![]() |
To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.
Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje. |
Zdecydowanie Marek Papszun, opuści Raków by szybko do nas gnać!
Dobra kandydatura KOALIK, taka realna. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A wystarczy spojrzeć jak różne Markusiki i stare dziady ruszyły na mnie z atakiem.
|
No bo taki całkiem święty to ty nie jesteś ;)
|
no bo w ankiecie powinien jednak być , pisałem o tym
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl