Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   11. kolejka, Wisła Kraków - Odra Opole, 27 września 2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11043)

Markus 27.09.2024 19:39

Jest zmiana taktyczna. Rogi bije Kiss, a nie Rodado ;)

TIR_DO_SŁUBIC 27.09.2024 19:56

Słaby doping, gniazdowemu widocznie nie smakował WieśMac.

s1mone 27.09.2024 19:58

Ten Zwoliński to jest taki DREWNIAK, że łeb pęka.
25 minuta i dwa razy mu się piłka od korzenia odbiła, no ja pie*** jak ten zerowiec wyjdzie na drugą połowę będę bardzo zdziwiony.

Do tego dołożyć beznadziejnego Alfaro, który wszystko psuje i gramy w dziewięciu.

Oby szczęście Jopa nas tym razem poniosło...

/edit : 29 minuta, Zwolińskiemu znowu od korzenia się odbiło ja pierdykam...........
/edit : 30 minuta, Alfaro przerzut wsteczny spod szesnastki przeciwnika prawie pod koło śodkowe.....


BOŻE, OBYDWAJ WĘDKA W PRZERWIE. SĄ TRAGICZNI.

Szneka 27.09.2024 20:03

30 minuta. Alfaro tragedia, Zwoliński kompromitacja. Pomysł z cofniętym Rodado to zły pomysł. Alfaro i Zwoliński do boksu. Do przodu Rodado za Nim Duarte , Kiss na lewo Starzyński na prawo. jedyne wyjście bo póki co nie idzie tego oglądać

TIR_DO_SŁUBIC 27.09.2024 20:04

XDkeme haha

s1mone 27.09.2024 20:08

Jak tylko zobaczyłem, że to Alfaro wychodzi sam na sam byłem pewien, że to spartoli.

Jagul 27.09.2024 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1635945)
Jest zmiana taktyczna. Rogi bije Kiss, a nie Rodado ;)

No i fantastycznie to wygląda.
Kiss ma problem żeby piłkę w boisku zmieścić :lol:

Szneka 27.09.2024 20:18

pierdyliard wrzutek z których nie wynika nic. Zwoliński nawet piłki nie zaatakował. mam nadzieję, że będzie ława

As 27.09.2024 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1635828)
Mecz będzie wyglądał tek, że Odra się będzie bronić w polu karnym, ich wysocy obrońcy będę spokojnie wybijać nasze rozpaczliwe dośrodkowania i blokować strzały rozpaczy z 20 metrów.
Potem będą walić długie piłki na jakiegoś małego harpagana który będzie raz po raz ścigał się z Urugą i Biedrzyckim licząc na faul pod naszą bramką. Po jednej z takich akcji stracimy gola bo któryś z naszych się obetnie i do końca meczu będziemy walić głową w mur.

W ostatnich dwóch sezonach widziałem ten mecz tak mniej więcej 40 razy.

Jak narazie wszystko zgodnie z planem. Człowiek to się jedna zna na piłce ehh

adam_09 27.09.2024 20:22

Macie już odpowiedź dlaczego Rodado bił różne. Znawcy buahaha

Jaroo1 27.09.2024 20:24

Jaka atmosfera w klubie taka gra, jaki bajzel w głowie Zaskrońca taka Wisła.
My mamy taki skład węgla i papy że z tym się nic nie da zrobić. Często w jakimś meczu zagra ktos lub kilku piłkarzy dobrze a jeszcze częściej w każdym meczu kilku gra tragicznie. Także postawienie na Letkiewicza na bramce, po to aby w polu nie grał młodzieżowiec kończy się np tym że zamiast Starzyńskiego czy Sukiennickiego od początku meczu ośmiesza się Alfaro czy Zwoliński.

Także pomysł na to aby w polu nie było młodego zakończył się szybciej niż się zaczął.

Wnioski, dopóki nie będzie normalnie złożonej kadry i normalnej atmosfery w klubie, bez świra Królewskiego to do usranej śmierci można sobie wymyślać że zbawieniem dla Wisły będzie Jop z konfidenrem, a może Rude, a może Moskal, a może jednak Letkiewicz na bramce, a może sami Hiszpanie w ataku a może Igbekeme itd

krysztal 27.09.2024 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1635954)
Jak narazie wszystko zgodnie z planem. Człowiek to się jedna zna na piłce ehh

Odra w drugiej połowie zaatakuje

Szneka 27.09.2024 20:40

Jeden z dwóch najsłabszych dziś naszych zawodników strzela gola. piłka jest przewrotna

TIR_DO_SŁUBIC 27.09.2024 20:43

Ależ to Moskal przygotował. To jego zasługa!

Kris Dee 27.09.2024 20:44

A teraz wyobraźcie sobie, że zamiast Kissa gra Starzyński!

TIR_DO_SŁUBIC 27.09.2024 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1635961)
A teraz wyobraźcie sobie, że zamiast Kissa gra Starzyński!

A za Ikbekeme Duda

Kris Dee 27.09.2024 20:48

Duda w formie aż tak bardzo nie odstawał, a nawet zdarzały mu się niezłe spotkania. Gorzej z resztą młodzieżowców.
3-0! Jop twoją mać!!!

Szneka 27.09.2024 20:48

Chyba jutro Odra zwolni trenera....

Vuko 27.09.2024 20:52

Nie trzeba było wymieniać Jopa. xd

Markus 27.09.2024 20:54

Ci co chcieli zmieniać Alfaro dobrze się teraz czują? ;)

S1meone znów błysnął jak przy Brodzie... :evil: :lol:

Kris Dee 27.09.2024 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1635966)
Ci co chcieli zmieniać Alfaro dobrze się teraz czują? ;)

S1meone znów błysnął jak przy Brodzie... :evil: :lol:

Alfaro zmarnował setkę i grał niechlujnie, ale z drugiej od początku bardzo aktywny. Raczej bardzo dobrze wygląda fizycznie.

Edit
Barcelona Panowie!!!
Szkoda Sobola.

Revolver 27.09.2024 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1635944)
Albo mamy przewage w meczach albo brakuje nam jakosci. Brakowalo nam skutecznosci.

Naszą najslabszą formacją jest obrona, ktorą właśnie wzmocniliśmy juniorem w bramce.

Ok, jak chcesz :rotfl:

Szneka 27.09.2024 20:59

Ja chciałem zmienić Alfaro i Zwolińskiego bo w pierwszej połowie nic nie grali. Wręcz psuli wszystko czego się dotknęli. Fajnie, że wpadł farfocel Alfaro , fajnie, że Zwoliński się przełamał. Oby to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami

Markus 27.09.2024 21:03

Rodado mógłby zostać zmieniony, by odpocząć. Dziś nie trzeba go tak mocno eksploatować.;)

nero 27.09.2024 21:04

Odra nie oddała ani jednego strzału :shock:

Jagul 27.09.2024 21:05

Dobrze, że Sobolewski to totalny parodysta i podaje nam pomocną dłoń

s1mone 27.09.2024 21:15

Ale co oczu Markusiku nie masz i nie widziałeś jaką chałę grali obydwaj w 1 połowie, czy sobie żartujesz?

Przecież ten gol idealnie podsumowuje aktualną formę Alfaro, który żeby strzelić gola musiał w ogóle nie chcieć strzelać.

Bardzo dobrze, że w końcu wpadło, ewidentnie jak padł 1 gol to zeszło ciśnienie z całej drużyny i zaczęliśmy strzelać taśmowo. Ja to od dawna pisałem, że jak w końcu zaczniemy strzelać to kogoś 5tką pogonimy.

Nawet ten drewniak z dwoma 9 zaczął przypominać piłkarza.

Ewidentnie magia Jopa działa.

TIR_DO_SŁUBIC 27.09.2024 21:23

Nie żal mi Moskala.

d 27.09.2024 21:31

Bardzo ładna manifestacja kto tu rządzi. Nawet Sobolewskim się tego nie da wytłumaczyć.

Nie spadniemy, tyle.

viktor56 27.09.2024 21:32

Znane powiedzenie o ketchupie - konkurs otwarty. Autor najlepszego pomysłu nie zostanie w tym tygodniu zwolniony przez prezesa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl