Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 10 listopada, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10946)

Sebak 10.11.2023 22:45

Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego „Szanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny mecz”

Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart…

KOALIK 10.11.2023 22:55

Dziewięciu Hiszpanów to za mało, aby wygrywać w pierwszej lidze polskiej...

Drozd 10.11.2023 22:56

Żeby móc szanować takie punkty to trzeba wygrywać z Sosnowcem u siebie. Jak się jest frajerem u siebie z kelnerami to remis na wyjeździe nic nie zmienia.

luke1906 10.11.2023 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1612094)
Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.

Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji.

"Strzały" Goku, Villara, Baeny to qrwa jakaś kpina.
To wygląda na klasyczne 'nie ma sianka, nie ma granka'

emjot 10.11.2023 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1612094)
Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.

Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji.

nie ma sianka

sevenheaven 10.11.2023 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebak (Post 1612096)
Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego „Szanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny mecz”

Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart…

akurat gogół był naszym najlepszym graczem w tym meczu, a przynajmniej jednym z najlepszych.. ale poprzeczka tez nie była wysoko zawieszona

ciacho 10.11.2023 23:10

Gogół najlepszy, a i tak chu...y.

wolfy 10.11.2023 23:23

Remis to dobry wynik patrząc z dowolnej strony:
- rywal z czołówki na wyjeździr
- my tracimy punkty z frajerami
- trener nieudacznik
- klub bankrutuje.

Brak awansu to nie wina remisu z Lechią na wyjeździe tylko całokształtu pracy Sobolewskiego. Nędzny paratrener punktuje żenująco, a podobno miał na spokojnie budować przewagę nad resztą stawki.

Ten mecz nie był zły, Gogół też zagrał o wiele lepiej niż Duda - nie tylko pchał grę do przodu ale BARDZO DOBRZE ZAGRYWAŁ Z ROGU. Więc pewnie siądzie teraz na ławce, bo trenuje nas imbecyl...

Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.

AS82 10.11.2023 23:36

1. W tym ustawieniu są mecze , takie jak dziś ,że Rodado jest całkowicie odcięty od podań. Wszedł Sobczak było dalej to samo. Ja nie wiem czy ta taktyka jest optymalna dla nas :-/
2. Carbo trzyma środek ,ale miewa takie straty ,że się otwiera nóż w kieszeni.
3.Baena parodysta meczu.

Patryko 10.11.2023 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1612105)
Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.

Każda strata punktów w naszym przypadku to jest kolejny gwóźdź do trumny. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak będzie wyglądać kolejny sezon w I lidze, gdzie gracze typu Szot czy Gogół będą grali u nas pierwsze skrzypce, a to jest po prostu równia pochyła w kierunku katastrofy.

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, punkt na wyjeździe z dobrą drużyną można szanować, jak się u siebie goli frajerów, a my z tymi frajerami straciliśmy już w tym sezonie lekką ręką z 6 punktów.

gizmowisla 10.11.2023 23:46

sraliscie sie o ta lechie a to tacy sami parodysci i przereklamowani kolosi jak my - ogolnie zreszta jak cala ta liga - kto by ta lige nie wygtral i tak skonczy jak 3 hegemonow z poprzedniego sezonu - ruch - lks- puszcza - po prostu dla kazdych po.......ek z tego sezonu 1 ligi - jak i z poprzedniego - NIE DLA PSA KIELBASA , LESZCZYKI

doktor granat 11.11.2023 05:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1612105)
Remis to dobry wynik patrząc z dowolnej strony:
- rywal z czołówki na wyjeździr
- my tracimy punkty z frajerami
- trener nieudacznik
- klub bankrutuje.

Brak awansu to nie wina remisu z Lechią na wyjeździe tylko całokształtu pracy Sobolewskiego. Nędzny paratrener punktuje żenująco, a podobno miał na spokojnie budować przewagę nad resztą stawki.

Ten mecz nie był zły, Gogół też zagrał o wiele lepiej niż Duda - nie tylko pchał grę do przodu ale BARDZO DOBRZE ZAGRYWAŁ Z ROGU. Więc pewnie siądzie teraz na ławce, bo trenuje nas imbecyl...

Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.

Będziemy nadal koło 9-tego miejsca, kilka drużyn nad nami zyska kolejne 2 punkty przewagi.
Czy to pozytywna dla nas sytuacja?

Levis88 11.11.2023 08:45

"Wszystkie wskaźniki mówiące o atakowaniu w Wiśle są na najwyższym poziomie. Jest tylko kwestia wykorzystania z zimną krwią"
A już zaczynałem sie martwić.

Markus 11.11.2023 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chorynatrzykolory (Post 1612093)
Z Sobolewskim każdy zapomnial jak się gra..Junca to już w ogóle, za to Ci ,którzy z nim nie pracują zyskują-chocby Starzyński

To zdanie mówi wszystko i najpełniej oddaje sytuację dzisiejszej Wisły. Przy naszym obecnym sztabie szkoleniowym nawet najbardziej fenomenalny Hiszpan czy najbardziej utalentowany Polak po paru miesiącach pracy z Sobolewskim szybko zapomni o co chodzi w futbolu. Mamy na to coraz więcej przykładów.

Ale świadomie chcemy dalej tkwić w tej patologii.

Skawa Wadowice 11.11.2023 08:55

Drużyna, która jawnie mówi, że walczy o awans obecnie na 15 meczów na 5 zwycięstw!
Rozumiecie? 5!
Pogrążą nas wpadki Sobolenki z wielkimi firmami jak Sosnowiec, Głogów, Rzeszów. Ten gośc w drużynie która chce robić awans powinien być wyjebany na już.
Jarek chłlopie miej te jaja, chcesz awansu to zmieniaj tego trenera bo to jest dramat.

Co do meczu to Baena umie tylko jedno. Puść piłke przed siebie, zamknij oczy i dorzuć. Śmieszne było to jak w końcowce zablokował obronca Lechii mu droge i nie wiedzial co zrobic

Remis szanuje, ciezki teren.

Drozd 11.11.2023 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1612104)
Gogół najlepszy, a i tak chu...y.

To co się do najlepszego przyp.....?

Bo Dudusia człapaka na ławie posadzi?

ciacho 11.11.2023 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1612116)
...

Co do meczu to Baena umie tylko jedno. Puść piłke przed siebie, zamknij oczy i dorzuć. Śmieszne było to jak w końcowce zablokował obronca Lechii mu droge i nie wiedzial co zrobic..

Baena umie dorzucić? Chyba węgiel do pieca.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1612117)
To co się do najlepszego przyp.....?

Bo Dudusia człapaka na ławie posadzi?

Leków nie wziąłeś?

Drozd 11.11.2023 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1612120)
Leków nie wziąłeś?

Faktycznie :) wydawało mi się że się czepiasz Gogóła, a to był Goku. Najsłabszy na boisku.

To, że zszedł Rodado, a Goku grał do końca to dowód na brak pojęcia Sobolewskiego.

AgresywnyChomik 11.11.2023 11:23

Ja nie jestem teenerem ale Goku na lewym skrzydle to taki se pomysl....

Markus 11.11.2023 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1612123)
Ja nie jestem teenerem ale Goku na lewym skrzydle to taki se pomysl....

Koncepcje Sobolewskiego rodzą jedynie chaos. I niszczą zawodników, a przynajmniej drastycznie obniżają pożytek z nich.

Goku powinien grać na swojej nominalnej pozycji, tak jak zawsze grywał: na środku jako ofensywny pomocnik, a nie gdzieś na lewym skrzydle, bo tak sobie wymyślił Sobolewski. Podobnie Olejarka.

Alfaro powinien cały czas grać jako lewy pomocnik lub lewoskrzydłowy, bo to jest dla niego optymalna pozycja i tam sobie radzi najlepiej.

Villar tylko prawa strona, a nie lewa. Rodado na szpicy, a nie w roli ofensywnego pomocnika. Natomiast Sobczaka w ogóle w tym klubie nie powinno być.

Do dziś nie rozumiem, dlaczego Sobolewski uparł się zrobić z Tachiego defensywnego pomocnika, zamiast normalnie wykorzystywać go na środku obrony. Gdyby w minionym sezonie zrobił tam mniej błędów niż Colley czy Łasicki, mielibyśmy awans i bylibyśmy teraz w zupełnie innym miejscu.

Zamiast tego mamy autorskie pomysły Sobolewskiego nadające się tylko do kosza i niszczące drużynę. Brawo.

skarabeus 11.11.2023 12:15

Bo on rozwija zawodnikow. Teraz juz wiesz :)

Patryko 11.11.2023 12:20

Sobolewski po prostu dostrzega rzeczy, których zwykli śmiertelnicy nie widzą.

Jaroo1 11.11.2023 12:24

Sobol gra va baque, pewnie razem z Jarkiem uknuli taki plan, że w końcu Wisła zacznie wygrywać więc jak zamiesza pozycjami i te wygrane przyjdą, to wtedy udowodni sobie i wszystkim jak się zna na taktyce, na zawodnikach itd.

Smok 11.11.2023 12:49

Zastanawia mnie, czy nasze taktyczne ustawienie przy rzutach rożnych (10 naszych na 5-6m i pozostawienie wolnej przestrzeni dla 2-3 przeciwników na 12-15m) to przejaw geniuszu "trenera" czy zwykła niemoc umysłowa sprowadzanych kopaczy. Bo byc może znamy kryterium wg którego kontraktujemy "zawodników"...

Drozd 11.11.2023 13:43

Odpowiedź jest prosta. 6 naszych kryje przy rogach powietrze, trzech kolejnych kryje zawodników i jak ci kryci zawodnicy wbiegną do przodu to nasi kryjący biegną za nimi i 9 naszych ląduje na 6 metrze a przed szesnastką nie ma nikogo.

To nie żaden przypadek, tylko geniusz naszego sztabu i trenera Sobolewskiego.

KOALIK 11.11.2023 14:25

Kikuś Galactico w zimie sprowadzi jeszcze kilku Hiszpanów.

Burdel hiszpański w najlepsze.

doktor granat 11.11.2023 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1612134)
Kikuś Galactico w zimie sprowadzi jeszcze kilku Hiszpanów.

Burdel hiszpański w najlepsze.

Moim zdaniem nikogo nie sprowadzi bo finansowo doszli do ściany - zobacz jacy gracze przyszli w zimie, a jacy w lecie.. a teraz pewnie kasy nam starczy co najwyżej na ex piłkarza juniorów espanyolu obecnie barmana na costa brava.
Jakbyśmy mieli trenera to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej-lepiej. Ale nie mamy.

Pulpet 11.11.2023 15:11

A możecie nie cytować tego debila? Nie po to się włącza ignor, żebyście go wpuszczali tylnymi drzwiami.

MaLk 12.11.2023 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1612135)
Moim zdaniem nikogo nie sprowadzi bo finansowo doszli do ściany - zobacz jacy gracze przyszli w zimie, a jacy w lecie.. a teraz pewnie kasy nam starczy co najwyżej na ex piłkarza juniorów espanyolu obecnie barmana na costa brava.
Jakbyśmy mieli trenera to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej-lepiej. Ale nie mamy.

Wiesz, zawsze jest opcja pod tytułem wymieniamy Hiszpanów za 8-9 tys. euro na Hiszpanów za 4 tys. euro. Może to jeszcze nie będą barmani, a jedynie półprofesjonaliści. W sumie nie wiem ile taki barman zarabia.

Markus 12.11.2023 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1612174)
Wiesz, zawsze jest opcja pod tytułem wymieniamy Hiszpanów za 8-9 tys. euro na Hiszpanów za 4 tys. euro. Może to jeszcze nie będą barmani, a jedynie półprofesjonaliści. W sumie nie wiem ile taki barman zarabia.

Wielu wolałoby oglądać w Wiśle nawet półprofesjonalistów hiszpańskich za te 4000 Euro, niż takiego Szota czy Bashę lub Sobczaka za 5 tyś (przykładowo i obrazowo). I mogłoby być z tego znacznie większy pożytek oraz korzyść dla Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl