![]() |
Cytat:
|
Imo wracamy do ligowej mizerii na pelnej. Obstawiam 0:2 dla Odry.
|
Cytat:
|
Po wczorajszym wyniku Tychy - Arka jesteśmy na bezwzględnym musiku - tym większa presja żeby wywieźć z Opola 3 punkty.
Mam nadzieję że Rude wystawić zawodników w 100% gotowych do wyrwania 3 punktów. |
Oglądałem kątem oka drugą połowę Tychy - Arka i mecz był kalką naszego meczu z Tychami. Tychy atakowały, Arka umiejętnie się broniła i wyprowadzała kontry.
Gol padł z niegroźnie wyglądającej akcji, nagle poszło dośrodkowanie i obrońca Tychów przegrał główkę z Czubakiem. Końcówka to były rozpaczliwe wrzutki w pole karne Arki, z których nic nie wynikało (czyli jak u nas). Wygrać dziś musimy bez dwóch zdań. |
Musimy dzisiaj wygrać, bo za tydzień przewiduję ostry wpier... na tym pastwisku w Gdyni.
|
Ogromna presja bo robi sie goracooo. W takim razie przewiduje niestety minimalne zwyciestwo Odry ewentualnie remis.
|
To Arka już nam pokazala bye bye. Jeszcze nas dobiją za tydzień.
|
Cytat:
|
Cytat:
Błąd został być może popełniony przy podjęciu decyzji o wypożyczeniu Fazlagica, który teraz mógłby być rzeczywiście przydatny. |
Cytat:
Ten zarząd powinien nazywać się "Błąd na błędzie i ratowanie w ostatniej chwili". |
Cytat:
- Fazlagicia, który od biedy mógłby zagrać na środku i pewnie nie byłoby dramatu, a którego puszczono mimo problemów Talara i Gogóła oraz tego jaką historię mają Sapała i Basha - Biegańskiego, który nie nadaje się do gry jaką preferuje Rude bardziej niż Broda. Gdzie kontuzje bramkarzy są jednak znacznie rzadsze. |
Cytat:
|
Cytat:
To się nie mogło udać, a już pisanie że mamy drugiego Igbekeme to lekka kompromitacja JK. Po co w ogóle to pisał? |
Po pierwszej połowie 71% posiadania piłki i 0 celnych strzałów.
|
Stadion w Opolu na dziś to kurnik ale... w 1985 mój Dozamet Nowa Sól awansuje do 2 ligi . jakoś na jesieni wyjazd do Opola. Miałem 9 lat. Dziadek jechał z kolegami autokarem i wziął mnie. Jechał jeszcze jeden mój rówieśnik. Reszta to weterani wojenni średnia wieku lat 60 i 3/4 z nich to byli pięściarze Lnu Nowa Sól. Zajechaliśmy do Opola . W autobusie pełna dyscyplina dziadki po 200g na głowę więc wszyscy grzeczni i trzeźwi. Na miejscu szok. kabaryny, ZOMO tak jakby spodziewali się kilkuset gości z Nowej Soli. My w szoku, ja przerażony . Nasi piłkarze jechali po wygraną ale pierwszy raz grali przy światłach. Tak ich to onieśmieliło że dostali 5. Co ciekawe miejscowi śpiewali Dozamet 3 liga........ Jak się okazało my na koniec pkt 29 odra 28 i spadek.
|
Jaki ten mecz to jest gówno.
Jaka ta Odra jest żenująca piłkarsko. |
Znowu bicie głową w mur i pozwalanie Odrze na szybkie kontry plus groźne stałe fragmenty.
Oni nic się nie uczą. Zamiast wyciągać obrońców rywala próbami strzałów zza pola karnego, nadal próbujemy wejść do bramki. Na takie zespoły potrzebny jest z przodu ktoś o parametrach Sobczaka żeby zastawić się w polu karnym, zgrać do kolegi, samemu strzelić, albo dać się sfaulować. Goku to parodia. Może i ma jakąś technikę, ale biega z opuszczoną głową patrząc tylko na piłkę - to nie może przynieść dobrego skutku. Pewnie znowu rywal strzeli z kontry i do końca będziemy wymieniać setki podań bez stwarzania zagrożenia. A już myślałem, że Rude czegoś dowiedział się o I lidze. |
Boże, ale męki w tym meczu - Odra autobus + kontry, my niemrawo i niedokładnie w kluczowych momentach.
Najsłabszy w 1 połowie Goku, najlepsi Duda i Carbo. Rodado zwichrowany celownik. Strasznie niechlujnie gramy i za wolno. Tutaj pierwszy gol zamknie mecz imo. Dodam też, że coś ta teoria Markusa o Ratonie jako gościu, któremu piłka po piątce nie lata się nie klei. W 20któreś minucie rzut z autu do środka piątki (to taka sytuacja w której Markus udowadnia słabość Brody, a ja uważam, że tam za gęsto było od piłkarzy Odry, żeby wyjść), Po 40 minucie rzut rożny i tu już piłka wzdłuż linii piątego metra i tu już bym się przyczepił, że powinien wyjść. Jedno wybite dośrodkowanie i znowu pod nogi przeciwnika.... dobrze, że tamten chybił. Od takich wybić, wolę ich brak bo znowu się smrodu narobiło. Czekamy na drugą połowę. |
1 połowa zgodnie z planem dla Odry, zresztą tak jak z każdą drużyna z tej ligi. Dać się naszym magikom wypodowac w poprzek boiska i szukać okazji. I myślę że ja znajdą w 2 połowie.
|
Cytat:
Tak, że taka statystyka jest g.. warta. |
Panowie na następny trening trzeba by przywieźć i zaparkować ze dwa autobusy na pole karne i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć.....
|
Przewrotna jest piłka, najsłabszy na boisku Goku, który zawsze musi sobie piłkę 5 razy poprawić do strzału - oddaje wreszcie strzał z pierwszej piłki - strzał dodam w sam środek bramki - rykoszet i bramka :)
Zaraz potem niedokładne podanie Krzyżana, kolejny rykoszet, burdel bury i kocury w polu karnym i prowadzimy 2:0. Teraz Odra się musi odsłonić, tu może paść wysoki wynik. /edit : A Raton jest Ratonem. Najpierw świetna obrona strzału głową po dośrodkowaniu, a na koniec powtórzył akcję, którą odwalił z Satrustegui'm - tylko, że tym razem wypiąstkował głowę Din Suli.... pytanie czy będzie karny :D Oczekiwanie... :) i karny.... Chłop się nie zmieni :D 2 : 1 i nerwówka.... Raton rzucił przeciwnikowi koło ratunkowe.... |
W....iają mnie takie karne z dupy
|
Raton to stan umysłu.
Powinien oddać koszulkę, sprzęt, ubrać się i opuścić Wisłę raz na zawsze. |
2 zwycięstwa z 11.
Potrzeba jeszcze 9 i mamy 12 kolejek do końca. Gratulacje chłopaki! |
Są 3 punkty, do momentu zmian pełna dominacja na boisku.
Co do zmienników, to Olejarka to jakieś kompletne nieporozumienie, zepsuł chyba wszystkie piłki jakie dostał. Teraz czas na regenerację i solidne przygotowanie do chyba najważniejszego meczu tej rundy. |
Niepotrzebne nerwy w meczu przez Ratona..on jest tragiczny.jak przy takim wyjściu można tak nie trafić w piłkę z wypiastkowaniem , zajebał ręką w twarz piłkarzowi przeciwnej drużyny..jak nie potrafi to niech nie wychodzi w ogóle na przedpole.. jak zagramy w barazach a nie bezpośrednio to nam bramkarz zawali sezon..
|
Cytat:
Trzeba wygrać 9, więc kolejne 9 jest najważniejsze. |
Karherop, FraMat, Jaroo1, MaLk - i co pajace? Nadal nie widać różnicy, co?
Statystyka punktów z trzech meczy: Sobolewski: 0.33 pkt na mecz Rude: 2 pkt na mecz No nie widać różnicy, ni chuja. @Patryko - myślę że kilka osób się zamknie z tym Olejarką który jest po prostu do dupy. Karherop go chciał za Alfaro :haha: To już Kutwa miał więcej dobrych zagrań. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl