![]() |
Generalnie mecz ogladalo sie fatalnie za sprawa wysokosci kamery. Naprawde gardzie takimi druzynami ktore graja na takich gownianych stadionach.
|
Zabawnie wyglądają drużyny, które mimo niekorzystnego wyniku, dalej bunkrują się na własnym polu karnym.
Nie ma się co oszukiwać, Siedlce to zespół kelnerów, raczej kandydat do spadku, więc jakoś specjalnie bym się tym spotkaniem nie jarał. Spełniliśmy w tym meczu po prostu nasz obowiązek. Prawdziwy sprawdzian tego, o co możemy walczyć w tym sezonie, już 18-tego października z Termalicą. |
Cytat:
Pierwszy mecz Wisły? My z kelnerami nastukaliśmy za Moskala dwa punkty w czterech meczach. Wygrana na wyjeździe, do tego pewna to akurat krok we właściwym kierunku. Naprawdę nie ma sensu umniejszać zwycięstwa ani udawać że jesteśmy za dobrzy na Siedlce. Sugeruję spojrzeć w tabelę. A mecz z Termaliką akurat nie jest ważniejszy niż żaden inny. Nie w naszej sytuacji. Potrzebujemy punktów i to bardzo właśnie dlatego że z zespołami takimi jak Siedlce tracimy punkty. Gdybyśmy takie mecze wygrywali to wynik z Termaliką byłby kwestią drogorzędną. Bardzo ważne zwycięstwo. |
Odwrócony wynik na wyjeździe po bezsensownym karnym?
Mecz całkowicie pod kontrolą. Brawo |
Jop 6 pkt w 2 meczach, Moskal 6 pkt w 7 meczach.
To jest nieprawdopodobne co wcześniej odwalalismy. W momencie wychodzenia na prowadzenie i z Odrą i dzisiaj Wisle ogalda się z czysta przyjemnością. Szkoda tylko tej fatalnie nisko ustawionej kamery. I dziś Mikulec - Pan piłkarz. Teraz z Siarka na podtrzymanie rytmu i z TBB tylko o 3 punkty. Choćby dlatego żeby nie poczuli się tak mocni jak naprawdę nie są. Płock wygląda o niebo lepiej. |
Udało się odwrócić wynik, podniesiono skuteczność, kontrolowano mecz po wyjściu na prowadzenie. Zwolińśki nabrał radości gry (Mikulcowi forma rośnie już od jakiegoś czasu, to akurat nic nowego). Na razie idzie to Jopowi bardzo fajnie.
|
Trener Mariusz Jop. Legęda!!!
|
Moskal niech patrzy i (jeżeli nie jest jeszcze za późno) uczy się, jak wykorzystać potencjał posiadanego materiału poprzez wystawianie optymalnego składu, na odpowiednich pozycjach, a nie trzymanie się kurczowo swojej jednej wizji. Już nawet nie wspominam o reagowaniu na bieżąco na wydarzenia boiskowe, bo tego Kazek raczej sobie nigdy nie przyswoi. Gdybyśmy do tego mieli lepszego zawodnika na prawej obronie, to Liga Mistrzów nasza.
|
Mecz jak za Moskala z tą różnicą że w końcu trafiali do siatki. Od czego to zależy że im się nagle celownik poprawił? Tego chyba nie wie nikt..
|
Wystawienie Letkiewicza to jeden z lepszych pomysłów Jopa. Nie wiem jak bramkarz będzie grał dalej, ale na razie wygląda pewnie.
|
Zwycięzców się nie sądzi, ale myślałem, że mnie krew zaleje gdy młody Letkiewicz obronił karnego i najpierw Mikulec dał się wyprzedzić a za chwilę Jaroch i Podliński dobił :evil:
|
Widziałem mecz Płocka z Rzeszowem. Nie potrafili wyjść z własnej połowy u siebie. Są tak samo słabi jak Nieciecza. Najlepsza piłkarsko jest Arka. Ale oni wszyscy są do walnięcia na spokojnie. Tylko trzeba zapieprzać :>. Mamy całkiem mocny skład na tą buraczaną ligę.
Oczywiście trzeba brać poprawkę na kutasów z gwizdkami, bo potem kładą się jak ten leszcz Demianiuk kiedy James dotknął go w rękę i cierpią a kutasy gwiżdżą i kartki dają. W takich okolicznościach każdy mecz jest trudny. |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście, że 3 punkty z Pogonią są bardzo ważne, ale ja osobiście nie podniecam się zbytnio zwycięstwami z drużynami ze strefy spadkowej. Jeśli chcemy awansować, to naszym obowiązkiem jest po prostu takie mecze wygrywać. Zwycięstwo z Termalicą będzie okazją dla drużyny do rehabilitacji za stracone punkty na początku sezonu. |
Cytat:
Natomiast Łasickiemu trzeba oddać że do końca meczu trzymał obronę... |
Cytat:
|
Łasica > Alan.
|
Cytat:
Minimalizm Wisły w tamtym meczu (myślami byli by się oszczędzać) doprowadził nas do problemów. |
Cytat:
|
Fajnie tak od czasu do czasu spokojnie ogladnąć mecz jak gramy w przewadze i człowiek jest (prawie) spokojny o koncowy wynik. Okolo 70 minuty gnietliśmy Pogoń jak dawno nikogo.
|
Cytat:
|
Cytat:
Natomiast Gogół, co piszę już od dłuższego czasu, to jest nadzieja. Bardzo aktywny, szuka gry. Bardzo mi się podoba jego gra. |
Elegancki wynik, momentami ładna gra i oby tak dalej.
|
Cytat:
Jakieś dziwnie zdawkowe wpisy. Jak walniemy Niecieczę to się całkiem zamkną w sobie. No chyba że przejście pierwszej rundy PP będzie paliwem do biadolenia. :) Cytat:
Ten symulant z Pogoni przez cały mecz sztycha nie zrobił. |
Cytat:
I niech mi ktoś wytłumaczy. O ch.j chodzi z tym notorycznym wykonywaniem autów przez Jarocha na wysokości pola karnego przeciwnika? My nigdy nie możemy szybko wznowić gry, bo zawsze czekamy na Jarocha. Czy żaden inny piłkarz naszej drużyny nie posiada umiejętności rzucenia na boisko piłki? Juz nie chce się pastwić jego dalekimi wrzutami w pole karne. Kur.a, przecież my nigdy nic z tego nie strzeliliśmy. |
Zwycięstwo w meczu, który teoretycznie nie można było nie wygrać. Teoretycznie, bo Wisłą nie takie mecze przegrywała/remisowała ostatnimi laty.
Fajne bramki Mikulca. Takie nieoczywiste, bo zwykle takie strzały lądują na trybunach (w tym przypadku na ulicy za boiskiem). Krok w dobrym kierunku. I nie obarczałbym całkowitą winą za utratę bramki Mikulca. Tam wszyscy dali ciała. Co najmniej czterech zawodników mogło skasować tą sytuacje. Mikulec, który choć za szybko, ale wbiegł w pole karne (a że się potem zatrzymał to inna sprawa). Carbo truchtający. Wisienka na torcie Łasicki podpierający się przed wykonaniem rzutu karnego (no przecież mieliśmy 25 minutę dogrywki). Najmniej pretensji można mieć do Jarocha, który prawie dogonił nieprawidłowo wbiegającego napastnika Pogoni. Ja wiem, że 9/10 karnych wpada za pierwszym strzałem, ale...Trzech zawodników Pogoni wbiega na pełnej ... w pole karne, widać mają to wyćwiczone. Dużo jeszcze pracy przed Jopem. |
Cytat:
Obstalowanie Jopa to najlepsza decyzja od lat :alleluja: |
Jaroch to jest absolutnie słaby piłkarz. Kiepski w obronie, jeszcze gorszy w ataku. Nie wnosi nic do gry drużyny. Kolejny po Młyńskim i sapale który pewnie nie wyróżniałby się poziomiem w rezerwach. Dla mnie jego osoba jest symbolem bylejakości która u nas panuje. Gość po katastrofalnym zeszłym sezonie dostaje nowy kontrakt i przy kontuzji szota praktycznie ma monopol na pozycji PO. Z chęcią zobaczyłbym Wiśniewskiego, chociaż wchodzącego na końcówki.
A o jakości asysty przy golu Rodado, niech najbardziej wymowny będzie fakt, że Bartuś celował wrzutkę na zupełnie innego zawodnika, a piłka wylądowała u Angela przypadkiem. |
Mam podejrzenie, że zarówno Łasicki, jak i Jaroch, dostali te kontrakty na rok z prostej przyczyny - po prostu nie było lepszych graczy (w naszym zasięgu) dostępnych na rynku.
Roczny kontrakt myślę, że mówi wiele co do zamiarów klubu względem tych zawodników. W przypadku awansu moim zdaniem obaj wylecą z klubu. |
Kiakos grał już w rezerwach, pewnie zagra z Siarką, Szot chyba trenuje, niedługo powinno być większe pole manewru (w końcu)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl