Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   29 kolejka, Resovia Rzeszów - Wisła Kraków, wtorek 23.04,2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10993)

skarabeus 22.04.2024 16:00

Tak sobie teraz spojrzalem na tabele i przypomnialem co pisalem o Lechii kilka miesiecy temu. Ponizej link

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1448

Ja sie zupelnie na pilce nie znam :D Dobrze, ze sie nasz prezes za to zna :D

I tak sobie przypominam tyle przesmiewczych komentarzy pod adresem Lechii... No coz...

wolfy 22.04.2024 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1621113)
Brzmi jak przepis na wpierrdol :D

Brzmi jak Chrobry Głogów :>

Patryko 22.04.2024 16:30

Bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądać nasza obrona w jutrzejszym spotkaniu. Wystąpi chyba jej najmocniejszy skład (o ile Junca wyjdzie w podstawie) i mam nadzieję zobaczyć znaczącą poprawę w tej linii, fajnie byłoby zagrać na zero.
Przed nami 4 mecze w 2 tygodnie, trzeba będzie mądrze rotować składem.

Martwi tylko ten kurs na nas u buka ^^

ciacho 22.04.2024 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1621115)
"Fajnie że w obronie zobaczymy Łasickiego na swojej pozycji i wracającego Jarocha.".
Gratuluję sporej dawki optymizmu. Nie umiem w sobie zebrać go na tyle, żeby cieszyć się z oglądania Łasickiego, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Z tego co pamiętam to z Widzewm w PP zaczeliśmy parą Łasicki, Colley na środku i źle to nie wyglądało.

FraMat 22.04.2024 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621138)
Martwi tylko ten kurs na nas u buka ^^

Chyba nie myślisz, że znajomi i krewni naszych asów obstawiają zwycięstwo resovii?

Patryko 22.04.2024 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621140)
Chyba nie myślisz, że znajomi i krewni naszych asów obstawiają zwycięstwo resovii?

Przeważnie tego typu kursy kończą się łomotem spuszczonym przez przeciwnika :[

Maine_Coon 22.04.2024 20:42

3 0 dla nas krótko

pepe72 23.04.2024 00:04

Kartki:
7 - Colley
6 - Carbó, Goku, Jaroch
5 - Duda
4 - Satrústegui, Rodado, Alfaro, Szot, pauzuje: Uryga
3 - Basha, Gogół, Junca, Ratón, Sobczak
2 - Sapała, Villar, Olejarka, Krzyżanowski, Łasicki
1 - Baena, Siwierski

AS82 23.04.2024 03:32

Skoro to tak żarło w 2 połowie w meczu ze Zniczem , może zacząć z Żyro od 1 minuty (i oczywiście z Juncą też) ? :mysli:

Karherop 23.04.2024 09:22

Rotację muszą być, inaczej dzisiaj i z PBB będziemy klęczeć. Choć Resovii dali jeszcze jeden dzień mniej na odpoczynek.

Najlepiej byłoby zamknąć mecz 3 bramkami do 60 min i włączyć tryb standby.

Stać nas na to, jeśli piłkarze niczego nie odwala, a Rude dobrze przeczyta taktykę rywala.

Szneka 23.04.2024 09:44

Redaktor Karcz ostrzega przed jakimś IBE TORTI? kto to jest? Colley w sumie na piątkowy mecz z PBB mógłby się wykartkować

As 23.04.2024 19:36

patrze na sklad i widze, ze dzisiaj znowu bedziemy uskuteczniac 100 wrzutek na nikogo i oddawac pilke za darmo.

Stoperzy Resovii: 190 i 190 wzrostu.

Rodado? 179.

Powodzenia.

azor 23.04.2024 20:07

Ta drużyna nigdy mi nie pozwoli na wygranie kuponu.

As 23.04.2024 20:14

Duda - poslizngal sie na mokrej murawie, odbilo mu przypadkowo stope i trafil chlopa w piszczel - czerwona kartka.

Wasiluk - slizga mu sie stopa na pilce, trafia przypadkowo Dude w piszczel - nie ma nawet zoltej kartki.

LoL - nie ma sedziowania przeciw Wisle, w ogole - to wszystko przypadki.

Szneka 23.04.2024 20:18

Dramatyczny mecz póki co w naszym wykonaniu. Villar i Bregu.............................. oby do końca kontraktu i żegnamy.

As 23.04.2024 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1621174)
Dramatyczny mecz póki co w naszym wykonaniu. Villar i Bregu.............................. oby do końca kontraktu i żegnamy.


Dac ich Resovii i niech nam dadza w zamian Kelechukwu.

Patryko 23.04.2024 20:21

Przede wszystkim Villar zjazd do bazy. Bregu przynajmniej asekuruje Juncę.

skarabeus 23.04.2024 20:23

Zieeew - najlepszy komentarz.

kristos 23.04.2024 20:27

Co oni qrwa grają ?

Sylwus1988 23.04.2024 20:32

nic nie grają, stoją, a jak któryś nieszczęśliwie dostanie piłke to podaje do tyłu. Atak pozycyjny i dominacja po naszemu

As 23.04.2024 20:59

wpuscilby juz tego Zyro na boisko bo czasu coraz mniej a bramke trzeba strzelic.

Witalis 23.04.2024 21:15

Być może przebieg tego meczu jest wynikiem kalkulacji trenera Rude, które wymykają się umysłowi kibica (podobnie jak 2. połowa poprzedniego spotkania). Być może.
Jest też duża szansa, że trenerowi nie idzie i Wisła gra (jak na oczekiwania i skład) słabo.

Skawa Wadowice 23.04.2024 21:29

.......eniem o awans to se moga dupe podetrzeć, a te ....y z resovii niech spierdalaja z tej ligi bo i tak to maly gowniany klub

wolfy 23.04.2024 21:32

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - remis z przebiegu meczu sprawiedliwy. No ale jak można tak bramkę stracić w 92-giej minucie?

Drozd 23.04.2024 21:32

Himalaje frajerstwa.

Gdzie był lewy obrońca, że Gogół został tam z tym murzynem.

Mixu 23.04.2024 21:33

Mogli ten beznadziejny mecz zamazać jakoś tym zwycięstwem to musieli się w końcu sfrajerować.

No ludzie ileż można. Czemu my mamy taką frajerską obronę?!

Szneka 23.04.2024 21:33

jak przegrać wygrany mecz? klepka na lewej gdzie parodia piłkarza Krzyżanowski odpuszcza krycie, następnie nie nadąża Gogół a Gorski ogrywa Colleya jak dziecko. qrwa jak tego pajaca z Hiszpanii nie zwolnią dziś to nawet do baraży nie wejdziemy. Piłkarze za dzisiejszy mecz to powinni nam bilety na finał PP zafundować. Qrwa kolejny mecz gdzie 80 minut kopali się po czołach. Jakiś Mikulec na lewej stronie wyłącza Villara a później Baenę , których ściągamy za ciężką kasę a gość pewnie max 10 koła bierze na rękę.

Patryko 23.04.2024 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1621184)
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - remis z przebiegu meczu sprawiedliwy. No ale jak można tak bramkę stracić w 92-giej minucie?

Mając na lewej obronie wunderkida-półamatora. Krzyżanowski nawet nie wystartował do tego typa, który miał w nogach 90 minut. Colley też się przy tym golu nie popisał.

gizmowisla 23.04.2024 21:34

jesli macie jakiekolwiek jaja i resztki godnosci - TO POWINNISCIE W PIATEK Z PODBEZSKIDZIEM PO 5 MNIUTAHC OPUSCIC STADION

wolfy 23.04.2024 21:34

Były ze cztery setki, w końcu Gogół genialnie wrzucił na głowę Rodado - i nie dowieźliśmy. Nasza obrona to jest dramat.
Colley najpierw zepsuł najlepszą sytuację bawiąc się, potem w kluczowej akcji wywrócił się na dupę.
Ech...

@Patryko - to nie była najgorsza wtopa wunderkida. Resovia miała setkę bo najpierw złamał linię spalonego a potem nie pobiegł za akcją.
Co ten Rude ma w głowie że go wpuszcza na boisko?!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl