![]() |
Tak sobie teraz spojrzalem na tabele i przypomnialem co pisalem o Lechii kilka miesiecy temu. Ponizej link
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1448 Ja sie zupelnie na pilce nie znam :D Dobrze, ze sie nasz prezes za to zna :D I tak sobie przypominam tyle przesmiewczych komentarzy pod adresem Lechii... No coz... |
Cytat:
|
Bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądać nasza obrona w jutrzejszym spotkaniu. Wystąpi chyba jej najmocniejszy skład (o ile Junca wyjdzie w podstawie) i mam nadzieję zobaczyć znaczącą poprawę w tej linii, fajnie byłoby zagrać na zero.
Przed nami 4 mecze w 2 tygodnie, trzeba będzie mądrze rotować składem. Martwi tylko ten kurs na nas u buka ^^ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
3 0 dla nas krótko
|
Kartki:
7 - Colley 6 - Carbó, Goku, Jaroch 5 - Duda 4 - Satrústegui, Rodado, Alfaro, Szot, pauzuje: Uryga 3 - Basha, Gogół, Junca, Ratón, Sobczak 2 - Sapała, Villar, Olejarka, Krzyżanowski, Łasicki 1 - Baena, Siwierski |
Skoro to tak żarło w 2 połowie w meczu ze Zniczem , może zacząć z Żyro od 1 minuty (i oczywiście z Juncą też) ? :mysli:
|
Rotację muszą być, inaczej dzisiaj i z PBB będziemy klęczeć. Choć Resovii dali jeszcze jeden dzień mniej na odpoczynek.
Najlepiej byłoby zamknąć mecz 3 bramkami do 60 min i włączyć tryb standby. Stać nas na to, jeśli piłkarze niczego nie odwala, a Rude dobrze przeczyta taktykę rywala. |
Redaktor Karcz ostrzega przed jakimś IBE TORTI? kto to jest? Colley w sumie na piątkowy mecz z PBB mógłby się wykartkować
|
patrze na sklad i widze, ze dzisiaj znowu bedziemy uskuteczniac 100 wrzutek na nikogo i oddawac pilke za darmo.
Stoperzy Resovii: 190 i 190 wzrostu. Rodado? 179. Powodzenia. |
Ta drużyna nigdy mi nie pozwoli na wygranie kuponu.
|
Duda - poslizngal sie na mokrej murawie, odbilo mu przypadkowo stope i trafil chlopa w piszczel - czerwona kartka.
Wasiluk - slizga mu sie stopa na pilce, trafia przypadkowo Dude w piszczel - nie ma nawet zoltej kartki. LoL - nie ma sedziowania przeciw Wisle, w ogole - to wszystko przypadki. |
Dramatyczny mecz póki co w naszym wykonaniu. Villar i Bregu.............................. oby do końca kontraktu i żegnamy.
|
Cytat:
Dac ich Resovii i niech nam dadza w zamian Kelechukwu. |
Przede wszystkim Villar zjazd do bazy. Bregu przynajmniej asekuruje Juncę.
|
Zieeew - najlepszy komentarz.
|
Co oni qrwa grają ?
|
nic nie grają, stoją, a jak któryś nieszczęśliwie dostanie piłke to podaje do tyłu. Atak pozycyjny i dominacja po naszemu
|
wpuscilby juz tego Zyro na boisko bo czasu coraz mniej a bramke trzeba strzelic.
|
Być może przebieg tego meczu jest wynikiem kalkulacji trenera Rude, które wymykają się umysłowi kibica (podobnie jak 2. połowa poprzedniego spotkania). Być może.
Jest też duża szansa, że trenerowi nie idzie i Wisła gra (jak na oczekiwania i skład) słabo. |
.......eniem o awans to se moga dupe podetrzeć, a te ....y z resovii niech spierdalaja z tej ligi bo i tak to maly gowniany klub
|
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - remis z przebiegu meczu sprawiedliwy. No ale jak można tak bramkę stracić w 92-giej minucie?
|
Himalaje frajerstwa.
Gdzie był lewy obrońca, że Gogół został tam z tym murzynem. |
Mogli ten beznadziejny mecz zamazać jakoś tym zwycięstwem to musieli się w końcu sfrajerować.
No ludzie ileż można. Czemu my mamy taką frajerską obronę?! |
jak przegrać wygrany mecz? klepka na lewej gdzie parodia piłkarza Krzyżanowski odpuszcza krycie, następnie nie nadąża Gogół a Gorski ogrywa Colleya jak dziecko. qrwa jak tego pajaca z Hiszpanii nie zwolnią dziś to nawet do baraży nie wejdziemy. Piłkarze za dzisiejszy mecz to powinni nam bilety na finał PP zafundować. Qrwa kolejny mecz gdzie 80 minut kopali się po czołach. Jakiś Mikulec na lewej stronie wyłącza Villara a później Baenę , których ściągamy za ciężką kasę a gość pewnie max 10 koła bierze na rękę.
|
Cytat:
|
jesli macie jakiekolwiek jaja i resztki godnosci - TO POWINNISCIE W PIATEK Z PODBEZSKIDZIEM PO 5 MNIUTAHC OPUSCIC STADION
|
Były ze cztery setki, w końcu Gogół genialnie wrzucił na głowę Rodado - i nie dowieźliśmy. Nasza obrona to jest dramat.
Colley najpierw zepsuł najlepszą sytuację bawiąc się, potem w kluczowej akcji wywrócił się na dupę. Ech... @Patryko - to nie była najgorsza wtopa wunderkida. Resovia miała setkę bo najpierw złamał linię spalonego a potem nie pobiegł za akcją. Co ten Rude ma w głowie że go wpuszcza na boisko?! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl