Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto zostanie nowym trenerem Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11016)

AgresywnyChomik 31.05.2024 18:15

Ciekawe kogo AI wypluje xDD ogolnie bieda z trenerami.

https://www.transfermarkt.pl/trainer...lasse=1&plus=1

s1mone 31.05.2024 18:18

Szwargi nie chcę widzieć. To, że prowadził Raków, bo był wcześniej asystentem nie powinno mieć znaczenia. Facet w Rakowie zaliczył równię pochyłą, mistrza Polski z mocną kadrą wyprowadził poza europejskie puchary. Kolejny fajny trener, który nie ma wyników. Postawiono na niego na zasadzie, że może na tyle długo pracował pod Papszunem, że jest w stanie kontynuować jego pracę - oczywiście wyszlo guano, bo Papszunem to on nie jest i nigdy nie będzie.

Wolę kogoś mniej znanego, z wynikami w mniejszych klubach niż kolejnego gościa, co nigdzie niczego nie osiągnął i się buja od klubu do klubu, a nóż widelec u nas mu wyjdzie...... ;];]

Chcę trenera, który potrafił coś zbudować w klubie w jakim wcześniej pracował i osiągnął tam sukces. Może być sukces nawet 2 ligowy. Może być pierwszoligowy.

Jeśli nie uda się takiego trenera ściągnąć, to jestem za pozostawieniem Jopa na stanowisku głównego trenera. On swoje sukces story ma zrobione w rezerwach, wypracował awans - co prawda w niskiej lidze, ale widać że gość ma charyzmę i potrafi coś fajnego stworzyć.



Gorzej jak nam znowu AI jakiegoś gówniaka zagranicznego wypluje....

pchelas 31.05.2024 18:22

Ty wolfy, to widzę, że potrafisz bohatersko dyskutować z tezami, które sam wymyślisz.

MaLk 31.05.2024 18:35

W połowie sezonu optowałem za trenerem, którego zatrudnienie minimalizuje ryzyko nieznajomości ligi i maksymalizuje prawdopodobieństwo awansu. Przy czym sam już wtedy wskazywałem, że Moskal według wszelkiego prawdopodobieństwa nie będzie chciał do nas przyjść (pozdro Wolfy).

Teraz właściwie ciężko powiedzieć - nie jestem w stanie określić jaka będzie strategia klubu na nowy sezon.

Do tej pory było to de facto założenie ekstraklasa albo śmierć. Mam wrażenie, że w tym sezonie może być inaczej i Królewski może się nastawić (o dwa sezony i kilkanaście milionów złotych długu później niż kiedy to proponował Jażdżyński) na sezon oszczędnościowy. W tym kadrę oszczędnościową i brak parcia na awans za wszelką cenę. Może mu dane statystyczne podpowiedziały, że kluby które stawiają awans na ostrzu noża w ubiegłych latach zwykle nie awansują, a wygrywają ci, którzy "mogą ale nie muszą" - jak my w pucharze - i spróbuje w ten sposób oszukać rzeczywistość.

Bez określenia jakie są założenia Królewskiego na ten sezon nie da się gdybać o tym, kto najlepiej nadaje się do realizacji tych założeń. W normalnym klubie to powinno być ze sobą zgrane.

bridgeburner 31.05.2024 19:24

Misiura zna ligę, mówi po hiszpańsku, Znicz grał mniej więcej to co my chcemy grać ( oczywiście na miarę ich skromnych możliwości)
Jezeli rzeczywiście już dogadany w Płocku to albo Kaziu na rok i jedziemy kolejny raz z hasłem ekstraklasa albo śmierć albo Szulczek i w tym roku budujemy skład z myślą o awansie w perspektywie 2-3 lat

emjot 31.05.2024 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1625896)
Misiura zna ligę, mówi po hiszpańsku, Znicz grał mniej więcej to co my chcemy grać ( oczywiście na miarę ich skromnych możliwości)
Jezeli rzeczywiście już dogadany w Płocku to albo Kaziu na rok i jedziemy kolejny raz z hasłem ekstraklasa albo śmierć albo Szulczek i w tym roku budujemy skład z myślą o awansie w perspektywie 2-3 lat

Koźmiński twierdzi że Misiura podpisał już kontrakt

Curvaldinho 31.05.2024 19:31

Jedynym plusem Szulczka byłoby to, że łaskawie sprawdzałby przed meczem jak grają rywale i coś by tam próbował ustawiać pod ten autokar rywali. Pytanie, czy skutecznie, bo jednak Wartę spuścił z ligi, to dlaczego miałoby mu tutaj dobrze iść?

thechris 31.05.2024 20:00

Stanislav Levý

Nehiar 31.05.2024 20:08

Przecież wiadomo że to będzie Jop - opcja budżetowa, "sprawdzony" i nawet ostatnio w wywiadzie mówił JK że rozważali taka opcje ale postanowił dać Rude nowa propozycję.

roki9 31.05.2024 20:12

https://x.com/jarokrolewski/status/1796616632015388752

Jeżeli to ostatnie kluby tego nowego trenera, to składa mi się to na Moskala. Po kolei byłoby to awans z ŁKSem, bardzo słaby pobyt w Sosnowcu i wcześniejszy awans z ŁKSem

Stelio 31.05.2024 20:44

https://gazetakrakowska.pl/kazimierz...ar/c2-18573981

Karcz potwierdza

DeadOrAlive 31.05.2024 20:50

Taaa dokładnie, wszystko wskazuje na Kazimierza Moskala. No kurde nie wiem, nie przekonuje mnie to. Moskal i Wisła ? To już było i dobrze się nie skończyło.

Drozd 31.05.2024 20:53

Jeżeli to rzeczywiście będzie Kazimierz to bardzo dobrze.

krysztal 31.05.2024 20:59

O Drozd już się cieszy.Myślę że Drozd to by się nawet cieszył jakby na Kmiecika postawiono

krysztal 31.05.2024 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1625872)
Szwargi nie chcę widzieć. To, że prowadził Raków, bo był wcześniej asystentem nie powinno mieć znaczenia. Facet w Rakowie zaliczył równię pochyłą, mistrza Polski z mocną kadrą wyprowadził poza europejskie puchary. Kolejny fajny trener, który nie ma wyników. Postawiono na niego na zasadzie, że może na tyle długo pracował pod Papszunem, że jest w stanie kontynuować jego pracę - oczywiście wyszlo guano, bo Papszunem to on nie jest i nigdy nie będzie.

Wolę kogoś mniej znanego, z wynikami w mniejszych klubach niż kolejnego gościa, co nigdzie niczego nie osiągnął i się buja od klubu do klubu, a nóż widelec u nas mu wyjdzie...... ;];]

Chcę trenera, który potrafił coś zbudować w klubie w jakim wcześniej pracował i osiągnął tam sukces. Może być sukces nawet 2 ligowy. Może być pierwszoligowy.

Jeśli nie uda się takiego trenera ściągnąć, to jestem za pozostawieniem Jopa na stanowisku głównego trenera. On swoje sukces story ma zrobione w rezerwach, wypracował awans - co prawda w niskiej lidze, ale widać że gość ma charyzmę i potrafi coś fajnego stworzyć.



Gorzej jak nam znowu AI jakiegoś gówniaka zagranicznego wypluje....

Pierwszy raz od dawna w 100% się zgadzam.

Drozd 31.05.2024 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1625916)
O Drozd już się cieszy.Myślę że Drozd to by się nawet cieszył jakby na Kmiecika postawiono

Moskal zawsze powodował, że graliśmy w piłkę, dlatego się cieszę.

Elendil 31.05.2024 21:19

Myślę że Moskal + Jop ma na pewno większy sens niż Rude + Jop. Moskal był u nas w zupełnie innej epoce, nawet ciężko porównywać te dwa okresy.

Co nie zmienia faktu, że może mu iść tak samo jak poprzednikowi, Sobolowi, Brzęczkowi, Guli...

wolfy 31.05.2024 21:23

Moskal byłby super, ale czemu chłop miałby sobie taką krzywdę robić?

Witalis 31.05.2024 21:23

W sytuacji improwizowania wszystkiego Moskal + Jop to nie byłoby złe rozwiązanie pod warunkiem dobrania sensownego (a budżetowego w naszych warunkach) trenera bramkarzy i przygotowania fizycznego oraz zmiany lekarza klubowego.

krysztal 31.05.2024 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1625919)
Moskal zawsze powodował, że graliśmy w piłkę, dlatego się cieszę.

Przecież trener nie ma wpływu na takie rzeczy

Witalis 31.05.2024 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd
Moskal zawsze powodował, że graliśmy w piłkę, dlatego się cieszę.

Zapomnij. On ich abecadła nie nauczy. ;)

pepe72 31.05.2024 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1625927)
Moskal byłby super, ale czemu chłop miałby sobie taką krzywdę robić?

For money!
Poza tym jest specjalistą od awansów do e-klapy.

wolfy 31.05.2024 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1625931)
For money!
Poza tym jest specjalistą od awansów do e-klapy.

Mam dziwne przeczucie że po nas już nim nie będzie.

Drozd 01.06.2024 06:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1625930)
Zapomnij. On ich abecadła nie nauczy. ;)

Zauważ, że leserów w dużej części już pogoniono. Rude odszedł, ale uświadomił Królewskiemu dlaczego jest jak jest. Efektem piłkarze typu Sobczak szukają klubu. Nic tak nie przemawia do rozumu jak pokazówka.

TommyTSW 01.06.2024 07:02

Jop nieźle prowadził drużynę jako tymczasowy trener, paradoksalnie zasłużył by zostać na ławce ale wszedł Rude, teraz może dostać tą szansę.

Drozd 01.06.2024 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1625960)
Jop nieźle prowadził drużynę jako tymczasowy trener, paradoksalnie zasłużył by zostać na ławce ale wszedł Rude, teraz może dostać tą szansę.

Jop trenerem był przez dwa tygodnie. W drugim meczu w lidze już nie było tak kolorowo jak w pierwszym i wygraliśmy po desperackiej kontrze w 93 minucie i strzale Baeny głową z 16 metrów w okienko. Bo o ile w pierwszym meczu piłkarzyki biegały i walczyły, to w tym drugim już mniej im się chciało. Nasz zasadniczy problem to przymuszenie piłkarzy do gry na maksimum zaangażowania. Sam trener niewiele tutaj może, zwłaszcza w trakcie sezonu. Teraz jest czas żeby o tą sprawę zadbać.

Jaroo1 01.06.2024 07:18

Kto by trenerem nie został to i tak z JK jako ekspertem od wszystkiego co w klubie będzie czynione, mamy przejebane.

Drozd się tu podnieca że jakieś czystki są robione xd mamy normalny cykl życia Wisły, nadszedł nowy sezon i wypierdalamy szrot aby szukać kolejnego szrotu, takie to są czystki... Omrani, Bregu, Junca, Eneko, Basha, Żyro wow ale czystki xd szrot który nic nie grał. Sobczak i Villar coś grali minut i coś potrafili ale to też różnie z tym bywało, ostatnio gorzej i mniej też grali.

Generalnie jak chcemy robić czystki to w pierwszej kolejności JK sam się powinien wyjebać z klubu.

Zanosi się na najbardziej szalony sezon w historii gdzie jakis nieudacznik z Gorlic wyskoczy ze swoim kalkulatorem i pokaże trenerowi że ten piłkarz się świeci na zielono w jego programie więc bierzemy.
Także ja się spodziewam oszałamiających efektów

nieznajomy 01.06.2024 07:21

A Dariusz Marzec, co myślicie? Dla młodzieży napisze, że był wieloketnimbpomicnikiem Wisły, zaangażowany, dobrze go wspominam. A jako trener hm..kojarzę ze miał z Mielcem sukcesy, nie wiem czy to nie on wprowadziła do ekstraklasy.

JudasPriest 01.06.2024 08:50

Życzę sobie, żeby nie był to żaden Wislak. Na prawdę, dość. Żadnych Jopów, Radków, Stolarczyków.
Mam wrazenie, ze na tych ludziach dalej ciąży legenda Wielkiej Wisły i mecz z automatu sam sie wygra, wystarczy nie przeszkadzać.
Moskal to trochę coś innego, bo on udowodnił, że jest dobrym trenerem poza Wisłą.

krysztal 01.06.2024 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1625962)
Jop trenerem był przez dwa tygodnie. W drugim meczu w lidze już nie było tak kolorowo jak w pierwszym i wygraliśmy po desperackiej kontrze w 93 minucie i strzale Baeny głową z 16 metrów w okienko. Bo o ile w pierwszym meczu piłkarzyki biegały i walczyły, to w tym drugim już mniej im się chciało. Nasz zasadniczy problem to przymuszenie piłkarzy do gry na maksimum zaangażowania. Sam trener niewiele tutaj może, zwłaszcza w trakcie sezonu. Teraz jest czas żeby o tą sprawę zadbać.

Tobie się już nawet mecze pojebały.Strzał Baeny był w meczu z Katowicami za Sobola.Z Polonią strzelił Rodado po wrzutce Villara.Żadnej desperacji tam nie było.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl