![]() |
Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego âSzanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny meczâ
Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart⌠|
Dziewięciu Hiszpanów to za mało, aby wygrywać w pierwszej lidze polskiej...
|
Żeby móc szanować takie punkty to trzeba wygrywać z Sosnowcem u siebie. Jak się jest frajerem u siebie z kelnerami to remis na wyjeździe nic nie zmienia.
|
Cytat:
To wygląda na klasyczne 'nie ma sianka, nie ma granka' |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gogół najlepszy, a i tak chu...y.
|
Remis to dobry wynik patrząc z dowolnej strony:
- rywal z czołówki na wyjeździr - my tracimy punkty z frajerami - trener nieudacznik - klub bankrutuje. Brak awansu to nie wina remisu z Lechią na wyjeździe tylko całokształtu pracy Sobolewskiego. Nędzny paratrener punktuje żenująco, a podobno miał na spokojnie budować przewagę nad resztą stawki. Ten mecz nie był zły, Gogół też zagrał o wiele lepiej niż Duda - nie tylko pchał grę do przodu ale BARDZO DOBRZE ZAGRYWAŁ Z ROGU. Więc pewnie siądzie teraz na ławce, bo trenuje nas imbecyl... Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie. |
1. W tym ustawieniu są mecze , takie jak dziś ,że Rodado jest całkowicie odcięty od podań. Wszedł Sobczak było dalej to samo. Ja nie wiem czy ta taktyka jest optymalna dla nas :-/
2. Carbo trzyma środek ,ale miewa takie straty ,że się otwiera nóż w kieszeni. 3.Baena parodysta meczu. |
Cytat:
Jak już ktoś wcześniej wspomniał, punkt na wyjeździe z dobrą drużyną można szanować, jak się u siebie goli frajerów, a my z tymi frajerami straciliśmy już w tym sezonie lekką ręką z 6 punktów. |
sraliscie sie o ta lechie a to tacy sami parodysci i przereklamowani kolosi jak my - ogolnie zreszta jak cala ta liga - kto by ta lige nie wygtral i tak skonczy jak 3 hegemonow z poprzedniego sezonu - ruch - lks- puszcza - po prostu dla kazdych po.......ek z tego sezonu 1 ligi - jak i z poprzedniego - NIE DLA PSA KIELBASA , LESZCZYKI
|
Cytat:
Czy to pozytywna dla nas sytuacja? |
"Wszystkie wskaźniki mówiące o atakowaniu w Wiśle są na najwyższym poziomie. Jest tylko kwestia wykorzystania z zimną krwią"
A już zaczynałem sie martwić. |
Cytat:
Ale świadomie chcemy dalej tkwić w tej patologii. |
Drużyna, która jawnie mówi, że walczy o awans obecnie na 15 meczów na 5 zwycięstw!
Rozumiecie? 5! Pogrążą nas wpadki Sobolenki z wielkimi firmami jak Sosnowiec, Głogów, Rzeszów. Ten gośc w drużynie która chce robić awans powinien być wyjebany na już. Jarek chłlopie miej te jaja, chcesz awansu to zmieniaj tego trenera bo to jest dramat. Co do meczu to Baena umie tylko jedno. Puść piłke przed siebie, zamknij oczy i dorzuć. Śmieszne było to jak w końcowce zablokował obronca Lechii mu droge i nie wiedzial co zrobic Remis szanuje, ciezki teren. |
Cytat:
Bo Dudusia człapaka na ławie posadzi? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
To, że zszedł Rodado, a Goku grał do końca to dowód na brak pojęcia Sobolewskiego. |
Ja nie jestem teenerem ale Goku na lewym skrzydle to taki se pomysl....
|
Cytat:
Goku powinien grać na swojej nominalnej pozycji, tak jak zawsze grywał: na środku jako ofensywny pomocnik, a nie gdzieś na lewym skrzydle, bo tak sobie wymyślił Sobolewski. Podobnie Olejarka. Alfaro powinien cały czas grać jako lewy pomocnik lub lewoskrzydłowy, bo to jest dla niego optymalna pozycja i tam sobie radzi najlepiej. Villar tylko prawa strona, a nie lewa. Rodado na szpicy, a nie w roli ofensywnego pomocnika. Natomiast Sobczaka w ogóle w tym klubie nie powinno być. Do dziś nie rozumiem, dlaczego Sobolewski uparł się zrobić z Tachiego defensywnego pomocnika, zamiast normalnie wykorzystywać go na środku obrony. Gdyby w minionym sezonie zrobił tam mniej błędów niż Colley czy Łasicki, mielibyśmy awans i bylibyśmy teraz w zupełnie innym miejscu. Zamiast tego mamy autorskie pomysły Sobolewskiego nadające się tylko do kosza i niszczące drużynę. Brawo. |
Bo on rozwija zawodnikow. Teraz juz wiesz :)
|
Sobolewski po prostu dostrzega rzeczy, których zwykli śmiertelnicy nie widzą.
|
Sobol gra va baque, pewnie razem z Jarkiem uknuli taki plan, że w końcu Wisła zacznie wygrywać więc jak zamiesza pozycjami i te wygrane przyjdą, to wtedy udowodni sobie i wszystkim jak się zna na taktyce, na zawodnikach itd.
|
Zastanawia mnie, czy nasze taktyczne ustawienie przy rzutach rożnych (10 naszych na 5-6m i pozostawienie wolnej przestrzeni dla 2-3 przeciwników na 12-15m) to przejaw geniuszu "trenera" czy zwykła niemoc umysłowa sprowadzanych kopaczy. Bo byc może znamy kryterium wg którego kontraktujemy "zawodników"...
|
Odpowiedź jest prosta. 6 naszych kryje przy rogach powietrze, trzech kolejnych kryje zawodników i jak ci kryci zawodnicy wbiegną do przodu to nasi kryjący biegną za nimi i 9 naszych ląduje na 6 metrze a przed szesnastką nie ma nikogo.
To nie żaden przypadek, tylko geniusz naszego sztabu i trenera Sobolewskiego. |
Kikuś Galactico w zimie sprowadzi jeszcze kilku Hiszpanów.
Burdel hiszpański w najlepsze. |
Cytat:
Jakbyśmy mieli trenera to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej-lepiej. Ale nie mamy. |
A możecie nie cytować tego debila? Nie po to się włącza ignor, żebyście go wpuszczali tylnymi drzwiami.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl