![]() |
Cytat:
Napiszę tak - uff. Teraz niech znajdą pierwszego trenera. Rodado - MVP. Jak Sobczak nie strzelił kiedy bramkarza w bramce nie było to ja nie wiem. |
Druga połowa do zapomnienia, nasi po prostu spuchli po pierwszej.
Jeśli ktoś myśli, że Sobczak jest w stanie zastąpić Rodado, to dzisiejszy mecz wyjaśnił kilka spraw. Broda gra tragicznie nogami i potrzebny jest w zimie transfer bramkarza z prawdziwego zdarzenia. Colley mógł nam w pojedynkę przegrać ten mecz, ale dziś mu się nie udało. On to chyba ma po prostu takie momenty odcięcia prądu, kiedy przestaje myśleć. Najważniejsze są 3 punkty. Teraz potrzebny jest spokojny wybór trenera, który awansuje. |
Ochłoda głowy dla tych co Jopa po 2 meczach chcieli zostawiać
Co miał na myśli wsadzając Gogola po zmianach na lewe skrzydło to się pewnie nigdy nie dowiemy Tak samo jak uparte wystawianie Alfaro No ale nic, brawa za walkę do końca i determinację |
Cytat:
Colleya będę trochę bronił, takie rzeczy zdarzają się każdemu stoperowi. Gra lepiej niż Uryga, poza tym błędem (wymuszonym naszą nędzną grą w drugiej połowie) gra od dawna bardzo pewnie. Dodam że my byśmy bardzo chcieli się go pozbyć bo zarabia chyba najwięcej w zespole, ale chętnych na płacenie mu tyle co my nie ma... |
Colley jest po prostu potwornie niesprawny psychomotorycznie. Ja się lepiej trzymam na nogach po 0,5 Wyborowej czystej. W latach 90. jakby chodził do podstawówki to by go wysłali na zajęcia korekcyjne.
Oprócz tego jest drewniakiem. Niesprawność plus drewniactwo techniczne daje takie efekty że on zanim kopnie piłkę to się musi do niej ustawiać jak samolot na pasie startowym. Broda tragedia. Na orlikach chłopaki lepiej grają nogami. Na końcu zrobił jeszcze takiego farfocla za którego Raton byłby tutaj jechany od góry do dołu. |
Ci, co jeszcze niedawno pisali, że Sobczak wcale nie jest gorszy od Rodado, mają kolejną odpowiedź w praktyce jak to wygląda naprawdę.
Hiszpan mimo generalnie niespecjalnego występu ma dwie kolejne bramki, a Sobczak będąc na boisku obronił Polonii prawdopodobnie 2 gole: raz zablokował strzał Rodado, a drugi raz strzał Carbo. Między nimi jest przepaść umiejętności i możliwości, dlatego też Sobczak nie nadaje się do gry w pierwszym składzie. W ogóle nie powinno go być w kadrze Wisły, tylko ktoś o wiele lepszy. Natomiast odnośnie Szweda: od dawna jest do sprzedaży i nic się nie zmienia.To bardzo słaby i niepewny obrońca, nawet jeśli czasem ma kilkanaście minut lepszej gry. Regularnie co jakiś czas w różnych meczach odstawia takie jaja, że głowa boli. To nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy odcięło mu myślenie. Motorycznie, szybkościowo i pod względem zwrotności jest po prostu fatalny. Próbuje to nadrabiać siłą, ale czasem tak się nie da. W przerwie zimowej i on w pierwszej kolejności powinien być wymieniony na lepszego zawodnika. Trochę złośliwie można napisać, że myśli niczym Sobolewski i tymi samymi torami te jego myśli biegają, przeskakując czasem do zupełnie alternatywnej rzeczywistości.:evil: |
Sobczak to grajek na 2 lige , nie mozemy budowac zespolu na takich przecietniakach , ..... marnujemy potencjal Goku , faktycznie dzis byl wyjatkowo nie przygotowany do meczu , ale z niego taki skrzydlowy jak ze mnie kosmonauta , czy nikt nie widzi ze ten zawodnik na skrzydle to porazka ?? To idealny zawodnik na pomocnika -podwieszonego pod naoastnikiem
|
Cytat:
Do przerwy powinno być 3:0. Baena zapieprzył trzy. Goku przeszedł obok meczu. Alfaro to samo. Sobczak pcha się do wszystkiego, a jest drewniany jak Rasiak i równie wolny. Sędzia robił wszystko żeby utrudniać nam grę. Co się któryś położył to faul, naszych łapali w pół i nic. Karnego też gwizdnął z kapelusza, za takie wsadzenie nogi jest karny? Bez możliwości zagrania piłki? Zagraliśmy dzisiaj słabiej, zwłaszcza Goku Baena i Alfaro. Sobczak też więcej przeszkadzał niż pomagał. Ale Polonia poza karnym z kapelusza i tą sytuacją w której Broda wybronił nie stworzyła okazji. Na usprawiedliwienie można znaleźć strasznie tępą i dziurawą murawę. Dobrze, że jest wygrana i jeden mecz straty do lidera. Czy Jop powinien zostać? Jeżeli ma przyjść jakiś rodzimy wynalazek to tak. Jeżeli stać nas na sprowadzenie kogoś z warsztatem z zagranicy to niec jeszcze poczeka na swoją szansę. Tą którą dostał teraz wykorzystał w 100%. |
Co Colley odpierdalal w 2 polowie to byl dramat ! Zamiast wybić tą piłke , to sie składał chyba 3 sekundy ,aż w końcu kopnął przeciwnika...
|
Cytat:
Trochę taki syndrom Pawełka. Niby bardzo dobry bramkarz, niby bronił wiele trudnych sytuacji, ale zawsze musiał wyrobić normę "Pawełka" na mecz. |
Dziś kapitalnie zagrał Carbo w pomocy, poziom wyżej od innych pomocników
|
Goku to chyba nie przespał dobrze nocy. Trzy dobre zagrania na kilkanaście fatalnych. I ta kontra 5 na dwóch (czy tam trzech), gdzie wystarczyło W MIARĘ celnie kopnąć piłkę w kierunku któregoś z wbiegających parterów ...
Wynik cieszy, więc przyjmuję, że Goku z Colleyem chcieli nam w tym ostatnim w tym roku meczu zapewnić emocje do samego końca :-) Szocik kolejny mecz DUŻY +, oby się nie okazało, że to jakiś poważniejszy uraz ... |
Cytat:
Wszyscy chcielibyśmy żeby odszedł, bo zarabia kuriozalne pieniądze, ale z linii obrony jest AKTUALNIE najlepszy. Drugie miejsce - Szot, Uryga i Jaroch to minimum jedna katastrofa na mecz. Ale, jak napisałem - znajdzie się chętny to nikt nie będzie płakał. Byle nie zastąpić go kolejnym elektrykiem. |
Kupa szczęścia i tyle. Do zapomnienia.
Dwa plusy tego meczu. A. Trzy punkty. B. Mecz pokazał, że przyszły trener ma przed sobą ogrom pracy. Do poprawy ale głównie budowy od podstaw jest praktycznie wszystko. Były podśmichujki z trenera od autów. Wystarczyło uważniej się przyjrzeć momentami bezradności w tym zakresie. Poprzednie dwa mecze mogły sprawiać wrażenie, że Sobol zostawił samograja, wystarczy tylko korekta taktyki, poprawa kilku elementów i LM nasza. Całe szczęście, że ten mecz wyjaśnił jak błędne było to wrażenie. |
Kupa szczęścia? Chyba Polonii, bramka z niczego, jedyna sytuacja przy podaniu, gdzie interweniował Broda.
Mecz powinniśmy zamknąć w 1 połowie, 2-3 dogodne sytuacje. Sytuacja przy 1:1 kiedy Sobczak nie potrafi strzelić obok obrońcy, a potem blokuje Rodado komiczna. Pamiętam ile stękania było na temat gry nogami przez Ratona... Przecież Broda 2x gorzej operuje piłką :D Alfaro tragedia na pozycji nr 10, nie pierwszy mecz. Podanai fatalne... Reasumując wygrana zasłużona mimo przewagi Polonii w okresie 45-75 z której nic nie wynikało. |
Cytat:
I tak, do przerwy mogło być 3-0, ale za to obiektywnie między 35 a 80 min nie było nas na boisko. Polonia zrobiła korekty w ustawieniu i nas zdominowała. Najważniejsze że udało się z happy endem zakończyć ten rok i z lekkim optymizmem patrzeć na wiosnę. |
Czy ktoś ma informację kto z Polonii dostał czerwona kartkę? Jakiś młody, chyba piłkarz, zszedł z ławki i siadł na vipach. Żadne źródło w internecie nie pisze o tej kartce a ewidentnie była pokazana
|
Uważam, że pozytywów jest sporo i nie ma co przesadnie dramatyzować. Oczywiście gra było momentami bardzo średnia ale finalnie liczą się 3 punkty. A przypomnę, że zwycięstwa w końcówkach to nie jest nasza mocna strona... Tak naprawdę od wielkiego dzwona wygrywamy w końcówkach ważnych spotkań... Poza tym czepianie się stylu... litości trener prowadził ich w 3 meczu... Ale jakby nie spojrzeć trener Jop ma 3 zwycięstwa w 3 meczach czyli imponująca średnią 3 punktów na mecz ;) Gdybyśmy nie musieli awansować za wszelką cenę to nawet optowałbym aby został na stanowisku :) A tak trzeba się zastanowić kto daje jakąs gwarancję awansu... Kolejny brak awansu może być dla nas zabójczy... Generalnie to widać różnice w grze, a co ważne w regularności punktowania i nie można mówić, że przy Jopie drużyna nie zrobiła postępu. Oczywiście to może być również efekt nowej miotły a nie stała progresja...
Czeka nas sporo pracy i oby kilka transferów bo liga jest ekstremalnie wyrównana... awans jest w zasięgu ale trzeba go wywalczyć. |
Panowie linka do skrótu mogę?
|
Cytat:
|
dziękuję. obejrzałem. karny dla Polonii? nam by tego nie gwizdnęli. Razi w oczy niechlujność Goku. Ważne 3 punkty.
|
Cytat:
Dominacja wynikała z postawy indywidualnej przedniej formacji, jak 30% składu gra piach i sędzia gwiżdże w jedną stronę to tak to wygląda. No i skąd pomysł o tym jednym punkcie? Tak jak pisałem do przerwy powinno być 3:0 i spokój. Niestety Baena, Goku i Alfaro zostali dzisiaj w szatni. |
jednak spodziewałem się że będzie to dla nas łatwiejszy mecz, spodziewać się też mogłem tego że przejebiemy jak zawsze w takim meczu gdzie wszystko się układało pod nas, ale na pewno nie spodziewałem się że będę śpiewał na C z całą trybuną że "ona temu winna" :D
|
Cytat:
Przecież gdyby się skończyło 1-1 to niewiele by się różniło od innych remisów na R22 z Sobolewskim . |
Cytat:
https://zapodaj.net/plik-zDbda5aJoJ |
Cytat:
https://youtu.be/5cIJRqdCAjI?t=301 5 minuta 1 sekunda. Oglądnij sobie z 10 razy jak masz problemy ze wzrokiem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pewne demony wróciły, ale sędzia skończyłby mecz 2 minut wcześniej i wynik a co za tym idzie odbiór meczu byłby calkiem inny. Obstawiam że raczej niezbyt pozytywny. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl