Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   13. kolejka, Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 18 października 2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11048)

Patryko 18.10.2024 10:32

Umówmy się, że nie ma raczej w I lidze drużyny, która jest w stanie utrzymać średnią punktową ~2,4 (tyle ma teraz TBB) w dłuższej perspektywie czasowej.

Każdego dopadnie prędzej czy później jakaś zadyszka, spadek formy, dojdą kontuzje, kartki, w jednym czy drugim meczu nie wpadnie to, co do tej pory wpadało etc.

Nie mam wątpliwości, że na koniec roku tabela się spłaszczy.

Karherop 18.10.2024 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1637071)
Oho Karherop już umniejsza innej drużynie a to przeważnie kończy się bolesnym w.......em.
Mam złe przeczucia....

Może tak być, ale Odrze też umniejszalem :lol:

Revolver 18.10.2024 17:47

Oglądam właśnie Łęczną z Odrą - wesoła pierwszoligowa kopanina, ale Górnik jest tak cienki, że frajerstwem będzie, jeżeli nie wsadzimy im ze trzech bramek. Pytanie tylko czy nasza wspaniała obrona znowu się nie ośmieszy.

El'kabat 18.10.2024 19:08

Dawno remisu nie było.. także 1-1 ;)

leszekpw 18.10.2024 19:17

Pojedynek Brosz-Jop. Mecz prawdy dla Letkiewicza.

AgresywnyChomik 18.10.2024 20:26

BBT od gdzieś 25 minuty już pełne gacie, proste błędy, polegiwanie na murawie.

James 2 groźne straty.

Kiss na plus, dobrze ich tam jedzie po prawej stronie.

Szkoda że nic nie strzeliliśmy w pierwszej połowie bo znowu trzeba bedzie grindować BBT przez +- 20 minut.

TIR_DO_SŁUBIC 18.10.2024 20:30

Moskal s.......ił Wiśle początek sezonu. Okazuje się po 45 minutach, że można nakryć najlepszą drużynę ligi czapką.

FraMat 18.10.2024 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1637095)
Moskal s.......ił Wiśle początek sezonu. Okazuje się po 45 minutach, że można nakryć najlepszą drużynę ligi czapką.

Ba... i zamknąć w tej pierwszej połowie mecz co najmniej trzema bramkami, jak z Wartą... Oh, wait...

TIR_DO_SŁUBIC 18.10.2024 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1637096)
Ba... i zamknąć w tej pierwszej połowie mecz co najmniej trzema bramkami, jak z Wartą... Oh, wait...

Wspomnij jeszcze o wynikach z dołem tabeli. Oh, wait...

leszekpw 18.10.2024 21:27

Brawo Baena, Igbekeme, Carbo, Mikulec, Jaroch, Zwołak, Kiss. Letkiewicz dał rade.

TIR_DO_SŁUBIC 18.10.2024 21:29

JOP TOP
Brawo drużyna, nie płaczę za Moskalem.

leszekpw 18.10.2024 21:30

Moskal to sie musi schowac.

Vuko 18.10.2024 21:30

Widać co daje duet Igbekeme Carbo w środku. I świetny występ Mikulca.

Mixu 18.10.2024 21:31

Miał być test no i był. Pierwsza połowa jak z nut tylko znowu bez skuteczności.
Druga połowa ciężary i jak się wydawało że nie wpadnie nic lub się sfrajerujemy to strzelamy dwie bramki.
Podsumowując:
Obrona gra pewniej
Znowu gdy mamy ciężary by strzelić coś wciskamy
Zmiany ożywiają znacząco grę.
Na plus: obrona, Igbekeme, Mikulec i Zwolak za dwa gole. Zmiany: Baena, Fred.

s1mone 18.10.2024 21:31

Pan trener Mariusz Jop !!


Chyba się przeproszę z Łukaszem Zwolińskim.

Wreszcie chłop zaczął dojeżdżać na mecze.
Dziś był dużo lepszy niż Rodado.


Najlepsi na boisku z podstawowej jedenastki dziś Kiss i Zwoliński właśnie, rewelacyjna zmiana Baeny.
Najmniej widoczny na boisku Carbo, najbardziej niechlujny Alfaro. Tak czy siak to tylko takie wskazanie lekko na siłę, bo kontrolowaliśmy mecz przez blisko 90 minut. Nawet ci, którzy grali trochę słabiej nadal prezentowali odpowiednią jakość.
Mi się w naszej grze podobało wszystko, poza skutecznością.

TIR_DO_SŁUBIC 18.10.2024 21:31

Sukiennicki nie ma podjazdu, Duda niepotrzebny.

Patryko 18.10.2024 21:31

Man of the match moim zdaniem Igbekeme. Miał kilka strat, ale to, co zrobił przy pierwszej bramce, to taki Kutwa nawet w Fifie nie jest w stanie zrobić. Dodatkowo dużo walczył i odbierał w środku.

2 asysty Baeny, 2 gole Zwolińskiego, kluczowe podania Rodado i Jamesa. Piękny wieczór, TBB w zasadzie nie istniał na boisku.

Dawać już tą Łęczną :>

Arkadiusz.Czerepach 18.10.2024 21:32

Awans jest nasz, brawo Prezes !

bridgeburner 18.10.2024 21:34

Chciałoby się żeby w każdym meczu tak grali
Koncentracja, walka , dobrze fizycznie wszyscy wyglądają
Każdy dobrze zagrał ale pochwalić trzeba Mikulca, nie spodziewałem się po nim gry przez cały mecz na takim poziomie

ciacho 18.10.2024 21:35

Najlepszy mecz w tym sezonie i nie ma co nawet o tym dyskutować. Termalica nawet nie pierdnęła.

Levis88 18.10.2024 21:35

Kolejny solidny mecz Mikulca

Karherop 18.10.2024 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637073)
Może tak być, ale Odrze też umniejszalem :lol:

TBB zagrała dzisiaj na poziomie Odry. Niesamowicie pełne pieluchy.

Nasza skuteczność fatalna. Do przerwy powinno być 3-0 i po meczu.

Świetny mecz Jamesa, Zwolaka i całej naszej obrony. Monolit.

wolfy 18.10.2024 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1637106)
Pan trener Mariusz Jop !!


Chyba się przeproszę z Łukaszem Zwolińskim.

Wreszcie chłop zaczął dojeżdżać na mecze.
Dziś był dużo lepszy niż Rodado.


Najlepsi na boisku z podstawowej jedenastki dziś Kiss i Zwoliński właśnie, rewelacyjna zmiana Baeny.
Najmniej widoczny na boisku Carbo, najbardziej niechlujny Alfaro. Tak czy siak to tylko takie wskazanie lekko na siłę, bo kontrolowaliśmy mecz przez blisko 90 minut. Nawet ci, którzy grali trochę słabiej nadal prezentowali odpowiednią jakość.
Mi się w naszej grze podobało wszystko, poza skutecznością.

Chłopie, o czym Ty piszesz? Carbo z Igbekeme całkowicie opanowali środek pola. To ile odbiorów miał Marc to się w pale nie mieści.
Alfaro powinien mieć asystę po dwusetce jaką sam wypracował Rodado schodząc do środka. Nie jego wina że Angel się pogubił.

Masakra jak Wisła totalnie zdominowała Termalikę. Nawet nie pierdnęli. Wyglądali w pierwszej połowie jak Odra Opole, nie dojechała tylko skuteczność - przy wyniku 2-0.

AgresywnyChomik 18.10.2024 21:45

To co zagrali przy 1wszej bramce, opad szczeny. James + Baena wow.

Termalica bez sztycha, wybiegana, fizyczna i zorganizowana drużyna tylko w piłkę grać to nie za bardzo.

Mam nadzieje ze wszyscy zwolennicy Brosza widzą co chłop docelowo buduje - typowy produkt PMS.

Jop mega, drużyna fizycznie i mentalnie wygląda najlepiej w tym sezonie.

Kiss, Igbekeme, Mikulec - najlepsi.
Stoperzy dziś na plus, 2 razy było widać że to wozy z węglem ale poza tym to super trzymali tyły.

Zwoliński strzelił 2 ale jak dla mnie grał niechlujnie, ciągle ma rezerwy zeby grać lepiej.

Mixu 18.10.2024 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1637119)
Chłopie, o czym Ty piszesz? Carbo z Igbekeme całkowicie opanowali środek pola. To ile odbiorów miał Marc to się w pale nie mieści.
Alfaro powinien mieć asystę po dwusetce jaką sam wypracował Rodado schodząc do środka. Nie jego wina że Angel się pogubił.

Masakra jak Wisła totalnie zdominowała Termalikę. Nawet nie pierdnęli. Wyglądali w pierwszej połowie jak Odra Opole, nie dojechała tylko skuteczność - przy wyniku 2-0.

Przeważnie patrzy się na akcje ofensywne a nie docenia się własnie grybw odbiorze czy dominacji w danych sektorach boiska.

Drozd 18.10.2024 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637116)
TBB zagrała dzisiaj na poziomie Odry. Niesamowicie pełne pieluchy.

Tak się gra jak przeciwnik pozwala. :)

Na równym szybkim boisku możemy tak zniszczyć każdą drużynę w tej lidze. Dlatego w Łęcznej wpuszczą nas na wertepy.

Zwoliński zaczął łapać luz, więc zacznie strzelać jeszcze więcej. Teraz walnąć Łęczną i leszczy w Płocka i meldujemy się w czołówce...

wolfy 18.10.2024 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1637122)
Przeważnie patrzy się na akcje ofensywne a nie docenia się własnie grybw odbiorze czy dominacji w danych sektorach boiska.

A to błąd. To jest różnica między 6-cioma punktami w 7-dmiu meczach i 9-cioma w 3-ech.

TIR_DO_SŁUBIC 18.10.2024 21:51

Kluczem do zwycięstw było zwolenie Krzoski.

Drozd 18.10.2024 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1637127)
Kluczem do zwycięstw było zwolenie Krzoski.

Całkiem możliwe, że to on był wiślacką Hestią :rotfl: Bardzo dobrze, że go już nie ma.

leszekpw 18.10.2024 21:55

Para Carbo-Igbekeme, robi różnicę. Kto tego nie widzi, nie zna się na piłce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl