Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11035)

doktor granat 13.09.2024 19:15

Czy mecz się odbędzie? Czy boisko wchłonie wodę? Leje jak cholera.

As 13.09.2024 19:45

W dziesiątej minucie Rodado popchnięty rękoma przy oddawaniu strzału głową. Normalnie bym się nie czepiał ale ledwie dwie minuty wcześniej Sukiennicki dokładnie tak samo popchnął Warciarza i był faul.

Powinien być karny, miękki ale jednak skoro sędzia takie popchnięcia dyktuje dla Warty.

wolfy 13.09.2024 20:22

Na razie pierwsza połowa zgodnie z planem - przegrywamy.

Revolver 13.09.2024 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634324)
Na razie pierwsza połowa zgodnie z planem - przegrywamy.

Niespodzianka stulecia, co nie?

bridgeburner 13.09.2024 20:24

"Gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka"
Drogo płacimy za te 13 lat chwały
Bardzo kvrwa drogo...

Drozd 13.09.2024 20:26

Najlepszą spieprzył Starzyński...

Miejmy nadzieję, że w drugiej zacznie wpadać.

Patryko 13.09.2024 20:28

Koncert nieskuteczności z Kotwicą, koncert z Wartą. Na dobrą sprawę powinno być z 3-0 do przerwy, to oczywiście jakaś akcja z niczego, odcięcie prądu u Carbo i koszmar powraca.

As 13.09.2024 20:34

Jeśli się nie mylę- a chyba nie - to wszystkie bramki w tym sezonie w lidze straciliśmy po indywidualnych błędach konkretnych zawodników.

Nie że daliśmy się rozklepać, czy nas zjedli taktycznie. Zawsze któryś z naszych zrobił coś absolutnie dziwnego albo głupiego co było prezentem dla przeciwników.

Arkadiusz.Czerepach 13.09.2024 20:34

mi sie mecz podoba, stwarzamy duzo okazji i fajnie sie na wisle patrzy , cieszy to ze mamy bardzo dobrych bocznych obroncow ktorzy robia mega zagrozenie pod bramka rywala , kapitalny sukiennicki


bramka dla warty - 100% prezent od carbo , glupsza reka niż tego murzyna dwa lata temu

Szneka 13.09.2024 20:36

Carbo dziś gra bardzo przeciętnie. Gdyby był inny sędzia już na boisku by go nie było. obydwa faule na żółtko. Gra nasza ładna i mila dla oka ale bez efektu bramkowego.

azor 13.09.2024 20:37

Naprawdę, jesteśmy najgłupszym zespołem ostatniej dekady.

TIR_DO_SŁUBIC 13.09.2024 20:38

Duch bylejakości i przegrywu nadal unosi się nad Reymonta

Mixu 13.09.2024 20:40

Carbo ma znajomego co gra u buka na duże sumy czy co?

Szneka 13.09.2024 21:13

Gorszej drużyny niż Warta dawno nie widziałem. Takiego kołka jak Michalski który z metra nie trafia do bramki chyba nigdy. A nasi? dostosowali się do poziomu kołków spod Poznania. dramat to co się dzieje.
przepraszam Alfaro dziś jeszcze lepszy niż ichni Michalski.

TIR_DO_SŁUBIC 13.09.2024 21:15

Pan Hartling się z tego śmieje

Witalis 13.09.2024 21:29

Gdyby w pierwszej połowie coś wpadło, pisalibyśmy o jednej z najlepszych 45 min. od lat. Dominacja. No ale trzeba wykorzystywać akcje.

Druga połowa słaba, bo nie było komu rozgrywać, więc tym bardziej nie było komu wykorzystywać akcji.

Zaskakująco dobrze Mikulec i Starzyński. Co z tego, że mecz całej drużyny słabo.

bridgeburner 13.09.2024 21:29

Każdy nasz mecz szczytem jest frustracji
Każdy kolejny szczyty te przekracza

thechris 13.09.2024 21:30

Nigdy nie spadnie, do trzeciej nigdy nie spadnie...

bridgeburner 13.09.2024 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1634337)
Gdyby w pierwszej połowie coś wpadło, pisalibyśmy o jednej z najlepszych 45 min. od lat. Dominacja. No ale trzeba wykorzystywać akcje.

Druga połowa słaba, bo nie było komu rozgrywać, więc tym bardziej nie było komu wykorzystywać akcji.

Zaskakująco dobrze Mikulec i Starzyński. Co z tego, że mecz całej drużyny słabo.

Zaskakująco dobrze Starzyński?
A co cię zaskoczyło ? Że się na piłce nie potknął i nie wybił sobie kolanem zębów ?

dynek.pl 13.09.2024 21:31

Ta drużyna jest przeklęta.
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić do egzorcysty jakiegoś.

Arkadiusz.Czerepach 13.09.2024 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1634338)
Każdy nasz mecz szczytem jest frustracji
Każdy kolejny szczyty te przekracza

piekne
:alleluja:

AgresywnyChomik 13.09.2024 21:31

Jestem rozczarowany xD.
2 polowa tragedia. Mentalnie byliśmy, jesteśmy i będziemy przegrywami.
Jeszcze w....... z LKS i mozna sie zawijać. Ogladanie Wisly to ponad moje siły - za dużo negatywnych emocji.

Zdrowiej będzie zerkać na wynik.

Patryko 13.09.2024 21:31

Tego się nie da opisać słowami.

Jesteśmy absolutnymi frajerami, kolejna strata punktów, kolejna drużyna przyjeżdża się bronić i strzela gola z niczego. U nas xG, strzały, rożne na kosmicznym poziomie, ale oczywiście najważniejsza statystyka na 0.

FraMat 13.09.2024 21:33

No i kto jest winien porażki?
- Trener?
- Panowie piłkarze?
- Jaro?
- Carbo, który powinien dostać zakaz gry w okolicach naszego pola karnego?

Tylko nie piszcie znowu: wincyj młodych Polaków, bo nie w tym jest problem

Witalis 13.09.2024 21:34

tak, Starzyński zaskoczył mnie tym, że nie odbijał się od przeciwników i nie przewracał, że zagrał poprawnie

TIR_DO_SŁUBIC 13.09.2024 21:34

Sukiennicki dzisiaj absolutny top. Widać, że wypoczął.














:lol:

wolfy 13.09.2024 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634210)
Z uwagi na żenujący początek ligi z Wartą muszą być trzy punkty. A jak muszą, to wiadomo - pewnie remis albo przełamanie pyr...

Co do ŁKS- u, to nie wiem czy należy żałować przełożenia meczu. My wtedy mieliśmy zdekompletowaną kadrę a nasza forma też dupy nie urywała.

Trzeba to wygrać, musi wyjść najlepszy możliwy skład i zagrać na maksimum możliwości. Z uwagi na żenujące punktowanie w pierwszych 5-ciu meczach cztery punkty to może być za mało w kontekście sezonu.

Niestety, tak to jest jak się traci punkty z Kotwicą, Polonią i Zniczem JEDNOCZEŚNIE. Zresztą - deja vu z poprzedniego sezonu.

No i proszę, zero zdziwienia. Taktyka "Na nich!" znowu nie zdała egzaminu a Moskal osiągnął właśnie legendarną średnią - punkt na mecz.

Mógłbym pisać dlaczego taktyka którą forsuje Moskal jest kretyńska, począwszy od Rodado wykonującego rogi aż po zostawianie minimalnej asekuracji dwóm klocom na stoperze - ale po co? Wyniki mówią same za siebie.

Mam nadzieję że Moskal jest z siebie dumny, zagraliśmy tak odważnie i ofensywnie u siebie, tak jak zapowiadał. Woda na młyn Warty.

horalek 13.09.2024 21:34

I cyk, kolejna frajerska porażka.
Co mają do napisania Markus i wolfy o grze swojego idola Carbo? 4 faule na żółte kartki, 5 strzałów uj wie gdzie, i zrobiony karny :D
Czy zgadzacie się ze mną, że jego grę podsumowuje teledysk "Mniej niż zero"?

As 13.09.2024 21:34

Słów brakuje. Gramy najlepszy futbol od spadku a co kolejkę w ryj.

Niesamowite.

thechris 13.09.2024 21:35

Nie ma takiego meczu, którego nie da się przegrać. Wisła Kraków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl