![]() |
Cytat:
Markus i wolfy - twórcy nowej mitologii i legend... |
Cytat:
|
Pierwszoligowy szlagier.
Oczekuję wyrównanej gry dwóch solidnych jak na swoją ligę drużyn. |
Ja tęsknię za wykupowaniem meczów Wisły po 10 zł z 5 złotową dotacją dla klubu. Było to dla mnie dużo bardziej lazy-friendly :D
Ostatnio co kolejkę muszę od nowa szukać, gdzie dany mecz jest transmitowany - gdyż nie posiadam telewizji stacjonarnej :D Dlatego dla tych co mają podobny problem do mnie - dzisiejszy mecz na internecie można obejrzeć pod tym linkiem https://sport.tvp.pl/79538482/wisla-...tream-12082024 Stwierdziłem, że skoro wcześniej wyszukałem to się podzielę z kolegami. Pozdro:) |
To Ci ułatwię na przyszłość - wszystkie mecze Wisły tam znajdziesz ;)
|
Cytat:
Wislaportal -> sport w tv i masz rozpiskę co gdzie transmitują (nie tylko Wisłę) na jakim kanale. |
1:1. Pewniak.
I dziesięć punktów straty do Termaliki po ledwie miesiącu grania. |
Cytat:
|
Kto wyleci dzisiaj z boiska? Osobiście stawiam, że el capitano w koncu dolozy cegielkę do tej wspaniałej serii. Ale nie wykluczam również jakiejś mniej oczywistej czerwonej. Może Chickan? Długa pila za linie obrony, cziczkan wybiega z pola karnego, ale przy pilce szybszy jest pilkarzy Ruchu i cyk.
|
Cziczkan zbyt przyspawany do linii bramkowej, a Capitano to nie zdąży sfaulować ;)
Któryś młody się może zagrzać... Sukiennicki/Gogół/Kutwa. |
Cytat:
Napisałem wyraźnie, że Eneko jest słabym piłkarzem i pomyłką transferową Wisły. Która z tych spraw jest mitem lub legendą?:-D:evil: |
Ale dożyliśmy czasów Panowie i Panie, co nie? ;)
|
Moskal po meczu na konferencji:
"Nie możemy po raz kolejny rozdawać bramek przeciwnikom w taki sposób. Uważam, że przeważaliśmy w dzisiejszym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mieliśmy sytuacje, ale zabrakło zimnej krwi i dokładności. W drugiej połowie spadła zdecydowanie płynność, nad czym będziemy pracować w najbliższych tygodniach. W takich meczach trzeba dawać z siebie wszystko, a nie widziałem tego dzisiaj niestety u niektórych zawodników. Uważam, że nie stoimy na straconej pozycji przed rewanżem ze Spartakiem, trybuny będą naszym dwunastym zawodnikiem i sportowa złość sprawi, że będziemy starali się zmazać plamę po dzisiejszym meczu i dać kibicom radość." |
1. Mikulec wygrywa z Kiakosem
2. Kiakos ciagle fizycznie odstaje 3. Trener wystawia gorszego zawodnika kosztem ze wzgledu na paszport? Hmm Nie wierze ze pilkarsko Mikulec jest lepszy od Greka. |
Mnie to też zaskakuje, ale chyba musimy pamiętać, że mieliśmy mało miarodajnej gry w tym sezonie. Puchary totalnie wypaczają obraz piłkarzy.
|
Ja oczywiście jestem kibicem laikiem
I na piłce się nie znam Ale co chcemy ugrać jeżeli Sukiennicki schodzi do skrzydła gdzie jest już 2 zawodników i z tego boku wrzucamy w pole karne gdzie jest Rodado i drugi skrzydłowy? I 7 graczy Ruchu Carbo i Kutwa grają jako dwie 6 , nie atakują pola karnego w ogole U siebie, mając po 2 meczach jeden punkt i jedną bramkę strzelona na koncie |
Cytat:
|
Mam podobne wrażenia, ale też nie znam się na piłce.
W jakimś wywiadzie przedsezonowym Moskal chwalił Sukiennickiego, że zdolny i że może grać na każdej pozycji. W tym chaotycznym początku sezonu trochę tak jest, że on rzeczywiście gra wszędzie. Mam nadzieję, że jak ustabilizujemy rytm meczowy i skład, jakoś się go ukierunkuje. |
K.... eżeli sędzia daje naszemu żółtą kartkę za to że jakiś cieć z Ruchu go kopnął, to nie ma się co dziwić że kończymy najczęściej w 10.
|
Po raz kolejny na razie najlepsi w naszej drużynie hiszpańscy liderzy zespołu, a najsłabsi Biedrzycki z Kutwą. Znów słabo też Sukiennicki.
|
Cofnięcie się do głębokiej defensywy grając z przewagę to świetny pomysł. Wykorzystujemy nasz atut jakim jest monolit obronny...
|
Więcej szczęścia niż rozumu.
Ważne, że wygraliśmy. Moim zdaniem tej drużynie potrzeba stabilizacji. |
Na Rodado brakuje komplementów
Klasę pokazał tez Carbo Sukiennicki jednak ma niezłe uderzenie, jest to materiał na piłkarza W końcu 3 punkty i 3 bramki I to tyle z pozytywów Generalnie to mecz mocno średni w naszym wykonaniu Bardzo przykro się patrzyli jak Ruch grający w 10 potrafił nas długimi fragmentami zdominować Skrzydłowych niby mamy 5 ale wciąż czekamy na drugi dobry mecz któregokolwiek ( jeden niezły zagrał Baena) Zwoliński - tu wciąż czekamy na pierwsze udane zagranie |
Tak napiszę - ufff...
Najlepsi na boisku Carbo i Rodado, tu nie ma wątpliwości. Sukiennnicki chaotycznie, ale na koniec pocelował więc nie będę się pastwił. No ale straty to on ma makabryczne, większość kończy się groźną kontrą. Sporo farta (czerwona Ruchu, niejednoznaczny karny) i jakoś dowieźliśmy. Przy golu straconym raczej Cziczkan zawalił. Starzyński i Zwoliński bardzo słabe zmiany - zamiast łapać faule i przetrzymywać piłkę to tracili i faulowali. Zwłaszcza ten drugi IQ 200 przy faulu na własnej połowie, żeby Ruch mógł sobie wrzucić ze stojącej piłki. Gogół chociaż faul wymusił w środku pola... |
Ruch w 10 lepszy całą drugą połowę, jakby Przybył nie wydrukował karnego to byśmy tego pewnie nie wygrali
|
Zauważy ktoś wreszcie, że Cziczkan to za Ratonem może buty nosić :), a i Broda by na pewno takiej szmaty nie wpuścił. Tylko czekać na Pana Kakałko, który zacznie przekonywać, że strzał to była petarda :rotfl:
Cytat:
My byliśmy lepsi w Pruszkowie i z Polonią, ale za to punktów nie dają. |
Cytat:
|
Niech to trafienie da Sukiennickiemu więcej luzu w kluczowych momentach i rozwiąże worek z golami i asystami.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl