![]() |
Pogoń nie jest w żadnej dobrej formie, piłkarsko to poziom mniej więcej Widzewa a nie Manchesteru City.Między ligami nie ma żadnej przepaści, do wygranej wystarczy motywacja i chęci.Pogoń mimo wszystko też może nas trochę zlekceważyć, nie przygotują się na nas śledząc co gramy w tej lidze ;p
|
Każdy wynik przyjmę - poza totalną kompromitacją. Wygramy - SUPER. Przegramy, szkoda - ale gramy dalej o awans. :)
|
mam podobne oczekiwania co wiekszosc tu. Licze na fajna atmosfere i doping na petardzie. Wtopa wkalkulowana, byle bez wstydu i po walce.
|
Jesteśmy drużyną, która niczego nie osiągnęła od 13 lat, więc takie nastawienie jest chyba właściwe.
Cokolwiek by nie pisać to jest to największy sukces od MP w 2011 roku. A jak będzie to zobaczymy. |
Cytat:
|
trzeba to wygrać, nieważne jak byle wygrać!
|
Idzie na internecie wykupić transmisje? W polsat box go kupie?
|
tak, na strims.in za całe 0zł
w ogóle to wstyd że finału PP nie ma na otwartym kanale |
Przecież mecz normalnie będzie pokazywany na otwartym Polsacie
|
Jak jets to ok, bo na flashscore pisze tylko polsat sport 1 i premium
|
Cytat:
https://i.postimg.cc/htWBkZpT/mecz.jpg |
Eee to świetnie, dzięki :)
|
co nie zmienia faktu że jak ktoś oglada tylko przez neta , to zwyklego polsatu za darmo nie obejrzy
|
jakby coś to zapewne na strims[.]top lub drhtv będzie, więc jak ktoś nie ma dostępu z zagranicy to przeklikać się przez reklamy i da radę :)
|
FAQ przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/faq-pr...em-pogwis/9522 |
W kwestii godziny wejścia to ta 10:00 to wejście tylko dla UW na rozstawienie oprawy. Najpewniej około 13 będą wpuszczać resztę grupy. Oby tylko bez przypałow jak 3 lata temu w przypadku Lecha.
|
Pilnie potrzebny jeden bilet na sektory Wisły.
|
Cytat:
I oczywiście Sociosy przyklaskujące patusiarskiej bandzie kumatych. Przysięgam, że jeżeli w czwartek moja majówka z PP skończy się na parkingu, to więcej nie kupię biletu na Reymonta. I tak wiem, jestem piknikiem, kibicem sukcesu, sierota po Cupiale, kolegą Bednarza etc. |
Cytat:
Czyli Jarosław zyskuje ksywkę CHWDP. Czemu mnie to wszystko nie dziwi? A tak apropos całej sytuacji. Ja to akurat nie jadę bo nie dam rady. Ale moi znajomi z A, posiadacze najdroższych karnetów, kupili dla siebie i dzieciaków możliwość wejścia na finał pucharu Polski od klubu. Od klubu, który ich namawiał żeby to zrobili, który informował, że dolna trybuna dla ultras a górna dla karnetowiczów. Klubu który się nie zająknął że kupno biletu wcale nie gwarantuje wejścia bo o tym będzie decydowało kilku patusów przy wsparciu odklejonego prezesa. To jest skandal przy którym odpały Marzenki wydają się lajtowymi pomyłkami. To jest poza skalą patologii. |
Ja tylko zadałem proste pytanie - jakim prawem osoba z SKWK może być prezesem czegoś ponoć nowego.
Brak reakcji na późniejsze zdarzenia - układ truskolaski i proces spadkowy, a teraz burdel hiszpański wiele wyjaśnia. A przede wszystkim brak prawdziwego odnowienia. Jakby od początku, teraz to widać doskonale - rozwój Wisły nie był ważny. Brak zmian, które były oczekiwane i one zostały zablokowane. Ważny był tylko zmieniony układ, ale w rzeczywistości bardzo podobny. Brak reakcji na spadek, itp. Mnie krytykują tylko ci, którzy brali udział w przegonieniu Cupiała, bronili Marzenki do upadłego, ale mieli czas na przeformowanie się i z obrońców Marzenki stali się automatycznie tubą propagandową Świętego Jakuba i jego rodziny, Zaskrońca z Hańczowej, itp. Wystarczy spojrzeć, kto założył temat pochwalny na temat odnowionych. https://forumwisly.pl/showpost.php?p...96&postcount=1 To nie były to drobne błędy, tylko świadome okradanie Wisły na dziesiątki milionów. |
Zaraz serek się wynurzy, że Leśkiewicz to tylko akcje charytatywne w SKWK prowadził i nie wiedział co się działo. Co prowadzi do prostej konkluzji - albo kłamie albo jest durniem.
|
Bardzo słabo to wygląda z zewnątrz, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawną historię Wisły. Ktoś przejął konto socios?
|
Ło fiu fiu . Matko a jednak ? To wiele wyjaśnia dlaczego przez tyle czasu jesteśmy w dupie i nie widać żadnego światełka na poprawę sytuacji
|
Gorzka satysfakcję mam.
|
Cytat:
|
Ktoś się orientuje o której jest planowane wejście na nasz sektor? Będę dojeżdżał pod stadion metrem z obrzeży miasta i nie wiem o której się tam pojawić.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli nie jesteś w Socios to ich zdanie możesz zlekceważyć i tyle. Nawet jeżeli jesteś to raczej nie było głosowania w tym temacie. Więc nie jest wiążące. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl