Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   12. kolejka, Pogoń Siedlce - Wisła Kraków, 5 październik 2024, 19:35 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11046)

Skawa Wadowice 05.10.2024 20:42

Generalnie mecz ogladalo sie fatalnie za sprawa wysokosci kamery. Naprawde gardzie takimi druzynami ktore graja na takich gownianych stadionach.

Patryko 05.10.2024 20:42

Zabawnie wyglądają drużyny, które mimo niekorzystnego wyniku, dalej bunkrują się na własnym polu karnym.

Nie ma się co oszukiwać, Siedlce to zespół kelnerów, raczej kandydat do spadku, więc jakoś specjalnie bym się tym spotkaniem nie jarał. Spełniliśmy w tym meczu po prostu nasz obowiązek.

Prawdziwy sprawdzian tego, o co możemy walczyć w tym sezonie, już 18-tego października z Termalicą.

wolfy 05.10.2024 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1636427)
Zabawnie wyglądają drużyny, które mimo niekorzystnego wyniku dalej bunkrują się na własnym polu karnym.

Nie ma się co oszukiwać, Siedlce to zespół kelnerów, raczej kandydat do spadku, więc jakoś specjalnie bym się tym spotkaniem nie jarał. Spełniliśmy w tym meczu po prostu nasz obowiązek.

Prawdziwy sprawdzian tego, o co możemy walczyć w tym sezonie, już 18-tego października z Termalicą.

:rotfl:

Pierwszy mecz Wisły? My z kelnerami nastukaliśmy za Moskala dwa punkty w czterech meczach. Wygrana na wyjeździe, do tego pewna to akurat krok we właściwym kierunku.

Naprawdę nie ma sensu umniejszać zwycięstwa ani udawać że jesteśmy za dobrzy na Siedlce. Sugeruję spojrzeć w tabelę.

A mecz z Termaliką akurat nie jest ważniejszy niż żaden inny. Nie w naszej sytuacji. Potrzebujemy punktów i to bardzo właśnie dlatego że z zespołami takimi jak Siedlce tracimy punkty. Gdybyśmy takie mecze wygrywali to wynik z Termaliką byłby kwestią drogorzędną.

Bardzo ważne zwycięstwo.

Levis88 05.10.2024 20:47

Odwrócony wynik na wyjeździe po bezsensownym karnym?
Mecz całkowicie pod kontrolą. Brawo

Karherop 05.10.2024 20:48

Jop 6 pkt w 2 meczach, Moskal 6 pkt w 7 meczach.

To jest nieprawdopodobne co wcześniej odwalalismy.

W momencie wychodzenia na prowadzenie i z Odrą i dzisiaj Wisle ogalda się z czysta przyjemnością. Szkoda tylko tej fatalnie nisko ustawionej kamery.

I dziś Mikulec - Pan piłkarz.

Teraz z Siarka na podtrzymanie rytmu i z TBB tylko o 3 punkty. Choćby dlatego żeby nie poczuli się tak mocni jak naprawdę nie są. Płock wygląda o niebo lepiej.

Witalis 05.10.2024 20:51

Udało się odwrócić wynik, podniesiono skuteczność, kontrolowano mecz po wyjściu na prowadzenie. Zwolińśki nabrał radości gry (Mikulcowi forma rośnie już od jakiegoś czasu, to akurat nic nowego). Na razie idzie to Jopowi bardzo fajnie.

Jaroo1 05.10.2024 20:53

Trener Mariusz Jop. Legęda!!!

Revolver 05.10.2024 20:54

Moskal niech patrzy i (jeżeli nie jest jeszcze za późno) uczy się, jak wykorzystać potencjał posiadanego materiału poprzez wystawianie optymalnego składu, na odpowiednich pozycjach, a nie trzymanie się kurczowo swojej jednej wizji. Już nawet nie wspominam o reagowaniu na bieżąco na wydarzenia boiskowe, bo tego Kazek raczej sobie nigdy nie przyswoi. Gdybyśmy do tego mieli lepszego zawodnika na prawej obronie, to Liga Mistrzów nasza.

Mixu 05.10.2024 20:55

Mecz jak za Moskala z tą różnicą że w końcu trafiali do siatki. Od czego to zależy że im się nagle celownik poprawił? Tego chyba nie wie nikt..

Vuko 05.10.2024 20:56

Wystawienie Letkiewicza to jeden z lepszych pomysłów Jopa. Nie wiem jak bramkarz będzie grał dalej, ale na razie wygląda pewnie.

AS82 05.10.2024 21:00

Zwycięzców się nie sądzi, ale myślałem, że mnie krew zaleje gdy młody Letkiewicz obronił karnego i najpierw Mikulec dał się wyprzedzić a za chwilę Jaroch i Podliński dobił :evil:

Drozd 05.10.2024 21:00

Widziałem mecz Płocka z Rzeszowem. Nie potrafili wyjść z własnej połowy u siebie. Są tak samo słabi jak Nieciecza. Najlepsza piłkarsko jest Arka. Ale oni wszyscy są do walnięcia na spokojnie. Tylko trzeba zapieprzać :>. Mamy całkiem mocny skład na tą buraczaną ligę.


Oczywiście trzeba brać poprawkę na kutasów z gwizdkami, bo potem kładą się jak ten leszcz Demianiuk kiedy James dotknął go w rękę i cierpią a kutasy gwiżdżą i kartki dają. W takich okolicznościach każdy mecz jest trudny.

TommyTSW 05.10.2024 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1636430)


I dziś Mikulec - Pan piłkarz.

no zwłaszcza przy karnym na 1-0

Patryko 05.10.2024 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636428)
:rotfl:

Pierwszy mecz Wisły? My z kelnerami nastukaliśmy za Moskala dwa punkty w czterech meczach. Wygrana na wyjeździe, do tego pewna to akurat krok we właściwym kierunku.

Zapomniałeś już, że np. z kelnerami ze Znicza Moskalowi przegrał mecz Kiss w pojedynkę?

Oczywiście, że 3 punkty z Pogonią są bardzo ważne, ale ja osobiście nie podniecam się zbytnio zwycięstwami z drużynami ze strefy spadkowej. Jeśli chcemy awansować, to naszym obowiązkiem jest po prostu takie mecze wygrywać. Zwycięstwo z Termalicą będzie okazją dla drużyny do rehabilitacji za stracone punkty na początku sezonu.

Drozd 05.10.2024 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1636436)
Zwycięzców się nie sądzi, ale myślałem, że mnie krew zaleje gdy młody Letkiewicz obronił karnego i najpierw Mikulec dał się wyprzedzić a za chwilę Jaroch i Podoliński dobił :evil:

A w momencie strzału kapitan Łasicki w 7 minucie podpiera się rękami na kolanach. :) Zwyczajnie położyli lagę i przesrali szansę daną przez bramkarza.

Natomiast Łasickiemu trzeba oddać że do końca meczu trzymał obronę...

Drozd 05.10.2024 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1636439)
Zapomniałeś już, że np. z kelnerami ze Znicza Moskalowi przegrał mecz Kiss w pojedynkę?

.

No bez przesady, Kiss nam dwóch bramek nie strzelił. Za to po 1:0 zamiast grać do przodu tak jak teraz to męczyliśmy bułę w poprzek. Wiadomo że okoliczności były mniej sprzyjające, ale było jak było, a teraz zmiana jest namacalna.

Revolver 05.10.2024 21:14

Łasica > Alan.

Karherop 05.10.2024 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1636445)
No bez przesady, Kiss nam dwóch bramek nie strzelił. Za to po 1:0 zamiast grać do przodu tak jak teraz to męczyliśmy bułę w poprzek. Wiadomo że okoliczności były mniej sprzyjające, ale było jak było, a teraz zmiana jest namacalna.

Dokładnie, nawet dzisiaj Lubin pokazał jak się w 10 trzyma dobry wynik.

Minimalizm Wisły w tamtym meczu (myślami byli by się oszczędzać) doprowadził nas do problemów.

ciacho 05.10.2024 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1636434)
Mecz jak za Moskala z tą różnicą że w końcu trafiali do siatki. Od czego to zależy że im się nagle celownik poprawił? Tego chyba nie wie nikt..

Ja wiem czy się poprawił? Pod koniec meczu znów był festiwal zmarnowanych okazji

DysoN 05.10.2024 22:02

Fajnie tak od czasu do czasu spokojnie ogladnąć mecz jak gramy w przewadze i człowiek jest (prawie) spokojny o koncowy wynik. Okolo 70 minuty gnietliśmy Pogoń jak dawno nikogo.

krysztal 06.10.2024 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1636425)
Widać zaangażowanie, wszystkich, także rezerwowych. Jest chęć strzelenia kolejnej bramki, jest asekuracja i agresja w obronie.

Teraz wypada walnąć Nieciecze ze 3:0 ... i zacząć marsz po awans...


Gdzie są Ci krytykanci Mikulca, Kissa. Wreszcie jest rywalizacja o skład, a kilku dopiero wróci. Kutwa zaczyna trafiać tam gdzie jego miejsce ;).

Krytykanci Mikulca akurat pisali przed tobą...

TIR_DO_SŁUBIC 06.10.2024 01:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1636425)
Gdzie są Ci krytykanci Mikulca

Spokojnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jaroch nadal nijaki. Sukiennicki jest bardzo słaby.

Natomiast Gogół, co piszę już od dłuższego czasu, to jest nadzieja. Bardzo aktywny, szuka gry. Bardzo mi się podoba jego gra.

doktor granat 06.10.2024 05:41

Elegancki wynik, momentami ładna gra i oby tak dalej.

Drozd 06.10.2024 05:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1636460)
Krytykanci Mikulca akurat pisali przed tobą...

I oczywiście przysrać się potrafią, ale pochwalić nie bardzo... i nie chodzi tylko o Mikulca.

Jakieś dziwnie zdawkowe wpisy. Jak walniemy Niecieczę to się całkiem zamkną w sobie. No chyba że przejście pierwszej rundy PP będzie paliwem do biadolenia. :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1636461)
Spokojnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jaroch nadal nijaki. Sukiennicki jest bardzo słaby.

Natomiast Gogół, co piszę już od dłuższego czasu, to jest nadzieja. Bardzo aktywny, szuka gry. Bardzo mi się podoba jego gra.

Jaroch słaby ale robi co do niego należy, do Rodado wrzucił, bo czuje Kiakosa ...

Ten symulant z Pogoni przez cały mecz sztycha nie zrobił.

ciacho 06.10.2024 06:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1636465)

Jaroch słaby ale robi co do niego należy, do Rodado wrzucił, bo czuje Kiakosa ...

Ten symulant z Pogoni przez cały mecz sztycha nie zrobił.

Wow. Sto pięćdziesiąte siódme dośrodkowanie Jarocha było w końcu udane. Może jakaś premia dla niego? To jest kompromitacja, że taki parapiłkarz u nas gra.

I niech mi ktoś wytłumaczy. O ch.j chodzi z tym notorycznym wykonywaniem autów przez Jarocha na wysokości pola karnego przeciwnika? My nigdy nie możemy szybko wznowić gry, bo zawsze czekamy na Jarocha. Czy żaden inny piłkarz naszej drużyny nie posiada umiejętności rzucenia na boisko piłki? Juz nie chce się pastwić jego dalekimi wrzutami w pole karne. Kur.a, przecież my nigdy nic z tego nie strzeliliśmy.

Elefant 06.10.2024 07:55

Zwycięstwo w meczu, który teoretycznie nie można było nie wygrać. Teoretycznie, bo Wisłą nie takie mecze przegrywała/remisowała ostatnimi laty.
Fajne bramki Mikulca. Takie nieoczywiste, bo zwykle takie strzały lądują na trybunach (w tym przypadku na ulicy za boiskiem). Krok w dobrym kierunku.
I nie obarczałbym całkowitą winą za utratę bramki Mikulca. Tam wszyscy dali ciała. Co najmniej czterech zawodników mogło skasować tą sytuacje. Mikulec, który choć za szybko, ale wbiegł w pole karne (a że się potem zatrzymał to inna sprawa). Carbo truchtający. Wisienka na torcie Łasicki podpierający się przed wykonaniem rzutu karnego (no przecież mieliśmy 25 minutę dogrywki). Najmniej pretensji można mieć do Jarocha, który prawie dogonił nieprawidłowo wbiegającego napastnika Pogoni. Ja wiem, że 9/10 karnych wpada za pierwszym strzałem, ale...Trzech zawodników Pogoni wbiega na pełnej ... w pole karne, widać mają to wyćwiczone. Dużo jeszcze pracy przed Jopem.

Arkadiusz.Czerepach 06.10.2024 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1636432)
Trener Mariusz Jop. Legęda!!!

jak chcesz być trollu bardziej wiarygodny, to yebay zaskrońca za faktyczne s.......iny (tych nie brakuje) , a nie każdą rzecz jak leci :foch:

Obstalowanie Jopa to najlepsza decyzja od lat :alleluja:

pi0tr3k94 06.10.2024 08:37

Jaroch to jest absolutnie słaby piłkarz. Kiepski w obronie, jeszcze gorszy w ataku. Nie wnosi nic do gry drużyny. Kolejny po Młyńskim i sapale który pewnie nie wyróżniałby się poziomiem w rezerwach. Dla mnie jego osoba jest symbolem bylejakości która u nas panuje. Gość po katastrofalnym zeszłym sezonie dostaje nowy kontrakt i przy kontuzji szota praktycznie ma monopol na pozycji PO. Z chęcią zobaczyłbym Wiśniewskiego, chociaż wchodzącego na końcówki.

A o jakości asysty przy golu Rodado, niech najbardziej wymowny będzie fakt, że Bartuś celował wrzutkę na zupełnie innego zawodnika, a piłka wylądowała u Angela przypadkiem.

Patryko 06.10.2024 08:47

Mam podejrzenie, że zarówno Łasicki, jak i Jaroch, dostali te kontrakty na rok z prostej przyczyny - po prostu nie było lepszych graczy (w naszym zasięgu) dostępnych na rynku.

Roczny kontrakt myślę, że mówi wiele co do zamiarów klubu względem tych zawodników. W przypadku awansu moim zdaniem obaj wylecą z klubu.

masada 06.10.2024 08:48

Kiakos grał już w rezerwach, pewnie zagra z Siarką, Szot chyba trenuje, niedługo powinno być większe pole manewru (w końcu)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl