosze jak ktoś mi przestawia rzeczy w pokoju, nawet śmieci, kazdy musi lezeć tak samo jak ja go zostawiłem, do czasu gdy sam posptrzątam,
- i o zgrozo mieszając herbate i kawe zdarza mi sie liczyć ruchy łyżeczki:P 11 a pozniej jeszcze 4 razy,ale powoli sie od tego uwalniam :P
- zasypiałem ze sluchawkami na uszach ale szlak trafił moją mp3 i sie nauczyłem bez, paradoksalnie gdy chodzi radio, tv nie zasne...dzwiek musi dobywac sie wylacznie ze sluchawek,
- do spania preferuje absolutną ciemność, choc akademik nauczył mnie snu przy swietle:),
- wchodze na wislackie strony nieskonczoną ilosc razy dziennie,
- od kilku lat w samochodzie mam "Reloada" Metallici i wciąż go slucham...inne płyty wytrzymują zazwyczaj kilka dni...

na dzis pewnie tyle bo wigilia niedługo...
WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich Wiślaków i kilku Legionistów z forum;)

dj_ibutti 24.12.2008 16:51

A kąpie, to taki nowy rodzaj wanny? :> W sensie, że od kąpać? :>

Szymek_R22 24.12.2008 16:55

- telefon w prawej kieszeni, portfel w lewej
- prysznic rano, nie wieczorem
- zasypiam przy włączanym TV ustawionym na ,,sleep'ie"
- siedząc przed kompem wchodzę na strony o Wiśle co kilka minut, a także trzymam nogi na biurku
- siedząc na tronie czytam, przez co spędzam tam minimum 20 minut:)
- niezależnie czy bateria pada czy nie, podłączam telefon na noc do ładowarki
- na szkolnych przerwach zawsze chodzę, nie cierpię siedzieć w miejscu

Wesołych ;]!

lodecki 24.12.2008 17:36

macie tez tak ze jak siedzicie w barze/parku/ przy stole ze znajomymi to bez powiecie sobie "****a" czesto tak mam ze zupelnie bez zadnego powodu lubie sobie przeklnac, ale tylko "****a"

mb_1906 24.12.2008 17:47

Zawsze muszę mieć zamknięte drzwi w pokoju. Nie wysiędzę w nim nawet, gdy są tylko lekko uchylone.

Kamil_Wisła 24.12.2008 17:50

1.Telefon i klucze w prawej kieszeni
2. Nosze zegarek na prawej ręce
3.Lubie chodzić w kapturze
4.Żeby usnąć musze mieć włączony telewizor.
5.Aby pisać na GG musze być sam w pokoju ;]
To na tyle bo zaraz wigilia
Wesołych Świąt ;)

jurukuru 24.12.2008 18:17

Przypomniało mi się:

Pierwsze co robię jak wejdę na kompa to:
-GG
-Nasza-Klasa
-forum Wisły www.wislakrakow.com
-allegro (zazwyczaj przeglądam aukcje głównie z pamiątkami Wiślackimi)

Drugie to ja mam chyba ADHD bo cały czas muszę coś robić, np. jak siedzę to palcami rytm wybijam ale to ze względu, że gram na perkusji.

No i lubię pod prysznicem sobie przyśpiewki Wiślackie pośpiewać ;D, oraz jakieś cięższe nuty....
Czasem potrafię jednej piosenki z 10 razy na dzień posłuchać.
Uwielbiam chodzić po googleearth na kompie :).....
narazie tyle

w0lno. 25.12.2008 21:52

1. Bzik na punkcie niedomkniętych szafek
2. Jak siedzie przy PC - nogi na biurku
3. Nie umiem funkcjonować przy PC jak ktoś jest w pokoju
4. Na forum wchodzę kilkadziesiąt razy dziennie :D
5. Najpierw zakładam lewego buta
6. Telefon - prawa przednia kieszeń
7. 'Nie znoszę jak ktoś mi przestawia rzeczy w pokoju, nawet śmieci, każdy musi leżeć tak samo jak ja go zostawiłem, do czasu gdy sam posprzątam'
8. Jak nie mam co robić to sprawdzam godzinę na telefonie i zaraz po tym chowam go do kieszeni :D
9. Jestem pedantem [nie mylić z pedałem xD], co za tym idzie wszystko musi być równo w pokoju poustawiane, niemalże co do centymetra :)... ostatnio miałem taką fazę, że z 2 metrów patrzyłem na fona czy leży prosto pod kątek 90 stopni hehe
10. Zazwyczaj nie jadam śniadań w domu
11. Rano moim pierwszym celem podróży jest WuCet
12. Denerwuje mnie jak ktoś marnotrawi wodę / prąd
13. Nienawidzę jak dziewczyna bluzga
14. Przed wyjściem z domu muszę przejrzeć się w lustrze
15. Kocyk zawsze musi leżeć z głową miśka na nim narysowanego górą do mnie :D
16. Na każdej lekcji maluję w książkach kumpli, w moich nie maluję... bo nie noszę ;]
17. Nienawidzę, jak piszę z kimś, kto popełnia masę błędów ortograficznych
18. Prawie zawsze w fonie mam włączone wyciszenie
19. Gazetę zaczynam czytać od końca
20. Nie lubię nosić skarpetek... stopki forever :D
21. Przeważnie nie czytam lektur
22. Słucham tylko RMF FM
23. Kilka razy dziennie wycieram monitor z kurzu

Ogólnie mam wiele 'dziwnych przyzwyczajeń', jak mi się przypomną jakieś to dopiszę ;)

Toldo 25.12.2008 23:51

1.Jak prowadzę samochód to zawsze muszę mieć pod ręką coś małego do zjedzenia np. mentosy:)
2. Nie jadam śniadania zazwyczaj

GregorTS 27.12.2008 11:47

na śniadanie jem płatki

WiselkaMLP 29.12.2008 11:58

C.D

- jak mam wlaczony komputer telewizor tez musi byc wlaczony
- jak mam zamiar obudzic sie o 9:00 nastawiam budzik na 8:59 bo wydaje mi sie ze to jest duuuzo wczesniej niz 9

-jak pale papierosa musze zrobic 8 koleczek
- jak sie modle to od dlugiego czasu mowie wymyslona modlitwe
- jak wchodze do ziomka to skacze wysoko zeby dotknac jego sufitu
- lubie burze
- w aucie musi mi pachniec niebieska choinka

jurukuru 29.12.2008 12:05

"- jak sie modle to od dlugiego czasu mowie wymyslona modlitwe" - TO SAMO ;d:p

DamiannTS 29.12.2008 13:34

Ja już od około 4 miesięcy mam wyciszone dźwięki na komórce ;D

Slayer666 29.12.2008 16:56

Hah, najlepszy temat na tym forum.

- nie noszę portfela, ani żadnych saszetek, torebek i wszystko mam poupychane po kieszeniach, bez konkretnego porządku. Przez to moja legitymacja, jak się odpowiednio złoży, zajmuje ok. 1 cm kw., a wszystkie banknoty są piekielnie pomiętoszone,
- jak robię herbatę, to zawsze robię dwie- jedną w czarnym kubku z zieloną czachą, a drugą w kubku Wisły,
- obok czajnika mam dwie szklanki, gdzie jest odlana woda, na wypadek, gdybym chciał sobie schłodzić herbatę. **** mnie strzela, jak chcę się napić herbaty ciepłej, a nie gorącej, a tam nie ma wody do dolania,
- jak jeżdżę w tramwaju 14, to zawsze idę na tył (jak są te starsze wersje, to tam jest zajebista półeczka do siedzenia),
- przy zmywaniu zawsze nucę "Poznańskie obyczaje". Ta piosenka chyba po to została wymyślona :D,
- ostatnio komórkę noszę wszędzie, byle dalej od... no wiecie. Boję się bezpłodności:-p

koyoot 29.12.2008 17:26

Mnie znowu przypomnialo sie to ze bez koldry nakrytej na ucho(spie na boku) nie usne:). Kurna nie wiem czemu tak jest:).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl