![]() |
w naszym przypadku nie ma pojęcia"słaba drużyna"
Przypominam, że z drużynami z ""down 3" ugraliśmy może 50% pktów z możliwych |
ŁKS, Ruch, Warta, Pogoń Siedlce i Kotwica Kołobrzeg. Jeszcze tylko jednej druzyny brakuje do kompletu 1 ligi na przyszły sezon. Z kibicowskiego punktu widzenia fajniej jakby spadła Korona, ale może z Warta będzie łatwiej urwać punkty.
PS. Niestety Hutnik nie złapał się na baraże, także opcja derbów w przyszłym sezonie poszła się jebac. Wychodzi na to, że trzeba jeszcze rok poczekać na Wieczysta ;) |
Jeszcze też nie wiadomo jakie 3 się z niej ewakuują. Zamieszanych w to jest aż 10 ekip, czyli 10/18 zespołów jeszcze o coś gra przed ostatnią kolejką. Niesamowite.
|
Cytat:
Wynika z tego, że na każde 9 spotkań kolejki TVP będzie transmitowała tylko 4 mecze? Bo nigdzie nie napisano, że "wybrane trzy spotkania" każdego kolejnego dnia. |
Cytat:
|
Cytat:
Musieliby stworzyć TVP Sport 2, co powinni zrobić już dawno. |
Polsat wrzucał więcej, bo oprócz meczów na Polsat Sport, wrzucał też mecze na kanałach Premium.
|
Przecież jest napisane, że wszystkie mecze będą na stronie internetowej.
|
przecież TVP Sport puszcza mecze II ligi w streamingu przez swoją stronę internetową
i tak samo będzie z I ligą ps. do piątku do poniedziałku puszczali tak z 6-7 spotkań II ligowych: często była Stal Stalowa Wola, KKS Kalisz, Hutnik więc można było śledzić grę tych wszystkich wypożyczonych i tych już sprzedanych z Wisły: Hoyo, Głogowskich, Sobola, Jani... |
Rozumiem streamingi i transmisje na smart TV, ale interesowała mnie zwykła telewizja. Nawet płatna jak Polsat Premium czy Canal+
|
chcesz płacić za oglądanie skórokopów z II ligi/Iigi jak kopią się po czołach?
:haha::haha::haha: |
Cytat:
|
nic nie chcę sugerować
ale TVP Sport striminguje ME U17 a to jest wyższy poziom niż II liga polska, ba momentami niż I (zwłaszcza w wykonaniu Portugalczyków, Francuzów czy Anglików) |
w finale baraży o I ligę
KKS Kalisz - Stal St. Wola czyli Sobol kontra Ziarko (20 min. w meczu z Chojniczanką) i Chełmeckim (70 min.) Stalówka ładnie gra, ale jednak ze względu na msc faworytem KKS |
Wisła Płock bierze z Chojniczanki tego kopacza: http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=47310&id_sezon=103
wielki chłop (193 cm) stosunkowo jeszcze młody (w grudniu 24 lata) skała, nawet dosyć szybki (na pewno szybszy niż Uryga) i zwrotny (na pewno bardziej niż Łasicki i Uryga razem wzięci), trochę toporny, ale twardy tak ja powinien być środkowy obrońca i "nie jest mistrzem wyprowadzania piłki", ale nie takie ma zadania :P bardzo dobrze gra głową (w przeciwieństwie do naszych "stoperów") na I ligę idealny widziałem wielokrotnie jak się odbijali od niego napastnicy na chwilę obecną pewnie o klasę lepszy od takiego Łasickiego i Urygi tak że tak ps. 28 meczów w II lidze, 27 w całości, 7 żółtych, 1 czerwo. Gra w kadrze Wysp Owczych. |
U nas jest doświadczenie. Jak nikt nie odejdzie ze środkowych (jedynie Colley wartość sprzedażowa) to nie ma szans, żeby ktoś przyszedł na tę pozycję. Będzie jedynie uzupełnieni młodym perspektywicznym.
|
Cytat:
|
Beniaminek awansował do Ekstraklasy, a my trzeci sezon z rzędu szukamy kwadratowych jaj. Ile mamy stać, ....a mać!?
|
Skład Fortuna 1 Ligi w sezonie 2024/25
Kod:
1. Wisła Kraków |
Awans Płocka i Łęcznej, my z baraży jak AI dobrze wybierze trenera i piłkarzy.
|
Cytat:
|
Na dziś trudno powiedzieć kto będzie się liczył w grze o awans. Są roszady w sztabach i w kadrach. U nas to już w ogóle nie wiadomo w którą stronę pójdzie sezon.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ta liga bedzie tak samo cepowata jak juz 3 rok dla nas,nie ma co sie oszukiwac.No bo jakie taktyki bedzie mial na nas taki Znicz ,Stal czy Płock.Villar przed odejsciem zdradzil ze to co nas zabilo to to ze rywale wiedzieli jak z nami grac.I koniec kropka ,jedno zdanie i wiesz wszytsko . Pozatym 3 zespoly spadajace Ruch,LKS i Warta napewno beda faworytami,dojdzie Łeczna,Plock,Miedz,Arka (haha) czy nawet Stal Rzeszow.Jak widac kandydatow jest sporo. Kopanie sie po czole musi tym razem wyzwolic w nas wiecej energii,innym slowy trzeba grac jak kiedys Ruch ,silowo,bezczelnie i z jajem. |
Cytat:
|
Na razie to uporządkowano kontrakty, które kończyły się w czerwcu.
I czekamy na podpis trenera. Zakładam, że transfery DO będą jakoś z nim uzgadniane |
Z jakimikolwiek typami/oczekiwaniami trzeba poczekać na skompletowanie kadr, na razie w wielu klubach albo trenera nie ma (ŁKS, My), albo dopiero co wybrany (Płock, Odra).
Póki co uważam że ponownie jak rok temu, najlepsze wejście w sezon będą mieć kluby które już jakiś czas wiedziały na czym stoją: BBT, Miedź, Ruch. Ciekawe tylko kto podaży drogą Sosnowca, którego dziennikarze typowali do baraży, a skończył jak skończył. Aż boję się typować. |
Na ten moment imo drużyny które na pewno skończą sezon przed nami (kolejność losowa):
1. Wisła Płock 2. Miedź Legnica 3. ŁKS 4. Ruch 5. BBT Pozostanie nam walka o te 6 miejsce, najprawdopodbniej z Łęczną, Odrą, Stalą Rzeszów i Tychami. |
Bez przesady, tak to się określić tego nie da ale na pewno po 2 latach w I lidze mozemy sie pozycjonować jako ekipa do ogrania przez 5-10 innych druzyn. A pierwszy sezon i nawet poprzedni to było stawianie sie jako zespół na top2? max top 4?
Takze pieknie to pokazuje obraz Wisły Królewskiego. O ile 2 razy brak awansu z I ligi to niespodzianka, o tyle teraz chyba nikt normalny takich oczekiwań względem cyrku Królewskiego nie ma. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl