Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10965)

KOALIK 31.05.2024 18:39

To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.

Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje.

LucjuszWielki 31.05.2024 18:40

Zdecydowanie Marek Papszun, opuści Raków by szybko do nas gnać!

Dobra kandydatura KOALIK, taka realna.

MaLk 31.05.2024 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1625878)
To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.

Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje.

A ja miałem rację, że Królewski się nie przyzna do błędu i dociągnie z nim do końca sezonu nawet jak wyniki punktowe się nie będą zgadzać. Dlatego żadnej zmiany nie było. Nikt nie ratował sezonu.

krysztal 31.05.2024 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1625878)
To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.

Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje.

Dobra dobra Koalik,większość ludzi potrafiących dodać dwa do dwóch to wiedziała.Już nie rób z siebie Nostradamusa jak Markus

KOALIK 31.05.2024 21:41

A wystarczy spojrzeć jak różne Markusiki i stare dziady ruszyły na mnie z atakiem.

krysztal 31.05.2024 21:43

No bo taki całkiem święty to ty nie jesteś ;)

Arkadiusz.Czerepach 01.06.2024 11:14

no bo w ankiecie powinien jednak być , pisałem o tym


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl