Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   4. kolejka, Wisła Kraków - Ruch Chorzów, 12 sierpnia 2024, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11027)

Ogryzek 12.08.2024 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1631556)
Eneko był zajebisty.

Gdy Rude był trenerem i preferował swoich ziomków przegrał rywalizację z Urygą.
Ale spoko, na pewno był od niego lepszy, skoro nawet jego rodak się na nim nie poznał :D

Markusizmy heh.

No tak....

Markus i wolfy - twórcy nowej mitologii i legend...

Kurz 12.08.2024 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631555)
Tamta Termalika to jednak była drużyna też ofensywnie nastawiona (choć nie tak jak Wisła). Dodatkowo bronili znakomicie (5 - najmniej porażek w całym sezonie). Można nawet zaryzykować stwierdzenie że gdyby Biedrzycki zagrał w finalowym barażu (a wypadl za kartki) to Puszcza być może wtedy by z nimi nie wygrała.

A to że u nas jest za dużo ofensywnych obrońców to fakt, choć tutaj też swoje robi środek pola, który powinien dużo lepiej zabezpieczać boczne strefy, a raczej mamy tam wieczne autostrady.

Ale te boczne strefy również relatywnie słabo zabezpieczają skrzydłowi. Nie tak słabo jak Yebo, ale nie są w tym mistrzami. Kolejnym problemem jest środek pomocy i jego konstrukcja. Carbo to za mało. Powinien być drugi zawodnik od zapieprzania i jednocześnie napędzania akcji. Taki, o którym można byłoby powiedzieć, że jest w top 3 na swojej pozycji w pierwszej lidze.

Witalis 12.08.2024 09:42

Pierwszoligowy szlagier.


Oczekuję wyrównanej gry dwóch solidnych jak na swoją ligę drużyn.

s1mone 12.08.2024 11:06

Ja tęsknię za wykupowaniem meczów Wisły po 10 zł z 5 złotową dotacją dla klubu. Było to dla mnie dużo bardziej lazy-friendly :D

Ostatnio co kolejkę muszę od nowa szukać, gdzie dany mecz jest transmitowany - gdyż nie posiadam telewizji stacjonarnej :D

Dlatego dla tych co mają podobny problem do mnie - dzisiejszy mecz na internecie można obejrzeć pod tym linkiem https://sport.tvp.pl/79538482/wisla-...tream-12082024

Stwierdziłem, że skoro wcześniej wyszukałem to się podzielę z kolegami.

Pozdro:)

azor 12.08.2024 12:01

To Ci ułatwię na przyszłość - wszystkie mecze Wisły tam znajdziesz ;)

Karherop 12.08.2024 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1631567)
Ja tęsknię za wykupowaniem meczów Wisły po 10 zł z 5 złotową dotacją dla klubu. Było to dla mnie dużo bardziej lazy-friendly :D

Ostatnio co kolejkę muszę od nowa szukać, gdzie dany mecz jest transmitowany - gdyż nie posiadam telewizji stacjonarnej :D
)

To ja też się podzielę, choć to odkrycie stare jak świat

Wislaportal -> sport w tv i masz rozpiskę co gdzie transmitują (nie tylko Wisłę) na jakim kanale.

Pulpet 12.08.2024 12:13

1:1. Pewniak.
I dziesięć punktów straty do Termaliki po ledwie miesiącu grania.

wolfy 12.08.2024 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1631573)
1:1. Pewniak.
I dziesięć punktów straty do Termaliki po ledwie miesiącu grania.

Wcale nie taki pewniak, jedna bramka stracona to mało jak na nas.

Stelio 12.08.2024 12:48

Kto wyleci dzisiaj z boiska? Osobiście stawiam, że el capitano w koncu dolozy cegielkę do tej wspaniałej serii. Ale nie wykluczam również jakiejś mniej oczywistej czerwonej. Może Chickan? Długa pila za linie obrony, cziczkan wybiega z pola karnego, ale przy pilce szybszy jest pilkarzy Ruchu i cyk.

swiety37 12.08.2024 13:31

Cziczkan zbyt przyspawany do linii bramkowej, a Capitano to nie zdąży sfaulować ;)
Któryś młody się może zagrzać... Sukiennicki/Gogół/Kutwa.

Markus 12.08.2024 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1631557)
No tak....

Markus i wolfy - twórcy nowej mitologii i legend...

:rotfl:

Napisałem wyraźnie, że Eneko jest słabym piłkarzem i pomyłką transferową Wisły.

Która z tych spraw jest mitem lub legendą?:-D:evil:

DeadOrAlive 12.08.2024 14:09

Ale dożyliśmy czasów Panowie i Panie, co nie? ;)

Revolver 12.08.2024 14:32

Moskal po meczu na konferencji:

"Nie możemy po raz kolejny rozdawać bramek przeciwnikom w taki sposób. Uważam, że przeważaliśmy w dzisiejszym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mieliśmy sytuacje, ale zabrakło zimnej krwi i dokładności. W drugiej połowie spadła zdecydowanie płynność, nad czym będziemy pracować w najbliższych tygodniach. W takich meczach trzeba dawać z siebie wszystko, a nie widziałem tego dzisiaj niestety u niektórych zawodników. Uważam, że nie stoimy na straconej pozycji przed rewanżem ze Spartakiem, trybuny będą naszym dwunastym zawodnikiem i sportowa złość sprawi, że będziemy starali się zmazać plamę po dzisiejszym meczu i dać kibicom radość."

AgresywnyChomik 12.08.2024 17:31

1. Mikulec wygrywa z Kiakosem
2. Kiakos ciagle fizycznie odstaje
3. Trener wystawia gorszego zawodnika kosztem ze wzgledu na paszport?

Hmm

Nie wierze ze pilkarsko Mikulec jest lepszy od Greka.

Witalis 12.08.2024 18:09

Mnie to też zaskakuje, ale chyba musimy pamiętać, że mieliśmy mało miarodajnej gry w tym sezonie. Puchary totalnie wypaczają obraz piłkarzy.

bridgeburner 12.08.2024 18:38

Ja oczywiście jestem kibicem laikiem
I na piłce się nie znam
Ale co chcemy ugrać jeżeli Sukiennicki schodzi do skrzydła gdzie jest już 2 zawodników i z tego boku wrzucamy w pole karne gdzie jest Rodado i drugi skrzydłowy? I 7 graczy Ruchu
Carbo i Kutwa grają jako dwie 6 , nie atakują pola karnego w ogole
U siebie, mając po 2 meczach jeden punkt i jedną bramkę strzelona na koncie

wolfy 12.08.2024 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1631605)
Ja oczywiście jestem kibicem laikiem
I na piłce się nie znam
Ale co chcemy ugrać jeżeli Sukiennicki schodzi do skrzydła gdzie jest już 2 zawodników i z tego boku wrzucamy w pole karne gdzie jest Rodado i drugi skrzydłowy? I 7 graczy Ruchu
Carbo i Kutwa grają jako dwie 6 , nie atakują pola karnego w ogole
U siebie, mając po 2 meczach jeden punkt i jedną bramkę strzelona na koncie

Potwierdza to że gol padł po odbiorze Carbo i dalekim podaniu do Rodado. Poza tym trudno mówić o zagrożeniu bramki Chorzowa.

Witalis 12.08.2024 18:53

Mam podobne wrażenia, ale też nie znam się na piłce.
W jakimś wywiadzie przedsezonowym Moskal chwalił Sukiennickiego, że zdolny i że może grać na każdej pozycji. W tym chaotycznym początku sezonu trochę tak jest, że on rzeczywiście gra wszędzie. Mam nadzieję, że jak ustabilizujemy rytm meczowy i skład, jakoś się go ukierunkuje.

Drozd 12.08.2024 19:01

K.... eżeli sędzia daje naszemu żółtą kartkę za to że jakiś cieć z Ruchu go kopnął, to nie ma się co dziwić że kończymy najczęściej w 10.

Markus 12.08.2024 19:02

Po raz kolejny na razie najlepsi w naszej drużynie hiszpańscy liderzy zespołu, a najsłabsi Biedrzycki z Kutwą. Znów słabo też Sukiennicki.

Arked 12.08.2024 19:54

Cofnięcie się do głębokiej defensywy grając z przewagę to świetny pomysł. Wykorzystujemy nasz atut jakim jest monolit obronny...

Witalis 12.08.2024 20:04

Więcej szczęścia niż rozumu.


Ważne, że wygraliśmy.


Moim zdaniem tej drużynie potrzeba stabilizacji.

bridgeburner 12.08.2024 20:07

Na Rodado brakuje komplementów
Klasę pokazał tez Carbo
Sukiennicki jednak ma niezłe uderzenie, jest to materiał na piłkarza
W końcu 3 punkty i 3 bramki
I to tyle z pozytywów
Generalnie to mecz mocno średni w naszym wykonaniu
Bardzo przykro się patrzyli jak Ruch grający w 10 potrafił nas długimi fragmentami zdominować
Skrzydłowych niby mamy 5 ale wciąż czekamy na drugi dobry mecz któregokolwiek ( jeden niezły zagrał Baena)
Zwoliński - tu wciąż czekamy na pierwsze udane zagranie

wolfy 12.08.2024 20:08

Tak napiszę - ufff...
Najlepsi na boisku Carbo i Rodado, tu nie ma wątpliwości. Sukiennnicki chaotycznie, ale na koniec pocelował więc nie będę się pastwił. No ale straty to on ma makabryczne, większość kończy się groźną kontrą.

Sporo farta (czerwona Ruchu, niejednoznaczny karny) i jakoś dowieźliśmy.

Przy golu straconym raczej Cziczkan zawalił.

Starzyński i Zwoliński bardzo słabe zmiany - zamiast łapać faule i przetrzymywać piłkę to tracili i faulowali. Zwłaszcza ten drugi IQ 200 przy faulu na własnej połowie, żeby Ruch mógł sobie wrzucić ze stojącej piłki. Gogół chociaż faul wymusił w środku pola...

AS82 12.08.2024 20:09

Ruch w 10 lepszy całą drugą połowę, jakby Przybył nie wydrukował karnego to byśmy tego pewnie nie wygrali

Drozd 12.08.2024 20:09

Zauważy ktoś wreszcie, że Cziczkan to za Ratonem może buty nosić :), a i Broda by na pewno takiej szmaty nie wpuścił. Tylko czekać na Pana Kakałko, który zacznie przekonywać, że strzał to była petarda :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631614)
Ruch w 10 lepszy całą drugą połowę, jakby Przybył nie wydrukował karnego to byśmy tego pewnie nie wygrali

Był kontakt? Był! To koniec tematu :D. Nam takich karnych gwizdali dziesiątki.

My byliśmy lepsi w Pruszkowie i z Polonią, ale za to punktów nie dają.

wolfy 12.08.2024 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631615)
Zauważy ktoś wreszcie, że Cziczkan to za Ratonem może buty nosić :), a i Broda by na pewno takiej szmaty nie wpuścił. Tylko czekać na Pana Kakałko, który zacznie przekonywać, że strzał to była petarda :rotfl:

Cziczkan na linii słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

Arked 12.08.2024 20:14

Niech to trafienie da Sukiennickiemu więcej luzu w kluczowych momentach i rozwiąże worek z golami i asystami.

AS82 12.08.2024 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na lini słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

Chłopie Cziczkan dziś 2 setki wybronił , jedną właśnie interweniując na linii

Drozd 12.08.2024 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na lini słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

W sytuacyjnych interwencjach jeszcze w miarę, ale strzały z daleka, nawet jak ma czas na spokojną reakcję to jakiś dramat. Już ten pierwszy strzał w środek śmierdział golem. Ale to jak usiadł na dupie przy strzale z 40 m to jest kompromitacja. Jeżeli Słowacy to zobaczyli to mamy ciepło, zresztą nie tylko Słowacy. W poprzedniej rundzie już też wpuścił podobną szmatę, tylko było z 30 m i niby nie miał szans...:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631620)
Chłopie Cziczkan dziś 2 setki wybronił , jedną właśnie interweniując na linii

Nie wybronił tylko w niego trafili. Jak trzeba było wybronić to wpuścił szmatę z 40 m.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl