![]() |
Czy mecz się odbędzie? Czy boisko wchłonie wodę? Leje jak cholera.
|
W dziesiątej minucie Rodado popchnięty rękoma przy oddawaniu strzału głową. Normalnie bym się nie czepiał ale ledwie dwie minuty wcześniej Sukiennicki dokładnie tak samo popchnął Warciarza i był faul.
Powinien być karny, miękki ale jednak skoro sędzia takie popchnięcia dyktuje dla Warty. |
Na razie pierwsza połowa zgodnie z planem - przegrywamy.
|
Cytat:
|
"Gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka" Drogo płacimy za te 13 lat chwały Bardzo kvrwa drogo... |
Najlepszą spieprzył Starzyński...
Miejmy nadzieję, że w drugiej zacznie wpadać. |
Koncert nieskuteczności z Kotwicą, koncert z Wartą. Na dobrą sprawę powinno być z 3-0 do przerwy, to oczywiście jakaś akcja z niczego, odcięcie prądu u Carbo i koszmar powraca.
|
Jeśli się nie mylę- a chyba nie - to wszystkie bramki w tym sezonie w lidze straciliśmy po indywidualnych błędach konkretnych zawodników.
Nie że daliśmy się rozklepać, czy nas zjedli taktycznie. Zawsze któryś z naszych zrobił coś absolutnie dziwnego albo głupiego co było prezentem dla przeciwników. |
mi sie mecz podoba, stwarzamy duzo okazji i fajnie sie na wisle patrzy , cieszy to ze mamy bardzo dobrych bocznych obroncow ktorzy robia mega zagrozenie pod bramka rywala , kapitalny sukiennicki
bramka dla warty - 100% prezent od carbo , glupsza reka niż tego murzyna dwa lata temu |
Carbo dziś gra bardzo przeciętnie. Gdyby był inny sędzia już na boisku by go nie było. obydwa faule na żółtko. Gra nasza ładna i mila dla oka ale bez efektu bramkowego.
|
Naprawdę, jesteśmy najgłupszym zespołem ostatniej dekady.
|
Duch bylejakości i przegrywu nadal unosi się nad Reymonta
|
Carbo ma znajomego co gra u buka na duże sumy czy co?
|
Gorszej drużyny niż Warta dawno nie widziałem. Takiego kołka jak Michalski który z metra nie trafia do bramki chyba nigdy. A nasi? dostosowali się do poziomu kołków spod Poznania. dramat to co się dzieje.
przepraszam Alfaro dziś jeszcze lepszy niż ichni Michalski. |
Pan Hartling się z tego śmieje
|
Gdyby w pierwszej połowie coś wpadło, pisalibyśmy o jednej z najlepszych 45 min. od lat. Dominacja. No ale trzeba wykorzystywać akcje.
Druga połowa słaba, bo nie było komu rozgrywać, więc tym bardziej nie było komu wykorzystywać akcji. Zaskakująco dobrze Mikulec i Starzyński. Co z tego, że mecz całej drużyny słabo. |
Każdy nasz mecz szczytem jest frustracji
Każdy kolejny szczyty te przekracza |
Nigdy nie spadnie, do trzeciej nigdy nie spadnie...
|
Cytat:
A co cię zaskoczyło ? Że się na piłce nie potknął i nie wybił sobie kolanem zębów ? |
Ta drużyna jest przeklęta.
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić do egzorcysty jakiegoś. |
Cytat:
:alleluja: |
Jestem rozczarowany xD.
2 polowa tragedia. Mentalnie byliśmy, jesteśmy i będziemy przegrywami. Jeszcze w....... z LKS i mozna sie zawijać. Ogladanie Wisly to ponad moje siły - za dużo negatywnych emocji. Zdrowiej będzie zerkać na wynik. |
Tego się nie da opisać słowami.
Jesteśmy absolutnymi frajerami, kolejna strata punktów, kolejna drużyna przyjeżdża się bronić i strzela gola z niczego. U nas xG, strzały, rożne na kosmicznym poziomie, ale oczywiście najważniejsza statystyka na 0. |
No i kto jest winien porażki?
- Trener? - Panowie piłkarze? - Jaro? - Carbo, który powinien dostać zakaz gry w okolicach naszego pola karnego? Tylko nie piszcie znowu: wincyj młodych Polaków, bo nie w tym jest problem |
tak, Starzyński zaskoczył mnie tym, że nie odbijał się od przeciwników i nie przewracał, że zagrał poprawnie
|
Sukiennicki dzisiaj absolutny top. Widać, że wypoczął.
:lol: |
Cytat:
Mógłbym pisać dlaczego taktyka którą forsuje Moskal jest kretyńska, począwszy od Rodado wykonującego rogi aż po zostawianie minimalnej asekuracji dwóm klocom na stoperze - ale po co? Wyniki mówią same za siebie. Mam nadzieję że Moskal jest z siebie dumny, zagraliśmy tak odważnie i ofensywnie u siebie, tak jak zapowiadał. Woda na młyn Warty. |
I cyk, kolejna frajerska porażka.
Co mają do napisania Markus i wolfy o grze swojego idola Carbo? 4 faule na żółte kartki, 5 strzałów uj wie gdzie, i zrobiony karny :D Czy zgadzacie się ze mną, że jego grę podsumowuje teledysk "Mniej niż zero"? |
Słów brakuje. Gramy najlepszy futbol od spadku a co kolejkę w ryj.
Niesamowite. |
Nie ma takiego meczu, którego nie da się przegrać. Wisła Kraków.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl