![]() |
Jest zmiana taktyczna. Rogi bije Kiss, a nie Rodado ;)
|
Słaby doping, gniazdowemu widocznie nie smakował WieśMac.
|
Ten Zwoliński to jest taki DREWNIAK, że łeb pęka.
25 minuta i dwa razy mu się piłka od korzenia odbiła, no ja pie*** jak ten zerowiec wyjdzie na drugą połowę będę bardzo zdziwiony. Do tego dołożyć beznadziejnego Alfaro, który wszystko psuje i gramy w dziewięciu. Oby szczęście Jopa nas tym razem poniosło... /edit : 29 minuta, Zwolińskiemu znowu od korzenia się odbiło ja pierdykam........... /edit : 30 minuta, Alfaro przerzut wsteczny spod szesnastki przeciwnika prawie pod koło śodkowe..... BOŻE, OBYDWAJ WĘDKA W PRZERWIE. SĄ TRAGICZNI. |
30 minuta. Alfaro tragedia, Zwoliński kompromitacja. Pomysł z cofniętym Rodado to zły pomysł. Alfaro i Zwoliński do boksu. Do przodu Rodado za Nim Duarte , Kiss na lewo Starzyński na prawo. jedyne wyjście bo póki co nie idzie tego oglądać
|
XDkeme haha
|
Jak tylko zobaczyłem, że to Alfaro wychodzi sam na sam byłem pewien, że to spartoli.
|
Cytat:
Kiss ma problem żeby piłkę w boisku zmieścić :lol: |
pierdyliard wrzutek z których nie wynika nic. Zwoliński nawet piłki nie zaatakował. mam nadzieję, że będzie ława
|
Cytat:
|
Macie już odpowiedź dlaczego Rodado bił różne. Znawcy buahaha
|
Jaka atmosfera w klubie taka gra, jaki bajzel w głowie Zaskrońca taka Wisła.
My mamy taki skład węgla i papy że z tym się nic nie da zrobić. Często w jakimś meczu zagra ktos lub kilku piłkarzy dobrze a jeszcze częściej w każdym meczu kilku gra tragicznie. Także postawienie na Letkiewicza na bramce, po to aby w polu nie grał młodzieżowiec kończy się np tym że zamiast Starzyńskiego czy Sukiennickiego od początku meczu ośmiesza się Alfaro czy Zwoliński. Także pomysł na to aby w polu nie było młodego zakończył się szybciej niż się zaczął. Wnioski, dopóki nie będzie normalnie złożonej kadry i normalnej atmosfery w klubie, bez świra Królewskiego to do usranej śmierci można sobie wymyślać że zbawieniem dla Wisły będzie Jop z konfidenrem, a może Rude, a może Moskal, a może jednak Letkiewicz na bramce, a może sami Hiszpanie w ataku a może Igbekeme itd |
Cytat:
|
Jeden z dwóch najsłabszych dziś naszych zawodników strzela gola. piłka jest przewrotna
|
Ależ to Moskal przygotował. To jego zasługa!
|
A teraz wyobraźcie sobie, że zamiast Kissa gra Starzyński!
|
Cytat:
|
Duda w formie aż tak bardzo nie odstawał, a nawet zdarzały mu się niezłe spotkania. Gorzej z resztą młodzieżowców.
3-0! Jop twoją mać!!! |
Chyba jutro Odra zwolni trenera....
|
Nie trzeba było wymieniać Jopa. xd
|
Ci co chcieli zmieniać Alfaro dobrze się teraz czują? ;)
S1meone znów błysnął jak przy Brodzie... :evil: :lol: |
Cytat:
Edit Barcelona Panowie!!! Szkoda Sobola. |
Cytat:
|
Ja chciałem zmienić Alfaro i Zwolińskiego bo w pierwszej połowie nic nie grali. Wręcz psuli wszystko czego się dotknęli. Fajnie, że wpadł farfocel Alfaro , fajnie, że Zwoliński się przełamał. Oby to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami
|
Rodado mógłby zostać zmieniony, by odpocząć. Dziś nie trzeba go tak mocno eksploatować.;)
|
Odra nie oddała ani jednego strzału :shock:
|
Dobrze, że Sobolewski to totalny parodysta i podaje nam pomocną dłoń
|
Ale co oczu Markusiku nie masz i nie widziałeś jaką chałę grali obydwaj w 1 połowie, czy sobie żartujesz?
Przecież ten gol idealnie podsumowuje aktualną formę Alfaro, który żeby strzelić gola musiał w ogóle nie chcieć strzelać. Bardzo dobrze, że w końcu wpadło, ewidentnie jak padł 1 gol to zeszło ciśnienie z całej drużyny i zaczęliśmy strzelać taśmowo. Ja to od dawna pisałem, że jak w końcu zaczniemy strzelać to kogoś 5tką pogonimy. Nawet ten drewniak z dwoma 9 zaczął przypominać piłkarza. Ewidentnie magia Jopa działa. |
Nie żal mi Moskala.
|
Bardzo ładna manifestacja kto tu rządzi. Nawet Sobolewskim się tego nie da wytłumaczyć.
Nie spadniemy, tyle. |
Znane powiedzenie o ketchupie - konkurs otwarty. Autor najlepszego pomysłu nie zostanie w tym tygodniu zwolniony przez prezesa.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl