Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Albert Rudé trenerem Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10963)

Drozd 30.12.2023 00:05

Ojoj to taki hiszpański Hyballa się wydaje. Trening znowu może być ważniejszy niż jajeczko.


Bardzo dobry wybór moim zdaniem. A doświadczenie to przyjdzie z czasem.

Watts 30.12.2023 00:08

Królewski zrobił nieoczywisty ruch w swoim stylu, to wybór zgodny z personą jaką sobie wykreował i za kogo chce uchodzić - próbuje przenieść do piłki trendy z jego świata zawodowego, Wisła ma być bardziej data-driven i z góry na dół opierać się na analizie i statystykach (albo przynajmniej na taką wyglądać), dla mnie dużo w tym marketingu
mam intuicje że ostentacyjne i bezkrytyczne rzucanie się w objęcia liczb i podkreślanie tego kierunku na każdym kroku to nie tyle działanie PR-owe które pomaga też samemu Królewskiemu, co nieco gwałtowna reakcja na zbyt długą dominację w polskiej lidze czegoś co nazywam roboczo "piłką z wąsami", Królewski wypłynął na tym że przeciętnemu kibicowi - szlag, nawet wielu dziennikarzom - to imponuje przez nieznajomość tematu i próby bycia zawsze (często na siłę) na czasie
w dodatku udało mu się znaleźć takiego Hiszpana co na pewno zadowala jakiś segment kibiców, tylko nie jestem pewien, czy w takim momencie, do spełnienia takiego zadania potrzebujemy trenera na dorobku, zwłaszcza jeśli część sztabu ma się w ogóle nie zmienić

Karherop 30.12.2023 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1614224)
A dotarłeś do jakichś? Pytam bez uszczypliwości,

Tutaj proszę z Kostaryki, nawet zbytnio translatora nie trzeba

https://twitter.com/KevinJimenezCR/s...cKj_PqYSw&s=19

Można też przeczytać że Castellon z którym ostatnio przegrał w barażach miał 2 budżet w lidze a wynik wykręcił taki który mówi sam za siebie (9-8-5).

Książę Palownik 30.12.2023 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1614228)
Tutaj proszę z Kostaryki, nawet zbytnio translatora nie trzeba

https://twitter.com/KevinJimenezCR/s...cKj_PqYSw&s=19

Można też przeczytać że Castellon z którym ostatnio przegrał w barażach miał 2 budżet w lidze a wynik wykręcił taki który mówi sam za siebie (9-8-5).

Dzięki. Sam jeszcze poszperam po sieci.

Delgado 30.12.2023 00:45

Wkładamy palce do kontaktu. Albo naładowani energią wejdziemy z kopa do eksy, albo..


..albo ....a spłoniemy.


Modlę się by to jakimś cudem wypaliło i tyle w temacie...

KOALIK 30.12.2023 02:21

Miał być Skorża, miał być Papszun, miał być Nawałka, miał być Brosz, miał być Moskal.

Dobrze pisałem kilka dni temu.

A wybrano turystę trenerskiego.

Jarek Królewicz niczym mnie nie zaskoczy.

wolfy 30.12.2023 03:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1614204)
Dostał też do sztabu Jopa oraz swojego asystenta Hiszpana. Ja jestem z wyboru zadowolony - szkoda, że w połowie sezonu, a nie od początku.

Naprawdę jesteś zadowolony, czy służbowo?
Bo dla mnie to kolejna decyzja na zasadzie udowadniania wszystkim wokół jak to Królewski wie lepiej i widzi więcej.

fansorina 30.12.2023 04:49

Dla nas każdy Hiszpan, który by został trenerem byłby totalnie anonimowy iobarczony wielkim ryzykiem.
Rude terminował jako asystent przy poważnej piłce w Meksyku czy USA, był trenerem w Kostaryce i w swojej Hiszpanii.
Nie jest gołowąsem, pożyjemy, zobaczymy, jedynie ryzykuje Królewski.
Powodzenia Albercie.

Mixu 30.12.2023 05:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1614227)
Królewski zrobił nieoczywisty ruch w swoim stylu, to wybór zgodny z personą jaką sobie wykreował i za kogo chce uchodzić - próbuje przenieść do piłki trendy z jego świata zawodowego, Wisła ma być bardziej data-driven i z góry na dół opierać się na analizie i statystykach (albo przynajmniej na taką wyglądać), dla mnie dużo w tym marketingu
mam intuicje że ostentacyjne i bezkrytyczne rzucanie się w objęcia liczb i podkreślanie tego kierunku na każdym kroku to nie tyle działanie PR-owe które pomaga też samemu Królewskiemu, co nieco gwałtowna reakcja na zbyt długą dominację w polskiej lidze czegoś co nazywam roboczo "piłką z wąsami", Królewski wypłynął na tym że przeciętnemu kibicowi - szlag, nawet wielu dziennikarzom - to imponuje przez nieznajomość tematu i próby bycia zawsze (często na siłę) na czasie
w dodatku udało mu się znaleźć takiego Hiszpana co na pewno zadowala jakiś segment kibiców, tylko nie jestem pewien, czy w takim momencie, do spełnienia takiego zadania potrzebujemy trenera na dorobku, zwłaszcza jeśli część sztabu ma się w ogóle nie zmienić

Bardzo trafne. Podpisuję się obydwoma rękoma, nogami i koalikiem

bódyń 30.12.2023 06:42

Wybor trenerow w Wisle to kuriozum. Zawsze zly. Ciezko by losujac wybrac takich wynalazkow.
Ten nastepny. NIe spadniemy nie wejdziemy.

Stajemy sie przeciwtnakiem w I lidze

As 30.12.2023 07:49

Liga kostarykańska nic nam nie powie bo to taka trochę śmieszna liga. Nie że poziom niski tylko że na wesoło tam grają. Jak tam wakacjinowałem kilka lat temu to byłem na paru meczach i kilka obejrzałem w TV.
Akcje idą od bramki do bramki i wszyscy biegną od bramki do bramki, trochę jak dzieci :-) ale ogląda się to bardzo dobrze bo cały czas się coś dzieje. Na pewno zawodnicy byli dobrze przygotowani fizycznie bo na takie granie trzeba było kupę zdrowia.

Nie wiem oczywiście jak on tam prowadził swój zespół ale liga jest totalnie inna niż 1 Liga Polska.

doktor granat 30.12.2023 07:53

Królik z kapelusza, wszystko się może zdarzyć.

Elefant 30.12.2023 08:05

Na pierwszy rzut oka decyzja z gatunku "na złość mamie odmrożę sobie uszy" i "oni są fszyscy gópi".
Bardzo jestem ciekaw na jakiej podstawie niektórzy są zadowoleni. Może wiedzą coś więcej i podzielą się z nami tymi informacjami.



Mamy do rozbrojenia bombę pt. brak awansu.
Nie zatrudniamy doświadczonego sapera, tylko gościa od analizy budowy bomby. Któremu na dodatek w jedynym podejściu do zawodu bomba wybuchła w rękach.


Jak dobrze widzę mamy więc w sztabie trzech gości od analizy danych, ale nie mamy nikogo który nauczyłby Brodę prosto kopać piłkę. Nie mamy też nikogo który by nauczył napastników trafiać z 10 metrów w bramkę, o innych aspektach już nie wspomnę. No chyba, że czegoś nie wiem.



Kiko miał przynajmniej notes. Bardzo, bardzo chciałbym się pozytywnie zawieść.



W każdym razie nie szykujcie niczego na maj. Może będzie cud i feta. W przeciwnym, bardziej prawdopodobnym przypadku, powtórka Vanna Ly.

serek.c2 30.12.2023 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1614232)
Naprawdę jesteś zadowolony, czy służbowo?
Bo dla mnie to kolejna decyzja na zasadzie udowadniania wszystkim wokół jak to Królewski wie lepiej i widzi więcej.

Nie pracuję w klubie Wolfy, więc służbowo nic nie muszę, po drugie nie należę do typu osób, które się w taki sposób zachowują.

Tak, jestem zadowolony (co nie znaczy wniebowzięty), bo w przeciwieństwie do wielu, nie chciałem trenera Polaka. Nie podzielam opinii, że trzeba nam szkoleniowca, który ma doświadczenie z pracy w lidze, w której gra obecnie Wisła, uważam że dużo bardziej istotne będzie dotarcie do naszych hiszpańskich zawodników, a to będzie zdecydowanie prostsze z hiszpańskim szkoleniowcem na ławce. Zdecydowanie wolę taki wybór, choć jest on - nie ma się co oszukiwać - dość ryzykowny, niż przykładowo zatrudnienie Niedźwiedzia.

Karherop 30.12.2023 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1614241)
Nie pracuję w klubie Wolfy, więc służbowo nic nie muszę, po drugie nie należę do typu osób, które się w taki sposób zachowują.

Tak, jestem zadowolony (co nie znaczy wniebowzięty), bo w przeciwieństwie do wielu, nie chciałem trenera Polaka. Nie podzielam opinii, że trzeba nam szkoleniowca, który ma doświadczenie z pracy w lidze, w której gra obecnie Wisła, uważam że dużo bardziej istotne będzie dotarcie do naszych hiszpańskich zawodników, a to będzie zdecydowanie prostsze z hiszpańskim szkoleniowcem na ławce. Zdecydowanie wolę taki wybór, choć jest on - nie ma się co oszukiwać - dość ryzykowny, niż przykładowo zatrudnienie Niedźwiedzia.

Jeśli w czymś upatrywać "sukcesu" to chyba tylko w tym że w porównaniu do sztabu Sobola, Hiszpanie będą mieli w końcu z kim rozmawiać, a Polakom zostanie Jop i Siewierski.

Uważam jednak dalej, że jak na tylko 15 spotkań rundy wiosennej ryzyko wpadki jest większe niż z Moskalem.czy Broszem.

Markus 30.12.2023 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1614228)
Tutaj proszę z Kostaryki, nawet zbytnio translatora nie trzeba

https://twitter.com/KevinJimenezCR/s...cKj_PqYSw&s=19

Można też przeczytać że Castellon z którym ostatnio przegrał w barażach miał 2 budżet w lidze a wynik wykręcił taki który mówi sam za siebie (9-8-5).

Każdy trener ma zalety i wady, ten też. Zagraniczny kierunek dobry, czy akurat ta osoba się sprawdzi i będzie właściwym wyborem, pokaże czas. Brak własnego sztabu to minus. Merytoryczne przygotowanie na poziomie wyższym niż ma wielu polskich trenerów w teorii zdaje się mieć. Trudno na razie pisać coś więcej skoro dla nas to anonimowy człowiek.

Na pewno dołożenie Hiszpanom hiszpańskiego trenera jest racjonalnym posunięciem.

serek.c2 30.12.2023 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1614242)
Jeśli w czymś upatrywać "sukcesu" to chyba tylko w tym że w porównaniu do sztabu Sobola, Hiszpanie będą mieli w końcu z kim rozmawiać, a Polakom zostanie Jop i Siewierski.

Uważam jednak dalej, że jak na tylko 15 spotkań rundy wiosennej ryzyko wpadki jest większe niż z Moskalem.czy Broszem.

Bardzo możliwe, że masz rację, nie jestem żadnym wielkim specjalistą, wyraziłem jedynie swoje zdanie w temacie.

Jaroo1 30.12.2023 09:49

Cytat:

Dla nas każdy Hiszpan, który by został trenerem byłby totalnie anonimowy iobarczony wielkim ryzykiem.
Rude terminował jako asystent przy poważnej piłce w Meksyku czy USA, był trenerem w Kostaryce i w swojej Hiszpanii.
Nie jest gołowąsem, pożyjemy, zobaczymy, jedynie ryzykuje Królewski.
Powodzenia Albercie.
Oczywiście tak sobie można tłumaczyć. Zawsze istnieje "ryzyko", że mu się uda, jemu czy Jopowi, czy każdemu innemu trenerowi. Niemniej patrząc na to z boku to co mamy?

- zatrudnienie gościa, który niby jakoś zaczął karierę spoko. Asystent w Meksyku, USA, później nawet trenerka w Kostaryce, później taki ni to wzlot ni upadek bo przenosiny do III ligi hiszpańskiej.
Patrząc na to z bliska, 1 sezon w Kostaryce? I już uciekł stamtąd?
Pół sezonu w III lidze hiszpańskiej? Wow. No i coś mu nie wypaliło w tej Hiszpani.

I to jest trener, którego potrzebujemy teraz? Na pół sezonu, na musowe zrobienie awansu? :D
To jest praktycznie zerowe doświadczenie. On nigdy powaznej pracy jako trener nie miał, nigdy się nie prowadził, nie miał presji. I przychodzi do klubu w kryzysie gdzie wynik jest potrzebny na już :D

To CV wygląda fajnie, bogato, jednak nie nadaje się na trenera do obecnej Wisły. Bardziej taki chłop na przyuczeniu, obieżyświat, szuka, próbuje, kombinuje ale jego nawet ciężko nazwać trenerem. On się zaczął bawić w trenerkę od 2 lat :D

I jak się przyjmie taką retorykę to już ten wybór wygląda wręcz absurdalnie. To jest po prostu zagadka. Równie dobrze mógł już zostać Jop.

Wybór na zasadzie, jo się interesuje tymi całymi algorytmami, to znajdę trenera co tyż się tym interesuje. Znowu latanie w chmurach zamiast realnej, cięzkiej pracy. Beda pół roku rozkminiac statystyki i algorytmy, a w 33 kolejce AI im powie, że statystyka udowadnia, że już nie ma szans na bezpośredni awans.

A to, że chłop ma jakieś powiązania z Kiko tzn. pracowali w tym samym klubie, to nawet nie trzeba komentować. Gadanie o profesjonalizmie, algorytmach, AI, szukaniu najlepszego trenera i finalnie przychodzi ziomek od Kiko, żółtodziób, bardziej analityk niż trener. Wow, zajebisty wybór :D

Markus 30.12.2023 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1614246)

I jak się przyjmie taką retorykę to już ten wybór wygląda wręcz absurdalnie. To jest po prostu zagadka. Równie dobrze mógł już zostać Jop.

Najśmieszniejsze będzie Jaroo jak ten żółtodziób będzie posiadał lepsze przygotowanie taktyczne i wiedzę, większą charyzmę oraz erudycję pozwalającą bardziej dotrzeć do zawodników niż taki "stary wyga" Nawałka czy Moskal. W przeciwieństwie do Niedźwiedzia języki zna.

Nie mamy danych, by przesądzić, że się nie nada albo nada, czy że jest większym ryzykiem niż ktokolwiek z powyższych.

sandomingo 30.12.2023 10:12

Po przemysleniu wszystkich za i przeciw uważam, że to jebnie.
Sportowo i finansowo, bo algorytmy będą się zgadzac.
Szykujmy się na 4 ligę.
A przy okazji: nie rozumiem komoletnie pomysłu z Jopem: kładziemy lagę na rezerwy? Jednym ruchem rozwalic dwie drużyny? Mistrzowskie

Jaroo1 30.12.2023 10:34

Cytat:

Nie mamy danych, by przesądzić, że się nie nada albo nada, czy że jest większym ryzykiem niż ktokolwiek z powyższych.
No własnie o to chodzi. Przychodzi gościu od AI do gościa od AI i nie mają żadnych danych :D No ale chuk tam, może akurat tutaj dane niepotrzebne i gościu się sprawdzi :D

Tak pięknie Jaro mówi o AI, danych, no i własnie, tu był potrzebny gościu gdzie sa jakieś dane, rozegrał jako trener tysiące meczów, ma jakąś bazę, można go jakoś ocenić. Przyszedł no name po 1,5 sezonu za granicą :D Zagadka i o to chodzi, można sie pooszukiwać te kilka miesięcy, ze to wypali. A jak nie wypali to w międzyczasie się wymyśli jakąs gadkę, że przecież wszystko było tak super wybrane, przemyślane, że był Hiszpan więc zrozumienie w szatni musiało być, że spec od danych więc łebski człowiek no i czemu nie wyszło oj czemu :D

Cytat:

Najśmieszniejsze będzie Jaroo jak ten żółtodziób będzie posiadał lepsze przygotowanie taktyczne i wiedzę, większą charyzmę oraz erudycję pozwalającą bardziej dotrzeć do zawodników niż taki "stary wyga" Nawałka czy Moskal. W przeciwieństwie do Niedźwiedzia języki zna.
Może będzie a może nie będzie. Nam był potrzebny chłop gdzie się powie "tak, on będzie posiadał, on powinien posiadać te cechy". Do końca zostaniemy z pytaniem czy ten chłop coś umie, czy wytrzyma ciśnienie czy przejdziemy baraże - bo obstawiam, ze w tej chujowej lidze, z taka słabą Wisłą to będziemy się tułać tam w okolicach miejsc 2-9 i w barażach wylądujemy. Będzie znowu taie pytanie jak np za Sobola, wygrał 7 meczów, ooo ten to się zna, super wybór :D

My się nie zastanawiamy czy uznany trener X, przejmując Wisłę, dobrze to poukłada i dobrze się odnajdzie, tylko czy w ogóle dany trener coś potrafi :D hehe Bo wybieramy ludzi, którzy nie mają żadnego doświadczenia i tutaj się ucza, weryfikują więc zamiast wychodzić z pytania "czy się tu odnajdzie?" to sie zastanawiamy "czy on w ogóle coś potrafi i mu coś pierwszy raz w życiu wyjdzie?"

Tego ani kabaretem, ani cyrkiem się nazwać nie da. Nie wiem, może to jakiś kacyrk albo cyrkbaret? Szok ....a. Algorytm podał nieoczywiste rozwiązanie, trener z kosmosu bo się interesuje AI, no na pewno to wypali. Nie zna się na trenerce? To co, przecież ważniejsze, że teoretyk i statystyk dobry :D Ja .......ę xd

Watts 30.12.2023 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1614250)
Po przemysleniu wszystkich za i przeciw uważam, że to jebnie.
Sportowo i finansowo, bo algorytmy będą się zgadzac.
Szykujmy się na 4 ligę.
A przy okazji: nie rozumiem komoletnie pomysłu z Jopem: kładziemy lagę na rezerwy? Jednym ruchem rozwalic dwie drużyny? Mistrzowskie

może mityczny Białorusin wyjdzie z szafy i udowodni bojem, że się nadaje

serek.c2 30.12.2023 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1614246)

A to, że chłop ma jakieś powiązania z Kiko tzn. pracowali w tym samym klubie, to nawet nie trzeba komentować. Gadanie o profesjonalizmie, algorytmach, AI, szukaniu najlepszego trenera i finalnie przychodzi ziomek od Kiko, żółtodziób, bardziej analityk niż trener. Wow, zajebisty wybór :D

:D

To mówisz, że za chwilę nasz nowy trener będzie miał powiązania z przykładowo Skowronkiem?

kristos 30.12.2023 10:49

Dla mnie będzie ważne jak nowy trener ustawi grę obronną.
Jeśli w tym elemencie poprawimy grę , to będzie w miarę spoko.

Jaroo1 30.12.2023 10:53

Cytat:


To mówisz, że za chwilę nasz nowy trener będzie miał powiązania z przykładowo Skowronkiem?
I z Sobolem

serek.c2 30.12.2023 11:00

No Jaro, nie widzisz, że to zarzut z tyłka? Ja rozumiem, że się wybór może nie podobać, bo wiele argumentów można podać i się spokojnie obronisz, ale naprawdę znowu zaczynamy szukanie spisków?

Drozd 30.12.2023 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1614253)
No własnie o to chodzi. Przychodzi gościu od AI do gościa od AI i nie mają żadnych danych :D No ale chuk tam, może akurat tutaj dane niepotrzebne i gościu się sprawdzi :D

Tak pięknie Jaro mówi o AI, danych, no i własnie, tu był potrzebny gościu gdzie sa jakieś dane, rozegrał jako trener tysiące meczów, ma jakąś bazę, można go jakoś ocenić. Przyszedł no name po 1,5 sezonu za granicą :D Zagadka i o to chodzi, można sie pooszukiwać te kilka miesięcy, ze to wypali. A jak nie wypali to w międzyczasie się wymyśli jakąs gadkę, że przecież wszystko było tak super wybrane, przemyślane, że był Hiszpan więc zrozumienie w szatni musiało być, że spec od danych więc łebski człowiek no i czemu nie wyszło oj czemu :D



Może będzie a może nie będzie. Nam był potrzebny chłop gdzie się powie "tak, on będzie posiadał, on powinien posiadać te cechy". Do końca zostaniemy z pytaniem czy ten chłop coś umie, czy wytrzyma ciśnienie czy przejdziemy baraże - bo obstawiam, ze w tej chujowej lidze, z taka słabą Wisłą to będziemy się tułać tam w okolicach miejsc 2-9 i w barażach wylądujemy. Będzie znowu taie pytanie jak np za Sobola, wygrał 7 meczów, ooo ten to się zna, super wybór :D

My się nie zastanawiamy czy uznany trener X, przejmując Wisłę, dobrze to poukłada i dobrze się odnajdzie, tylko czy w ogóle dany trener coś potrafi :D hehe Bo wybieramy ludzi, którzy nie mają żadnego doświadczenia i tutaj się ucza, weryfikują więc zamiast wychodzić z pytania "czy się tu odnajdzie?" to sie zastanawiamy "czy on w ogóle coś potrafi i mu coś pierwszy raz w życiu wyjdzie?"

Tego ani kabaretem, ani cyrkiem się nazwać nie da. Nie wiem, może to jakiś kacyrk albo cyrkbaret? Szok ....a. Algorytm podał nieoczywiste rozwiązanie, trener z kosmosu bo się interesuje AI, no na pewno to wypali. Nie zna się na trenerce? To co, przecież ważniejsze, że teoretyk i statystyk dobry :D Ja .......ę xd

Jak się czyta te Twoje wywody to staje pytanie czy to na trzeźwo.

Czy ten chłop coś umie czy wytrzyma ciśnienie? O czym Ty pieprzysz. To, że komuś gdzieś tam coś wyszło albo nie wyszło o niczym nie decyduje. Papszun gdyby przyszedł daje równie niewiadome efekty jak nasz nowy Albert. Możesz to sobie analizować i wypisywać elaboraty ale nic to nie zmieni. Gwarancje sukcesu straciliśmy zostawiając Sobola na kolejny sezon i trzymając go mimo dramatycznej postawy zespołu.

Z taką słabą Wisłą? Chyba czegoś nie łapiesz. Na tle reszty ligi aktualna Wisła jest potęgą. Tyle, że wykorzystuje 30% swojego potencjału. Dzięki słabości ligi mimo dramatycznej postawy do bezpośredniego awansu tracimy 3 punkty. Potrzebny jest trener który zamiast podkreślać jaka ta liga jest specyficzna, trudna, nieprzewidywalna jaka w Wiśle jest paraliżująca presja i tym podobne błyskotliwości. Weźmie się za trening, sformułuje jasne oczekiwania od zawodników na boisku i wykorzysta 60% potencjału.

To w zupełności wystarczy.

Jaroo1 30.12.2023 11:18

To nie spisek tylko pewna zależność. Tu Raton wpadnie nie wiadomo po co i skąd, tu akurat tak wyszlo po wielkich poszukiwaniach, ze jakiś żółtodziób, którego wyłowiło AI i przypadkiem gdzieś tam zbieżne drogi miał z Kiko - tzn w tym samym klubie robili więc pewnie ludzie stamtąd powiedzieli a weźcie go.

Nie mówię, że to wielki układ, spisek i po wielkich znajomościach ale to taki kolejny minusik, że przypadkiem, przypadkiem tak kurde wyszło, że gdzieś tam sobie ląduje z klubu gdzie też Kiko robił, w Wiśle Kraków :D

A kłuje to w oczy dlatego, że za tym trenerem nic nie przemawia. Bardziej wygląda to tak, ze Kiko zrobił research, szukali Hiszpana, popytał po byłych klubach, nawinął się gościu, który interesuje się AI więc w sam raz dla Królewskiego.

I jak to wygląda? Jak wybieranie najlepszego wyboru czy po prostu ktoś kogo zna Kiko, powiedział mu weź tego chłopa? Żenada i tyle.

serek.c2 30.12.2023 11:22

No to nie było tak, tyle mogę napisać.

Levis88 30.12.2023 11:25

Gość pewnie od lat obserwuje 1 lige i wie z kim i z czym przyjdzie mu sie zmierzyć:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl