![]() |
Umówmy się, że nie ma raczej w I lidze drużyny, która jest w stanie utrzymać średnią punktową ~2,4 (tyle ma teraz TBB) w dłuższej perspektywie czasowej.
Każdego dopadnie prędzej czy później jakaś zadyszka, spadek formy, dojdą kontuzje, kartki, w jednym czy drugim meczu nie wpadnie to, co do tej pory wpadało etc. Nie mam wątpliwości, że na koniec roku tabela się spłaszczy. |
Cytat:
|
Oglądam właśnie Łęczną z Odrą - wesoła pierwszoligowa kopanina, ale Górnik jest tak cienki, że frajerstwem będzie, jeżeli nie wsadzimy im ze trzech bramek. Pytanie tylko czy nasza wspaniała obrona znowu się nie ośmieszy.
|
Dawno remisu nie było.. także 1-1 ;)
|
Pojedynek Brosz-Jop. Mecz prawdy dla Letkiewicza.
|
BBT od gdzieś 25 minuty już pełne gacie, proste błędy, polegiwanie na murawie.
James 2 groźne straty. Kiss na plus, dobrze ich tam jedzie po prawej stronie. Szkoda że nic nie strzeliliśmy w pierwszej połowie bo znowu trzeba bedzie grindować BBT przez +- 20 minut. |
Moskal s.......ił Wiśle początek sezonu. Okazuje się po 45 minutach, że można nakryć najlepszą drużynę ligi czapką.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Brawo Baena, Igbekeme, Carbo, Mikulec, Jaroch, Zwołak, Kiss. Letkiewicz dał rade.
|
JOP TOP
Brawo drużyna, nie płaczę za Moskalem. |
Moskal to sie musi schowac.
|
Widać co daje duet Igbekeme Carbo w środku. I świetny występ Mikulca.
|
Miał być test no i był. Pierwsza połowa jak z nut tylko znowu bez skuteczności.
Druga połowa ciężary i jak się wydawało że nie wpadnie nic lub się sfrajerujemy to strzelamy dwie bramki. Podsumowując: Obrona gra pewniej Znowu gdy mamy ciężary by strzelić coś wciskamy Zmiany ożywiają znacząco grę. Na plus: obrona, Igbekeme, Mikulec i Zwolak za dwa gole. Zmiany: Baena, Fred. |
Pan trener Mariusz Jop !!
Chyba się przeproszę z Łukaszem Zwolińskim. Wreszcie chłop zaczął dojeżdżać na mecze. Dziś był dużo lepszy niż Rodado. Najlepsi na boisku z podstawowej jedenastki dziś Kiss i Zwoliński właśnie, rewelacyjna zmiana Baeny. Najmniej widoczny na boisku Carbo, najbardziej niechlujny Alfaro. Tak czy siak to tylko takie wskazanie lekko na siłę, bo kontrolowaliśmy mecz przez blisko 90 minut. Nawet ci, którzy grali trochę słabiej nadal prezentowali odpowiednią jakość. Mi się w naszej grze podobało wszystko, poza skutecznością. |
Sukiennicki nie ma podjazdu, Duda niepotrzebny.
|
Man of the match moim zdaniem Igbekeme. Miał kilka strat, ale to, co zrobił przy pierwszej bramce, to taki Kutwa nawet w Fifie nie jest w stanie zrobić. Dodatkowo dużo walczył i odbierał w środku.
2 asysty Baeny, 2 gole Zwolińskiego, kluczowe podania Rodado i Jamesa. Piękny wieczór, TBB w zasadzie nie istniał na boisku. Dawać już tą Łęczną :> |
Awans jest nasz, brawo Prezes !
|
Chciałoby się żeby w każdym meczu tak grali
Koncentracja, walka , dobrze fizycznie wszyscy wyglądają Każdy dobrze zagrał ale pochwalić trzeba Mikulca, nie spodziewałem się po nim gry przez cały mecz na takim poziomie |
Najlepszy mecz w tym sezonie i nie ma co nawet o tym dyskutować. Termalica nawet nie pierdnęła.
|
Kolejny solidny mecz Mikulca
|
Cytat:
Nasza skuteczność fatalna. Do przerwy powinno być 3-0 i po meczu. Świetny mecz Jamesa, Zwolaka i całej naszej obrony. Monolit. |
Cytat:
Alfaro powinien mieć asystę po dwusetce jaką sam wypracował Rodado schodząc do środka. Nie jego wina że Angel się pogubił. Masakra jak Wisła totalnie zdominowała Termalikę. Nawet nie pierdnęli. Wyglądali w pierwszej połowie jak Odra Opole, nie dojechała tylko skuteczność - przy wyniku 2-0. |
To co zagrali przy 1wszej bramce, opad szczeny. James + Baena wow.
Termalica bez sztycha, wybiegana, fizyczna i zorganizowana drużyna tylko w piłkę grać to nie za bardzo. Mam nadzieje ze wszyscy zwolennicy Brosza widzą co chłop docelowo buduje - typowy produkt PMS. Jop mega, drużyna fizycznie i mentalnie wygląda najlepiej w tym sezonie. Kiss, Igbekeme, Mikulec - najlepsi. Stoperzy dziś na plus, 2 razy było widać że to wozy z węglem ale poza tym to super trzymali tyły. Zwoliński strzelił 2 ale jak dla mnie grał niechlujnie, ciągle ma rezerwy zeby grać lepiej. |
Cytat:
|
Cytat:
Na równym szybkim boisku możemy tak zniszczyć każdą drużynę w tej lidze. Dlatego w Łęcznej wpuszczą nas na wertepy. Zwoliński zaczął łapać luz, więc zacznie strzelać jeszcze więcej. Teraz walnąć Łęczną i leszczy w Płocka i meldujemy się w czołówce... |
Cytat:
|
Kluczem do zwycięstw było zwolenie Krzoski.
|
Cytat:
|
Para Carbo-Igbekeme, robi różnicę. Kto tego nie widzi, nie zna się na piłce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl