Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   16 kolejka, Wisła Kraków - GKS Katowice, 25 listopada 2023, godz. 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10951)

ciacho 25.11.2023 18:24

Nie da się na to patrzeć. Zamiast iść w górę, to my z każdym meczem jesteśmy coraz bardziej ch... Oczy bolą, zęby bolą, serce boli.

kristos 25.11.2023 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1612555)
35 minuta a na usta ciśnie się Sobolewski WYPIER DALAJ

Masz całkowitą rację.

Szneka 25.11.2023 18:49

Alan URYGA BRAWO. Prawdziwy KAPITAN DAJE PRZYKŁAD

DysoN 25.11.2023 18:50

Forma zespołu stabilna.Gdyby nie przypadkowe bramki dalej by bylo 0:0

Markus 25.11.2023 19:22

Ta drużyna w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na awans do ekstraklasy. To jest niepojęte, co się dzieje z zawodnikami pod ręką tego sztabu szkoleniowego. Każdy popełnia koszmarne błędy i wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej, począwszy od kapitana Urygi, po resztę Polaków, naszego Szweda czy wreszcie Hiszpanów.

Bez wyrzucenia Sobolewskiego i tego sztabu nic się nie zmieni, obojętnie kogo kupią.

Jest dziś ktoś, kto może ze spokojem patrzeć na obecność Kazia Kmiecika i reszty tych orłów na ławce?

pomeran 25.11.2023 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1612564)
Ta drużyna w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na awans do ekstraklasy. To jest niepojęte, co się dzieje z zawodnikami pod ręką tego sztabu szkoleniowego. Każdy popełnia koszmarne błędy i wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej, począwszy od kapitana Urygi, po resztę Polaków, naszego Szweda czy wreszcie Hiszpanów.

Bez wyrzucenia Sobolewskiego i tego sztabu nic się nie zmieni, obojętnie kogo kupią.

Jest dziś ktoś, kto może ze spokojem patrzeć na obecność Kazia Kmiecika i reszty tych orłów na ławce?


Generalnie wszyscy Won. I wieczna hańba każdemu kto przyłożył rękę do tego jak teraz wyglada Wisła. Sobol, Zajac, Ramirez i Królewski. Gratulacje. Najserdeczniejsze podziękowania w stronę panów Blaszczykowskich i brzeczyszczykiewicza. Jesteście legendami.

Drozd 25.11.2023 19:40

Ale k... dramat.

Przegrywamy u siebie z GKS Katowice i rozpaczliwie się bronimy.

Wygrana? Nic z tego nie wyniknie. Raz w roku i garbaty się wyprostuje.

Patryko 25.11.2023 19:53

Jedyny plus tego meczu to to, że walczyli do końca i wyszarpali te 3 punkty.

Cała reszta tego meczu to jedno wielkie gówno. Z taką grą nie mamy szans na awans.

gizmowisla 25.11.2023 20:04

a teraz ze 2-3 mecze przy pustych trybunach

black 25.11.2023 20:13

Dzięki kibicom z C wygraliśmy mecz

bódyń 25.11.2023 20:21

Zenujaca gra Wisly.
Szczesliwe zakonczenie, duzo szczescia.
Bramka na 2-2 sedzia pomogl przyznajac nam aut

AS82 25.11.2023 20:24

Główka Baeny TOP :P

FraMat 25.11.2023 20:28

dawniej się mówiło: Kiko's time

Elefant 25.11.2023 20:39

Pan trener Sobolewski po meczu.
Dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy nad tym schematem, że jak Sobczak odbija plecami to Goku schodzi do środka. Cieszę się, że automatyzmy zadziałały. W końcu na plecach to ja się znam.


Fartowne zwycięstwo na które zupełnie nie zasłużyliśmy.

Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego.

LucjuszWielki 25.11.2023 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1612577)
dawniej się mówiło: Kiko's time

@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś i to jest fakt, ja jestem zażenowany tym meczem.

Trzeba po prostu poskładać tych piłkarzy do kupy, Hiszpanie wiedzieliby jak grać gdyby trener cokolwiek im mówił, nawet po Angielsku.

wolfy 25.11.2023 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1612577)
dawniej się mówiło: Kiko's time

Bo Kiko miał tak więcej niż raz :D

Karherop 25.11.2023 21:08

Po tym meczu w zasadzie jedyne co mnie cieszy że Sobczak udowadnia że na polską siermiężna 1 ligę nie jest tak tragicznym napastnikiem, za jakiego niektórzy go mają.

No i może plus przy Gogóle, zrobił to czego Duda nie potrafił zrobić przez 46 spotkań.

FraMat 25.11.2023 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1612579)
@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś

Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo

Drozd 25.11.2023 21:12

Ale przecież wygraliśmy tylko dlatego, że byliśmy dużo słabsi niż GKS. Na tyle słabsi że tamci po bramce na 2:2 rzucili się na nas całą drużyną i zapomnieli o obronie. Mieli ze dwie patelnie na 3:1.

Bazując na takim mega fuksie my liczymy na powtarzalność. Tragikomedia.

FraMat 25.11.2023 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1612580)
Bo Kiko miał tak więcej niż raz :D

pełna zgoda

ciacho 25.11.2023 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1612578)
Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego.

Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.

LucjuszWielki 25.11.2023 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1612582)
Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo

Ok to w sumie sorry :D Sądziłem, że podjarałeś się wynikiem.

PS. Ja nie żartuje z obecnej sytuacji, nie jest mi do śmiechu od dawna.

gizmowisla 25.11.2023 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1612581)
Po tym meczu w zasadzie jedyne co mnie cieszy że Sobczak udowadnia że na polską siermiężna 1 ligę nie jest tak tragicznym napastnikiem, za jakiego niektórzy go mają.

No i może plus przy Gogóle, zrobił to czego Duda nie potrafił zrobić przez 46 spotkań.

ja bym zapytal czy on wogole jest napastnikiem ????

Elefant 25.11.2023 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1612585)
Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.

Racja, ale jest przynajmniej ciepło.
I zawsze mogę przełączyć na Comedy Central. Tam profesjonaliści udają dyletantów by nas rozśmieszyć.
W przeciwieństwie do Wisły gdzie zasmucają nas dyletanci udający profesjonalistów.

inspektor erektor 25.11.2023 22:21

Zgadnijcie kto kupił wczoraj pakiet na 3 ostatnie mecze w tym roku :D
Mam nadzieję, że jeśli już to albo zamkną tylko sektor C, albo w razie zamknięcia całego stadionu oddadzą pieniądze za już kupione bilety.


Druga sprawa - na stadionie 15 tysięcy osób, a jak Sobczak dostawał tę piłkę na kontrę, to daję sobie rękę uciąć że NIKT nie wierzył że coś z tego będzie (łącznie ze mną).
Dośrodkowanie leciało pół godziny, główka Baeny drugie pół. Tam było mniej niż 1% szansy na gola biorąc pod uwagę zmęczenie Sobczaka (chłop miał wystartować sprintem do kontry a miał w nogach 100 minut grania) i zerowy margines błędu.
Drużynie, która potrafi spieprzyć wszystko, wyszło akurat to. Football, bloody hell

Arkadiusz.Czerepach 25.11.2023 22:24

ale wspaniała była ta asysta sobczaka przy golu na 1:0

Karherop 25.11.2023 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1612587)
ja bym zapytal czy on wogole jest napastnikiem ????

Jest zawodnikiem jakich pełno w 1 lidze, ale i tak w 3/4 zespołów miałby 1 skład, bo swoją robotę na.bpisku zrobil. Zawsze powtarzałem że w Wiśle brakuje zwykłych szarych ligowców którzy znają ligę, mają doświadczenie, wykorzystują swoje cfaniactwo i przepychają mecze kolanem. Świetnych technicznie Hiszpanów i tak już przedawkowalismy.

Bramka na 2-2 to też nie wejście hiszpańskiego skrzydłowego, ale Jarocha zrobiło nam nam bramkę.

Na takich zresztą szarych ligowcach to do esa awansowała i Puszcza i Ruch. A Ruch to nawet bardziej na przeciętnych 2 ligowcach wzmocnionych Sadlokiem.

krysztal 25.11.2023 22:45

Żan Medved lubi to

Jaroo1 25.11.2023 23:19

Angel Sobczak dzisiaj pokazał swoją wartość.

gizmowisla 25.11.2023 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1612598)
Angel Sobczak dzisiaj pokazał swoją wartość.

jesli prawda jest - byl - news ze o Sobczaka strasznie zabiegal Radek to ......aaa nie chce sie juz znecac nad nim ...Sobol ktory byl twardzielem - legenda pilkarska Wisly - stal sie po prostu pajacem ktory juz pol roku temu nie powiedzial STOP


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl