![]() |
Cytat:
Tymczasem mamy 5 kolejno trenera który jest kompletnie jednowymiarowy w swojej grze. Może jak kiedyś skończymy z myśleniem "gramy swoje, nie interesuje nas jak gra przeciwnik" sprawi że zaczniemy w końcu wygrywać. |
Cytat:
O graczach do odbudowania, którzy dołączyli po okresie przygotowawczym już było. O podatności na kontuzje wielu graczy (i beznadziejności pionu medyczno-fizjoterapeutycznego) napisaliśmy tutaj elaboraty prze ostatnie lata. Teraz wychodzi kwestia warunków fizycznych, które w tej bazującej na SFG lidze stawiają nas na straconej pozycji za każdym razem, kiedy piłka nie leci akurat w zasięgu Urygi (względnie Biedrzyckiego, o ile ten akurat jeszcze jest na boisku i dopiero czeka na okazję do złapania czerwieni, a nie już ją złapał). Łasicki i Jaroch mają co najwyżej przeciętne jak na obrońców I ligi warunki, za chwilę doszlusuje do nich ciut niższy Szot. I koniec. Mikulec odstaje już znacząco, Kiakos też niespecjalnie wielki. W pomocy oprócz Carbo sami niscy zawodnicy (przynajmniej z tych, którzy się w ogóle łapią do składu). W praktyce każdy ogarnięty trener przeciwnika już wie, że wystarczy na nas parę wrzutek, czy to z SFG, czy to po kontrze i jakaś bramka musi wpaść. A jak nie wpadnie po wrzutce, to sami sobie zrobimy jakiegoś karnego. Wystarczy być konsekwentnym i tyle. Dla większości naszych kibiców liczy się tylko to, że skoro potrafili wygrać z X, to powinni wygrywać ze wszystkimi innymi, a tak w ogóle, to Moskal nic nie zmienił. |
Jesteśmy średnio o 5 cm niżsi od średniej ligowej i nawet do 7-9 cm niżsi średnio od najwyższych w tej lidze.
Po letnich zmianach kadrowych to chyba nawet jest jeszcze gorzej. Jedyny upgrde wzrostu to Biedrzycki. |
Co innego różnica wzrostu, a co innego chęć podjęcia walki w powietrzu (patrz przykład Gogóła i pierwszej bramki dla ŁKS).
Pamiętacie powietrzne wyczyny Urygi u nas, jeszcze przed transferem do Płocka? On też czasem w ogóle z bloków nie wychodził, stał jak słup soli. |
Cytat:
Wisła po prostu jest naiwnie ambitna w tym jak chciałaby grać. Niestety chcąc grać w ten sposób trzeba mieć o wiele więcej jakości: 1. W obronie, bo mniejsza ilość zawodników musi robić więcej i nadrabiać braki piłkarzy ofensywnych. 2. W wykończeniu i współczynniku konwersji xG - bo jakość sytuacji z broniącym dużą ilością zawodników rywalem jest niższa. Mało który klub w Polsce to ma, prawdopodobnie żaden. |
Cytat:
Ale nie - my musimy grać swoje! |
Bo trzeba było zatrudnić jakiegoś trenera zamordystę, a nie Kazia "krakowska gra" Moskala,.który to sposób w I lidze nic nie daje.
My stąd nigdy nie awansujemy.Chyba, że zjawi się pasjonat typu Cupiała i wpompuje w klub gruby hajs, na co się nie zanosi. |
Cytat:
|
Ponoć jest prawdopodobne, że mecz zostanie przełożony, bo ma być w Głogowie stan wyjątkowy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sytuacja na Odrze: Jest ryzyko przelania się wody w Odrze w Głogowie i Nowej Soli - ostrzegał dyrektor IMGW Robert Czerniawski.
|
Cytat:
|
Cytat:
Już lepiej odwołać tak jak zrobiła Odrą, chociaż generalnie jak rzeki nie przeleją to niech grają |
Cytat:
Bardziej absurdalnego zdania za swojej kadencji nie wypowiedział. Biedna jest taka Puszcza, 2 sezon w ekstraklasie, na złość swoich kibiców grająca antyfutbol. Nie to co Wisła. |
W tym sezonie Puszcza nie gra "antyfutbolu".
|
Cytat:
|
Miga podał, że w Głogowie jest stan wyjątkowy https://sport.tvp.pl/82414365/glogow...-chrobry-wisla
Cytat:
|
Dla Wisły byłoby dobrze gdyby ten mecz został przełożony, odpoczeliby :>
|
Cytat:
Prognozy były wcześniej, a płemieł .......ił że nie będzie tak źle. To na co Ty liczysz, że w PZPN czy Pierwszej Lidze coś zrobią ZANIM stadion zaleje? :haha: Ale akurat przerzucenie kilku worków z piaskiem to coś co nie powinno przerosnąć ich możliwości. Broda już i tak ma kontuzję, reszta powinna dać radę. Największym pozytywem z przełożenia meczu byłoby to że kibice odpoczną. EDIT: No i mecz przełożony. |
No i spoko. Odpoczynek dla pilkarzy bo zasluzyli dobra gra a i my nie bedziemy mieli zepsutej niedzieli
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie mieszkam 33km w dół rzeki od Głogowa. nie jest u nas wesoło. sporo dróg pozamykanych. dobra decyzja z tym przełożeniem meczu
|
Cytat:
|
Cytat:
Myślę że ludzie mają pretensje bardziej o to że tak późno podjęto decyzję. Bo niby czego się spodziewali w pierwszej lidze? A w....... od Chrobrego nie ucieknie! |
Fuks Kazka. Zobaczymy teraz jaki to trener. Tak jojczyliście, ze przemęczeni, że brak czasu dla Kazka. Okaże się w następnym spotkaniu co to dało. Jak znów przegra, może być gorąco.
|
Naszym problemem nie było żadne przemęczenie. Nie był nim też brak chęci czy problemy z motywacją. Na pewno jest nim nerwowość i brak zimnej krwi w związku z kiepskimi wynikami (niekoniecznie z kiepską grą).
|
Cytat:
Poza tym zwycięstwa budują morale i nastroje u kibiców bez względu na styl. Jeśli tylko wynika on z konsekwencji, a nie przypadków. Tu nikt raczej nie cieszy się z pięknych porażek. Nie przypominam sobie choćby żeby za Carillo który wygrywał na legii narzekano na styl. W ogóle przy tak marnym punktowaniu to jakiekolwiek mówienie o stylu powinno być zabronione. Trzeba zdobywać punkty bez względu na wszystko. PS. Odwołany mecz miejmy nadzieję że wyjdzie nam na dobre. nam w domyśli - kibicom. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl