Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   FINAŁ PUCHARU POLSKI 2023/2024 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2.05, 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10997)

TommyTSW 28.04.2024 22:17

Pogoń nie jest w żadnej dobrej formie, piłkarsko to poziom mniej więcej Widzewa a nie Manchesteru City.Między ligami nie ma żadnej przepaści, do wygranej wystarczy motywacja i chęci.Pogoń mimo wszystko też może nas trochę zlekceważyć, nie przygotują się na nas śledząc co gramy w tej lidze ;p

Ogryzek 29.04.2024 08:00

Każdy wynik przyjmę - poza totalną kompromitacją. Wygramy - SUPER. Przegramy, szkoda - ale gramy dalej o awans. :)

tommiyacht 29.04.2024 08:46

mam podobne oczekiwania co wiekszosc tu. Licze na fajna atmosfere i doping na petardzie. Wtopa wkalkulowana, byle bez wstydu i po walce.

tempertantrum 29.04.2024 09:26

Jesteśmy drużyną, która niczego nie osiągnęła od 13 lat, więc takie nastawienie jest chyba właściwe.

Cokolwiek by nie pisać to jest to największy sukces od MP w 2011 roku.

A jak będzie to zobaczymy.

piotrek1803 29.04.2024 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tempertantrum (Post 1621787)
Jesteśmy drużyną, która niczego nie osiągnęła od 13 lat, więc takie nastawienie jest chyba właściwe.

Cokolwiek by nie pisać to jest to największy sukces od MP w 2011 roku.

A jak będzie to zobaczymy.

gdzie są piniodze za las ??? !!!

tomasz_19 29.04.2024 09:43

trzeba to wygrać, nieważne jak byle wygrać!

nero 29.04.2024 11:22

Idzie na internecie wykupić transmisje? W polsat box go kupie?

TommyTSW 29.04.2024 13:39

tak, na strims.in za całe 0zł
w ogóle to wstyd że finału PP nie ma na otwartym kanale

roki9 29.04.2024 13:50

Przecież mecz normalnie będzie pokazywany na otwartym Polsacie

TommyTSW 29.04.2024 14:53

Jak jets to ok, bo na flashscore pisze tylko polsat sport 1 i premium

Coglin 29.04.2024 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1621809)
Jak jets to ok, bo na flashscore pisze tylko polsat sport 1 i premium

Jest na zwykłym polsacie:
https://i.postimg.cc/htWBkZpT/mecz.jpg

nero 29.04.2024 15:44

Eee to świetnie, dzięki :)

Arkadiusz.Czerepach 29.04.2024 22:53

co nie zmienia faktu że jak ktoś oglada tylko przez neta , to zwyklego polsatu za darmo nie obejrzy

19south06 30.04.2024 07:07

jakby coś to zapewne na strims[.]top lub drhtv będzie, więc jak ktoś nie ma dostępu z zagranicy to przeklikać się przez reklamy i da radę :)

leszekm 30.04.2024 07:50

FAQ przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/faq-pr...em-pogwis/9522

Karherop 30.04.2024 08:25

W kwestii godziny wejścia to ta 10:00 to wejście tylko dla UW na rozstawienie oprawy. Najpewniej około 13 będą wpuszczać resztę grupy. Oby tylko bez przypałow jak 3 lata temu w przypadku Lecha.

skarabeus 30.04.2024 08:33

Pilnie potrzebny jeden bilet na sektory Wisły.

azor 30.04.2024 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621854)
W kwestii godziny wejścia to ta 10:00 to wejście tylko dla UW na rozstawienie oprawy. Najpewniej około 13 będą wpuszczać resztę grupy. Oby tylko bez przypałow jak 3 lata temu w przypadku Lecha.

Patrząc na to co się dzieje, to przypał bardzo prawdopodobny i to na lini Wisła-Wisla. Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi ćwierćmozgami, którzy nie wiedzieć dlaczego uzurpują sobie prawo do decyzji za całość wiślackiego społeczeństwa? Rozumiem, że wygodnie przywołuje się przykład z LP-LW, ale biorąc pod uwagę całą otoczkę związaną z nami, to jak legła się szczerzy na nasz przyjazd itp - czy naprawdę nie da się przeżyć tego, że policja będzie na stadionie?

I oczywiście Sociosy przyklaskujące patusiarskiej bandzie kumatych. Przysięgam, że jeżeli w czwartek moja majówka z PP skończy się na parkingu, to więcej nie kupię biletu na Reymonta. I tak wiem, jestem piknikiem, kibicem sukcesu, sierota po Cupiale, kolegą Bednarza etc.

BCGorlice 30.04.2024 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1621864)
I oczywiście Sociosy przyklaskujące patusiarskiej bandzie kumatych.

Cóż. Jednak rację mieli Ci, co pisali, że to stare dobre SKWK przemalowane na inne barwy. A z Koalika tu robili wariata… A najlepsze jest to, że oni to napisali po konsultacji z klubem. Ja p…
Czyli Jarosław zyskuje ksywkę CHWDP. Czemu mnie to wszystko nie dziwi?

A tak apropos całej sytuacji. Ja to akurat nie jadę bo nie dam rady. Ale moi znajomi z A, posiadacze najdroższych karnetów, kupili dla siebie i dzieciaków możliwość wejścia na finał pucharu Polski od klubu. Od klubu, który ich namawiał żeby to zrobili, który informował, że dolna trybuna dla ultras a górna dla karnetowiczów. Klubu który się nie zająknął że kupno biletu wcale nie gwarantuje wejścia bo o tym będzie decydowało kilku patusów przy wsparciu odklejonego prezesa.

To jest skandal przy którym odpały Marzenki wydają się lajtowymi pomyłkami. To jest poza skalą patologii.

KOALIK 30.04.2024 17:48

Ja tylko zadałem proste pytanie - jakim prawem osoba z SKWK może być prezesem czegoś ponoć nowego.

Brak reakcji na późniejsze zdarzenia - układ truskolaski i proces spadkowy, a teraz burdel hiszpański wiele wyjaśnia.

A przede wszystkim brak prawdziwego odnowienia.

Jakby od początku, teraz to widać doskonale - rozwój Wisły nie był ważny.

Brak zmian, które były oczekiwane i one zostały zablokowane.

Ważny był tylko zmieniony układ, ale w rzeczywistości bardzo podobny.

Brak reakcji na spadek, itp.

Mnie krytykują tylko ci, którzy brali udział w przegonieniu Cupiała, bronili Marzenki do upadłego, ale mieli czas na przeformowanie się i z obrońców Marzenki stali się automatycznie tubą propagandową Świętego Jakuba i jego rodziny, Zaskrońca z Hańczowej, itp.

Wystarczy spojrzeć, kto założył temat pochwalny na temat odnowionych.

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...96&postcount=1

To nie były to drobne błędy, tylko świadome okradanie Wisły na dziesiątki milionów.

azor 30.04.2024 18:30

Zaraz serek się wynurzy, że Leśkiewicz to tylko akcje charytatywne w SKWK prowadził i nie wiedział co się działo. Co prowadzi do prostej konkluzji - albo kłamie albo jest durniem.

wolfy 30.04.2024 21:10

Bardzo słabo to wygląda z zewnątrz, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawną historię Wisły. Ktoś przejął konto socios?

PAWEŁ 30.04.2024 22:21

Ło fiu fiu . Matko a jednak ? To wiele wyjaśnia dlaczego przez tyle czasu jesteśmy w dupie i nie widać żadnego światełka na poprawę sytuacji

skarabeus 01.05.2024 03:56

Gorzka satysfakcję mam.

Drozd 01.05.2024 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1621880)
Gorzka satysfakcję mam.

Ale chwila są dwie kwestie, jedno to przygotowanie oprawy do czego wygodniejszy jest pusty sektor i tutaj chyba nie ma kontrowersji. Druga sprawa to temat policji przy wejściach. To jest przepis na zamieszanie i zepsucie atmosfery święta, a taka biorąc pod uwagę pomysł żeby nie bluzgać na siebie, się zapowiadała. Po to jest wynajęta ochrona, żeby nie prowokować i stanowisko Socios jest tutaj w interesie wszystkich kibiców. Zresztą pomysł nie wyszedł od nas tylko od Pogoni, oni też dostrzegli co się święci.

ciacho 01.05.2024 08:20

Ktoś się orientuje o której jest planowane wejście na nasz sektor? Będę dojeżdżał pod stadion metrem z obrzeży miasta i nie wiem o której się tam pojawić.

nero 01.05.2024 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621887)
Ale chwila są dwie kwestie, jedno to przygotowanie oprawy do czego wygodniejszy jest pusty sektor i tutaj chyba nie ma kontrowersji. Druga sprawa to temat policji przy wejściach. To jest przepis na zamieszanie i zepsucie atmosfery święta, a taka biorąc pod uwagę pomysł żeby nie bluzgać na siebie, się zapowiadała. Po to jest wynajęta ochrona, żeby nie prowokować i stanowisko Socios jest tutaj w interesie wszystkich kibiców. Zresztą pomysł nie wyszedł od nas tylko od Pogoni, oni też dostrzegli co się święci.

Od kiedy zadaniem Socios jest zajmowanie stanowiska w takich sprawach?

Drozd 01.05.2024 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1621889)
Od kiedy zadaniem Socios jest zajmowanie stanowiska w takich sprawach?

W takich to znaczy w jakich?

Jeżeli nie jesteś w Socios to ich zdanie możesz zlekceważyć i tyle. Nawet jeżeli jesteś to raczej nie było głosowania w tym temacie. Więc nie jest wiążące.

dynek.pl 01.05.2024 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1621888)
Ktoś się orientuje o której jest planowane wejście na nasz sektor? Będę dojeżdżał pod stadion metrem z obrzeży miasta i nie wiem o której się tam pojawić.

Sektory dla grup zorganizowanych od 12, neutralne od 14

nero 01.05.2024 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621890)
W takich to znaczy w jakich?

Jeżeli nie jesteś w Socios to ich zdanie możesz zlekceważyć i tyle. Nawet jeżeli jesteś to raczej nie było głosowania w tym temacie. Więc nie jest wiążące.

No kolejny, ale dobrze napiszę pełnym zdaniem. Od kiedy Socios jest od zajmowania stanowiska czy kibice mają wchodzić na trybunę czy mają nie wchodzić? Jakie znaczenia ma to czy jestem w Socios czy nie jestem? Jak nie jestem to nie mogę pytać? By oburzony postawą stowarzyszenia? To jest jakiś przywilej tylko dla członków czy jak?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl