![]() |
Sędzia główny: Daniel Stefański
Sędziowie asystenci: Michał Obukowicz i Andrzej Zbytniewski Sędzia techniczny: Aleksander Kozieł VAR: Sebastian Jarzębak i Karol Iwanowicz |
Stefański jako główny,Jarzębak na Varze.Coś mi się wydaje,że Rude na dzień dobry dostanie po ryju od polskiej ligi
|
koalik czy możesz zniknąć z tego forum ?WSZYSCY CIE MAJA ZA DEBILA piszesz jak kretyn znikaj
|
Cytat:
|
Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/9ji_PkpWfhs?si=kCLTwWFgh99a0MwF Szpital stały (Broda, Gogół, Talar) Żółte kartki: 5: Colley, Goku 4: pauzują: -, wrócili: Satrústegui, Jaroch, Carbó, Duda, Rodado 3: Junca, Szot, Basha, Gogół 2: Uryga, Alfaro, Olejarka, Sapała, Villar 1: Ratón, Krzyżanowski, Łasicki, Baena, Sobczak |
Ja mam nadzieję, że wrócimy na swoje miejsce szybko, bo po liczbie postów w tematach meczowych widać, jak zainteresowanie pikuje. Nie dziwi mnie to wcale, ale fakt faktem, że mało tu pozytywnych emocji może człowiek z siebie wykrzesać. Oby Rude zaliczył dobry start i nie przekombinował.
|
A czym tu człowiek ma się interesować? Klub robiony na kolanie, żadnych fundamentów i żadnych dobrych perspektyw, każdy po prostu już pogodził się z losem i sytuacją.
|
A ja się obawiam, że ten mecz to będzie pyta w naszym wykonaniu i kubeł zimnej wody na nasze gorące głowy, które nie mogły się doczekać pierwszego meczu i oczekują ładnego widowiska pod wodzą nowego trenera.Wielce Szanowny Pan Królewski skomentuje mecz w swoim stylu "Wszystko jest ok, gramy dalej" i będziemy czekać na następny częściej zaglądając do tematu "Zabawy statystyką..." Oby moje obawy się nie spełniły.
|
Musimy zaczac szanowac Ratona, zeby mu nie bylo przykro bo wychodzi na to, ze z nim do ESA bedziemy galopować.
Dzisiaj ogromna presja. Tychy, Arka, Lechia wygraly. Czuje w kosciach ze bedzie zimny prysznic, tak jak wspomina Griszka. Obym sie mylil, i nawet wymeczone w bolach, ale zeby byly 3 pkt.. |
Sztab uznal ze jest na tyle dobrym bramkarzem i zdrowym, że ryzyko kontuzji jest minimalne, więc szkoda kasy na sprowadzenie bramkarza. :D
|
Ktoś może wrzucić linka do zakupu transmisji tak aby klub też zarobił? Mam nową przeglądarkę, a mialem to w ulubionych, nie wiem gdzie teraz szukać.
/edit : dzięki Masada |
|
Cytat:
|
To moze zaczne xD
Czy wygrywasz czy nie!⌠|
Ciekawy skład. Wierzę, że uda nam się pokonać Stal.
https://gcdnb.pbrd.co/images/Xgg2OEToX6kG.png?o=1 https://gcdnb.pbrd.co/images/rlKTJMJTyrWr.png?o=1 |
Basha Junca Żyro Baena brak nawet na ławce a jest 3 ŚO. ktoś coś wie czemu tak?
|
zaraz chwila prawdy
|
25 minuta a wyglada to tak jakby Sobol siedzial na lawce. Dalej widze, ze uskuteczniamy wrzutki na wysokich obroncow rywala pomiedzy ktorymi biega jeden lub dwoch malych Wislakow.
Edit: O, nawet wynik sie zgadza. |
Marnie widzę awans bezpośredni przy takiej grze i błędach :/
|
Polecam dodanie remika do ignorowanych. Wtedy nie widac jego postow i nie rozwala sie forum jego postami :)
|
Cytat:
|
dramatyczna pierwsza połowa. Błąd Carbo za który na podwórku dostałby w ryja. Bardzo dobra gra Dudy
|
Cytat:
|
dawno nie ogladałem tak smętnej 1 połowy, przegladanie storek na IG bylo ciekawsze
bramka dla stali - nocny koszmar Markusa :) a warto dodać że obcinka Colleya to mógł być spokojnie karny napór w końcówce, ten strzał Goku , no a potem akcja bramkowa , fajna coś sie działo kopanina, ale emocje były :) |
No i główka Rodado którą powinien trafić z 5 metrów.
Najsłabsi Jaroch, Goku. Alfaro też piłkę miał może, ze dwa razy. Teraz jest czas dla trenera, zobaczymy co jest wart. |
jak narazie typowy mecz Wisly. Sprezentowana bramka i wrzutki na obroncow rywala. Duda najlepszy na placu, mam nadzieje ze wystarczy mu pary.
Swoja droga to zastanawiajace, ze kolejny trener probuje grac skrzydlami i wrzucac pilke kiedy nie mamy nikogo wysokiego w ataku. Skoro i tak oddajemy pilke za darmo to moze lepszym pomyslem byloby nakazac strzelac z dystansu, moze chociaz cornery by z tego byly. |
Czy nikt nie widzi, że Jaroch w grze do przodu do drewno?
Czy nikt nie widzi, że nasi Hiszpanie, o ile mają technikę indywidualną, to pod względem inteligencji boiskowej są wręcz denni? Rodado, Goku, Alfaro nie maja pojęcia jak się ustawiać, jak unikać spalonego, jak wykorzystać swoją technikę. To mój pierwszy kamyczek do hiszpańskiego ogórka (sorry, Markus) |
Cytat:
|
Jestem ciekaw opinii kolegi Markusa o najlepszym środkowym pomocniku w 1 lidze (a może i w Polsce) Marcu Carbo.
|
Jebana wolna gra w tiki take, powinni miec placone podstawe plus premie za wyniki a nie calosc co miesiac na konto niezaleznie od wynikow. Moze wtedy by im zalezalo i grali by szybciej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl