Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   22 kolejka, Odra Opole - Wisła Kraków, 2 marca 2024, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10975)

krysztal 02.03.2024 01:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617163)
Odkleiło się jedynie tym którzy nie widzieli zasadności zakontraktowania przez Wisłę dodatkowego środkowego pomocnika. Klub nie miał zamiaru ściągać żadnego kaleki, dlatego sprawdził jego zdrowie i poddał testom medycznym. Był bowiem pewien jego umiejętności, znak zapytania stał tylko przy stanie jego zdrowia. Uryga pauzował jeszcze dłużej niż on, a dziś gra i to jeszcze w podstawowym składzie.

Tak jak w każdym normalnym klubie testy te przeprowadzono przed podpisaniem kontraktu i ponieważ je oblał, tak jak w każdym normalnym klubie tego kontraktu nie dostał. A tutaj rozpętała się ciężka nagonka na władze Wisły, że próbują kogoś ściągnąć do drugiej linii, o kim wiedzieli, że jest dobry i w zasięgu aktualnych możliwości finansowych klubu.

Skoro nie pojawili się inni kandydaci, może warto dopuścić też myśl, że oczekiwania finansowe wielu z nich znacznie przekraczałyby dzisiejsze możliwości klubu?

No to przecież ściągnęli tego Dziedzica z Garbarni.Po uja było robić cyrk z kaleką?

Stelio 02.03.2024 01:10

Imo wracamy do ligowej mizerii na pelnej. Obstawiam 0:2 dla Odry.

Markus 02.03.2024 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1617230)
No to przecież ściągnęli tego Dziedzica z Garbarni.Po uja było robić cyrk z kaleką?

Ponieważ jak widać zdaniem trenerów Dziedzic to transfer bardziej na przyszłość i nie jest jeszcze gotowy grać na potrzebnym Wiśle poziomie. Dzisiaj Wisła potrzebuje jeszcze innej opcji do środka pola - widzą to trenerzy i stąd klub podjął próbę wzmocnienia pozycji.

Karherop 02.03.2024 09:48

Po wczorajszym wyniku Tychy - Arka jesteśmy na bezwzględnym musiku - tym większa presja żeby wywieźć z Opola 3 punkty.

Mam nadzieję że Rude wystawić zawodników w 100% gotowych do wyrwania 3 punktów.

Patryko 02.03.2024 10:02

Oglądałem kątem oka drugą połowę Tychy - Arka i mecz był kalką naszego meczu z Tychami. Tychy atakowały, Arka umiejętnie się broniła i wyprowadzała kontry.
Gol padł z niegroźnie wyglądającej akcji, nagle poszło dośrodkowanie i obrońca Tychów przegrał główkę z Czubakiem.
Końcówka to były rozpaczliwe wrzutki w pole karne Arki, z których nic nie wynikało (czyli jak u nas).

Wygrać dziś musimy bez dwóch zdań.

ciacho 02.03.2024 10:25

Musimy dzisiaj wygrać, bo za tydzień przewiduję ostry wpier... na tym pastwisku w Gdyni.

Skawa Wadowice 02.03.2024 10:39

Ogromna presja bo robi sie goracooo. W takim razie przewiduje niestety minimalne zwyciestwo Odry ewentualnie remis.

leszekpw 02.03.2024 10:42

To Arka już nam pokazala bye bye. Jeszcze nas dobiją za tydzień.

krysztal 02.03.2024 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617244)
Ponieważ jak widać zdaniem trenerów Dziedzic to transfer bardziej na przyszłość i nie jest jeszcze gotowy grać na potrzebnym Wiśle poziomie. Dzisiaj Wisła potrzebuje jeszcze innej opcji do środka pola - widzą to trenerzy i stąd klub podjął próbę wzmocnienia pozycji.

A ten Boateng to był transfer na teraz?Chyba do Wisły AMP Futbol....

Markus 02.03.2024 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1617255)
A ten Boateng to był transfer na teraz?Chyba do Wisły AMP Futbol....

Gdyby był już zdrowy, zapewne grałby szybciej niż niektórym się wydaje. Klub to sprawdził, został przebadany i okazało się, że nie jest, więc nie dostał kontraktu. W tym akurat nie ma nic nienormalnego.

Błąd został być może popełniony przy podjęciu decyzji o wypożyczeniu Fazlagica, który teraz mógłby być rzeczywiście przydatny.

FraMat 02.03.2024 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617257)
Gdyby był już zdrowy, zapewne grałby szybciej niż niektórym się wydaje. Klub to sprawdził, został przebadany i okazało się, że nie jest, więc nie dostał kontraktu. W tym akurat nie ma nic nienormalnego.

Błąd został być może popełniony przy podjęciu decyzji o wypożyczeniu Fazlagica, który teraz mógłby być rzeczywiście przydatny.

Tak samo jak oddanie Biegańskiego - po czym trzeba ratować się jakimś Białorusinem, który ma takie same, albo mniejsze szanse na zbawienie Wisły, jak Mikołaj.
Ten zarząd powinien nazywać się "Błąd na błędzie i ratowanie w ostatniej chwili".

wolfy 02.03.2024 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1617258)
Tak samo jak oddanie Biegańskiego - po czym trzeba ratować się jakimś Białorusinem, który ma takie same, albo mniejsze szanse na zbawienie Wisły, jak Mikołaj.
Ten zarząd powinien nazywać się "Błąd na błędzie i ratowanie w ostatniej chwili".

Rozróżnijmy dwie sprawy:

- Fazlagicia, który od biedy mógłby zagrać na środku i pewnie nie byłoby dramatu, a którego puszczono mimo problemów Talara i Gogóła oraz tego jaką historię mają Sapała i Basha
- Biegańskiego, który nie nadaje się do gry jaką preferuje Rude bardziej niż Broda. Gdzie kontuzje bramkarzy są jednak znacznie rzadsze.

krysztal 02.03.2024 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617257)
Gdyby był już zdrowy, zapewne grałby szybciej niż niektórym się wydaje. Klub to sprawdził, został przebadany i okazało się, że nie jest, więc nie dostał kontraktu. W tym akurat nie ma nic nienormalnego.

Błąd został być może popełniony przy podjęciu decyzji o wypożyczeniu Fazlagica, który teraz mógłby być rzeczywiście przydatny.

Ale nie był zdrowy czy ty to rozumiesz.Chłop jest posypany i po takiej kontuzji mówi się że do dojścia do akceptowalnej dyspozycji trzeba mniej,więcej tyle czasu ile trwała przerwa w grze.To to już możesz sobie łatwo sprawdzić kiedy gość- jakby wszystko szło dobrze- był gotowy do gry.

Karherop 02.03.2024 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617257)
Gdyby był już zdrowy, zapewne grałby szybciej niż niektórym się wydaje. Klub to sprawdził, został przebadany i okazało się, że nie jest, więc nie dostał kontraktu. W tym akurat nie ma nic nienormalnego.

Błąd został być może popełniony przy podjęciu decyzji o wypożyczeniu Fazlagica, który teraz mógłby być rzeczywiście przydatny.

Na tej samej zasadzie chcesz zatrudnić gościa do pracy fizycznej który przebywa na L-4 od 7 miesięcy. I potrzebujesz gościa na teraz a nie za pół roku do roboty

To się nie mogło udać, a już pisanie że mamy drugiego Igbekeme to lekka kompromitacja JK. Po co w ogóle to pisał?

Kris Dee 02.03.2024 18:20

Po pierwszej połowie 71% posiadania piłki i 0 celnych strzałów.

Szneka 02.03.2024 18:20

Stadion w Opolu na dziś to kurnik ale... w 1985 mój Dozamet Nowa Sól awansuje do 2 ligi . jakoś na jesieni wyjazd do Opola. Miałem 9 lat. Dziadek jechał z kolegami autokarem i wziął mnie. Jechał jeszcze jeden mój rówieśnik. Reszta to weterani wojenni średnia wieku lat 60 i 3/4 z nich to byli pięściarze Lnu Nowa Sól. Zajechaliśmy do Opola . W autobusie pełna dyscyplina dziadki po 200g na głowę więc wszyscy grzeczni i trzeźwi. Na miejscu szok. kabaryny, ZOMO tak jakby spodziewali się kilkuset gości z Nowej Soli. My w szoku, ja przerażony . Nasi piłkarze jechali po wygraną ale pierwszy raz grali przy światłach. Tak ich to onieśmieliło że dostali 5. Co ciekawe miejscowi śpiewali Dozamet 3 liga........ Jak się okazało my na koniec pkt 29 odra 28 i spadek.

wolfy 02.03.2024 18:22

Jaki ten mecz to jest gówno.
Jaka ta Odra jest żenująca piłkarsko.

FraMat 02.03.2024 18:22

Znowu bicie głową w mur i pozwalanie Odrze na szybkie kontry plus groźne stałe fragmenty.
Oni nic się nie uczą.
Zamiast wyciągać obrońców rywala próbami strzałów zza pola karnego, nadal próbujemy wejść do bramki.
Na takie zespoły potrzebny jest z przodu ktoś o parametrach Sobczaka żeby zastawić się w polu karnym, zgrać do kolegi, samemu strzelić, albo dać się sfaulować.
Goku to parodia. Może i ma jakąś technikę, ale biega z opuszczoną głową patrząc tylko na piłkę - to nie może przynieść dobrego skutku.
Pewnie znowu rywal strzeli z kontry i do końca będziemy wymieniać setki podań bez stwarzania zagrożenia.

A już myślałem, że Rude czegoś dowiedział się o I lidze.

s1mone 02.03.2024 18:23

Boże, ale męki w tym meczu - Odra autobus + kontry, my niemrawo i niedokładnie w kluczowych momentach.


Najsłabszy w 1 połowie Goku, najlepsi Duda i Carbo.


Rodado zwichrowany celownik. Strasznie niechlujnie gramy i za wolno. Tutaj pierwszy gol zamknie mecz imo.



Dodam też, że coś ta teoria Markusa o Ratonie jako gościu, któremu piłka po piątce nie lata się nie klei. W 20któreś minucie rzut z autu do środka piątki (to taka sytuacja w której Markus udowadnia słabość Brody, a ja uważam, że tam za gęsto było od piłkarzy Odry, żeby wyjść), Po 40 minucie rzut rożny i tu już piłka wzdłuż linii piątego metra i tu już bym się przyczepił, że powinien wyjść. Jedno wybite dośrodkowanie i znowu pod nogi przeciwnika.... dobrze, że tamten chybił. Od takich wybić, wolę ich brak bo znowu się smrodu narobiło. Czekamy na drugą połowę.

Stelio 02.03.2024 18:24

1 połowa zgodnie z planem dla Odry, zresztą tak jak z każdą drużyna z tej ligi. Dać się naszym magikom wypodowac w poprzek boiska i szukać okazji. I myślę że ja znajdą w 2 połowie.

FraMat 02.03.2024 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1617279)
Po pierwszej połowie 71% posiadania piłki i 0 celnych strzałów.

Strzały celne były, tylko zostały albo zblokowane, albo dostały rykoszetu od kolana, pleców, stopy obrońców.(niepotrzebne skreślić).
Tak, że taka statystyka jest g.. warta.

RAPH 02.03.2024 18:34

Panowie na następny trening trzeba by przywieźć i zaparkować ze dwa autobusy na pole karne i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć.....

s1mone 02.03.2024 18:46

Przewrotna jest piłka, najsłabszy na boisku Goku, który zawsze musi sobie piłkę 5 razy poprawić do strzału - oddaje wreszcie strzał z pierwszej piłki - strzał dodam w sam środek bramki - rykoszet i bramka :)


Zaraz potem niedokładne podanie Krzyżana, kolejny rykoszet, burdel bury i kocury w polu karnym i prowadzimy 2:0.


Teraz Odra się musi odsłonić, tu może paść wysoki wynik.




/edit :

A Raton jest Ratonem. Najpierw świetna obrona strzału głową po dośrodkowaniu, a na koniec powtórzył akcję, którą odwalił z Satrustegui'm - tylko, że tym razem wypiąstkował głowę Din Suli.... pytanie czy będzie karny :D Oczekiwanie... :) i karny.... Chłop się nie zmieni :D


2 : 1 i nerwówka.... Raton rzucił przeciwnikowi koło ratunkowe....

Kris Dee 02.03.2024 19:28

W....iają mnie takie karne z dupy

KOALIK 02.03.2024 19:31

Raton to stan umysłu.

Powinien oddać koszulkę, sprzęt, ubrać się i opuścić Wisłę raz na zawsze.

pepe72 02.03.2024 19:32

2 zwycięstwa z 11.
Potrzeba jeszcze 9 i mamy 12 kolejek do końca.

Gratulacje chłopaki!

Patryko 02.03.2024 19:34

Są 3 punkty, do momentu zmian pełna dominacja na boisku.

Co do zmienników, to Olejarka to jakieś kompletne nieporozumienie, zepsuł chyba wszystkie piłki jakie dostał.

Teraz czas na regenerację i solidne przygotowanie do chyba najważniejszego meczu tej rundy.

Chorynatrzykolory 02.03.2024 19:36

Niepotrzebne nerwy w meczu przez Ratona..on jest tragiczny.jak przy takim wyjściu można tak nie trafić w piłkę z wypiastkowaniem , zajebał ręką w twarz piłkarzowi przeciwnej drużyny..jak nie potrafi to niech nie wychodzi w ogóle na przedpole.. jak zagramy w barazach a nie bezpośrednio to nam bramkarz zawali sezon..

pepe72 02.03.2024 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1617291)
Są 3 punkty, do momentu zmian pełna dominacja na boisku.

Co do zmienników, to Olejarka to jakieś kompletne nieporozumienie, zepsuł chyba wszystkie piłki jakie dostał.

Teraz czas na regenerację i solidne przygotowanie do chyba najważniejszego meczu tej rundy.

W tej rundzie nie ma "najważniejszego meczu".
Trzeba wygrać 9, więc kolejne 9 jest najważniejsze.

wolfy 02.03.2024 19:39

Karherop, FraMat, Jaroo1, MaLk - i co pajace? Nadal nie widać różnicy, co?

Statystyka punktów z trzech meczy:
Sobolewski: 0.33 pkt na mecz
Rude: 2 pkt na mecz

No nie widać różnicy, ni chuja.

@Patryko - myślę że kilka osób się zamknie z tym Olejarką który jest po prostu do dupy. Karherop go chciał za Alfaro :haha:
To już Kutwa miał więcej dobrych zagrań.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl